ارسال بار به ونزوئلا | فریت هوایی ونزوئلا

انتقال بار و کالا از ایران به ونزوئلا با کمترین هزینه

 ارسال بار به ونزوئلا توسط مجموعه آنی بار از طریق حمل هوایی و دریایی انجام میشود که امکان انتقال محموله و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید. تیم متخصص آنی بار با سال ها تجربه در ارائه خدمات تخصصی باربری بین المللی امکان انتقال محموله در همه وزن ها و حجم های مختلف را برای شما فراهم می نماید.

 

در مجموعه آنی بار برای انتقال محموله های شما از ایران به ونزوئلا از بهترین بیمه نامه استفاده  می شود تا امنیت محموله ها به صورت کامل تضمین گردد . ارسال بار به ونزوئلا از همه نقاط ایران انجام می شود و آنی بار با ارائه مشاوره تخصصی و رایگان آماده همکاری با شما عزیزان است.

 

مراحل ارسال بار به ونزوئلا

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به ونزوئلا انتقال محموله ها در 5 گام انجام میشود. این گام ها فرایند کلی ارسال کالا و محموله ها می باشد:

 

گام اول : مشاوره تلفنی و تخصصی با کارشناسان و متخصصین آنی بار اولین مرحله است.در این مرحله محموله های شما توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار مورد بررسی قرار میگیرد تا امکان ارسال آنها به ونزوئلا بررسی گردد. 

 

گام دوم : بسته بندی محموله ها می باشد. بر اساس نوع محموله و شرایط انتقال آن ( روش مورد استفاده ) ممکن است نوع بسته بندی و روش آن متفاوت خواهد بود. به صورت کلی ، بسته بندی تخصصی محموله ها برای حمل به ونزوئلا با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن های مقوایی ، نایلون حباب دار و . . . انجام می شود.

 

گام سوم : در مرحله سوم باید پکینگ لیست به صورت تخصصی و کامل تهیه شود. با طراحی و نوشتن پکینگ لیست حرفه ای در فرایند های گمرکی بهترین نتیجه را خواهیم داشت. 

 

گام چهارم : در گام چهارم و بعد از تهیه پکینگ لیست باید محموله ها به گمرک منتقل شود. در گمرک محموله ها به صورت کامل توسط کارشناسان گمرکی مورد بررسی قرار میگیرند و با ارائه مدارک لازم مجوز های ارسال محموله صادر می گردد.

 

گام پنجم : گام نهایی پس از صدور مجوز های صادراتی ، محموله ها برای ارسال آماده اند و این فرایند تکمیل خواهد شد.

 

علاوه بر خدمات ارسال بار و کالا از ایران به ونزوئلا ، همه روزه برای ارسال بار از ایران به آمریکا به صورت هوایی نیز می توانید از آنی بار بهترین خدمات را بخواهید.

 

روش های باربری به ونزوئلا

 

شما عزیزان می توانید ارسال بار به ونزوئلا را با انواع روش های حمل بار (  هوایی ، دریایی ) در باربری آنی بار انجام دهید.

ارسال بار به ونزوئلا بصورت هوایی سریع ترین روش باربری به خارج از کشور می باشد اما هزینه ارسال بار به ونزوئلا به صورت هوایی مقداری بیشتر از دیگر روش های باربری می باشد.   

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های باربری و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند ارسال بار به ونزوئلا را به روش ترکیبی انجام دهید.

 

ارسال بار به ونزوئلا به روش ترکیبی یعنی مثلا بارتان نیمی از مسیر را با ترانزیت حمل شود و نیمی دیگر را به صورت دریایی. تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به ونزوئلا شما مشتریان عزیز می باشید.

 

علاوه بر ارسال محموله های شما از ایران به ونزوئلا ، همه روزه برای ارسال بار و کالا هوایی به کانادا نیز بهترین خدمات در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می شود.

 

ارسال بار به ونزوئلا به صورت دریایی

روش دریایی یکی از روش های ارسال بار به ونزوئلا می باشد ؛ برای حمل بار دریایی معمولا از کشتی های باری و بزرگ استفاده می شود .

ارسال بار به ونزوئلا با کشتی های کانتینری سرعت کمتری نسبت به هواپیماهای باری دارند .

ترمینال اصلی کانتینر ونزوئلا بندر منامه است که یکی از بزرگترین بندرهای خاورمیانه می باشد .  در هنگام ارسال بار به ونزوئلا بصورت دریایی می توانید از یکی از روش های FCL یا LCL را انتخاب کنید .

 

  • ارسال بار به ونزوئلا با کشتی به روش FCL : یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتیر کامل حمل خواهد شد.
  • ارسال بار به ونزوئلا با کشتی با روش LCL : یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند.

 

ارسال بار از ایران به ونزوئلا به صورت همه روزه انجام میشود و از طریق روش دریایی مدت زمان حدود 50 الی 60 روز برای انتقال محموله ها نیاز است. 

ارسال دریایی به ونزوئلا
ارسال دریایی به ونزوئلا

بهترین خدمات برای ارسال بار به مکزیک نیز توسط آنی بار در اسرع وقت به شما عزیزان ارائه می شود.

 

ارسال محموله بصورت هوایی برای ونزوئلا

یکی از روش های ارسال بار به ونزوئلا ، حمل و نقل هوایی از طریق ایرلاین های معتبر می باشد. مجموعه آنی بار برای ارسال بار به ونزوئلا بصورت هوایی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

 

ارسال بار به ونزوئلا توسط آنی بار با استفاده از خطوط هوایی معتبر به روش کارگو و فریت بار انجام میشود و امکان انتقال سریع محموله ها فراهم خواهد بود. ما در کمترین زمان ممکن بهترین و حرفه ای ترین تیم را برای انتقال محموله های شما فراهم می نماییم.

 

ارسال بار به ونزوئلا با روش فریت بار برای محموله های با وزن و ابعاد کم و محدود است. اما کارگو امکان انتقال حجم زیاد محموله ها را برای شما فراهم می نماید.

 

ارسال هوایی از ایران به ونزوئلا
ارسال هوایی از ایران به ونزوئلا

علاوه بر ونزوئلا ، ارسال بار به کلمبیا و ارسال بار به کاستاریکا نیز با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام خواهد شد.

 

چه کالاهایی به ونزوئلا ارسال میشوند؟

 

برای ارسال بار به ونزوئلا آنی بار امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. هر محموله ای که از نظر گمرک ایران و ونزوئلا محدودیت خروج یا ورود نداشته باشد به صورت همه روزه ارسال خواهد شد.

 

برای ارسال بار به ونزوئلا می توانید محموله های زیر را ارسال کنید:

 

  1. ارسال لوازم شخصی و اثاثیه 
  2. ارسال تجهیزات صنعتی 
  3. انتقال کالاهای الکترونیکی 
  4. ارسال مواد غذایی و خوراکی 
  5. انتقال تجهیزات کشاورزی 

برای ارسال بار به ونزوئلا فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین خدمات را تجربه کنید. 

 

 

 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به ونزوئلا 

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به مهاجرین گرامی ارائه می نماید ارسال اثاثیه و لوازم خانه است. در این خدمات ، مجموعه آنی بار اثاثیه منزل مهاجرین را در محل منزل آنها در ایران بارگیری و به صورت مستقیم به ونزوئلا منتقل می نماید. 

برای ارسال اثاثیه به ونزوئلا می توان از روش دریایی یا روش هوایی استفاده نمود که بر اساس میزان حجم و ابعاد و شرایط محموله های شما مورد استفاده قرار میگیرند. 

ارسال اثاثیه به ونزوئلا به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام میشود و با بالاترین امنیت محموله های شما منتقل میشوند. 

برای مشاوره تخصصی برای انتقال اثاثیه منزل فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال لوازم خانگی به ونزوئلا
ارسال لوازم خانگی به ونزوئلا

ارسال سمپل و هدیه و لوازم شخصی به ونزوئلا

 

اگر قصد دارید سمپل یا نمونه کار خود را برای شرکت ها و کارخانجات و تجار ونزوئلای ارسال کنید تنها کافیست با ما در تماس باشید. ما به عنوان قوی ترین شرکت باربری بین المللی امکان ارسال انواع بسته های هدیه و سمپل های کوچک و بزرگ را برای شما فراهم می نماییم.

 

برای ارسال لوازم شخصی نیز می توانید از طریق خدمات تخصصی آنی بار با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید. لوازم دانشجویی ، اضافه بار چمدان و. . . به صورت تخصصی منتقل خواهند شد.

ارسال بار به برزیل و ارسال بار به آرژانتین نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود.

ارسال بار فله به ونزوئلا

 

یکی از خدماتی که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ، حمل محموله به صورت فله ای به ونزوئلا است . برای حمل بار فله ای به ونزوئلا از کشتی های فله بر استفاده می شود که در  بندر دیر، بندر بوشهر، بنر خرمشهر و… بارگیری را انجام میدهند.

 

همانطور که می دانید ونزوئلا واردات کالا را بسیاری از کشور ها انجام میدهد اما از انجا که ایران کشور غنی از محصولات کشاورزی و . . . می باشد صادرات محموله ها از این طریق به ونزوئلا رونق بسیاری دارد.

 

هزینه های ارسال بار به ونزوئلا چقدر است ؟

 

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به ونزوئلا با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره آنی بار با ارائه مشاوره دقیق و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان تمام تلاش خود را میکنند تا هزینه های ارسال بار به ونزوئلا را تا حد ممکن کاهش دهند و رضایت شما عزیزان را کسب کنند.

کمترین تعرفه ارسال بار به ونزوئلا با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. برای برآورد هزینه می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق یک الی دو روز قبل از ارسال بار به ونزوئلا اعلام می شود ، زیرا نرخ ارز دائما در حال نوسان می باشد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال بار و کالا به ونزوئلا همراه با بیمه نامه معتبر

 

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را هنگام ارسال بار به ونزوئلا در نظر گرفته و پوشش داده است. تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه تمامی زیان و ضررها ، بدون کم و کاست جبران شود.

 

بیمه نامه ارسال بار به ونزوئلا بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. هزینه کل ارسال بار به ونزوئلا که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود.

 

 

ارائه مشاوره رایگان جهت ارسال کالا به ونزوئلا

 

ارائه مشاوره دقیق توسط کارشناسان زبده آنی بار یکی از مهم ترین خدمات آنی بار می باشد. مشاوران و کارشناسان زبده آنی بار در واحد بین الملل همه روزه آماده ارائه خدمات ارسال بار به ونزوئلا و پاسخگویی به شما عزیزان هستند.  

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار با تسلط کامل بر قوانین گمرکی ایران و کشور ونزوئلا بهترین روش ارسال بار به ونزوئلا را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

شما می توانید ارسال بار به ونزوئلا را بدون هیچ گونه محدودیتی از ایران به آنی بار بسپارید. کارشناسان بخش بین الملل با تجربه ی بیش از سی سال بهترین مشاوره و خدمات را جهت ارسال بار به ونزوئلا به شما می دهند.

 

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه ای مازاد برمشتری تحمیل شود و یا روش درستی برای ارسال بار به ونزوئلا انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

 

جهت درخواست ارسال بار به ونزوئلا میتوانید با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید و یا با ما در واتساپ در تماس باشید و همچنین می توانید از طریق پر کردن فرم های درج شده سفارش خود را برای ارسال بار به ونزوئلا ثبت کنید.

 

ونزوئلا کشور مستقل و فراقاره‌ای در شمال آمریکای جنوبی و با جزیره‌هایی در دریای کارائیب است. ونزوئلا با ۳۰ میلیون نفر جمعیت، پنجاهمین کشور پرجمعیت جهان و با ۹۱۶٬۴۴۵ کیلومترمربع مساحت، سی‌وسومین به لحاظ وسعت، در میان کشورهای جهان است. پایتخت و بزرگ‌ترین شهر آن کاراکاس است.

 

ونزوئلا از شرق با گویان (۷۸۹ کیلومتر)، از جنوب با برزیل (۲٬۱۳۷ کیلومتر) و از غرب با کلمبیا (۲٬۳۴۱ کیلومتر) مرز مشترک دارد. در شمال ونزوئلا دریای کارائیب قرار گرفته که در آن کشورهای جزیره‌ای آمریکای مرکزی قرار گرفته‌اند. ونزوئلا همچنین جزیره‌هایی در آمریکای مرکزی دارد و به همین دلیل، کشوری واقع در آمریکای جنوبی و مرکزی محسوب می‌شود.

طول خطوط ساحلی این کشور ۲٬۸۰۰ کیلومتر است. ونزوئلا در میان کشورهای آمریکای لاتین قرار دارد و با توجه به قرارگیری استعمار امپراتوری اسپانیا در این ناحیه؛ فرهنگ‌پذیری آن تحت تأثیر فرهنگ اسپانیای نو قرار گرفته و بدین ترتیب زبان رسمی آن زبان اسپانیایی است.

کریستف کلمب کاشف ایتالیایی‌تبار، زمانی که در سال ۱۴۹۸ به کرانه‌های شرقی این کشور رسید، به قدری مجذوب چشم‌انداز منطقه شد که آن را «سرزمین زیبایی» (Tierra de Gracia) نامید که از آن زمان تاکنون لقب این کشور بوده‌است.

 

علاوه بر کشور های آمریکایی ، حمل بار از ایران به اروپا نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع