ارسال بار به کبک | فریت بار هوایی برای کبک کانادا

حمل بار و کالا به کبک با کمترین قیمت از ایران

 

کبک یکی از استان های بزرگ و مهم کانادا است که شهر کبک مرکز آن و یکی از مناطق ایرانی نشین کانادا است . همین موضوع سبب شده است که ارسال بار و کالا از ایران به کبک به صورت همه روزه و با حجم بالایی انجام شود. 

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از برترین و حرفه ای ترین شرکت های حمل و نقل کالا امکان ارسال بار به کبک به صورت تخصصی و همه روزه را برای شما عزیزان فراهم نموده است و از طریق روش های مختلف باربری محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل خواهند شد. 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار به کبک به صورت رایگان بهترین و کاملترین مشاوره را به صورت حضوری یا تلفنی از طریق سامانه 5 رقمی 57669-021 در اختیار شما قرار میدهد.

ارسال بار به کبک
ارسال بار به کبک

علاوه بر ارسال بار به کبک ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به مونترال نیز به صورت همه روزه برای انتقال دریایی و هوایی در اختیار شما قرار میگیرد. 

 باربری هوایی به کبک

 

حمل هوایی بهترین و سریعترین روش برای ارسال بار و کالا از ایران به کبک و سایر شهر های کانادا می باشد و امکان انتقال محموله ها در مدت 3-4 روز کاری فراهم خواهد شد.

 

در روش حمل هوایی محموله های مختلف از طریق فرودگاه امام خمینی تهران با بهترین کیفیت توسط کارشناسان داخل هواپیما بارگیری شده و پس از چند روز در فرودگاه بین‌المللی ژان لوساژ شهر کبک به شما عزیزان تحویل داده خواهند شد. حمل هوایی به صورت فریت بار و کارگو انجام میشود که بهترین روش برای انتقال محموله های با وزن و حجم کم فریت بار است.

 

فریت بار با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و سرعت انتقال آن نسبت به کارگو هوایی بالاتر است.  از آن جایی که پرواز مسقیم از ایران به کالا فراهم نمی باشد معمولا پرواز ها از طریق استانبول یا دبی به کانادا انجام میشود که همین موضوع سبب شده است مدت زمان انتقال محموله کمی بیشتر باشد.

 

حمل هوایی سریعترین روش ارسال بار به کبک است که هزینه های اضافه بار مسافری شما را نیز تا حد زیادی کاهش می دهد .

 

ارسال هوایی به کبک
ارسال هوایی به کبک

 

مدارک لازم جهت فریت بار هوایی به کبک 

 

در صورتی که مسافر هستید داشتن بلیط و پاسپورت الزامی می باشد اما در بعضی شرایط ، امکان ارسال بار به کبک ، بدون بلیط و پاسپورت نیز وجود دارد.

اگر شما تاجر و یا بازرگانی هستید که نیاز به فریت بار تجاری دارید ، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.

در این روش نیز اگر کارت بازرگانی شما آماده نیست و یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد ،  آنی بار ، با تجربه امور گمرکی در زمینه ارسال بار به کبک این امکان را دارد که از کارت بازرگانی یکی از همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر کبک نیز اقدام کند.

حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نمی باشد  اما اگر شما مایل به حضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.

به خاطر بسپارید که بطور معمول ارسال بار به کبک از فرودگاه تهران طی 4 تا 5 روز به مقصد می رسند.  

 

حرفه ای ترین و بهترین خدمات برای ارسال بار به کلگری و ارسال بار به اتاوا با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میگیرد. 

ارسال بار بصورت دریایی برای کبک

یکی از روش های ارسال بار به کبک کانادا ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد.

برای ارسال بار به کبک بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به کبک ارسال می شود.

هزینه ارسال بار به کبک با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به کبک و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به کبک ارسال کنید.

ارسال بار به کبک به صورت دریایی
ارسال بار به کبک به صورت دریایی

علاوه بر ارسال بار به کبک ، حرفه ای ترین خدمات باربری برای ارسال بار به ادمونتون نیز به صورت همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد. 

ارسال بار به کبک بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

سوال بسیاری از تجار این است که : ارسال بار به کبک از تهران بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

از زمانی که بار در ترانزیت بارگیری شود ، حداکثر 72 ساعت زمان می برد تا به گمرک شهریار منتقل ، امور گمرکی انجام و به بندر عباس ارسال گردد و در انتظار بارگیری در کشتی می ماند.

 

در صورتی که مشتری ، انجام امور گمرکی برای ارسال بار به کبک را توسط ترخیص کار خود انجام می دهد شرکت آنی بار فقط کانتینر را در بندر عباس در اختیار مشتری قرار می دهد ، اما در صورت تمایل می توانید انجام صفر تا صد خدمات ارسال بار به کبک را نیز به پرسنل آنی بار بسپارید.

 

بسته به زمان حرکت کشتی ممکن است تا یک هفته در انتظار تکمیل شدن ظرفیت کشتی منتظر بمانید.

 

بعد از حرکت کشتی ، حدودا 55 تا 60 روز ارسال بار به کبک بصورت دریایی طول می کشد که بسته به ترافیک دریایی و تراکم کار در بنادر میانی مثل دبی ممکن است این ترانزیت تایم بیشتر شود .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل کالا به کبک همراه با بیمه نامه معتبر بین المللی

در باربری آنی بار برای حمل و نقل بین المللی ( در این زمینه ارسال بار به کبک ) بیمه نامه معتبر تنظیم می شود. در ارسال بار به کبک نیز این بیمه نامه تنظیم می شود و به صورت دقیق در قرار داد درج خواهد شد.

بیمه نامه در ارسال بار به کبک بسیار ضروری می باشد زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به کبک خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به کبک (چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار می گیرد .

حمل انواع بار و کالا از ایران به کبک 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به کبک ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به کبک بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به کبک می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به کانادا به شما عزیزان ندارد. 

  • ارسال محموله صادراتی به کبک
  • انتقال آهن آلات به کبک
  • ارسال اثاثیه به کبک
  • حمل لوازم شخصی به کبک
  • ارسال کالاهای تجاری به کبک

انجام تمام مراحل ارسال بار به کبک توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال اثاثیه منزل و لوازم شخصی به کبک

مسافرانی که قصد ارسال بار به کبک را دارند و می خواهند سوغات و وسایل خود را که بیشتر از حد مجاز 30 کیلویی است با خود به کبک منتقل کنند و همچنین مهاجرانی که قصد ارسال لوازم منزلشان به کبک را دارند می توانند از خدمات آنی بار استفاده کنند.

ارسال اثاثیه منز ل و لوازم شخصی از طریق حمل هوایی و فریت بار به سادگی و در اسرع وقت انجام میشود که از ویژگی های خدمات آنی بار است. همچنین برای ارسال اثاث به کبک باید لوازم منزلتان را بسته بندی کنید و یک لیست بسته بندی تهیه کنید که این خدمات نیز توسط مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین تیم بسته بندی ایران انجام میشود.

در خدمات ارسال اثاثیه و لوازم شخصی به کبک محموله ها در گمرک ایران و کانادا مورد بازرسی قرار میگیرد که یکی از مراحل آن عبور از دستگاه ایکس ری می باشد. از همین جهت همراه نداشتن محموله های ممنوعه بسیار مهم است.

برخی از ویژگی های خدمات آنی بار برای ارسال اثاثیه و لوازم به کبک  :

  • بسته بندی تمامی لوازم منزل ( ظروف شکستنی , کتابخانه , البسه و …. ) به طور کاملا استاندارد و اصولی در محل
  • بار گیری جهت ارسال بار به کبک بصورت هوایی
  • انجام امور گمرکی با و یا بدون حضور مسافر : مسافران کبک برای انجام امور گمرگی برای ارسال بار به کبک بصورت فریت بار با خواست خود می توانند در تمامی تشریفات گمرکی می توانند حضور داشته باشند که در این میان بعضی از مسافران کارشناس فریت بار را همراهی می کنند با این حال مسافرانی هستند که تمامی امور و مسئولیت ارسال بار به کبک را به عهده ی شرکت فریت بار آنی بار قرار می دهند. 
  • پالت بندی محموله در صورت نیاز برای ارسال بار به کبک : به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی های احتمالی محموله یا بار بعد از انجام دادن امورات گمرکی در صورت نیاز و صلاحدید پالت بندی می کنند . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار هم مسئولیت انجام این کارها را نیز عهده دار می شود تا محموله ی شما مسافران عزیز صحیح و سالم به مقصد برسد.
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به کبک : شرکت آنی بار در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی همچون امارات , ترکیش ایرلانیز , لوفنتهانزا و غیره را برای ارسال بار به کبک با افتخار بر عهده می گیرد.

 

ارسال لوازم خانه و اثاثیه به کبک
ارسال لوازم خانه و اثاثیه به کبک

 

علاوه بر ارسال بار به کبک ، ارسال بار به ونکوور و ارسال بار به تورنتو نیز به صورت حرفه ای با بهترین کیفیت انجام خواهد شد . 

 

ارسال زعفران و فرش به کبک 

 

یکی از خدماتی که تیم متخصص آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نمایند امکان انتقال زعفران و فرش می باشد. این دو کالا به صورت مسافری و در اسرع وقت از طریق فرودگاه امام خمینی منتقل خواهند شد اما برای ارسال آنها نیاز به رعایت  قوانین خاصی است.

 

ارسال تجاری فرش و زعفران دارای هزینه های زیادی می باشد و نیاز به اخذ مجوز از مراجع مربوطه دارد اما ارسال مسافری و شخصی آنها بلامانع است. از همین جهت ، در فرودگاه امام خمینی تهران محموله های شما به صورت کامل مورد بررسی ارزیابان گمرکی قرار خواهد گرفت.

 

برای ارسال بار به کبک امکان انتقال محموله هایی مانند فرش دستباف و ماشینی وجود دارد و نیاز به بسته بندی خاصی برای آنها وجود ندارد . با این وجود بهتر است با شماره 57669-021 در تماس باشید و با کارشناسان مجموعه مشاوره نمایید.

 

ارسال زعفران به کبک
ارسال زعفران به کبک

 ارسال حیوانات خانگی به کبک

 

یکی دیگر از خدمات مجموعه آنی بار امکان انتقال حیوانات خانگی می باشد که به صورت همه روزه برای کبک فراهم است. در این خدمات ، حیوانات خانگی ( غیر از حیوانات وحشی و خاص ) از طریق حمل هوایی از فرودگاه امام خمینی به کبک  منتقل می شوند.

برای ارسال حیوانات خانگی به کبک ابتدا باید شناسنامه حیوان مدنظر دریافت شود . پس از آن باید فرایند واکسیناسیون به صورت کامل انجام شود و چیپ اطلاعات به حیوان تزریق شود. پس از انجام این مراحل ، حیوان داخل باکس های مخصوص درون کابین یا محفظه بار هواپیما قرار خواهد گرفت و فرایند انتقال انجام میشود. 

 

حیواناتی مانند سگ ، گربه ، پرنده و سایر حیوانات که در دسته بندی حیوانات خانگی قرار دارند از این طریق به کبک ارسال می شوند. 

ارسال حیوانات خانگی به کبک
ارسال حیوانات خانگی به کبک

 

مشاوره رایگان جهت باربری به کبک

برای حمل و ارسال بار به کبک بصورت هوایی یا دریایی ، شما می توانید با کارشناسان با تجربه و حرفه ای ما در خصوص خدمات حرفه ای و متنوع مشاوره نموده و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید .

کارشناسان آنی بار با داشتن تجربه بالا در حمل بار به خارج از کشور ، بهترین مشاوره را برای ارسال بار به کبک در اختیار شما قرار میدهد. 

با مشاوره تخصصی با کارشناسان ما ، خدماتی دقیق ، سریع و ارزان ارسال بار به کبک را تجربه کنید. 

آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به کبک از ایران با انواع روش های زمینی و غیره می باشد .

ارسال بار به کبک در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به کبک همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

جهت ثبت سفارش ارسال بار به کبک می توانید با شماره های پنج رقمی درج شده تماس حاصل نمایید و یا از طریق واتساپ به صورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شهر کِبِک  مرکز ایالت کبک کانادا و بزرگ‌ترین شهر شرق کبک است و یکی از قدیمی‌ترین شهرهای کانادا است. کبک بعد از سه شهر سنت جان، پرت رویال و تدوزاک قدیمی‌ترین شهر کانادا به شمار می‌رود. کبک با وجود تاریخ ۴۰۰ ساله‌اش، شهری است دیدنی، پر از فضاهای پرجنب‌وجوش شهری و آثار تاریخی ارزنده است. مردم شهر عمدتاً فرانسوی زبان می‌باشند هر چند اغلب آن‌ها به انگلیسی نیز مسلط می‌باشند با این حال نسبت به زبان فرانسوی تعصب خاصی دارند.

کبک در مجله Money در فهرست ۱۰ مکان برتر گردشگری آمریکای شمالی نام برده شده‌است. به گفته شبکه خبری CNN دلیل این محبوبیت بیش از هر چیز مدیون حال و هوای فرانسوی و تاریخی و همچنین زیبایی بی نظیر مناظر طبیعی و بناهای آن است.

شهر از سواحل رودخانه سنت لورنس (St. Lawrence) – یکی از بزرگ‌ترین رودخانه‌های جهان – به سمت کوهپایه‌های لورنتیان (Laurentians) که یکی از قدیمیترین مراتع کوهستانی در روی زمین است، امتداد می‌یابد. از سمت شرق به سمت آبشارهای مونت مورنسی (Montmorency) و از غرب با گذشتن از پلهای ارتباطی شهر با سواحل جنوبی و ساحل ژاک کارتبه (Jacques-Cartier) و به سمت شهرهای نویل (Neuville)، پونت روژ (Pont-Rouge) و سنت کاترین دولا ژاک کارتبه (Sainte-Catherine-de-la-Jacques-Cartier) ادامه می‌یابد.

شهر کبک در مرکز محوطه‌ای قرار گرفته که رودخانه قبل از ورود به مصب خود، باریک می‌شود. اسم کبک نیز از نامی سرخ‌پوستی به معنای جایی که رودخانه باریک می‌شود برگرفته شده‌است. قله صخره‌ای شهر که کیپ دایموند (Cape Diamond) نام دارد، ۱۰۳ متر از سطح رودخانه بالاتر است و به جلوه‌های خاص منطقه می‌افزاید. به نوعی می‌توان کبک را مهد تمدن فرانسه در آمریکای شمالی و یک مرکز مهم اقتصادی دانست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع