ارسال بار به چنگدو | فریت هوایی چنگدو

حمل بار و کالا به چنگدو به صورت همه روزه

تخصصی ترین خدمات ارسال بار به چنگدو را از آنی بار بخواهید ، حمل بار از ایران به چنگدو یکی از خدمات حرفه ای آنی بار می باشد که به هموطنان و مهاجرانی که قصد سفر به چنگدو را دارند با کمترین هزینه ارائه می شود.

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به چنگدو همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و چین می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

شما می توانید با استفاده از خدمات آنی بار ، انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . را از تهران و سایر شهرها به چنگدو ارسال کنید. 

 

ارسال بار به چنگدو و سایر شهرهای چین بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به چنگدو ارائه می شود.

 

برای مشاوره تخصصی در خصوص ارسال بار از ایران به چین با شماره 57669-021 در تماس باشید.

انواع روش های ارسال بار و کالا به چنگدو

 

ارسال بار به چنگدو با انواع روش های باربری انجام می شود : 

 • ارسال بار به چنگدو بصورت هوایی
 • ارسال بار به چنگدو بصورت دریایی
 • ارسال بار به چنگدو بصورت زمینی یا ترکیبی

روش حمل زمینی به دلیل فاصله زیاد ممکن است مقرون به صرفه نباشد اما حمل دریایی و هوایی از همه نظر مناسب تر و مقرون به صرفه تر است . 

برای ارسال بار به چنگدو ، همه روزه می توانید از طریق خدمات بهترین تجربه انتقال بار و کالاها را داشته باشید . 

ارسال هوایی بار به چنگدو 

یکی از روش های ارسال بار به چنگدو ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به چنگدو ارسال میشود.

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به چنگدو است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند.

 

ارسال بار به چنگدو بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به چنگدو در حجم کم و بصورت مسافری می باشد.

 

ارسال بار به چنگدو بصورت هوایی در کوتاه ترین زمان و با امنیت کامل انجام می شود و آنی بار با ارائه بیمه نامه کامل جای هیچ گونه نگرانی برای شما باقی نمی گذارد.

 

ارسال بار از ایران به پکن نیز به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت انجام میشود. با ما در تماس باشید.

ارسال هوایی به چنگدو
ارسال هوایی به چنگدو

 

ارسال بار بصورت دریایی به چنگدو چین

 

یکی از روش های ارسال بار به چنگدو چین ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد.

برای ارسال بار به چنگدو بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به چنگدو ارسال می شود.

 

هزینه ارسال بار به چنگدو با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

 

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان مناسب ترین روش ارسال بار به چنگدو را به شما پیشنهاد می دهند.

 

علاوه بر چنگدو ، ارسال بار به هنگ کنگ نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام خواهد شد. 

حمل دریایی از ایران به چنگدو
حمل دریایی از ایران به چنگدو

ارسال انواع بار و کالا به شهر چنگدو

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به چنگدو ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به چنگدو بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به چنگدو می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به چین به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به چنگدو
 • انتقال آهن آلات به چنگدو
 • ارسال اثاثیه به چنگدو
 • حمل لوازم شخصی به چنگدو
 • ارسال کالاهای تجاری به چنگدو

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به چنگدو را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و چین ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام تمام مراحل ارسال بار به چنگدو توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

 

 علاوه بر حمل بار به چنگدو ، همه روزه برای ارسال بار به شانگهای نیز می توانید از خدمات انی بار با بهترین کیفیت استفاده نمایید.

ارسال اثاثیه منزل از ایران به چنگدو 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به چنگدو می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در چنگدو یا سایر شهر های چین را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به چنگدو را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاثیه و لوازم منزل برای چنگدو به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به چنگدو بصورت هوایی
 • ارسال بار به چنگدو بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به چنگدو در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث به چنگدو نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور چین دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید. 

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به هانگژو نیز به صورت همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد.

کالاهای ممنوعه برای ارسال به چنگدو

در خدمات ارسال بار به چنگدو یا سایر شهر های چین ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و چین قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به چنگدو هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به چنگدو میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به چنگدو می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای چین نیز بار ارسال کنید.

وجود کالاهای ممنوعه در بارتان ، منجر به جریمه و پیگرد قانونی در کشور مقصد می شود .

ارسال انواع کالا تحت پوشش بیمه کامل به چنگدو

در خدمات ارسال بار به چنگدو ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به چنگدو است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به چنگدو خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به چنگدو ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به چنگدو یا سایر شهر های چین از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به چنگدو در اختیارتان قرار می دهد.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به چنگدو

برای ارسال بار و کالا به چنگدو نیاز به مدارک مشخصی داریم . این مدارک برای انجام فرایند های گمرکی در ایران و چین مورد نیاز است . مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به چنگدو به صورت زیر می باشند : 

 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به دبی
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

اگر برای تهیه مدارک خود نیاز به مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره با کارشناسان ما اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.

هزینه باربری از ایران به چنگدو 

هزینه ارسال بار به چنگدو یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به چنگدو استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به چنگدو بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به چنگدو دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به چنگدو را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به چنگدو به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به چنگدو بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به چنگدو تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

چرا آنی بار را برای ارسال بار به چنگدو انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به چنگدو توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به چنگدو و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به چنگدو را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به چنگدو بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به چنگدو را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

جهت دریافت خدمات ارسال بار به چنگدو توسط شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

ارسال بار از ایران به چنگدو در چین
ارسال بار از ایران به چنگدو در چین

چنگدو یکی از شهرهای جمهوری خلق چین و مرکز استان سیچوآن است. این شهر در جنوب غربی چین جای دارد و یکی از مهم‌ترین مرکزهای اقتصادی، ترابری و ارتباطی این کشور است. جمعیت چنگدو برابر با ۲۰.۹۳۷.۷۵۷ نفر است (برآورد سال ۲۰۲۰).

 

مردم چنگدو (و به‌طور کلی سیچوآن) گرایش به خوردن غذاهای تند و پرادویه دارند. بر خلاف جمعیت کمتر چنگدو نسبت به شانگهای (کمتر از نصف)، تعداد قهوه‌خانه‌ها و بارهای آن بیشتر از شانگهای است.

 

چنگدو میزبان صنایع و بازارهای مهم و کلیدی در چین است. استان سیچوآن و شهر چنگدو از دیرباز پایتخت طب سنتی چینی بوده‌اند. این شهر همچنین به عنوان بنیانگذار صنایع الکترونیک و فناوری اطلاعات ملی در کشور شناخته می‌شود. شرکت‌های چندملیتی زیادی مانند اینتل، آی‌بی‌ام، نوکیا، آلکاتل، موتورولا، ساپ و مایکروسافت در این شهر مشغول به فعالیت هستند.

 

علاوه بر چنگدو و سایر شهر های چین ، همه روزه برای برای ارسال بار و کالا از ایران به ونکوور به صورت هوایی و حمل بار هوایی به تورنتو نیز به صورت تخصصی انجام میشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع