ارسال بار به کاستاریکا | فریت هوایی کاستاریکا

انتقال بار و کالا از ایران به کاستاریکا با کمترین هزینه

ارسال بار به کاستاریکا تخصص تیم آنی بار است و با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت انجام میشود . برای ارسال بار به کاستاریکا شما می توانید همه روزه درخواست حمل و نقل محموله های خود را از طریق تماس تلفنی با کارشناسان ما مطرح نمایید تا بهترین راهکار با کمترین هزینه برای شما فراهم گردد.

 

برای ارسال بار به کاستاریکا ، آنی بار از همه نقاط کشور آماده خدمات رسانی به شما عزیزان است و با انواع روش های باربری محموله های شما را منتقل می نماید. برای ارسال بار به کاستاریکا روش حمل هوایی و دریایی بهترین گزینه است که امکان انتقال سریع و تخصصی را فراهم می نماید.

 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین تیم برای ارسال بار به کاستاریکا ، همه روزه همکاری تخصصی با هموطنان گرامی و تجار و صنایع مختلف در خصوص انتقال محموله های ایشان را دارد.

 

برای ارسال بار از ایران به کاستاریکا فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره تخصصی و رایگان محموله های خود را با بهترین کیفیت منتقل نمایید. 

 

مراحل ارسال بار به کاستاریکا

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به کاستاریکا انتقال محموله ها در 5 گام انجام میشود. این گام ها فرایند کلی ارسال کالا و محموله ها می باشد :           

گام اول : مشاوره تلفنی و تخصصی با کارشناسان و متخصصین آنی بار اولین مرحله است. در این مرحله محموله های شما توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار مورد بررسی قرار میگیرد تا امکان ارسال آنها به کاستاریکا بررسی گردد. 

 

گام دوم : بسته بندی محموله ها می باشد. بر اساس نوع محموله و شرایط انتقال آن ( روش مورد استفاده ) ممکن است نوع بسته بندی و روش آن متفاوت خواهد بود. به صورت کلی ، بسته بندی تخصصی محموله ها برای حمل به کاستاریکا با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن های مقوایی ، نایلون حباب دار و . . . انجام می شود.

 

گام سوم : در مرحله سوم باید پکینگ لیست به صورت تخصصی و کامل تهیه شود. با طراحی و نوشتن پکینگ لیست حرفه ای در فرایند های گمرکی بهترین نتیجه را خواهیم داشت. 

 

گام چهارم : در گام چهارم و بعد از تهیه پکینگ لیست باید محموله ها به گمرک منتقل شود. در گمرک محموله ها به صورت کامل توسط کارشناسان گمرکی مورد بررسی قرار میگیرند و با ارائه مدارک لازم مجوز های ارسال محموله صادر می گردد.

 

گام پنجم : گام نهایی پس از صدور مجوز های صادراتی ، محموله ها برای ارسال آماده اند و این فرایند تکمیل خواهد شد.

 

علاوه بر باربری از ایران به کاستاریکا ، حمل و نقل کالا از ایران به آمریکا نیز توسط انی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام خواهد شد.

 

روش های باربری به کاستاریکا

 

شما عزیزان می توانید ارسال بار به کاستاریکا را با انواع روش های حمل بار (  هوایی ، دریایی ) در باربری آنی بار انجام دهید.

ارسال بار به کاستاریکا بصورت هوایی سریع ترین روش باربری به خارج از کشور می باشد اما هزینه ارسال بار به کاستاریکا به صورت هوایی مقداری بیشتر از دیگر روش های باربری می باشد.   

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های باربری و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند ارسال بار به کاستاریکا را به روش ترکیبی انجام دهید.

ارسال بار به کاستاریکا به روش ترکیبی یعنی مثلا بارتان نیمی از مسیر را با ترانزیت حمل شود و نیمی دیگر را به صورت دریایی. تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به کاستاریکا شما مشتریان عزیز می باشید.

 

علاوه بر کاستاریکا ، ارسال بار از ایران به آرژانتین نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

ارسال بار به کاستاریکا به صورت دریایی

روش دریایی یکی از روش های ارسال بار به کاستاریکا می باشد ؛ برای حمل بار دریایی معمولا از کشتی های باری و بزرگ استفاده می شود .

ارسال بار به کاستاریکا با کشتی های کانتینری سرعت کمتری نسبت به هواپیماهای باری دارند .

ترمینال اصلی کانتینر کاستاریکا بندر منامه است که یکی از بزرگترین بندرهای خاورمیانه می باشد .  در هنگام ارسال بار به کاستاریکا بصورت دریایی می توانید از یکی از روش های FCL یا LCL را انتخاب کنید .

 

  • ارسال بار به کاستاریکا با کشتی به روش FCL : یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتیر کامل حمل خواهد شد.
  • ارسال بار به کاستاریکا با کشتی با روش LCL : یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند.

 

ارسال بار از ایران به کاستاریکا به صورت همه روزه انجام میشود و از طریق روش دریایی مدت زمان حدود 50 الی 60 روز برای انتقال محموله ها نیاز است. 

ارسال دریایی به کاستاریکا
ارسال دریایی به کاستاریکا

برای حمل بار از ایران به برزیل نیز می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

ارسال محموله بصورت هوایی برای کاستاریکا

یکی از روش های ارسال بار به کاستاریکا ، حمل و نقل هوایی از طریق ایرلاین های معتبر می باشد. مجموعه آنی بار برای ارسال بار به کاستاریکا بصورت هوایی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

 

ارسال بار به کاستاریکا توسط آنی بار با استفاده از خطوط هوایی معتبر به روش کارگو و فریت بار انجام میشود و امکان انتقال سریع محموله ها فراهم خواهد بود. ما در کمترین زمان ممکن بهترین و حرفه ای ترین تیم را برای انتقال محموله های شما فراهم می نماییم.

 

ارسال بار به کاستاریکا با روش فریت بار برای محموله های با وزن و ابعاد کم و محدود است. اما کارگو امکان انتقال حجم زیاد محموله ها را برای شما فراهم می نماید.

ارسال هوایی از ایران به کاستاریکا
ارسال هوایی از ایران به کاستاریکا

 

علاوه بر ارائه خدمات برای ارسال بار و کالا به کاستاریکا توسط آنی بار ، خدمات تخصصی حمل و نقل بار به صورت هوایی به کانادا نیز در اسرع وقت توسط آنی بار انجام میشود.

 

چه کالاهایی به کاستاریکا ارسال میشوند؟

 

برای ارسال بار به کاستاریکا آنی بار امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. هر محموله ای که از نظر گمرک ایران و کاستاریکا محدودیت خروج یا ورود نداشته باشد به صورت همه روزه ارسال خواهد شد.

 

برای ارسال بار به کاستاریکا می توانید محموله های زیر را ارسال کنید:

 

  1. ارسال لوازم شخصی و اثاثیه 
  2. ارسال تجهیزات صنعتی 
  3. انتقال کالاهای الکترونیکی 
  4. ارسال مواد غذایی و خوراکی 
  5. انتقال تجهیزات کشاورزی 

برای ارسال بار به کاستاریکا فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین خدمات را تجربه کنید. 

 

علاوه بر باربری و ارسال بار به کاستاریکا ، همه روزه برای ارسال بار به پاراگوئه و ارسال بار به اروگوئه نیز می توانید از طریق آنی بار بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به کاستاریکا 

 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به مهاجرین گرامی ارائه می نماید ارسال اثاثیه و لوازم خانه است. در این خدمات ، مجموعه آنی بار اثاثیه منزل مهاجرین را در محل منزل آنها در ایران بارگیری و به صورت مستقیم به کاستاریکا منتقل می نماید. 

برای ارسال اثاثیه به کاستاریکا می توان از روش دریایی یا روش هوایی استفاده نمود که بر اساس میزان حجم و ابعاد و شرایط محموله های شما مورد استفاده قرار میگیرند. 

ارسال اثاثیه به کاستاریکا به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام میشود و با بالاترین امنیت محموله های شما منتقل میشوند. 

برای مشاوره تخصصی برای انتقال اثاثیه منزل فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

ارسال سمپل و هدیه و لوازم شخصی به کاستاریکا

 

اگر قصد دارید سمپل یا نمونه کار خود را برای شرکت ها و کارخانجات و تجار کاستاریکای ارسال کنید تنها کافیست با ما در تماس باشید. ما به عنوان قوی ترین شرکت باربری بین المللی امکان ارسال انواع بسته های هدیه و سمپل های کوچک و بزرگ را برای شما فراهم می نماییم.

 

برای ارسال لوازم شخصی نیز می توانید از طریق خدمات تخصصی آنی بار با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید. لوازم دانشجویی ، اضافه بار چمدان و. . . به صورت تخصصی منتقل خواهند شد.

ارسال اثاثیه برای کاستاریکا
ارسال اثاثیه برای کاستاریکا

ارسال بار فله به کاستاریکا

 

یکی از خدماتی که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ، حمل محموله به صورت فله ای به کاستاریکا است . برای حمل بار فله ای به کاستاریکا از کشتی های فله بر استفاده می شود که در  بندر دیر، بندر بوشهر، بنر خرمشهر و… بارگیری را انجام میدهند.

 

همانطور که می دانید کاستاریکا واردات کالا را بسیاری از کشور ها انجام میدهد اما از انجا که ایران کشور غنی از محصولات کشاورزی و . . . می باشد صادرات محموله ها از این طریق به کاستاریکا رونق بسیاری دارد.

 

هزینه های ارسال بار به کاستاریکا چقدر است ؟

 

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به کاستاریکا با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره آنی بار با ارائه مشاوره دقیق و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان تمام تلاش خود را میکنند تا هزینه های ارسال بار به کاستاریکا را تا حد ممکن کاهش دهند و رضایت شما عزیزان را کسب کنند.

کمترین تعرفه ارسال بار به کاستاریکا با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. برای برآورد هزینه می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق یک الی دو روز قبل از ارسال بار به کاستاریکا اعلام می شود ، زیرا نرخ ارز دائما در حال نوسان می باشد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

علاوه بر کاستاریکا ، همه روزه برای ارسال بار از ایران به مکزیک و ارسال بار به کلمبیا نیز به صورت تخصصی مشاوره و خدمات به شما عزیزان ارائه می شود. 

ارسال بار و کالا به کاستاریکا همراه با بیمه نامه معتبر

 

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را هنگام ارسال بار به کاستاریکا در نظر گرفته و پوشش داده است. تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه تمامی زیان و ضررها ، بدون کم و کاست جبران شود.

 

بیمه نامه ارسال بار به کاستاریکا بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. هزینه کل ارسال بار به کاستاریکا که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود.

 

 

ارائه مشاوره رایگان جهت ارسال کالا به کاستاریکا

 

ارائه مشاوره دقیق توسط کارشناسان زبده آنی بار یکی از مهم ترین خدمات آنی بار می باشد. مشاوران و کارشناسان زبده آنی بار در واحد بین الملل همه روزه آماده ارائه خدمات ارسال بار به کاستاریکا و پاسخگویی به شما عزیزان هستند.  

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار با تسلط کامل بر قوانین گمرکی ایران و کشور کاستاریکا بهترین روش ارسال بار به کاستاریکا را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

شما می توانید ارسال بار به کاستاریکا را بدون هیچ گونه محدودیتی از ایران به آنی بار بسپارید. کارشناسان بخش بین الملل با تجربه ی بیش از سی سال بهترین مشاوره و خدمات را جهت ارسال بار به کاستاریکا به شما می دهند.

 

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه ای مازاد برمشتری تحمیل شود و یا روش درستی برای ارسال بار به کاستاریکا انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

 

جهت درخواست ارسال بار به کاستاریکا میتوانید با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید و یا با ما در واتساپ در تماس باشید و همچنین می توانید از طریق پر کردن فرم های درج شده سفارش خود را برای ارسال بار به کاستاریکا ثبت کنید.

ارسال بار به کاستاریکا
ارسال بار به کاستاریکا

کاستاریکا کشوری واقع در آمریکای مرکزی است. پایتخت این کشور شهر سان خوزه (کاستاریکا) و واحد پول آن کولون کاستاریکا  می‌باشد . 

جمعیت این کشور ۵٬۱۱۰٬۰۰۰ نفر و زبان رسمی آن اسپانیایی است. ۴۰ درصد از مردم آن سفیدپوست، ۳۱ درصد مستیزو (دورگه سفید و سرخ‌پوست) و بقیه از دیگر نژادها هستند. سفیدپوستان کاستاریکا، بیشتر اسپانیایی‌تبار هستند. شاخه کاتولیک رومی از مسیحیت مذهب رسمی کاستاریکا است. ۷۰ درصد مردم این کشور کاتولیک، حدود ۱۴ درصد پروتستان و ۱۱٫۳ درصد بی‌دین هستند.

کاستاریکا شصت و چهار سال پیش خدمت وظیفه در ارتش خود را منحل کرد و از نظر سیاسی یکی از باثبات‌ترین کشورهای آمریکای مرکزی به‌شمار می‌آید.

این ناحیه – به عنوان بخشی از گواتمالا – تا ۱۸۲۱ تحت حکومت اسپانیایی بود. کاستاریکا هر چند که قسمتی از فدراسیون آمریکای مرکزی (۱۸۲۳ تا ۱۸۳۸) به‌شمار می‌آمد، ولی بیشتر در انزوا از همسایگانش توسعه یافت. کاستاریکا با مزارع کوچک بسیار رونق یافت و مهاجران اروپایی را جذب کرد و دموکراسی باثباتی را ایجاد نمود. به دنبال یک جنگ داخلی کوتاه در ۱۹۴۸، ارتش منحل گردید. از آن زمان این کشور نقش برقرارکنندهٔ آشتی در آمریکای مرکزی را اتخاذ کرده‌است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع