بنر آنی بار

ارسال بار به پکن ( ارزانترین قیمت + مشاوره رایگان )

حمل بار و کالا به پکن به صورت همه روزه

 

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به پکن را از آنی بار بخواهید ، حمل بار از ایران به پکن یکی از خدمات حرفه ای آنی بار می باشد که به هموطنان و مهاجرانی که قصد سفر به پکن را دارند با کمترین هزینه ارائه می شود .

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به پکن همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و چین می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به پکن ارسال کنید . 

 

ارسال بار به پکن و سایر شهرهای چین بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به پکن ارائه می شود.

 

کارشناسان آنی بار بصورت تمام وقت آماده ارائه مشاوره در زمینه ارسال اثاثیه ، فریت مسافری ، ارسال بارهای تجاری و . . . از ایران به پکن هستند . 

حمل و نقل بار و کالا برای پکن
حمل و نقل بار و کالا برای پکن

برای ارسال بار به چین می توانید بهترین خدمات را با کمترین هزینه از ما بخواهید . یک تماس کافیست .

 

 

انواع روش های ارسال بار و کالا به پکن 

 

ارسال بار به پکن با انواع روش های باربری انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به پکن بصورت هوایی
 • ارسال بار به پکن بصورت دریایی
 • ارسال بار به پکن بصورت زمینی یا ترکیبی

 

روش حمل زمینی به دلیل فاصله زیاد ممکن است مقرون به صرفه نباشد اما حمل دریایی و هوایی از همه نظر مناسب تر و مقرون به صرفه تر است . 

برای ارسال بار به پکن ، همه روزه می توانید از طریق خدمات بهترین تجربه انتقال بار و کالاها را داشته باشید . 

علاوه بر ارسال بار به پکن ، همه روزه برای ارسال بار به هنگ کنگ نیز می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش خود را انجام دهید.

ارسال هوایی بار به پکن 

 

یکی از روش های ارسال بار به پکن ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به پکن ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به پکن است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به پکن بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به پکن در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

ارسال بار به پکن بصورت هوایی در کوتاه ترین زمان و با امنیت کامل انجام می شود و آنی بار با ارائه بیمه نامه کامل جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی گذارد.

باربری هوایی ایران پکن
باربری هوایی ایران پکن

یکی از خدمات ویژه آنی بار ، حمل هوایی از چین می باشد که امکان انتقال محموله های شما به ایران را در اسرع وقت فراهم می نماید . 

 

ارسال بار بصورت دریایی به پکن چین

 

یکی از روش های ارسال بار به پکن چین ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد .

 

برای ارسال بار به پکن بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به پکن ارسال می شود .

 

هزینه ارسال بار به پکن با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش ارسال بار به پکن را به شما پیشنهاد می دهند  .

علاوه بر پکن ، ارسال بار به سیدنی نیز به صورت تخصصی انجام خواهد شد . 

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر پکن 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به پکن ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به پکن بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به پکن می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به چین به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به پکن
 • انتقال آهن آلات به پکن
 • ارسال اثاثیه به پکن
 • حمل لوازم شخصی به پکن
 • ارسال کالاهای تجاری به پکن

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به پکن را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و چین ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به پکن توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

حمل انواع بار و کالا
حمل انواع بار و کالا

علاوه بر ارسال بار به پکن ، ارسال بار به لندن و ارسال بار به برلین نیز از تخصص های شرکت آنی بار است و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به پکن 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به پکن می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در پکن یا سایر شهر های چین را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به پکن را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای پکن به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به پکن بصورت هوایی
 • ارسال بار به پکن بصورت زمینی

 

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به پکن در اختیارتان قرار می دهد.

 

برای ارسال اثاث به پکن نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور چین دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید . 

یکی از ویژه ترین خدمات آنی بار علاوه بر ارسال بار به پکن ، ارسال بار به ونکوور است که به صورت همه روزه انجام خواهد شد . 

کالاهای ممنوعه برای ارسال به پکن

 

در خدمات ارسال بار به پکن یا سایر شهر های چین ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و چین قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به پکن هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به پکن میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به پکن می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای چین نیز بار ارسال کنید.

 

وجود کالاهای ممنوعه در بارتان ، منجر به جریمه و پیگرد قانونی در کشور مقصد می شود .

کالاهای ممنوعه در باربری
کالاهای ممنوعه در باربری

ارسال انواع کالا تحت پوشش بیمه کامل به پکن

 

در خدمات ارسال بار به پکن ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به پکن است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به پکن خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به پکن ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به پکن یا سایر شهر های چین از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به پکن در اختیارتان قرار می دهد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به پکن

 

برای ارسال بار و کالا به پکن نیاز به مدارک مشخصی داریم . این مدارک برای انجام فرایند های گمرکی در ایران و چین مورد نیاز است . مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به پکن به صورت زیر می باشند : 

 

 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به دبی
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

 

اگر برای تهیه مدارک خود نیاز به مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

 

هزینه باربری از ایران به پکن 

 

هزینه ارسال بار به پکن یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به پکن استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به پکن بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به پکن دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به پکن را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به پکن به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به پکن بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به پکن تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بهترین خدمات برای ارسال بار به کره جنوبی و ارسال بار به ژاپن نیز از طریق یک نماس تلفنی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

چرا آنی بار را برای ارسال بار به پکن انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به پکن توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به پکن و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به پکن را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به پکن بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به پکن را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

جهت دریافت خدمات ارسال بار به پکن توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع