ارسال بار به کلمبیا | فریت هوایی کلمبیا

انتقال محموله از ایران به کلمبیا با کمترین هزینه

ارسال بار از ایران به کلمبیا توسط مجموعه آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود و امکان انتقال محموله های مختلف با کمترین هزینه برای شما عزیزان فراهم خواهد بود. اگر قصد انتقال محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی به این کشور را دارید می توانید از طریق آنی بار در اسرع وقت به صورت دریایی و هوایی محموله های خود را منتقل کنید.

 

تیم حرفه ای و متخصص آنی بار برای جابجایی محموله های شما در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد و امکان انتقال ارزان و ایمن همراه با بهترین بیمه نامه را فراهم نموده است. 

 

برای ارسال بار به کلمبیا می توانید با شماره 57669-021 تماس گرفته و به صورت رایگان با کارشناسان و متخصصین آنی بار مشاوره نمایید.

 

مراحل ارسال بار به کلمبیا

 

برای ارسال بار و کالا از ایران به کلمبیا انتقال محموله ها در 5 گام انجام میشود. این گام ها فرایند کلی ارسال کالا و محموله ها می باشد:           

گام اول : مشاوره تلفنی و تخصصی با کارشناسان و متخصصین آنی بار اولین مرحله است. در این مرحله محموله های شما توسط کارشناسان و متخصصین آنی بار مورد بررسی قرار میگیرد تا امکان ارسال آنها به کلمبیا بررسی گردد. 

گام دوم : بسته بندی محموله ها می باشد. بر اساس نوع محموله و شرایط انتقال آن ( روش مورد استفاده ) ممکن است نوع بسته بندی و روش آن متفاوت خواهد بود. به صورت کلی ، بسته بندی تخصصی محموله ها برای حمل به کلمبیا با استفاده از جعبه های چوبی ، کارتن های مقوایی ، نایلون حباب دار و . . . انجام می شود.

گام سوم : در مرحله سوم باید پکینگ لیست به صورت تخصصی و کامل تهیه شود. با طراحی و نوشتن پکینگ لیست حرفه ای در فرایند های گمرکی بهترین نتیجه را خواهیم داشت. 

گام چهارم : در گام چهارم و بعد از تهیه پکینگ لیست باید محموله ها به گمرک منتقل شود. در گمرک محموله ها به صورت کامل توسط کارشناسان گمرکی مورد بررسی قرار میگیرند و با ارائه مدارک لازم مجوز های ارسال محموله صادر می گردد.

گام پنجم : گام نهایی پس از صدور مجوز های صادراتی ، محموله ها برای ارسال آماده اند و این فرایند تکمیل خواهد شد.

 

روش های باربری به کلمبیا

 

شما عزیزان می توانید ارسال بار به کلمبیا را با انواع روش های حمل بار (  هوایی ، دریایی ) در باربری آنی بار انجام دهید.

 

ارسال بار به کلمبیا بصورت هوایی سریع ترین روش باربری به خارج از کشور می باشد اما هزینه ارسال بار به کلمبیا به صورت هوایی مقداری بیشتر از دیگر روش های باربری می باشد.   

 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های باربری و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند ارسال بار به کلمبیا را به روش ترکیبی انجام دهید.

ارسال بار به کلمبیا به روش ترکیبی یعنی مثلا بارتان نیمی از مسیر را با ترانزیت حمل شود و نیمی دیگر را به صورت دریایی. 

تصمیم گیرنده نهایی برای انتخاب روش ارسال بار به کلمبیا شما مشتریان عزیز می باشید.

ارسال بار به کلمبیا به صورت دریایی

روش دریایی یکی از روش های ارسال بار به کلمبیا می باشد ؛ برای حمل بار دریایی معمولا از کشتی های باری و بزرگ استفاده می شود .

ارسال بار به کلمبیا با کشتی های کانتینری سرعت کمتری نسبت به هواپیماهای باری دارند .

  در هنگام ارسال بار به کلمبیا بصورت دریایی می توانید از یکی از روش های FCL یا LCL را انتخاب کنید :

  • ارسال بار به کلمبیا با کشتی به روش FCL : یعنی اینکه محموله و بار شما در یک کانتیر کامل حمل خواهد شد.
  • ارسال بار به کلمبیا با کشتی با روش LCL : یعنی که محموله و بار شما در کنار چندین محموله دیگر در یک کانتینر بسته بندی می شوند.

ارسال بار از ایران به کلمبیا به صورت همه روزه انجام میشود و از طریق روش دریایی مدت زمان حدود 50 الی 60 روز برای انتقال محموله ها نیاز است. 

 

علاوه بر کلمبیا ، ارسال بار دریایی به کانادا نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و تمامی فرایند ها توسط متخصص آنی بار به صورت صفر تا صد انجام میشود.

ارسال دریایی به کلمبیا
ارسال دریایی به کلمبیا

ارسال محموله بصورت هوایی برای کلمبیا

 

یکی از روش های ارسال بار به کلمبیا ، حمل و نقل هوایی از طریق ایرلاین های معتبر می باشد. مجموعه آنی بار برای ارسال بار به کلمبیا بصورت هوایی ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید.

 

ارسال بار به کلمبیا توسط آنی بار با استفاده از خطوط هوایی معتبر به روش کارگو و فریت بار انجام میشود و امکان انتقال سریع محموله ها فراهم خواهد بود . ما در کمترین زمان ممکن بهترین و حرفه ای ترین تیم را برای انتقال محموله های شما فراهم می نماییم.

 

ارسال بار به کلمبیا با روش فریت بار برای محموله های با وزن و ابعاد کم و محدود است . اما کارگو امکان انتقال حجم زیاد محموله ها را برای شما فراهم می نماید.

علاوه بر کلمبیا ، ارسال بار هوایی به آمریکا نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام خواهد شد. با ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال هوایی از ایران به کلمبیا
ارسال هوایی از ایران به کلمبیا

 

چه کالاهایی به کلمبیا ارسال میشوند؟

برای ارسال بار به کلمبیا آنی بار امکان انتقال انواع محموله و کالا را برای شما فراهم می نماید. هر محموله ای که از نظر گمرک ایران و کلمبیا محدودیت خروج یا ورود نداشته باشد به صورت همه روزه ارسال خواهد شد.

برای ارسال بار به کلمبیا می توانید محموله های زیر را ارسال کنید:

  1. ارسال لوازم شخصی و اثاثیه 
  2. ارسال تجهیزات صنعتی 
  3. انتقال کالاهای الکترونیکی 
  4. ارسال مواد غذایی و خوراکی 
  5. انتقال تجهیزات کشاورزی 

برای ارسال بار به کلمبیا فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و از طریق مشاوره با کارشناسان و متخصصین ما بهترین خدمات را تجربه کنید. 

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به کلمبیا 

یکی از خدماتی که مجموعه آنی بار به مهاجرین گرامی ارائه می نماید ارسال اثاثیه و لوازم خانه است. در این خدمات ، مجموعه آنی بار اثاثیه منزل مهاجرین را در محل منزل آنها در ایران بارگیری و به صورت مستقیم به کلمبیا منتقل می نماید. 

برای ارسال اثاثیه به کلمبیا می توان از روش دریایی یا روش هوایی استفاده نمود که بر اساس میزان حجم و ابعاد و شرایط محموله های شما مورد استفاده قرار میگیرند. 

ارسال اثاثیه به کلمبیا به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام میشود و با بالاترین امنیت محموله های شما منتقل میشوند. برای مشاوره تخصصی برای انتقال اثاثیه منزل فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

 

علاوه بر انتقال محموله ها از ایران به کلمبیا ، همه روزه برای ارسال بار به برزیل نیز می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار استفاده نمایید.

ارسال سمپل و هدیه و لوازم شخصی به کلمبیا

اگر قصد دارید سمپل یا نمونه کار خود را برای شرکت ها و کارخانجات و تجار کلمبیای ارسال کنید تنها کافیست با ما در تماس باشید. ما به عنوان قوی ترین شرکت باربری بین المللی امکان ارسال انواع بسته های هدیه و سمپل های کوچک و بزرگ را برای شما فراهم می نماییم.

برای ارسال لوازم شخصی نیز می توانید از طریق خدمات تخصصی آنی بار با بهترین کیفیت محموله های خود را منتقل کنید. لوازم دانشجویی ، اضافه بار چمدان و. . . به صورت تخصصی منتقل خواهند شد.

ارسال لوازم شخصی به کلمبیا
ارسال لوازم شخصی به کلمبیا

ارسال بار فله به کلمبیا

 

یکی از خدماتی که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد ، حمل محموله به صورت فله ای به کلمبیا است. برای حمل بار فله ای به کلمبیا از کشتی های فله بر استفاده می شود که در  بندر دیر، بندر بوشهر، بنر خرمشهر و… بارگیری را انجام میدهند.

 

همانطور که می دانید کلمبیا واردات کالا را بسیاری از کشور ها انجام میدهد اما از انجا که ایران کشور غنی از محصولات کشاورزی و . . . می باشد صادرات محموله ها از این طریق به کلمبیا رونق بسیاری دارد.

 

بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار از ایران به آرژانتین نیز به صورت همه روزه توسط مجموعه آنی بار انجام میشود و محموله های مختلف با کمترین هزینه منتقل می شوند.

ارسال حیوانات خانگی به کلمبیا

 

یکی از تخصص های مجموعه آنی بار انتقال حیوانات خانگی از ایران به کلمبیا است که این امکان را فراهم می نماید تا سگ ، گربه و پرندگان را به سادگی از طریق بهترین و حرفه ای ترین خطوط هوایی به کلمبیا منتقل نمایید.

برای ارسال حیوانات خانگی از ایران به کلمبیا نیاز است که ابتدا شناسنامه حیوانات دریافت گردد و سپس نسبت به تزریق واکسن های لازم اقدام شود. این مراحل تماما توسط مجموعه های همکار آنی بار که اقدام به صدور گواهی های معتبر می نمایند انجام میشود. 

 

اگر قصد ارسال حیوانات خود به کلمبیا را دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید تا بهترین و کامل ترین خدمات مشاوره ای را تجربه کنید.

 

ارسال حیوانات خانگی به کلمبیا
ارسال حیوانات خانگی به کلمبیا

هزینه های ارسال بار به کلمبیا چقدر است ؟

برای استعلام نرخ هزینه و تعرفه ارسال بار به کلمبیا با کارشناسان ما تماس بگیرید. کارشناسان خبره آنی بار با ارائه مشاوره دقیق و ارائه خدمات متناسب با نیاز مشتریان تمام تلاش خود را میکنند تا هزینه های ارسال بار به کلمبیا را تا حد ممکن کاهش دهند و رضایت شما عزیزان را کسب کنند.

کمترین تعرفه ارسال بار به کلمبیا با بالاترین کیفیت را از ما بخواهید. برای برآورد هزینه می توانید چند روز و یا حتی ماه پیش تر با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

اما هزینه دقیق یک الی دو روز قبل از ارسال بار به کلمبیا اعلام می شود ، زیرا نرخ ارز دائما در حال نوسان می باشد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر کلمبیا ، همه روزه برای ارسال بار از ایران به مکزیک نیز می توانید با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را دریافت نمایید.

ارسال بار و کالا به کلمبیا همراه با بیمه نامه معتبر

 

بیمه نامه معتبر آنی بار تمامی حوادث پیش بینی نشده را هنگام ارسال بار به کلمبیا در نظر گرفته و پوشش داده است. تا بار در سلامت کامل به مقصد ارسال شود و در صورت بروز هر گونه حادثه تمامی زیان و ضررها ، بدون کم و کاست جبران شود.

بیمه نامه ارسال بار به کلمبیا بر اساس ارزش بار تعیین می شود و در اختیار مشتری قرار داده می شود. هزینه کل ارسال بار به کلمبیا که به مشتری اعلام می شود هزینه بیمه را نیز شامل می شود.

ارائه مشاوره رایگان جهت ارسال کالا به کلمبیا

ارائه مشاوره دقیق توسط کارشناسان زبده آنی بار یکی از مهم ترین خدمات آنی بار می باشد. مشاوران و کارشناسان زبده آنی بار در واحد بین الملل همه روزه آماده ارائه خدمات ارسال بار به کلمبیا و پاسخگویی به شما عزیزان هستند.  

مشاوران و کارشناسان آنی بار با تسلط کامل بر قوانین گمرکی ایران و کشور کلمبیا بهترین روش ارسال بار به کلمبیا را به شما پیشنهاد خواهند داد.

شما می توانید ارسال بار به کلمبیا را بدون هیچ گونه محدودیتی از ایران به آنی بار بسپارید. کارشناسان بخش بین الملل با تجربه ی بیش از سی سال بهترین مشاوره و خدمات را جهت ارسال بار به کلمبیا به شما می دهند.

زیرا در صورتی که مشاوره درست به مشتری داده نشود ممکن است هزینه ای مازاد برمشتری تحمیل شود و یا روش درستی برای ارسال بار به کلمبیا انتخاب نشود که در این صورت ممکن است به بار صدمه و آسیب وارد شود.

جهت درخواست ارسال بار به کلمبیا میتوانید با کارشناسان آنی بار تماس حاصل نمایید و یا با ما در واتساپ در تماس باشید و همچنین می توانید از طریق پر کردن فرم های درج شده سفارش خود را برای ارسال بار به کلمبیا ثبت کنید.

ارسال بار به کلمبیا از ایران
ارسال بار به کلمبیا از ایران

 

علاوه بر ارسال بار به کلمبیا از ایران ، ارسال بار به اروگوئه نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

کُلُمبیا کشوری در شمال‌غربی آمریکای جنوبی است. کلمبیا در شرق با ونزوئلا (۲۳۴۱ کیلومتر)، در جنوب با برزیل (۱۷۹۰ کیلومتر)، پرو (۱۴۹۴ کیلومتر)، اکوادور (۷۱۸ کیلومتر) و از غرب با پاناما (۳۳۹ کیلومتر) مرز مشترک دارد. در شمال از طریق دریای کارائیب با اقیانوس اطلس و از غرب با اقیانوس آرام هم‌مرز است.

 

کلمبیا چهارمین کشور بزرگ آمریکای جنوبی «بعد از برزیل و آرژانتین و پرو»، با مساحت ۱ میلیون و ۱۴۱ هزار کیلومتر مربع است. جمعیت این کشور ۵۱٬۰۵۰٬۰۰۰ نفر است. این کشور بعد از برزیل دارای بیشترین جمعیت در بین کشورهای آمریکای جنوبی است. پراکندگی جمعیتی کلمبیا یکسان نیست. اغلب مردم این کشور در یک سوم کوهستانی کشور یعنی جایی که بوگوتا پایتخت کلمبیا و سایر شهرهای بزرگ آن قرار دارند زندگی می‌کنند.

 

بزرگ‌ترین و پر جمعیت‌ترین شهرهای این کشور «بوگوتا، مدلین، کالی، بارانکییا، کارتاخنا، کوکوتا، بوکارامانگا» هستند. از آنجا که این ناحیهٔ غربی کشور دارای آب و هوای مناسب و خاک غنی است، فعالیت‌های کشاورزی نیز اغلب در این ناحیه‌است. این کشور همچنین از تاریخ ۵ نوامبر ۱۹۴۵ در سازمان ملل متحد عضو است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع