ارسال بار به هوبارت | فریت هوایی هوبارت

حمل و نقل بار و کالا به هوبارت

 

هوبارت یکی از بهترین شهر های استرالیا می باشد که جمیعت ایرانی زیادی را نیز در خود جای داده است. وجود هموطنان ایرانی در شهر هوبارت سبب شده است که میزان ارسال بار و کالا از ایران به هوبارت و بالعکس افزایش چشمگیری داشته باشد. 

با افزایش میزان ارسال بار به هوبارت نیاز به شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر نیز افزایش چشمگیری پیدا کرده است و اطمینان از انتقال ارزان و ایمن و سریع محموله ها به یک دغدغه بزرگ برای صاحبین کالا و تجار گرامی تبدیل شده است که در این راستا می توانید از خدمات مجموعه آنی بار بهره مند شوید. 

 

ارسال بار به هوبارت توسط آنی بار به صورت همه روزه و از همه نقاط ایران از طریق روش های حمل و نقل مختلف انجام میشود و بر اساس نوع محموله و شرایط ان روش مناسب در اختیار شما قرار میگیرد. 

 

 

انواع روش های ارسال بار به هوبارت

 

همانطور که می دانید هوبارت یکی از بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر های کشور استرالیا می باشد ، ارسال بار به هوبارت به چند روش انجام می شود : 

 1. ارسال بار به هوبارت بصورت زمینی : به دلیل اینکه کشور استرالیا یک جزیره می باشد ، نمی توان از سایر کشورها به صورت زمینی ارسال بار را انجام داد .
 2. ارسال بار به هوبارت بصورت دریایی : یکی دیگر از روش های ارسال بار به هوبارت استفاده از کشتی های باربری و همچنین مسافربری است .
 3. ارسال بار به هوبارت بصورت هوایی : امن ترین راه برای ارسال بار به هوبارت حمل بار هوایی می باشد در زیر به طور کامل به آن اشاره می کنیم .

ارسال بار به هوبارت با انتخاب روش مناسب سبب کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت خدمات خواهد شد . از همین جهت به شما عزیزان پیشنهاد میکنیم حتما از مشاوره رایگان بار کارشناسان ما از طریق شماره 57669-021 استفاده نمایید. 

نکته : برای ارسال بار از ایران به استرالیا امکان انتقال محموله ها از همه نقاط و شهر های کشور فراهم است. 

 

فریت بار و کالا به هوبارت استرالیا

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به هوبارت است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

این روش ارسال بار به هوبارت می توانند تمام دغدغه و نگرانی شما از بابت حمل اضافه بار مسافری را برطرف کرده و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید لوازم شخصی، اثاثیه منزل، کتاب و . . . که از نظر قانونی مجاز است را با هزینه عالی و کاملا ایمن و مطمئن به هوبارت بفرستید !

فرودگاه بین‌المللی هوبارت ، مرکز حمل‌ونقل هوایی مهم در استرالیا است ، بارهای ارسالی از ایران به هوبارت از طریق فریت بار این فرودگاه انجام می‌گیرد. 

برای ارسال بار به هوبارت از قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی، داشتن مدارکی از جمله کارت ملی ، پاسپورت و یک پرینت از بلیط مسافری کافی می باشد .

جهت تسریع امور ارسال بار به هوبارت ، یک کپی از مدارک خود نیز قبل از آمدن به فرودگاه دریافت کنید .

برای حمل و نقل تجاری نیاز به مدارک بیشتری می باشد ؛ 

 • معرفی نامه نماینده بازرگان، یا شرکت صادرکننده 
 • کارت بازرگانی .
 • در صورتی که بار شما ساخت ایران نباشد ، مدارک مبنی بر واردات قانونی آن از گمرکات جمهوری اسلامی 
 • در موارد خاص مانند صادرات زعفران برگه استاندارد واحد فروشنده یا تولیدی حتما باید حاضر باشد.
 • حمل محصولات غذایی احتیاج به برگه بهداشت از واحد تولیدی آن و مجوز تولید دارد .

علاوه بر هوبارت امکان ارسال هوایی از ایران به سیدنی و حمل دریایی به ملبورن نیز فراهم است . تیم متخصص انی بار بهترین خدمات باربری را برای نقاط مختلف کشور استرالیا در اختیار شما قرار میدهد.

 

ارسال بار بصورت دریایی به هوبارت

ارسال دریایی به هوبارت استرالیا توسط مجموعه انی بار به یکی از خدمات تخصصی در سطحخ کشور تبدیل شده است که بسیاری از شرکت ها و کارخانجات و خصوصا تجاری که قصد انتقال محموله های مختلف از ایران به هوبارت را دارند از این طریق محموله های خود را منتقل می کنند. 

 

در روش حمل دریایی ، محموله ها داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بارگیری می شوند و از طریق حمل زمینی به بنادر جنوبی کشور ارسال می شوند. معمولا محموله ها از طریق اسکله شهید رجایی بندرعباس ترخیص می شوند اما در برخی موارد از بوشهر یا چابهار نیز بارگیری و ارسال انجام میشود. 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال دریایی محموله ها تمامی فرایند های گمرکی و ترخیص کالا را نیز به صورت تخصصی انجام خواهد داد. شما عزیزان برای مشاوره تخصصی با کارشناسان ما می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

ارسال دریایی به هوبارت
ارسال دریایی به هوبارت

 علاوه بر هوبارت ، انتقال محموله های شما برای سایر شهر های استرالیا نیز به صورت دریایی انجام میشود . ارسال دریایی به آدلاید و حمل هوایی به بریزبن نیز از مجموعه خدماتی است که آنی بار به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه می نماید. 

ارسال انواع بار و کالا به شهر هوبارت 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به هوبارت ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به هوبارت بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به هوبارت
 • انتقال آهن آلات به هوبارت
 • ارسال اثاثیه به هوبارت
 • حمل لوازم شخصی به هوبارت
 • ارسال کالاهای تجاری به هوبارت

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به هوبارت را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و هوبارت ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به هوبارت استرالیا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید. 

 

ارسال لوازم خانه به هوبارت

 

یکی از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم خانه شما به هوبارت و سایر شهر های استرالیا می باشد. در این خدمات شما عزیزان می توانید انواع لوازم خانه و اثاثیه خود را به صورت تخصصی و در اسرع وقت منتقل کنید. 

انواع مبلمان و سرویس خواب ، لوازم برقی ، لباس ، فرش و سایر لوازم خانه توسط مجموعه آنی بار از ایران به هوبارت ارسال خواهد شد و در اسرع وقت در فرودگاه هوبارت یا بندر هوبارت به شما عزیزان تحویل داده خواهد شد. 

ارسال لوازم خانگی از ایران به هوبارت
ارسال لوازم خانگی از ایران به هوبارت

برای مشاوره تخصصی جهت انتقال لوازم خانه می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.  برای ارسال هوایی به کانبرا و حمل بار از ایران به پرت نیز مجموعه آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهد.

 

ارسال حیوانات خانگی به هوبارت

 

یکی از خدماتی که توسط مجموعه آنی بار ارائه میشود ارسال حیوانات خانگی می باشد. در این خدمات امکان انتقال حیوانات به صورت هوایی در اسرع وقت فراهم است که البته حمل حیوانات شرایط ویژه خود را دارد. مراحل انتقال حیوانات به صورت زیر است : 

 • دریافت شناسنامه حیوان 
 • واکسیناسیون 
 • تزریق چیپ اطلاعات
 • انتخاب ایرلاین مناسب برای انتقال حیوان

برای ارسال حیوانات به هوبارت باید از ایرلاین های مناسب استفاده کرد زیرا برخی از ایرلاین ها اجازه حمل حیوانات را نمی دهند ( خصوصا برخی ایرلاین های ایرانی ) . علاوه بر این ، برای ارسال حیوانات 2 روش وجود دارد که بر اساس سیاست های ایرلاین ها اجرا می شود. برخی ایرلاین ها اجازه حضور حیوانات در سالن مسافران را نمی دهند و باید حیوانات در باکس مخصوص و در محوطه بار حمل شوند.

ارسال حیوانات خانگی به هوبارت استرالیا
ارسال حیوانات خانگی به هوبارت استرالیا

ارسال چه کالاهایی به هوبارت ممنوع است ؟

هنگام ارسال بار به هوبارت، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و هوبارت قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به هوبارت هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به هوبارت میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال بار به هوبارت می باشند .

اگر هنگام ارسال بار به هوبارت ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به هوبارت انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به هوبارت توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به هوبارت  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به هوبارت (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به هوبارت
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به استرالیا 
 • پالت بندی محموله در صورت نیاز
 • اخذ بارنامه برای ارسال بار به هوبارت
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به هوبارت
 • امکان ارسال بار به هوبارت بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به هوبارت را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم .

 

 

هزینه باربری از ایران به هوبارت 

هزینه ارسال بار به هوبارت هم مانند هزینه های ارسال بار به دیگر کشورها محاسبه میشود.

عواملی که بر نرخ کرایه ارسال بار به هوبارت تاثیرگذارند شامل این موارد میشوند : شهر مقصد ، حجم و وزن بار ، روشی که برای ارسال لوازم خود انتخاب کرده اید و نوع بسته بندی و خدمات جانبی مانند استفاده از کارت بازرگانی ، برای کسانیکه قصد ارسال بار غیر تجاری و یا نمونه های تجاری و یا بار نمایشگاهی و یا خروج موقت به این کشور را دارند.

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به هوبارت استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به هوبارت بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به هوبارت دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به هوبارت را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به هوبارت به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به هوبارت بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به هوبارت تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

مجموعه آنی بار به صورت همه روزه برای ارسال بار به داروین ، ارسال بار به گاسفورد ، ارسال بار به گلد کوست نیز خدمات تخصصی و با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میدهد.

ترخیص کالا در هوبارت چگونه انجام می شود ؟

در صورتی که ارسال بار به هوبارت بصورت هوایی انجام شود ، ترخیص بارها معمولا توسط خود صاحب بار یا نماینده ایشان امکان پذیر می باشد.

برای اینکار باید صاحب بار یا نماینده قانونی آن ، به همراه مدارک اقامت خود به فرودگاه مراجعه نموده و برای ترخیص بار اقدام نماید. تمامی هزینه های مربوط به ترخیص بار و انبار داری باید در فرودگاه مقصد پرداخت شود. حداقل این هزینه ها ۱۰۰ دلار استرالیا می باشد.

و در صورتی که ارسال بار به هوبارت بصورت دریایی انجام شود نیز صاحب بار و یا شرکت ترخیص کار به عنوان نماینده صاحب کالا می تواند بار را ترخیص کند. حداقل این هزینه حدود ۲۰۰۰ الی ۴۰۰۰ دلار است. (برای مثال برای کانتینر ۲۰ فوت)

آنی بار صفر تا صد خدمات خدمات مربوط به ارسال بار به هوبارت را می پذیرید و در کوتاه ترین زمان انجام می دهد. 

 

شهر هوبارت واقع در جنوب شرقی جزیره تاسمانیا که خود این ایالت نیز در جنوب شرقی استرالیا واقع است، در مصب رودخانه مشهور “درونت” قرار دارد که تا دو سر این رودخانه طول دارد. هوبارت 1357 کیلومتر مربع وسعت دارد و به دلیل مجاورت بخش قابل توجهی از مرزهای این شهر با اقیانوس، به سواحل مشهور و توریستی بسیاری از جمله ساحل مصب رود درونت، سندی بی، کورنلین بی، نانگرو، کینگزتون، بلریو، هورا و… دسترسی دارد. شهر هوبارت دارای آب و هوای معتدل دریایی می‌باشد و دمای آن معمولا بین 8.4 تا 17 درجه سانتی‌گراد در طول سال نوسان دارد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع