ارسال بار به کراچی ( هوایی – زمینی )

ارسال بار به کراچی بصورت تخصصی و ارزان

شرکت حمل و نقل آنی بار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری به کراچی پاکستان به صورت کاملا تخصصی و ویژه می باشد . ارسال بار به کراچی از تهران و تمامی شهر ها در کوتاه ترین زمان انجام می شود و برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد. 

تخصص مجموعه آنی بار در حمل و نقل بار به پاکستان سبب شده است که بخش زیادی از انواع بار و کالا توسط هموطنان گرامی به این مجموعه جهت انتقال واگذار شود و همه روزه حجم زیادی از انواع کالا و محموله های صادراتی و شخصی توسط آنی بار به کراچی منتقل شوند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصا ارسال بار به کراچی و مشاوره رایگان و استعلام کرایه با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

ارسال بار به کراچی
ارسال بار به کراچی

 ارسال بار از تمام ایران به کراچی 

مجموعه آنی بار به دلیل پوشش سراسری در کشور ، امکان ارسال بار و کالای شما را از هر نقطه ای از ایران فراهم می نماید.برای ارسال بار به کراچی نیز خدمات آنی بار از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه خواهد شد . شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه نسبت به حمل و نقل بار و کالا برای پاکستان اقدام نمایید که در این بین کراچی تیم ویژه و تخصصی را به خود اختصاص داده است.

ارسال روزانه انواع بار و کالا با انواع روش های حمل و نقل بصورت دربستی با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود و محدودیت های ارسال تنها منوط به نوع بار و محدودیت های گمرکات است. 

 • باربری از تهران به کراچی
 • باربری از اصفهان به کراچی
 • باربری از شیراز به کراچی
 • باربری از تبریز به کراچی
 • باربری از یزد به کراچی
 • باربری از مشهد به کراچی
 • باربری از کرمان به کراچی
 • و……

آنی بار برای ارسال اثاث و لوازم منزل به کراچی بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد و بسته بندی و حمل حرفه ای نیز از ویژگی های مجموعه آنی بار است .

آنی بار برای ارسال بار به کراچی در اسرع وقت بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . فقط کافیست با ما در تماس باشید و ارسال بار به پاکستان را به ما بسپارید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

روش های باربری به کراچی

ارسال بار به کراچی یا سایر شهر های پاکستان به روش های مختلف انجام میشود که بنا بر نوع بار و شرایط آن و همچنین بودجه شما متغیر میباشد . انتقال برخی محموله ها نیاز به روش های خاص خود دارند اما محموله های عادی تر از روش های عمومی نیز حمل میشوند .

برای ارسال بار و کالا به کراچی ، مجموعه آنی بار 2 روش اصلی حمل و نقل را به شما ارائه می نماید .

 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی 

برای ارسال بار به کراچی ، هر یک از روش های باربری دارای شرایط و ویژگی های مختلفی هستند . در ادامه به بررسی روش های مختلف می پردازیم تا بهترین روش برای ارسال بار به کراچی برای شما عزیزان مشخص گردد .

ارسال هوایی بار به کراچی

در روش حمل هوایی برای ارسال بار و کالا از طریق هواپیماهای ترابری یا مسافری استفاده میشود . این روش تحویل سریع بار را برای شما به ارمغان خواهد آورد . اما هزینه های این روش نسبتا بیشتر است . 

انتقال بار و کالا به کراچی بصورت هوایی از طریق فرودگاه بین المللی جناح  انجام میشود که یک فرودگاه بین المللی میباشد . در روش حمل هوایی ، 2 نوع انتقال بار وجود دارد : 

 • حمل بصورت فریت بار مسافری 
 • حمل بصورت کارگو 

برای ارسال بار به کراچی ، آنی بار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت محموله های شما را از طریق خطوط هوایی معتبر ارسال خواهد نمود . ما با کمترین هزینه ها محموله های شما را منتقل خواهیم نمود.

 

علاوه بر ارسال بار به کراچی ، ارسال بار به دبی و ارسال بار به آنکارا نیز توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و در اسرع وقت انجام میشود . 

 

ارسال هوایی به کراچی
ارسال هوایی به کراچی

حمل زمینی بار و کالا به کراچی

برای ارسال بار به کراچی بصورت زمینی می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با تریلی ها و کامیونت های آنی بار تجربه کنید . حمل زمینی یکی از روش های مقرون به صرفه است که به دلیل وجود مرز زمینی مشترک بین ایران و پاکستان بسیار کاربردی و مناسب است.  

این روش تحویل محموله حدود 1 هفته زمان نیاز دارد اما هزینه نسبتا معقول و کم است و هزینه های حمل بار به این روش نیز کاملا مقرون به صرفه است. 

البته برای کراچی ممکن است روش دریایی یا ریلی نیز مورد استفاده قرار گیرد اما در حال حاضر آنی بار فقط بصورت هوایی و زمینی به شما خدمات رسانی می کند.

ارسال بار به کراچی به صورت زمینی تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود. 

ارسال زمینی برای کراچی
ارسال زمینی برای کراچی

 

علاوه بر ارسال بار به کراچی ، ارسال بار به کویت و ارسال بار به قطر نیز به صورت حرفه ای و با بهترین کیفیت توسط مجموعه آنی بار انجام میشود .

حمل و نقل اثاثیه برای کراچی

آنی بار علاوه بر ارسال بار و کالاهای تجاری برای کراچی ، امکان ارسال اثاثیه را نیز برای شما فراهم می نماید . شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه و با استفاده از کامیونت مسقف یا تریلی چادری ، نسبت به ارسال اثاثیه خود اقدام نمایید.

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه شما بهترین و حرفه ای ترین تیم کارگری را با بهترین تیم بسته بندی اثاثیه در اختیارتان قرار میدهد.

حمل و نقل اثاثیه یک فرایند تخصصی است و برای ارسال در مسافت های طولانی نیاز به بسته بندی و چیدمان حرفه ای داریم تا کمترین میزان خسارت به محموله وارد شود.

 • ارسال تلوزیون 
 • ارسال یخچال 
 • ارسال مبلمان 
 • ارسال سرویس خواب 
 • ارسال لوازم برقی 
 • ارسال تزئینات منزل و . . . . 

آنی بار خدمات ارسال بار به کراچی را به صورت همه روزه انجام می دهد و هرگونه محموله و کالای منزل که از نظر قانونی منعی برای ارسال ندارند را با کمترین هزینه منتقل خواهد نمود.

حمل اثاثیه به کراچی را می توانید از هر نقطه ای از ایران انجام دهید.

ارسال اثاثیه به کراچی
ارسال اثاثیه به کراچی

علاوه بر ارسال بار به کراجی ، همه روزه برای ارسال بار به منامه و ارسال بار به شارجه نیز می توانید از آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه دریافت کنید. 

مدارک لازم جهت ارسال اثاث و بار به کراچی

برای انتقال لوازم منزل از ایران به کراچی ، ابتدا باید مراحل اخذ مهاجرت پاکستان بصورت کامل طی شده باشد و شما موفق به دریافت کیملیک کارت خود شده باشید . در صورتی که کیملیک کارت خود را دریافت کرده باشید ، با کپی شناسنامه ، پاسپورت و کیملیک به راحتی امکان انتقال انواع اثاثیه و لوازم شما به پاکستان و کراچی فراهم میشود. 

لازم به ذکر است که هزینه ها گمرکی بر اساس تعرفه های گمرک ایران و پاکستان و بر اساس نوع لوازم خانگی شما مشخص میشود. در برخی موارد ممکن است لوازم منزل در دسته لوازم لوکس قرار گیرند که هزینه گمرکی اندکی افزایش خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل ارسال بار به کراچی و مدارک مورد نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مدارک لازم برای ارسال بار به کراچی
مدارک لازم برای ارسال بار به کراچی

موارد ممنوعه در ارسال بار به کراچی

ارسال بار به کراچی دارای شرایط خاصی است و برخی محموله ها بر اساس شرایط و قوانین گمرکی امکان ارسال ندارند . از همین جهت ، اطلاع از موارد ممنوعه در ارسال بار به کراچی بسیار مهم است . 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط پاکستان نیز این موارد را ارسال نمایید .

برای ارسال لوازم منزل به پاکستان ، همه روزه تیم متخصص آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . با ما همراه باشید . 

بیمه نامه ارسال بار به کراچی

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به کراچی و تمامی نقاط پاکستان ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد. آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری به کراچی را تحت پوشش قرار داده است.

اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مشاوره رایگان ارسال بار به کراچی

کارشناسان آنی بار همه روزه آماده ارائه خدمات باربری و ارسال اثاث منزل از تمامی نقاط تهران به کراچی می باشند.

کارشناسان حرفه ای و زبده آنی بار با ارائه دقیق ترین خدمات مشاوره ای سعی در جلب رضایت صاحبین گرامی بار جهت بهبود خدمات باربری و همچنین کاهش هزینه های حمل بار می باشند.

حمل بار به کراچی  را در کمترین زمان ممکن و با تخصصی ترین خدمات باربری برای کراچی را با آنی بار تجربه کنید .

کراچی بزرگ‌ترین شهر جمهوری اسلامی پاکستان و مرکز ایالت سند این کشور است. این شهر در ناحیه جنوب شرقی پاکستان بر کرانه اقیانوس هند واقع شده و در شمال غربی دلتای سند قرار گرفته‌است. طبق آمار منتشره از سازمان ملل متحد، جمعیت کراچی طبق آمار منتشر شده سال ۲۰۱۷ میلادی ۱۴٬۹۱۰٬۳۵۲ نفر بوده‌است که از این لحاظ پرجمعیت‌ترین شهر پاکستان و چهارمین شهر پر جمعیت جهان محسوب می‌گردد.

لقب این شهر «شهر قائد» است که منظور از قائد، محمدعلی جناح بنیانگذار پاکستان است. کراچی مرکز مالی و بازرگانی و بزرگ‌ترین بندر پاکستان است.

به دلیل اینکه کراچی با بیشترین فشار توسعهٔ شهرها در جهان مواجه‌ است، مبارزه با گسترش آن ضروری به نظر می‌رسد. این شهر هم‌اکنون بسیار گسترش یافته و به کلانشهری بسیار شلوغ با ترافیکی سنگین و هوایی آلوده تبدیل شده‌است. در این شهر فقر بیداد می‌کند و بسیاری از مردم شبانگاهان در خیابان‌ها و کوچه‌ها می‌خوابند. این‌ها مشکلاتی است که باید برای به دست آوردن شهری آرام و زیبا آن‌ها را برطرف کرد. شهر کراچی چهارمین شهر غیرقابل زیستن در جهان و جزء ۱۳۲ شهر بزرگ و صنعتی جهان به‌شمار می‌آید.

علاوه بر ارسال بار به کراچی ، همه روزه برای ارسال بار به باکو نیز می توانید از خدمات مجموعه آنی بار استفاده نمایید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع