ارسال بار به پرت | فریت بار پرت

حمل بار و کالا از ایران به پرت

شهر پرت یکی از بهترین و مدرن ترین شهر های استرالیا است که ایرانیان زیادی نیز در این شهر ساکن هستند و همین موضوع سبب شده است که ارسال بار از ایران به پرت به صورت همه روزه و در حجم های زیادی توسط آنی بار انجام گیرد و امکان انتقال محموله های شخصی و تجاری برای شما فراهم گردد. 

تیم متخصص آنی بار با بهره مندی از بهترین و تخصصی ترین تیم باربری بین المللی که امکان ارسال بار به استرالیا را در اسرع وقت فراهم می نماید برای ارسال بار به پرت یا سایر شهر های این کشور آماده ارائه خدماتی سریع و ارزان از همه نقاط کشور به شما عزیزان است. 

ارسال بار به پرت توسط مجموعه آنی بار با مشاوره رایگان از طریق شماره 57669-021 انجام میگیرد و برای انتقال محموله های شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه استفاده می شود. در ادامه این مقاله با روش های ارسال بار از ایران به پرت و خدمات آنی بار بیشتر آشنا خواهیم شد. 

ارسال بار به پرت
ارسال بار به پرت

فریت بار تجاری و مسافری بصورت هوایی به پرت

یکی از روش های ارسال بار به پرت ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده می شود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به استرالیا ارسال می شود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به پرت است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

فریت بار به پرت مناسب حمل انواع بار و کالاهای شخصی ، اثاثیه در حجم کم می باشد و خدمات کارگو مناسب واردات و صادرات ایران و استرالیا می باشد.برای مشاوره تخصصی در خصوص خدمات حمل هوایی از ایران به پرت می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال هوایی به پرت
ارسال هوایی به پرت
علاوه بر ارسال بار به پرت ، ارسال بار به سیدنی نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد. 

حمل و نقل بار دریایی به پرت

یکی از روش های ارسال بار به پرت استرالیا ، حمل و نقل دریایی می باشد ، از این روش می توانید برای ارسال بار به پرت ، تورنتو و سایر شهرهای استرالیا استفاده کنید.

 

برای ارسال بار به پرت بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به تورنتو ارسال می شود.

 

هزینه ارسال بار به پرت با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به پرت و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به تورنتو ارسال کنید.  تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به پرت شما مشتریان عزیز می باشید.

ارسال دریایی برای پرت استرالیا
ارسال دریایی برای پرت استرالیا

ارسال اثاثیه منزل به پرت

 

 

اگر قصد دارید لوازم شخصی یا اثاثیه منزلتان را به پرت استرالیا ارسال کنید، با آنی بار تماس بگیرید و بدون دردسر و بدون هزینه های اضافی لوازم خانه خود را از ایران به پرت منتقل کنید.

 

مهم نیست که شما یک مهاجر هستید که می خواهید تمام لوازم منزلتان را به این شهر ارسال می کند یا یک دانشجوی مهاجر هستید که قصد دارد وسایل شخصی خود را به پرت بفرستد، شرکت آنی بار کل این فرآیند را انجام می دهد.

 

برای اطلاع بیشتر بهتر است بدانید : 

 

مسافران در اولین سفر خود به استرالیا با پر کردن فرم دیکلریشن لیست اسباب و اثاثیه ای که می خواهند به استرالیا حمل کنند مشخص کنند . با پر کردن این فرم مسافران می توانند تا چهار سال بدون پرداخت عوارض گمرکی وسائل خود را به استرالیا فریت نمایند لذا لزومی برای فریت کردن تمامی وسائل خود در یک پارت به استرالیا ندارید.

 

صفر تا صد خدمات ارسال اثاثیه به پرت را به آنی بار بسپارید ( بسته بندی ، پکینگ لیست ، بارگیری ، حمل ، انجام تشریفات گمرکی ،ترخیص و . . . ) 

ارسال بار به ملبورن و ارسال بار به آدلاید نیز توسط مجموعه آنی بار در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال حیوانات خانگی به پرت

یکی از خدماتی که تیم متخصص آنی بار در اختیار هموطنان گرامی قرار میدهد ، ارسال حیوانات خانگی از ایران به پرت است. در این خدمات افرادی که قصد سفر به این شهر را دارند می توانند حیوانات خانگی خود را همزمان با سفر خود از طریق حمل هوایی به پرت ارسال کنند. 

 

در خدمات ارسال حیوانات خانگی ابتدا باید مدارک مربوط به شناسنامه حیوان تهیه گردد تا فرایند تزریق واکسن و چیپ اطلاعات برای حیوان انجام شود. تزریق چیپ و واکسن توسط مراکز خاصی انجام میشود که از طرف آنی بار شما به این مراکز معرفی خواهید شد.

 

پس از انجام این موارد ، حیوانات خانگی با قرار گرفتن در باکس های مخصوص با پروازی که صاحب آن ها در آن است به پرت ارسال میشوند.

ارسال حیوانات خانگی به پرت
ارسال حیوانات خانگی به پرت

آیا حضور مسافر یا صاحب بار هنگام فریت بار به پرت الزامی است ؟ 

حضور شما در زمان ارسال بار به پرت در بیشتر مواقع ضروری نیست.
روش کار شرکت آنی بار ، به این صورت می باشد که بار شما از درب منزل ، دفترکار و انبار ، کارخانه ، فروشگاه و . . . تحویل گرفته می شود و سپس توسط خودرو باربری مناسب به قسمت فریت بار فرودگاه امام خمینی انتقال داده می شود و پس از انجام امور گمرکی بصورت هوایی به استرالیا ارسال می شود.
در صورتی که شما قصد سفر به پرت را ندارید اما مایل به ارسال بار به پرت هستید یا قصد ارسال سوغات و هدیه برای عزیزان خود را دارید ، شرکت آنی بار ، با تحویل گرفتن بار از درب منزل، ارسال بار به پرت را بر عهده می‌گیرد و کماکان نیازی به حضور شما در فرودگاه نیست مگر در موارد خاص که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند.
شرکت آنی بار امکان ارسال بار به پرت بدون بلیط و پاسپورت را برای شما فراهم نموده است.  
شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

علاوه بر ارسال بار به پرت ، همه روزه برای ارسال بار به بریزبن و ارسال بار به کانبرا نیز می توانید خدمات تخصصی و همه روزه را دریافت نمایید.

ارسال انواع بار و کالا به شهر پرت 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به پرت ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید .

ما برای ارسال بار به پرت بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

از جمله کالاهایی که در ارسال بار به پرت ، حمل می شوند عبارتند از :

 

 • ارسال محموله صادراتی به پرت
 • انتقال آهن آلات به پرت
 • ارسال اثاثیه به پرت
 • حمل لوازم شخصی به پرت
 • ارسال کالاهای تجاری به پرت
 • ارسال تابلو فرش به پرت
 • ارسال صنایع دستی‌ به پرت 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به پرت را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و پرت ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

تشریفات گمرکی برای ارسال بار به پرت شامل چه مواردی می شود؟

منظور از تشریفات گمرکی مرحله وزن کردن بار، ارزیابی اقلام بار، بررسی مدارک و اسناد خروج بار و . . . می باشد.

در این مرحله اجازه خروج کالاهای ممنوعه داده نمی شود و توسط مامور گمرک برگشت داده شده و یا در صورت مغایرت کالا با قوانین جمهوری اسلامی ممکن است بارتان دردسر ساز شود. پس ، از مشاوران آنی بار در مورد این کالاهای ممنوعه مشاوره  دریافت نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار مسافری به پرت

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به فرستادن بار به پرت در استرالیا نمایید.

مدارک لازم برای ارسال بار تجاری به پرت

برای ارسال بارهای تجاری به پرت علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست : کارت بازرگانی ، مجوزهای لازم(در صورت لزوم) ، لیست بسته بندی ، فاکتور فروش ، مرحله نهایی صدور بارنامه ارسال بار به پرت ، را به همراه داشته باشید.

چرا آنی بار را برای ارسال بار به پرت انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به پرت توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما معرفی کنیم :

 • بازدید رایگان کارشناسان مجرب از بار و محموله شما
 • بهترین تیم مشاوره و کارشناسی برای ارسال بار به پرت  
 • تعیین بهترین مسیر برای ارسال بار به پرت (دریایی یا هوایی) و مشخص کردن هزینه ارسال بار به پرت
 • بسته بندی کاملا استاندارد و ایمن توسط پرسنل شرکت آنی بار
 • حمل بار از درب منزل تا فرودگاه بین المللی
 • انجام تشریفات قانونی و اخذ مجوزهای لازم و ضروری برای ارسال بار به استرالیا 
 • صدور بارنامه بین المللی
 • ارائه بیمه نامه CMR تا مبلغ 20 هزار دلار و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود 
 • امکان پیگیری بارهای ارسال شده به پرت
 • امکان ارسال بار به پرت بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به پرت را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

حمل بار به پرت تحت پوشش بیمه کامل 

یکی از مهمترین موارد هنگام ارسال بار به پرت ، استفاده از بیمه نامه بین المللی می باشد، که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به پرت است. 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به پرت خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به پرت ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

آنی بار برای ارسال بار به پرت از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود. 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به پرت در اختیارتان قرار می دهد.

هزینه باربری از ایران به پرت 

اولین و مهم ترین سوال برای تمام افرادی که قصد حمل و نقل بین المللی دارند ، هزینه های باربری می باشد. در ارسال بار به پرت هم همین طور است ، اکثر افرادی که با ما تماس می گیرند به دنبال استعلام نرخ کرایه هستند .

هزینه ارسال بار به پرت با توجه به نوع بار، وزن آن و نحوه ارسال متفاوت است. همچنین خطوط هوایی و کشتیرانی مختلف طبیعتا قیمت های متفاوتی را به مشتریان خود پیشنهاد میکنند. 

برای ارسال بار به پرت شما می توانید از هفته ها قبل نرخ کرایه را استعلام بگیرید اما نرخ کرایه دقیق تنها در روز باربری به شما اعلام می شود و علت آن وابسته بودن نرخ کرایه به نرخ ارز می باشد.

ارزانترین خدمات ارسال بار به پرت را با آنی بار تجربه کنید .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار 

نکات مهم هنگام تحویل بار از شرکت هواپیمایی در پرت

پس از اتمام تمام مراحل ارسال بار به پرت در ایران و ارسال آن توسط شرکت های هواپیمایی ، حالا زمان آن می رسد که ، کارمندان شرکت هواپیمایی در شهر پرت با شماره تلفنی که شما تحت عنوان دریافت کننده بار، در بارنامه ذکر کردید تماس گرفته و خبر رسیدن بارتان را به شهر پرت به شما اعلام نمایند.

لذا نیاز است شما به این موارد توجه داشته باشید :

هنگام صدور بارنامه ارسال بار به پرت ، حداقل دو شماره تلفن ارائه نمایید و از در دسترس بودن آن ها مطمئن باشید.

پیشنهاد ما به شما این است که خودتان با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و پیگیر وضعیت بارتان شوید. زیرا پرسنل شرکت هواپیمایی تلاش خاصی برای تماس با شما و اعلام رسیدن بارتان نخواهند نمود.

در صورتی که بارتان را تحویل نگیرید به انبار فرودگاه منتقل می شود و هزینه های انبارداری در فرودگاه های مختلف در شهرهای مختلف در استرالیا متفاوت است.

در نهایت بهترین خدمات و ارزانترین قیمت ها را برای ارسال بار به پرت می توانید از آنی بار دریافت کنید . 

پرث یا پرت (به انگلیسی: Perth) مرکز ایالت و بزرگترین شهر استرالیای غربی در کشور استرالیا است. همچنین این شهر چهارمین شهر بزرگ استرالیا نیز محسوب می‌شود که فاصله آن تا سیدنی نزدیک به ۳۸۰۰ کیلومتر است. پرث یک کلان‌شهر با شهرهای پیرامونی و شهرداری‌های بسیاری است. جمعیت خود پرث در سال ۲۰۲۱ برابر با ۲٬۱۹۲٬۲۲۹ نفر بود. پرث در ساحل غربی استرالیا در نزدیکی اقیانوس هند و در دهانه رودخانه سوان واقع شده‌است.

این شهر یکی از بهترین شهرهای برای سکونت (بیست و یکمین در سال ۲۰۱۹) در میان شهرهای جهان است.

این شهر با سایر مراکز جمعیتی استرالیا فاصله زیادی دارد. فرودگاه بین‌المللی پرث چهارمین فرودگاه پررفت‌وآمد این کشور است. یک خط راه‌آهن، راه‌آهن سراسری استرالیا، پرث را به آدلاید، نزدیک‌ترین شهر بزرگ، در فاصله ۲۷۰۰ کیلومتری، پیوند می‌دهد.

این شهر در سال ۱۸۲۹ توسط کاپیتان اسکاتلندی نیروی دریایی سلطنتی بریتانیا «جیمز استرلینگ» (James Stirling) بنیان‌گذارده شد. کارخانه‌های دو برند خودروسازی استرالیایی در پرث قرار داشتند. این شهر همچنین دارای دو تیم فوتبال استرالیایی است.

 

ارسال بار به استرالیا تخصص مجموعه آنی بار است و برای انتقال محموله های شما بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیارتان قرار میدهد . از طریق شماره 57669-021 می توانید برای انتقال بار به پرت یا سایر شهر های استرالیا با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع