ارسال بار به کلکته | فریت هوایی کلکته

ارسال بار به کلکته بصورت تخصصی و ارزان

شرکت حمل و نقل آنی بار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری به کلکته هندوستان به صورت کاملا تخصصی و ویژه می باشد. ارسال بار به کلکته از تهران و تمامی شهر ها در کوتاه ترین زمان انجام می شود و برای انتقال محموله های شما از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد شد.

 

ارسال بار به کلکته شامل قوانین و شرایط خاص می باشد و برای انتقال محموله های مختلف باید ضوابط خاصی نیز رعایت گردد. از همین جهت با مشاوره با کارشناسان و متخصصین آنی بار  می توانید محموله های خود را با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه منتقل کنید.

 

حمل بار از ایران به به کلکته به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام میشود و بر اساس نوع محموله و ارزش آن و شرایط حمل محموله ها می توانید از طریق آنی بار خدماتی تخصصی و سریع را در اختیار داشته باشید.

 

تخصص مجموعه آنی بار در باربری از ایران به هند سبب شده است که بخش زیادی از انواع بار و کالا توسط هموطنان گرامی به این مجموعه جهت انتقال واگذار شود و همه روزه حجم زیادی از انواع کالا و محموله های صادراتی و شخصی توسط آنی بار به کلکته منتقل شوند.

ارسال بار به بمبئی
ارسال بار به کلکته

 ارسال بار از تمام ایران به کلکته 

مجموعه آنی بار به دلیل پوشش سراسری در کشور ، امکان ارسال بار و کالای شما را از هر نقطه ای از ایران فراهم می نماید.برای ارسال بار به کلکته نیز خدمات آنی بار از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه خواهد شد . شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه نسبت به حمل و نقل بار و کالا برای هندوستان اقدام نمایید که در این بین کلکته تیم ویژه و تخصصی را به خود اختصاص داده است.

ارسال روزانه انواع بار و کالا با انواع روش های حمل و نقل بصورت دربستی با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود و محدودیت های ارسال تنها منوط به نوع بار و محدودیت های گمرکات است. 

 • باربری از تهران به کلکته
 • باربری از اصفهان به کلکته
 • باربری از شیراز به کلکته
 • باربری از تبریز به کلکته
 • باربری از یزد به کلکته
 • باربری از مشهد به کلکته
 • باربری از کرمان به کلکته
 • و……

آنی بار برای ارسال اثاث و لوازم منزل به کلکته بهترین خدمات را در اختیارتان قرار میدهد و بسته بندی و حمل حرفه ای نیز از ویژگی های مجموعه آنی بار است .

مجموعه آنی بار علاوه بر ارسال بار به کلکته ، همه روزه برای ارسال بار به دهلی نو نیز بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

روش های باربری به کلکته

ارسال بار به کلکته یا سایر شهر های هندوستان به روش های مختلف انجام میشود که بنا بر نوع بار و شرایط آن و همچنین بودجه شما متغیر میباشد . انتقال برخی محموله ها نیاز به روش های خاص خود دارند اما محموله های عادی تر از روش های عمومی نیز حمل میشوند .

برای ارسال بار و کالا به کلکته ، مجموعه آنی بار 2 روش اصلی حمل و نقل را به شما ارائه می نماید .

 

 • حمل هوایی 
 • حمل زمینی 

برای ارسال بار به کلکته ، هر یک از روش های باربری دارای شرایط و ویژگی های مختلفی هستند . در ادامه به بررسی روش های مختلف می پردازیم تا بهترین روش برای ارسال بار به کلکته برای شما عزیزان مشخص گردد .

 

علاوه بر انتقال محموله به کلکته ، ارسال بار به بمبئی نیز به صورت حرفه ای و با بهترین کیفیت در اسرع وقت انجام میشود. با شماره 57669-021 در تماس باشید تا پس از مشاوره تخصصی و رایگان بهترین خدمات را تجربه کنید.

ارسال هوایی بار به کلکته

در روش حمل هوایی برای ارسال بار و کالا از طریق هواپیماهای ترابری یا مسافری استفاده میشود . این روش تحویل سریع بار را برای شما به ارمغان خواهد آورد . اما هزینه های این روش نسبتا بیشتر است . 

انتقال بار و کالا به کلکته بصورت هوایی از طریق فرودگاه بین المللی اقبال کلکتهی انجام میشود که یک فرودگاه بین المللی میباشد . در روش حمل هوایی ، 2 نوع انتقال بار وجود دارد : 

 • حمل بصورت فریت بار مسافری 
 • حمل بصورت کارگو 

برای ارسال بار به کلکته ، آنی بار با کمترین هزینه و بهترین کیفیت محموله های شما را از طریق خطوط هوایی معتبر ارسال خواهد نمود . ما با کمترین هزینه ها محموله های شما را منتقل خواهیم نمود.

ارسال هوایی به کلکته
ارسال هوایی به کلکته

ارسال دریایی به کلکته

 

یکی از روش های ارسال بار به هندوستان و کلکته روش حمل دریایی است . برای انتقال دریایی محموله ها به هند ابتدا باید محموله های شما به بنادر جنوبی کشور منتقل شوند. برای این امر ابتدا محموله ها داخل کانتینر های 20 فوت یا 40 فوت بارگیری می شوند و با استفاده از حمل زمینی به جنوب و خصوصا چابهار منتقل می شوند. 

پس از انجام فرایند های گمرکی و تشریفات لازم ، محموله های شما در اسرع وقت داخل کشتی های بزرگ بارگیری شده و به یکی از بنادر جنوبی هند منتقل خواهند شد.

پس از رسیدن محموله به بنادر هند ، باقی مسیر به صورت زمینی تا کلکته انجام خواهد شد.  روش حمل دریایی یا حمل ترکیبی یک روش مناسب و مقرون به صرفه برای ارسال محموله های مختلف است.

ارسال دریایی به کلکته
ارسال دریایی به کلکته

 

حمل زمینی بار و کالا به کلکته

برای ارسال بار به کلکته بصورت زمینی می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با تریلی ها و کامیونت های آنی بار تجربه کنید. حمل زمینی یکی از روش های مقرون به صرفه است که به دلیل وجود مرز زمینی مشترک بین ایران و هندوستان بسیار کاربردی و مناسب است.  

این روش تحویل محموله حدود 1 هفته زمان نیاز دارد اما هزینه نسبتا معقول و کم است و هزینه های حمل بار به این روش نیز کاملا مقرون به صرفه است.

 

البته برای کلکته ممکن است روش دریایی یا ریلی نیز مورد استفاده قرار گیرد اما در حال حاضر آنی بار فقط بصورت هوایی و زمینی به شما خدمات رسانی می کند.

 

ارسال بار به کلکته به صورت زمینی تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میشود. 

 

مجموعه آنی بار به عنوان برترین شرکت حمل و نقل در خاورمیانه امکان انتقال محموله به همه کشور ها با همه روش های ممکن را دارا می باشد. 

ارسال زمینی به کلکته
ارسال زمینی به کلکته

علاوه بر ارسال بار به کلکته ، ارسال بار به منامه و حمل بار به شارجه از ایران نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود. 

 

حمل و نقل اثاثیه برای کلکته

آنی بار علاوه بر ارسال بار و کالاهای تجاری برای کلکته ، امکان ارسال اثاثیه را نیز برای شما فراهم می نماید . شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه و با استفاده از کامیونت مسقف یا تریلی چادری ، نسبت به ارسال اثاثیه خود اقدام نمایید.

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل اثاثیه شما بهترین و حرفه ای ترین تیم کارگری را با بهترین تیم بسته بندی اثاثیه در اختیارتان قرار میدهد.

حمل و نقل اثاثیه یک فرایند تخصصی است و برای ارسال در مسافت های طولانی نیاز به بسته بندی و چیدمان حرفه ای داریم تا کمترین میزان خسارت به محموله وارد شود.

 • ارسال تلوزیون 
 • ارسال یخچال 
 • ارسال مبلمان 
 • ارسال سرویس خواب 
 • ارسال لوازم برقی 
 • ارسال تزئینات منزل و . . . . 

آنی بار خدمات ارسال بار به کلکته را به صورت همه روزه انجام می دهد و هرگونه محموله و کالای منزل که از نظر قانونی منعی برای ارسال ندارند را با کمترین هزینه منتقل خواهد نمود.

حمل اثاثیه به کلکته را می توانید از هر نقطه ای از ایران انجام دهید.

مدارک لازم جهت ارسال اثاث و بار به کلکته

 

برای انتقال لوازم منزل از ایران به کلکته ، ابتدا باید مراحل اخذ مهاجرت هندوستان بصورت کامل طی شده باشد و شما موفق به دریافت کیملیک کارت خود شده باشید . در صورتی که کیملیک کارت خود را دریافت کرده باشید ، با کپی شناسنامه ، پاسپورت و کیملیک به راحتی امکان انتقال انواع اثاثیه و لوازم شما به هندوستان و کلکته فراهم میشود. 

 

لازم به ذکر است که هزینه ها گمرکی بر اساس تعرفه های گمرک ایران و هندوستان و بر اساس نوع لوازم خانگی شما مشخص میشود. در برخی موارد ممکن است لوازم منزل در دسته لوازم لوکس قرار گیرند که هزینه گمرکی اندکی افزایش خواهد داشت.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مراحل ارسال بار به کلکته و مدارک مورد نیاز با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

موارد ممنوعه در ارسال بار به کلکته

 

ارسال بار به کلکته دارای شرایط خاصی است و برخی محموله ها بر اساس شرایط و قوانین گمرکی امکان ارسال ندارند . از همین جهت ، اطلاع از موارد ممنوعه در ارسال بار به کلکته بسیار مهم است.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال می باشند و شما می توانید برای سایر نقاط هندوستان نیز این موارد را ارسال نمایید.

برای ارسال لوازم منزل به هندوستان ، همه روزه تیم متخصص آنی بار بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد. با ما همراه باشید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

بیمه نامه ارسال بار به کلکته

 

آنی بار برای ارسال انواع بار و کالا از تمامی نقاط کشور به کلکته و تمامی نقاط هندوستان ، بیمه نامه باربری بین المللی کامل و حرفه ای را به شما ارائه می نماید.

بیمه نامه آنی بار شامل جبران تمامی خسارات احتمالی وارده به بار در هنگام حمل و نقل زمینی می باشد. آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات باربری به کلکته را تحت پوشش قرار داده است. اگر قصد کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بیمه نامه و شرایط حمل و نقل بار بین المللی را دارید ، با آنی بار تماس بگیرید.

 

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار ، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

ارسال بار به کلکته
ارسال بار به کلکته

کُلکَتّه (به انگلیسی: Kolkata) پایتخت ایالت بنگال غربی در کشور هند است. این شهر یکی از شهرهای مهم این کشور است که تا چند سال پیش پرجمعیت‌ترین شهر هند بود ولی اکنون دهلی و بمبئی از آن پر جمعیت‌ترند. از سال ۱۷۷۲ تا ۱۹۱۱ کلکته پایتخت هندوستان بود و پس از آن مرکزیت حکومت به دهلی نو انتقال یافت. جمعیت کلکته ۴٬۴۹۶٬۶۹۴ نفر است.

 

از سال ۲۰۰۱ نام این شهر را به «کولکاتا» برگرداندند تا به تلفظ بنگالی آن نزدیک‌تر باشد ولی همچنان در نوشته‌های فارسی مانند برخی دیگر از زبان‌ها همان صورت قدیمی به‌کار می‌رود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع