بنر آنی بار

ارسال بار به ورشو ( حمل هوایی و زمینی )

حمل و نقل بار و کالا به ورشو

 

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار ، ارسال بار به ورشو لهستان می باشد ، همه روزه  خدمات ارسال بار به ورشو از تمام نقاط ایران به شما ارائه می شود ، تمامی افرادی که قصد حمل بار و کالا از ایران به ورشو را دارند می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به ورشو را از شرکت آنی بار دریافت کنند.

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، انجام فرایند گمرکی در ایران و لهستان می باشد .

 

ارسال بار به ورشو و سایر شهرهای لهستان بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به ورشو ارائه می شود.

 

وورشو پایتخت لهستان به عنوان یک شهر بزرگ، مکانی بسیار مناسب و دوستانه برای جوانان است. این شهر حدود 1.7 میلیون نفر جمعیت دارد که بیش از 200000 نفر از آن ها را دانشجویان تشکیل می دهند. دانشگاه ها و آکادمی ها در وورشو با تمرکز بر خلاقیت و نوآوری، زندگی اجتماعی و فرهنگی شهر را بهبود می بخشند. جالب است بدانید از وورشو گاهی به عنوان شهر ققنوس یاد می شود زیرا پس از اینکه در طی جنگ جهانی دوم نابود شد، جانی دوباره گرفت و به زندگی خود ادامه داد. به همین دلیل این شهر قدیمی زیبا در واقع نسبتاً جوان است و تنها 50 سال عمر دارد.

برای ارسال اثاث به ورشو ، ارسال اضافه بار مسافری ، ارسال کالاهای تجاری به ورشو و . . . تنها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

حمل بار و کالا به ورشو
حمل بار و کالا به ورشو

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به ورشو 

 

حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی از خدمات آنی بار در باربری و ارسال بار به ورشو می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در ورشو یا سایر شهر های لهستان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به ورشو را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاث به لهستان به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به ورشو بصورت هوایی
 • ارسال بار به ورشو بصورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به ورشو در اختیارتان قرار می دهد.

 

جهت ارسال اثاثیه به ورشو ، نیازمند اخذ اقامت کشور لهستان می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

ارسال بار به رم ، پایتخت ایتالیا با کمترین هزینه توسط باربری آنی بار 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال هوایی بار به ورشو 

 

یکی از روش های ارسال بار به ورشو ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به ورشو ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به ورشو است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به ورشو بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به ورشو در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

خدمات ارسال بار به ورشو بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است. 

روش های باربری به ورشو
روش های باربری به ورشو

ارسال بار بصورت زمینی برای ورشو

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به ورشو به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به ورشو به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر ورشو ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به ورشو بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک لهستان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

 

ارسال بار به ورشو با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود .

 

ترانزیت کالا به لهستان را می توانید بصورت تخصصی به آنی بار بسپارید. 

 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر ورشو 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به ورشو ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به ورشو بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به ورشو می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به لهستان به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به ورشو
 • انتقال آهن آلات به ورشو
 • ارسال اثاثیه به ورشو
 • حمل لوازم شخصی به ورشو
 • ارسال کالاهای تجاری به ورشو

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به ورشو را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و لهستان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

انجام امور گمرک و ترخیص کالا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

حمل انواع بار و کالای تجاری و مسافری
حمل انواع بار و کالای تجاری و مسافری

ارسال چه کالاهایی به ورشو ممنوع است ؟

 

در خدمات ارسال بار به ورشو یا سایر شهر های لهستان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و لهستان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به ورشو هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به ورشو میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به ورشو می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای لهستان نیز بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به ورشو ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

 

ارسال بار به استکهلم با انواع روش های باربری با کمترین هزینه 

 

حمل بار به ورشو تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به ورشو ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به ورشو است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به ورشو خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به ورشو ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به ورشو یا سایر شهر های لهستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به ورشو در اختیارتان قرار می دهد.

حمل بار تحت پوشش بیمه بین المللی
حمل بار تحت پوشش بیمه بین المللی

ارسال بار به بروکسل تحت پوشش بیمه نامه بین المللی 

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به ورشو انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به ورشو توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به ورشو و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به ورشو را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به ورشو بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به ورشو را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال بار به کپنهاگ پایتخت دانمارک یکی دیگر از خدمات آنی بار می باشد . 

هزینه باربری از ایران به ورشو 

 

هزینه ارسال بار به ورشو یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به ورشو استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به ورشو بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به ورشو دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به ورشو را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به ورشو به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به ورشو بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به ورشو تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

مدارک لازم برای ارسال بار به ورشو لهستان
مدارک لازم برای ارسال بار به ورشو لهستان

 

ارزانترین خدمات ارسال بار به برلین را از آنی بار بخواهید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به ورشو

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به شهر ورشو لهستان

همراه داشتن بلیط و پاسپورت شما یا نماینده شما در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به ورشو در لهستان نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در ورشو که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو ورشو می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به شهر ورشو لهستان

صادرکنندگانی که به فریت بار تجاری نیاز دارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به ورشو ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به ورشو و فریت بار به ورشو الزامی است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع