ارسال بار به هیوستون | فریت هوایی هیستون

حمل و نقل بار و کالا از ایران به هیوستون

ارسال بار به هیوستون یکی از خدماتی است که مجموعه آنی بار در قالب خدمات حمل بار و کالا به آمریکا در اختیار شما قرار میدهد تا محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی خود را به این شهر ارسال کنید. 

ارسال بار به هیوستون به روش هوایی و ترکیبی ( دریایی – زمینی ) انجام میشود و محموله های مختلف که از نظر  قانون گمرکی ایران و آمریکا قابل ارسال باشند توسط مجموعه آنی بار پس از انجام فرایند های گمرکی منتقل خواهند شد. 

ارسال بار از ایران به هیوستون به صورت همه روزه انجام می شود و از همه استان های کشور امکان ارسال بار و کالاهای شما فراهم است. انواع کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی از طریق خدمات آنی بار قابل ارسال هستند. 

در مجموعه آنی بار برای باربری از ایران به هیوستون مشاوره تخصصی و رایگان در اختیار شما قرار می گیرد تا محموله های خود را بدون مشکل و با کمترین هزینه منتقل کنید. 

ارسال هوایی بار به هیوستون 

 

یکی از روش های ارسال بار به هیوستون ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به آمریکا ارسال میشود. از آنجایی که پرواز مستقیم از ایران برای آمریکا وجود ندارد معمولا محموله ها از طریق دبی یا استانبول به هیوستون یا سایر شهر های امریکا ارسال می شوند. در این روش پرواز های شرکت های هواپیمایی که به هیوستون پرواز از طریق دبی یا استانبول دارند در تهران بارگیری شده و پس از توقف کوتاه در این مقاصد به سمت هیوستون پرواز می کنند.

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به هیوستون است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند و از امنیت بالایی نیز برخوردار هستند.

فریت بار به هیوستون مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و آمریکا می باشد .

 

ارسال هوایی از ایران به هیوستون از طریق فرودگاه امام خمینی تهران انجام میشود و محموله شما در فرودگاه بین‌المللی هیوستون  تحویل خواهد شد.

علاوه بر ارسال بار و کالا از ایران به هیوستون ، همه روزه برای ارسال بار از ایران به لس آنجلس نیز می توانید با شماره 57669-021 نیز در تماس باشید و با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید.

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به هیوستون الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به هیوستون در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به آمریکا ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به هیوستون را ندارید اما مایل به ارسال بار به هیوستون هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به هیوستون را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.
بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار از ایران به نیویورک نیز توسط مجموعه آنی بار به صورت همه روزه ارائه می شود.
شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در هیوستون

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به هیوستون در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی به هیوستون ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر هیوستون با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر حصول بارتان را به شهر هیوستون به شما اعلام نمایند.

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به هیوستون ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید. پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در آمریکا متفاوت است. در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به هیوستون می توانید از آنی بار دریافت کنید.

شرایط ارسال هوایی از ایران به هیوستون آمریکا
شرایط ارسال هوایی از ایران به هیوستون آمریکا
علاوه بر ارسال بار به هیوستون ، بهترین و تخصصی ترین خدمات بار ارسال بار از ایران به واشنگتن را نیز می توانید از طریق آنی بار و شماره 57669-021 تجربه کنید.

حمل و نقل بار دریایی به هیوستون

یکی از روش های ارسال بار به هیوستون آمریکا ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به هیوستون ، تورنتو و سایر شهرهای آمریکا استفاده کنید .

 

هزینه ارسال بار به هیوستون با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به هیوستون و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به هیوستون ارسال کنید.

 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به هیوستون شما مشتریان عزیز می باشید اما مشاوره با کارشناسان آنی بار امکان انتقال سریع و ارزان برای شما را فراهم خواهد نمود.

ارسال دریایی از ایران به هیوستون
ارسال دریایی از ایران به هیوستون
بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به سن خوزه را می توانید از آنی بار بخواهید و محوله های شخصی و کالاهای تجاری خود را به سادگی ارسال کنید .

ارسال انواع بار و کالا به شهر هیوستون 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به هیوستون ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به هیوستون بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد .

 • ارسال محموله صادراتی به هیوستون
 • انتقال آهن آلات به هیوستون
 • ارسال اثاثیه به هیوستون
 • حمل لوازم شخصی به هیوستون
 • ارسال کالاهای تجاری به هیوستون

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به هیوستون را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و هیوستون ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا برای ارسال بار به هیوستون آمریکا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

ارسال بار به دالاس و ارسال بار به سن فرانسیسکو نیز از خدماتی است که مجموعه آنی بار به صورت همه روزه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . 

ارسال اثاثیه منزل به هیوستون

 

 

یکی از خدمات تخصصی آنی بار ارسال اثاثیه و لوازم منزل به هیوستونآمریکا می باشد. از آنجایی که تعداد ایرانیان ساکن در امریکا بسیار زیاد است این خدمات برای انتقال کالا و لوازم منزل به این کشور و خصوصا برای هیوستون بسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به آمریکا با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به آمریکا حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به آمریکا فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به آمریکا ندارید.

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به هیوستون را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) 

 

ارسال فرش به هیوستون 

 

یکی از خدماتی که مجموعه انی بار در اختیار هموطنان و مسافران گرامی قرار میدهد امکان ارسال فرش می باشد. محموله های فرش دستباف یا ماشینی در صورتی که به قصد تجارت ارسال نشوند دارای هزینه اندکی برای ارسال هستند. 

 

منظور از ارسال محموله تجاری ارسال فرش در تعداد زیاد است. به عنوان مثال فردی که قصد ارسال 1 عدد فرش به هیوستون را دارد محموله شخصی حساب میشود و هزینه های گمرکی آن بسیار کم خواهد بود. علاوه بر این امکان انتقال فرش های عتیقه و قدیمی وجود ندارد و در صورتی که ارزیاب گمرک محموله را به عنوان عتیقه شناسایی کند ممکن است مشکلات حقوقی برای فرستنده محموله ایجاد شود.

ارسال فرش ایران به هیوستون
ارسال فرش ایران به هیوستون

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به هیوستون شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد .

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به هیوستون

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به هیوستون در آمریکا نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در هیوستون که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیوستون می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به هیوستون

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در هیوستون افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به هیوستون مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به هیوستون علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست :

 • کارت بازرگانی
 • مجوزهای لازم(در صورت لزوم)
 • لیست بسته بندی
 • فاکتور فروش
 • مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به هیوستون

پس از طی تمام مراحل ذکر شده و تایید افسر گمرک بار شما آماده تحویل به شرکت هواپیمایی است.

مدارک لازم برای ارسال بار از ایران به هیوستون
مدارک لازم برای ارسال بار از ایران به هیوستون

چرا آنی بار را برای ارسال بار به هیوستون انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به هیوستون توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به هیوستون  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به هیوستون (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به هیوستون
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به آمریکا 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به هیوستون
 • امکان ارسال بار به هیوستون بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به هیوستون را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

حمل بار به هیوستون تحت پوشش بیمه کامل

 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به هیوستون ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد ، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به هیوستون است.

 

هر نوع محموله ای که از ایران به مقاصد مختلف در جهان ارسال می شود باید در مقابل حوادث و خسارات به صورت کامل تحت پوشش قرار گیرد. بر اساس میزان ارزش محموله مبلغ سطح پوشش بیمه مشخص می شود. 

 

مجموعه آنی بار در روش حمل دریایی و هوایی برای واشتنگتن یا سایر شهر های آمریکا از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می نماید و پوشش صفر تا صد را فراهم نموده است. از همین جهت می توانید با خیال آسوده محموله خود را به آنی بار بپارید. 

خساراتی از قبیل شکستگی ، سرقت محموله ، آتش سوزی و غیره به صورت کامل تحت پوشش بیمه قرار خواهند داشت.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

باربری از ایران به هیوستون توسط مجموعه آنی بار در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و برای انتقال محموله های مختلف مشاوره تخصصی رایگان در راستای بهبود خدمات و تجربه باربری بین المللی با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگرد. 

هیوستون پرجمعیت‌ترین شهر در ایالت تگزاس و چهارمین شهر پرجمعیت در کشور ایالات متحده آمریکا با جمعیتی بالغ بر ۶٬۳۱۳٬۱۵۸ نفر می‌باشد. همچنین هیوستون به عنوان بزرگ‌ترین شهر در جنوب ایالات متحده شناخته می‌شود. هیوستون در سال ۱۸۳۶ بر روی کرانه Buffalo Bayo که هم‌اکنون تحت نام Allen’s Landing شناخته می‌شود پایه‌گذاری شد و در پنجم ژوئن ۱۸۳۷ به عنوان شهر، جامعیت یافت.

موقعیت بندری، صنعت راه‌آهن و به دنبال آن کشف نفت در سال ۱۹۰۱ سبب شد تا رشد جمعت در این شهر، شتاب زیادی به خود بگیرد. در میانهٔ قرن بیستم به خانه‌ای برای مرکز پزشکی تگزاس (بزرگ‌ترین مرکز پزشکی-تحقیقاتی در دنیا) و مرکز فضایی ناسا (مرکز فضایی جانسون) که مرکز کنترل مأموریتهای ناسا می‌باشد تبدیل شد. اقتصاد هیوستون عمدتاً بر پایهٔ انرژی، ساخت و تولید، هوا-فضا و حمل و نقل استوار است. همچنین هیوستون در زمینهٔ مراقبتهای پزشکی و تولید تجهیزات نفتی از شهرهای پیشرو بوده و بعد از شهر نیویورک، مرکز بیشترین شرکت‌ها از بین ۵۰۰ شرکت پردرآمد برتر در رنکینگ مجلهٔ فورچن (فورچن ۵۰۰) می‌باشد.

بندر هیوستون از نظر حجم مبادلات بین‌المللی، اولین و از نظر حجم کل مبادلات، دومین بندر در ایالات متحده می‌باشد. این شهر دارای طیف وسیعی از مردم با نژادها و مذاهب گوناگون بوده که آن را به متنوع‌ترین شهر در ایالت تگزاس و کل آمریکا بدل کرده‌است.[۱۰] هیوستون، خانهٔ بسیاری از انستیتوها و نمایشگاه‌های فرهنگی بوده که سالانه ۷ میلیون نفر را جذب محدودهٔ موزهٔ (Mueseum District) این شهر می‌کند. همچنین محدودهٔ تئاتر (Theater District) این شهر از نظر اجرای هنرهای نمایشی بسیار فعال می‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع