ارسال بار به پاراگوئه | فریت هوایی پاراگوئه

انتقال محموله از ایران به پاراگوئه با کمترین هزینه

ارسال بار به پاراگوئه تخصص تیم آنی بار است و با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود و محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما در اسرع وقت از طریق این خدمات به نقاط مختلف پاراگوئه منتقل می شوند. برای ارسال بار به پاراگوئه شما می توانید همه روزه درخواست حمل و نقل محموله های خود را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما مطرح نمایید تا بهترین راهکار با کمترین هزینه برای شما فراهم گردد. 

 

برای ارسال بار به پاراگوئه ، آنی بار از همه نقاط کشور آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است و با انواع روش های باربری محموله های شما را منتقل می نماید. برای ارسال بار به پاراگوئه روش حمل هوایی و دریایی بهترین گزینه است که امکان انتقال سریع و تخصصی را فراهم می نماید. 

 

برای باربری از ایران به پاراگوئه از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می شود تا محموله های شما در امنیت کامل منتقل شوند . تیم متخصص آنی بار به عنوان یکی از شرکت های باربری بین المللی از طریق شماره 57669-021 و یا به صورت حضوری آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان می باشد.

مراحل ارسال بار به پاراگوئه

برای ارسال بار و کالا از ایران به پاراگوئه انتقال محموله ها در 5 گام انجام میشود. این گام ها فرایند کلی ارسال کالا و محموله ها می باشد :           

گام اول : مشاوره تلفنی و تخصصی با کارشناسان و متخصصین آنی بار اولین مرحله است. در این مرحله محموله های شما توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار مورد بررسی قرار میگیرد تا امکان ارسال آنها به پاراگوئه بررسی گردد. 

گام دوم : بسته بندی محموله ها می باشد. بر اساس نوع محموله و شرایط انتقال آن ( روش مورد استفاده ) ممکن است نوع بسته بندی و روش آن متفاوت خواهد بود. به صورت کلی ، بسته بندی تخصصی محموله ها برای حمل به پاراگوئه با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن های مقوایی ، نایلون حباب دار و . . . انجام می شود.

گام سوم : در مرحله سوم باید پکینگ لیست به صورت تخصصی و کامل تهیه شود. با طراحی و نوشتن پکینگ لیست حرفه ای در فرایند های گمرکی بهترین نتیجه را خواهیم داشت. 

گام چهارم : در گام چهارم و بعد از تهیه پکینگ لیست باید محموله ها به گمرک منتقل شود. در گمرک محموله ها به صورت کامل توسط کارشناسان گمرکی مورد بررسی قرار میگیرند و با ارائه مدارک لازم مجوز های ارسال محموله صادر می گردد.

گام پنجم : گام نهایی پس از صدور مجوز های صادراتی ، محموله ها برای ارسال آماده اند و این فرایند تکمیل خواهد شد.

حمل و نقل بین المللی برای پاراگوئه
حمل و نقل بین المللی برای پاراگوئه

علاوه بر ارسال بار به پاراگوئه از نقاط مختلف ایران ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات برای حمل بار از ایران به آمریکا نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه توسط آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

روش های باربری به پاراگوئه

شما عزیزان می توانید ارسال بار به پاراگوئه را با انواع روش های حمل بار (  هوایی ، دریایی ) در باربری آنی بار انجام دهید.

ارسال بار به پاراگوئه بصورت هوایی سریع ترین روش باربری به خارج از کشور می باشد اما هزینه ارسال بار به پاراگوئه به صورت هوایی مقداری بیشتر از دیگر روش های باربری می باشد.   

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های باربری و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند ارسال بار به پاراگوئه را به روش ترکیبی انجام دهید.

ارسال بار به پاراگوئه به روش ترکیبی یعنی مثلا بارتان نیمی از مسیر را با ترانزیت حمل شود و نیمی دیگر را به صورت دریایی. 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به پاراگوئه شما مشتریان عزیز می باشید.

 

علاوه بر پاراگوئه ، ارسال بار و کالا به اروگوئه نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود.

ارسال بار به پاراگوئه به صورت دریایی

 

روش دریایی یکی از روش های ارسال بار به پاراگوئه می باشد. برای حمل بار دریایی معمولا از کشتی های باری و بزرگ استفاده می شود.

ارسال بار به پاراگوئه با کشتی های کانتینری سرعت کمتری نسبت به هواپیماهای باری دارند.

ترمینال اصلی کانتینر پاراگوئه بندر منامه است که یکی از بزرگترین بندرهای خاورمیانه می باشد.  در هنگام ارسال بار به پاراگوئه بصورت دریایی می توانید از یکی از روش های FCL یا LCL را انتخاب کنید .

  • ارسال بار به پاراگوئه با کشتی به روش FCL : یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتیر کامل حمل خواهد شد.
  • ارسال بار به پاراگوئه با کشتی با روش LCL : یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند.

ارسال بار از ایران به پاراگوئه به صورت همه روزه انجام میشود و از طریق روش دریایی مدت زمان حدود 50 الی 60 روز برای انتقال محموله ها نیاز است. 

ارسال دریایی به پاراگوئه
ارسال دریایی به پاراگوئه

تیم متخصص انی بار از طریق حمل دریایی امکان ارسال بار از ایران به برزیل و حمل بار به آرژانتین را نیز فراهم می نماید.

ارسال محموله بصورت هوایی برای پاراگوئه

یکی از روش های ارسال بار به پاراگوئه ، حمل و نقل هوایی از طریق ایرلاین های معتبر می باشد. مجموعه آنی بار برای ارسال بار به پاراگوئه بصورت هوایی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

ارسال بار به پاراگوئه توسط آنی بار با استفاده از خطوط هوایی معتبر به روش کارگو و فریت بار انجام میشود و امکان انتقال سریع محموله ها فراهم خواهد بود . ما در کمترین زمان ممکن بهترین و حرفه ای ترین تیم را برای انتقال محموله های شما فراهم می نماییم.

 

ارسال بار به پاراگوئه با روش فریت بار برای محموله های با وزن و ابعاد کم و محدود است . اما کارگو امکان انتقال حجم زیاد محموله ها را برای شما فراهم می نماید.

ارسال هوایی به پاراگوئه
ارسال هوایی به پاراگوئه

 

چه کالاهایی به پاراگوئه ارسال میشوند؟

برای ارسال بار به پاراگوئه آنی بار امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. هر محموله ای که از نظر گمرک ایران و پاراگوئه محدودیت خروج یا ورود نداشته باشد به صورت همه روزه ارسال خواهد شد.

برای ارسال بار به پاراگوئه می توانید محموله های زیر را ارسال کنید:

  1. ارسال لوازم شخصی و اثاثیه 
  2. ارسال تجهیزات صنعتی 
  3. انتقال کالاهای الکترونیکی 
  4. ارسال مواد غذایی و خوراکی 
  5. انتقال تجهیزات کشاورزی 

برای ارسال بار به پاراگوئه فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین خدمات را تجربه کنید. 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به پاراگوئه 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به مهاجرین گرامی ارائه می نماید ارسال اثاثیه و لوازم خانه است. در این خدمات ، مجموعه آنی بار اثاثیه منزل مهاجرین را در محل منزل آنها در ایران بارگیری و به صورت مستقیم به پاراگوئه منتقل می نماید. 

برای ارسال اثاثیه به پاراگوئه می توان از روش دریایی یا روش هوایی استفاده نمود که بر اساس میزان حجم و ابعاد و شرایط محموله های شما مورد استفاده قرار میگیرند. 

ارسال اثاثیه به پاراگوئه به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام میشود و با بالاترین امنیت محموله های شما منتقل میشوند. 

برای مشاوره تخصصی برای انتقال اثاثیه منزل فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

علاوه بر پاراگوئه ، ارسال بار به مکزیک و ارسال بار به کلمبیا نیز از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار است.

 

ارسال سمپل و هدیه و لوازم شخصی به پاراگوئه

اگر قصد دارید سمپل یا نمونه کار خود را برای شرکت ها و کارخانجات و تجار پاراگوئهی ارسال کنید تنها کافیست با ما در تماس باشید. ما به عنوان قوی ترین شرکت باربری بین المللی امکان ارسال انواع بسته های هدیه و سمپل های کوچک و بزرگ را برای شما فراهم می نماییم.

برای ارسال لوازم شخصی نیز می توانید از طریق خدمات تخصصی آنی بار با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید. لوازم دانشجویی ، اضافه بار چمدان و. . . به صورت تخصصی منتقل خواهند شد.

ارسال چمدان و لوازم شخصی به پاراگوئه
ارسال چمدان و لوازم شخصی به پاراگوئه

ارسال حیوانات خانگی به پاراگوئه

 

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار انتقال حیوانات خانگی از ایران به پاراگوئه است که این امکان را فراهم می نماید تا سگ ، گربه و پرندگان را به سادگی از طریق بهترین و حرفه ای ترین خطوط هوایی به پاراگوئه منتقل نمایید.

برای ارسال حیوانات خانگی از ایران به پاراگوئه نیاز است که ابتدا شناسنامه حیوانات دریافت گردد و سپس نسبت به تزریق واکسن های لازم اقدام شود. این مراحل تماما توسط مجموعه های همکار آنی بار که اقدام به صدور گواهی های معتبر می نمایند انجام میشود. 

 

اگر قصد ارسال حیوانات خود به پاراگوئه را دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید تا بهترین و کامل ترین خدمات مشاوره ای را تجربه کنید.

ارسال حیوانات خانگی به پاراگوئه
ارسال حیوانات خانگی به پاراگوئه

هزینه های ارسال بار به پاراگوئه چقدر است ؟

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به پاراگوئه با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره آنی بار با ارائه مشاوره دقیق و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان تمام تلاش خود را میکنند تا هزینه های ارسال بار به پاراگوئه را تا حد ممکن کاهش دهند و رضایت شما عزیزان را کسب کنند.

کمترین تعرفه ارسال بار به پاراگوئه با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. برای برآورد هزینه می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق یک الی دو روز قبل از ارسال بار به پاراگوئه اعلام می شود ، زیرا نرخ ارز دائما در حال نوسان می باشد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر ارسال بار و کالا از ایران برای پاراگوئه ، همه روزه با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه می توانید انتقال کالا از ایران به کانادا را نیز به آنی بار بسپارید.

ارسال بار و کالا به پاراگوئه همراه با بیمه نامه معتبر

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را هنگام ارسال بار به پاراگوئه در نظر گرفته و پوشش داده است. تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه تمامی زیان و ضررها ، بدون کم و کاست جبران شود.

بیمه نامه ارسال بار به پاراگوئه بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. هزینه کل ارسال بار به پاراگوئه که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود.

ارائه مشاوره رایگان جهت ارسال کالا به پاراگوئه

ارائه مشاوره دقیق توسط کارشناسان زبده آنی بار یکی از مهم ترین خدمات آنی بار می باشد. مشاوران و کارشناسان زبده آنی بار در واحد بین الملل همه روزه آماده ارائه خدمات ارسال بار به پاراگوئه و پاسخگویی به شما عزیزان هستند.  

مشاوران و کارشناسان آنی بار با تسلط کامل بر قوانین گمرکی ایران و کشور پاراگوئه بهترین روش ارسال بار به پاراگوئه را به شما پیشنهاد خواهند داد.

شما می توانید ارسال بار به پاراگوئه را بدون هیچ گونه محدودیتی از ایران به آنی بار بسپارید. کارشناسان بخش بین الملل با تجربه ی بیش از سی سال بهترین مشاوره و خدمات را جهت ارسال بار به پاراگوئه به شما می دهند.

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه ای مازاد برمشتری تحمیل شود و یا روش درستی برای ارسال بار به پاراگوئه انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

جهت درخواست ارسال بار به پاراگوئه میتوانید با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید و یا با ما در واتساپ در تماس باشید و همچنین می توانید از طریق پر کردن فرم های درج شده سفارش خود را برای ارسال بار به پاراگوئه ثبت کنید.

انتقال کالا و بار به خارج از کشور از طریق مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود. حرفه ای ترین خدمات را می توانید از طریق آنی بار با مشاوره تخصصی بخواهید.

پاراگوئه با نام رسمی جمهوری پاراگوئه کشوری است در آمریکای جنوبی. پایتخت آن آسونسیون و جمعیت آن حدود ۷٬۱۳۳٬۰۰۰ نفر است. زبان‌های رسمی آن اسپانیایی و زبان گوارانی واحد پول آن گوارانی است. حدود ۹۲٪ از جمعیت توان صحبت به اسپانیایی و ۹۸٪ نیز توان تکلم به گوارانی را دارند.

پاراگوئه کشوری محصور در خشکی و مساحت آن ۴۰۶٬۷۵۲ کیلومتر مربع است. پاراگوئه از سوی جنوب و جنوب غربی با آرژانتین، از شرق و شمال شرق با برزیل، و از سوی شمال غرب با بولیوی هم‌مرز است. زمین‌های پاراگوئه در دو سوی رودخانه پاراگوئه قرار گرفته که از میانه کشور از شمال به جنوب در جریان است.

پیش از ورود اروپاییان در سده شانزدهم مردم گوارانی در پاراگوئه زندگی می‌کردند. در آن سده پاراگوئه به بخشی از امپراتوری استعماری اسپانیا تبدیل شد. پس از استقلال از اسپانیا در سال ۱۸۱۱ پاراگوئه توسط یک رشته از دیکتاتورهایی که به دنبال سیاست‌های انزواگرایانه بودند حکومت شد. جنگ فاجعه‌بار پاراگوئه (۱۸۶۴–۱۸۷۰) که در آن ۶۰٪ تا ۷۰٪ از جمعیت کشور جان باخت باعث توقف در پیشرفت این کشور در آن دهه‌ها شد. در طول بخش بزرگی از قرن بیستم کشور توسط آلفردو اشتروسنر حکومت می‌شد که این حکومت از درازمدت‌ترین دیکتاتوری‌های آمریکای جنوبی به‌شمار می‌آید. در سال ۱۹۸۸ استروسنر ساقط شد و انتخابات آزاد در ۱۹۹۳ برگزار گردید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع