ارسال بار به کپنهاگ ( هوایی ، دریایی و زمینی )

حمل بار و کالا از ایران به کپنهاگ

 

یکی از خدمات مجموعه آنی بار برای هموطنان گرامی ، ارسال بار به کپنهاگ می باشد که در اسرع وقت و با کمترین هزینه امکان انتقال محموله و کالاهای مختلف را فراهم می نماید.

ارسال بار به کپنهاگ به مجموعه ای از خدمات گفته می شود که انتقال صفر تا صد محموله و کالایی را از ایران به کپنهاگ بر عهده میگیرد.

تیم متخصص مجموعه آنی بار برای ارسال بار به کپنهاگ به صورت همه روزه از همه نقاط کشور آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است و با کمترین هزینه محموله های تجاری و صنعتی و کالاهای شخصی شما را بارگیری و ارسال می نماید.

 

ارسال بار به دانمارک تخصص مجموعه آنی بار است و امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و شخصی از همه نقاط ایران برای کپنهاگ را فراهم می نماید. کارشناسان و متخصصین مجموعه انی بار به صورت رایگان از طریق شماره 57669-021 آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان هستند.

ارسال بار و کالا به کپنهاگ
ارسال بار و کالا به کپنهاگ

ارسال هوایی بار به کپنهاگ

 

یکی از روش های ارسال بار به کپنهاگ ، روش حمل هوایی است . این روش برای انتقال محموله ها و کالاهای مختلف در سریعترین زمان ممکن مناسب است و با استفاده از انواع هواپیماهای مسافری و ترابری انجام میشود.

 

در ارسال هوایی محموله ها به کپنهاگ ، مجموعه آنی بار از طریق گمرک فرودگاه امام خمینی محموله های مختلف شما را پس از انجام فرایند های گمرکی بارگیری و ارسال می نماید . روش حمل هوایی به 2 صورت زیر انجام میشود :

 

 1. فریت بار مسافری
 2. کارگو هوایی

 

حمل هوایی به کپنهاگ به صورت فریت بار مسافری در اسرع وقت و به صورت همه روزه انجام میشود و امکان انتقال محموله های مختلف شما با بسته بندی تخصصی فراهم است . در فریت بار مسافری برای کپنهاگ محدودیت هایی نیز وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم .

 

ارسال بار هوایی به فرودگاه کپنهاگ
ارسال بار هوایی به فرودگاه کپنهاگ

ارسال بار بصورت زمینی برای کپنهاگ

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به کپنهاگ به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به کپنهاگ به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

در روش گروپاژ ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر کپنهاگ ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به کپنهاگ بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دربستی ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به کپنهاگ حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است.

برای حمل اثاثیه می توانید از روش گروپاژ استفاده کنید و بارتان را بصورت مشترک با یک بار دیگر به کپنهاگ ارسال کنید و هزینه کمتری پرداخت کنید و یا م توانید در کوتاه ترین زمان بصورت دربست حمل اثاث و ارسال بار به کپنهاگ را انجام دهید .

ترانزیت کالا از ایران به کپنهاک دانمارک
ترانزیت کالا از ایران به کپنهاک

حمل و نقل دریایی برای کپنهاگ

 

یکی دیگر از روش های ارسال بار به کپنهاگ ، باربری دریایی می باشد. شما می توانید برای حمل بارهای تجاری و صنعتی آن ها را در کانتینر بارگیری کرده و توسط خودرو های باربری به بنادر جنوب کشور ارسال کنید و سپس از آنجا با کشتی های باربری به بنادر این کشور ارسال کنید.

ارسال بار به کپنهاگ بصورت دریایی ، برای حمل بارها در حجم زیاد مناسب تر است.این روش باربری نسبت به سایر روش های باربری کم هزینه تر است اما مدت زمان بیشتری به طول می انجامد.

ارسال دریایی به کپنهاگ حدود 40 -45 روز زمان نیاز دارد و همانطور که میدانید این روش ایمن ترین روش حمل و نقل بار است.

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر کپنهاگ

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به کپنهاگ ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به کپنهاگ بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به کپنهاگ می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به دانمارک به شما عزیزان ندارد.

 • ارسال کالاهای صادراتی به کپنهاگ
 • انتقال آهن آلات به کپنهاگ
 • ارسال اثاث و لوازم منزل به کپنهاگ
 • حمل لوازم شخصی به کپنهاگ
 • ارسال کالاهای تجاری به کپنهاگ

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به کپنهاگ توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی به صورت کامل انجام میشود.

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به کپنهاگ

 

هنگام ارسال بار به کپنهاگ ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و کپنهاگ قابلیت ارسال ندارند.

شما باید قبل از بسته بندی و اقدام برای ارسال بار به کپنهاگ از لیست موارد ممنوعه ، مطلع باشید؛ کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستند.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به کپنهاگ میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات )
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . .
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به کپنهاگ می باشند و شما می توانید نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به کپنهاگ به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

حمل بار به سوئد و ارسال بار به نروژ از دیگر خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار می باشد .

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به کپنهاگ

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به کپنهاگ می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در کپنهاگ را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به کپنهاگ را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود . برای ارسال اثاث به کپنهاگ نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به کپنهاگ ، انجام امور گمرکی ، راهنمایی برای اخذ اقامت و . . . را به کارشناسان ما بسپارید.

 

ارسال بار به برلین از خدمات آنی بار در آلمان می باشد .

 

بسته بندی اثاثیه توسط کارگران آنی بار برای ارسال به کپنهاگ
بسته بندی اثاثیه توسط کارگران آنی بار برای ارسال به کپنهاگ

حمل بار به کپنهاگ تحت پوشش بیمه کامل

 

هنگام حمل و نقل بین المللی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به کپنهاگ است .

 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به کپنهاگ خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به کپنهاگ ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

 

آنی بار برای ارسال بار به کپنهاگ از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود .

 

 

پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در کپنهاگ شامل می باشد.

 

 

علاوه بر ارسال بار به دانمارک ، ارسال بار به همه نقاط جهان تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه رسمی توسط آنی بار به صورت همه روزه و حرفه ای انجام میشود.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به کپنهاگ

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به کپنهاگ

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به کپنهاگ نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در کپنهاگ که دریافت کننده بار شما در فرودگاه کپنهاگ می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به کپنهاگ

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در کپنهاگ افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به کپنهاگ مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به کپنهاگ علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به کپنهاگ شامل :

 

 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی ویزا
 • فهرست موجودی یا لیست کالا
 • وکالتنامه قانونی توسط دفتر اسناد رسمی
 • INN یا شماره پرداخت کننده مالیات فردی
مدارک لازم برای ارسال بار به کپنهاگ
مدارک لازم برای ارسال بار به کپنهاگ

 

خدمات آنی بار جهت ارسال بار به کپنهاگ

 

بسته بندی تخصصی

خدمات بسته بندی برای ارسال فریت مسافری و ارسال لوازم منزل با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می گیرد. پرسنل آنی بار در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین لوازم بسته بندی ، بارهای شما را جهت حفظ سلامت ، بسته بندی می کنند .

در بعضی موارد و به درخواست مشتری از جعبه های چوبی برای حمل بار استفاده می شود که کارگران آنی بار برای شما می سازند.

 

حمل بار از محل مورد نظر شما تا فرودگاه جهت فریت بار و یا تا گمرک جهت ارسال زمینی

 

انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا

این مرحله می تواند همراه با صاحب بار یا بدون حضور صاحب بار ، توسط پرسنل آنی بار انجام شود .

 

نگهداری بار شما در انبار در مبدا

در صورتی که هنگام ارسال بار به کپنهاگ وقفه ای در ارائه خدمات رخ دهد می توانید بارتان را در انبارهای آنی بار در گمرک نگهدارید.

 

صدور بارنامه بین المللی

بارنامه سندی حقوقی و بین المللی است که مشخصات بار شما در آن ثبت می شود . بارنامه مشخص می کند شما باری را با مبلغ توافق شده در فلان تاریخ به فلان شرکت حمل بار سپرده اید و این در واقع حکم رسیدی را دارد که تا زمان تحویل بار در دست خواهید داشت!

 

حمل بار به پاریس از دیگر خدمات تخصصی آنی بار می باشد .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

هزینه باربری از ایران به کپنهاگ

 

هزینه ارسال بار به کپنهاگ یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به کپنهاگ استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به کپنهاگ بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به کپنهاگ دارد.

 

موارد موثر بر نرخ کرایه ارسال بار به کپنهاگ شامل :

 

 • هزینه بسته بندی
 • هزینه‌ی حمل
 • هزینه‌ی تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط
 • هزینه بارنامه‌ی بین المللی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به کپنهاگ به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به کپنهاگ بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

 

 

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به کپنهاگ

 

اگر قصد دارید محموله و کالایی را به کپنهاگ ارسال کنید بهتر است قبل از هر اقدامی با مشاوران و کارشناسان مجموعه آنی بار در تماس باشید و از طریق مشاوره با ایشان بهترین خدمات را تجربه کنید.

مشاوره در انتخاب روش مناسب برای حمل محموله کپنهاگ بسیار مهم است.در بسیاری از موارد با تغییر روش ارسال هزینه های شما کاهش محسوسی خواهد داشت. اگر قصد دارید با هزینه ای معقول و با بهترین کیفیت و بالاترین ایمنی محموله های خود را به کپنهاگ ارسال کنید تنها کافیست با شماره های آنی بار در تماس باشید.

Tags: ارسال بار به کپنهاگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع