بنر آنی بار

ارسال بار به والنسیا ( دریایی ، زمینی ، هوایی )

حمل و نقل و باربری به والنسیا 

 

ارسال بار به والنسیا یکی از خدمات تخصصی آنی بار است که به هموطنان گرامی ارائه می شود ، باربری به والنسیا همه روزه از تمام نقاط کشور انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به والنسیا را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند . 

 

 

تمامی خدمات ارسال بار به والنسیا همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و اسپانیا توسط شرکت آنی بار انجام می شود و این امکان برای شما فراهم است که در اسرع وقت انواع بار و کالا را به والنسیا یا هر یک از شهرهای اسپانیا ارسال کنید.

 

 

ارسال بار به والنسیا و سایر شهرهای اسپانیا بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به والنسیا ارائه می شود.

 

والنسیا یا بالنسیا مرکز بخش خودمختار والنسیا و سومین شهر بزرگ اسپانیا پس از مادرید و والنسیا است. بندر والنسیا از حیث نقل و انتقال کانتینرها پنجمین بندر اروپا و بزرگ‌تر بندر مدیترانه است. 

حمل بار برای والنسیا
حمل بار برای والنسیا

ارسال هوایی بار به والنسیا 

 

ارسال بار به والنسیا با روش های مختلف باربری هوایی ، زمینی انجام می شود .

 

یکی از روش های ارسال بار به والنسیا ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به والنسیا ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی سریعترین و بهترین روش برای ارسال بار به والنسیا است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند . 

 

ارسال بار به والنسیا بصورت هوایی ، شامل خدمات کارگو و فریت بار می شود.

 

کارگو به ارسال بار و کالا های تجاری با هواپیماهای باربری گفته می شود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم می کند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به والنسیا در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

ارسال بار به والنسیا بصورت هوایی در کوتاه ترین زمان از معتبرترین ایرلاین همراه با بیمه نامه کامل

 

ارزان ترین خدمات فریت بار به اسپانیا را در آنی بار تجربه کنید . 

 

ارسال بار بصورت زمینی برای والنسیا

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به والنسیا به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به والنسیا به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر والنسیا ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به والنسیا بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به والنسیا حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است. 

باربری با انواع روش ها
باربری با انواع روش ها

 

ارسال بار به والنسیا به صورت دریایی 

 

همانطور که می دانید والنسیا یکی از بزرگترین بنادر اسپانیا است و ما می توانید محموله های مختلف را به صورت دریایی به این بندر ارسال کنیم. 

حمل و نقل دریایی محموله ها در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام میشود و شما عزیزان می توانید از طریق خدمات آنی بار به صورت همه روزه محموله های خود را از همه نقاط کشور به صورت دریایی به والنسیا انتقال دهید.

در این روش ، محموله ها به صورت زمینی از شهر های مختلف به بنادری جنوبی مانند بوشهر ، بندرعباس یا چابهار ارسال می شوند و پس از انجام فرایند های گمرکی محموله های به سمت اسپانیا ارسال می شوند. 

لازم به ذکر است که برای ارسال بار به صورت دریایی به والنسیا محموله ها باید داخل کانتینر های 20 و 40 فوت بارگیری و ارسال شوند.

حمل دریایی والنسیا
حمل دریایی والنسیا

علاوه بر ارسال بار به والنسیا ،  ارسال بار به مادرید و ارسال بار به بارسلونا از دیگر خدمات آنی بار در اسپانیا می باشد .

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به والنسیا

 

 

مدارکی که برای فریت بار به والنسیا بصورت هوایی مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)

اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به والنسیا را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به والنسیا 
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

 

ارسال بار به روتردام هلند با کمترین هزینه 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر والنسیا 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به والنسیا ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به والنسیا بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به والنسیا می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار به اسپانیا به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به والنسیا
 • انتقال آهن آلات به والنسیا
 • ارسال اثاثیه به والنسیا
 • حمل لوازم شخصی به والنسیا
 • ارسال کالاهای تجاری به والنسیا

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به والنسیا توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

 

حمل بار و کالا را می توانید با انواع روش های باربری به والنسیا به آنی بار بسپارید.

 

حمل انواع بار و کالا از ایران به والنسیا
حمل انواع بار و کالا از ایران به والنسیا

 

ارسال بار به بیرمنگام با انواع روش های باربری در آنی بار

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به والنسیا 

 

حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی از خدمات آنی بار برای ارسال بار به والنسیا می باشد . برخی از هموطنانی قصد مهاجرت و ادامه زندگی در والنسیا یا سایر شهر های اسپانیا را دارند ، برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به والنسیا را در اختیارشان قرار دهد.

 

 ارسال اثاث به اسپانیا به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود .

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی ، نیز به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به والنسیا در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای ارسال اثاث به والنسیا نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور اسپانیا دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

 

شما عزیزان باید حداقل 2 هفته قبل از زمان مورد نظرتان برای ارسال بار به والنسیا با آنی بار تماس بگیرید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به تورین ایتالیا

 

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به والنسیا

 

در خدمات ارسال بار به والنسیا یا سایر شهر های اسپانیا ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و اسپانیا قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به والنسیا هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به والنسیا میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به والنسیا می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای اسپانیا نیز بار ارسال کنید.

کالاهای ممنوعه در باربری
کالاهای ممنوعه در باربری

 

ارسال بار به پورتو پرتغال از دیگر خدمات حمل و نقل بین المللی آنی بار می باشد.

 

حمل بار به والنسیا تحت پوشش بیمه کامل 

 

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را برای ارسال بار به والنسیا در نظر گرفته و پوشش داده است.

تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه هنگام ارسال بار به والنسیا تمامی زیان و ضررها ،در اسرع وقت و بدون کم و کاست جبران شود.

این بیمه نامه بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود.

آنی بار برای ارسال بار به والنسیا از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه تکمیلی از شرکت های ایرانی استفاده می نماید .

 

هزینه کل ارسال بار به والنسیا که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود. 

 

500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به والنسیا به تمامی صاحبین بار ارائه می شود . 

 

ارسال بار به لیون فرانسه همراه با بیمه و بارنامه بین المللی 

 

 

هزینه باربری از ایران به والنسیا 

 

هزینه ارسال بار به والنسیا یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

 

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به والنسیا استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به والنسیا بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه ارسال بار به والنسیا دارد.

 

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ دقیق باربری و ارسال بار به والنسیا را استعلام بگیرید.

 

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به والنسیا به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به والنسیا بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به والنسیا انتخاب کنیم ؟

 

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به والنسیا توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به والنسیا و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به والنسیا را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به والنسیا بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

کارشناسان آنی بار همه روزه در خدمت رسانی به مشتری آماده می باشند و تمامی اطلاعات خود را در اختیار مشتری قرار خواهند داد تا مشتریان آنی بار در بستری امن ارسال بار به والنسیا را انجام دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع