ارسال بار به کیوتو | فریت هوایی کیوتو

حمل و نقل بار و کالا به کیوتو با کمترین قیمت

 

ارسال بار به کیوتو که پایتخت ژاپن می باشد توسط مجموعه آنی بار به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود و امکان انتقال کالاهای تجاری و شخصی با بهترین کیفیت و در کمترین زمان فراهم خواهد شد.

 

در خدمات ارسال بار به کیوتو می توانید محموله های خود را به روش هوایی و دریایی و بر اساس نوع محموله و ابعاد و شرایط آن منتقل کنید و کمترین هزینه را پرداخت کنید.

 

تیم متخصص آنی بار برای انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی شما بهترین بیمه نامه را در اختیارتان قرار میدهد تا محموله ها در امنیت کامل منتقل شوند و در صورت بروز حوادث امکان جبران خسارات فراهم باشد.

 

مجموعه آنی بار از بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان بهره می برد که به صورت رایگان و از طریق شماره 57669-021 مشاوره تخصصی را در اختیار شما قرار میدهند. ارسال بار از ایران به ژاپن تخصص مجموعه آنی بار است و با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه در اسرع وقت انجام میشود.

 

ارسال بار به کیوتو
ارسال بار به کیوتو

انتقال محموله از همه نقاط ایران به کیوتو

 

یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه آنی بار ، امکان ارائه خدمات ارسال بار به خارج از کشور از همه شهر های و استان های کشور می باشد. تیم آنی بار در اسرع وقت از همه بنادر ، پایانه های مرزی ، مراکز صنعتی و تجاری انواع محموله و کالاها را بارگیری و منتقل می نماید.

 

اگر قصد دارید محموله و کالاهای خود را به کیوتو ارسال کنید فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و به صورت رایگان با کارشناسان مشاوره نمایید.

 باربری هوایی به کیوتو

 

حمل هوایی بهترین و سریعترین روش برای ارسال بار و کالا از ایران به کیوتو و سایر شهر های ژاپن می باشد و امکان انتقال محموله ها در مدت 3-4 روز کاری فراهم خواهد شد.

 

در روش حمل هوایی محموله های مختلف از طریق فرودگاه امام خمینی تهران با بهترین کیفیت توسط کارشناسان داخل هواپیما بارگیری شده و پس از چند روز در فرودگاه  کیوتو به شما عزیزان تحویل داده خواهند شد. حمل هوایی به صورت فریت بار و کارگو انجام میشود که بهترین روش برای انتقال محموله های با وزن و حجم کم فریت بار است.

 

فریت بار با استفاده از هواپیماهای مسافری انجام میشود و سرعت انتقال آن نسبت به کارگو هوایی بالاتر است.  از آن جایی که پرواز مسقیم از ایران به کالا فراهم نمی باشد معمولا پرواز ها از طریق استانبول یا دبی به ژاپن انجام میشود که همین موضوع سبب شده است مدت زمان انتقال محموله کمی بیشتر باشد.

 

ارسال هوایی به کیوتو
ارسال هوایی به کیوتو

 

 

مدارک لازم جهت فریت بار هوایی به کیوتو 

 

در صورتی که مسافر هستید داشتن بلیط و پاسپورت الزامی می باشد اما در بعضی شرایط ، امکان ارسال بار به کیوتو ، بدون بلیط و پاسپورت نیز وجود دارد.

اگر شما تاجر و یا بازرگانی هستید که نیاز به فریت بار تجاری دارید ، ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی الزامی میباشد.

در این روش نیز اگر کارت بازرگانی شما آماده نیست و یا فروشنده ای هستید که کارت بازرگانی ندارد ،  آنی بار ، با تجربه امور گمرکی در زمینه ارسال بار به کیوتو این امکان را دارد که از کارت بازرگانی یکی از همکاران جهت ارسال هوایی بار شما به شهر کیوتو نیز اقدام کند.

حضور ارسال کننده بار در بیشتر مواقع در گمرکات الزامی نمی باشد  اما اگر شما مایل به حضور در فرودگاه دارید این موضوع نیز مشکلی در بر ندارد.

به خاطر بسپارید که بطور معمول ارسال بار به کیوتو از فرودگاه تهران طی 4 تا 5 روز به مقصد می رسند.  

 

ارسال بار بصورت دریایی برای کیوتو

یکی از روش های ارسال بار به کیوتو ژاپن ، باربری دریایی می باشد ، این روش برای ارسال بار به شهرهایی استفاده می شود که دارای بنادر دریایی می باشد.

برای ارسال بار به کیوتو بصورت دریایی ، ابتدا بارتان به یکی از بنادر کشور ارسال می شود و سپس از آنجا توسط کانتینر مناسب در کشتی های باربری ، بارگیری و به کیوتو ارسال می شود.

هزینه ارسال بار به کیوتو با این روش کمتر از روش های دیگر است اما این روش زمان زیادی طول می کشید و برای برخی بارها مناسب نیست. 

در بعضی موارد کارشناسان آنی بار با بررسی موقعیت شهر مقصد و هزینه های ارسال بار به کیوتو و زمان مورد نیاز به شما پیشنهاد می دهند بارتان را به روش ترکیبی به کیوتو ارسال کنید.

 

ارسال دریایی به کیوتو ژاپن
ارسال دریایی به کیوتو ژاپن

 

ارسال بار به کیوتو بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

سوال بسیاری از تجار این است که : ارسال بار به کیوتو از تهران بصورت دریایی چقدر زمان می برد ؟

 

از زمانی که بار در ترانزیت بارگیری شود ، حداکثر 72 ساعت زمان می برد تا به گمرک شهریار منتقل ، امور گمرکی انجام و به بندر عباس ارسال گردد و در انتظار بارگیری در کشتی می ماند.

 

در صورتی که مشتری ، انجام امور گمرکی برای ارسال بار به کیوتو را توسط ترخیص کار خود انجام می دهد شرکت آنی بار فقط کانتینر را در بندر عباس در اختیار مشتری قرار می دهد ، اما در صورت تمایل می توانید انجام صفر تا صد خدمات ارسال بار به کیوتو را نیز به پرسنل آنی بار بسپارید.

 

بسته به زمان حرکت کشتی ممکن است تا یک هفته در انتظار تکمیل شدن ظرفیت کشتی منتظر بمانید.

 

بعد از حرکت کشتی ، حدودا 55 تا 60 روز ارسال بار به کیوتو بصورت دریایی طول می کشد که بسته به ترافیک دریایی و تراکم کار در بنادر میانی مثل دبی ممکن است این ترانزیت تایم بیشتر شود .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل کالا به کیوتو همراه با بیمه نامه معتبر بین المللی

در باربری آنی بار برای حمل و نقل بین المللی ( در این زمینه ارسال بار به کیوتو ) بیمه نامه معتبر تنظیم می شود. در ارسال بار به کیوتو نیز این بیمه نامه تنظیم می شود و به صورت دقیق در قرار داد درج خواهد شد.

بیمه نامه در ارسال بار به کیوتو بسیار ضروری می باشد زیرا مشتری بار خود را به یک کشور دیگر ارسال می کند و هر کشور قوانین گمرک و مرز خاص خود را دارد.

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به کیوتو خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به کیوتو (چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار می گیرد .

حمل انواع بار و کالا به کیوتو 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به کیوتو ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به کیوتو بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به کیوتو می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به ژاپن به شما عزیزان ندارد. 

  • ارسال محموله صادراتی به کیوتو
  • انتقال آهن آلات به کیوتو
  • ارسال اثاثیه به کیوتو
  • حمل لوازم شخصی به کیوتو
  • ارسال کالاهای تجاری به کیوتو

انجام تمام مراحل ارسال بار به کیوتو توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

علاوه بر انتقال محموله و کالا از ایران به کیوتو ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای حمل بار از ایران به ونکوور  را نیز می توانید از طریق شماره های ما ثبت سفارش کنید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال اثاثیه منزل و لوازم شخصی به کیوتو

مسافرانی که قصد ارسال بار به کیوتو را دارند و می خواهند سوغات و وسایل خود را که بیشتر از حد مجاز 30 کیلویی است با خود به کیوتو منتقل کنند و همچنین مهاجرانی که قصد ارسال لوازم منزلشان به کیوتو را دارند می توانند از خدمات آنی بار استفاده کنند.

ارسال اثاثیه منز ل و لوازم شخصی از طریق حمل هوایی و فریت بار به سادگی و در اسرع وقت انجام میشود که از ویژگی های خدمات آنی بار است. همچنین برای ارسال اثاث به کیوتو باید لوازم منزلتان را بسته بندی کنید و یک لیست بسته بندی تهیه کنید که این خدمات نیز توسط مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن بهترین تیم بسته بندی ایران انجام میشود.

در خدمات ارسال اثاثیه و لوازم شخصی به کیوتو محموله ها در گمرک ایران و ژاپن مورد بازرسی قرار میگیرد که یکی از مراحل آن عبور از دستگاه ایکس ری می باشد. از همین جهت همراه نداشتن محموله های ممنوعه بسیار مهم است.

برخی از ویژگی های خدمات آنی بار برای ارسال اثاثیه و لوازم به کیوتو  :

  • بسته بندی تمامی لوازم منزل ( ظروف شکستنی , کتابخانه , البسه و …. ) به طور کاملا استاندارد و اصولی در محل
  • بار گیری جهت ارسال بار به کیوتو بصورت هوایی
  • انجام امور گمرکی با و یا بدون حضور مسافر : مسافران کیوتو برای انجام امور گمرگی برای ارسال بار به کیوتو بصورت فریت بار با خواست خود می توانند در تمامی تشریفات گمرکی می توانند حضور داشته باشند که در این میان بعضی از مسافران کارشناس فریت بار را همراهی می کنند با این حال مسافرانی هستند که تمامی امور و مسئولیت ارسال بار به کیوتو را به عهده ی شرکت فریت بار آنی بار قرار می دهند. 
  • پالت بندی محموله در صورت نیاز برای ارسال بار به کیوتو : به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی های احتمالی محموله یا بار بعد از انجام دادن امورات گمرکی در صورت نیاز و صلاحدید پالت بندی می کنند . شرکت فریت بار و حمل بار هوایی آنی بار هم مسئولیت انجام این کارها را نیز عهده دار می شود تا محموله ی شما مسافران عزیز صحیح و سالم به مقصد برسد.
  • در نهایت اخذ بارنامه برای ارسال بار به کیوتو : شرکت آنی بار در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین هزینه مسئولیت اخذ بار نامه شرکت های هواپیمایی همچون امارات , ترکیش ایرلانیز , لوفنتهانزا و غیره را برای ارسال بار به کیوتو با افتخار بر عهده می گیرد.
ارسال اثاثیه و لوازم شخصی به کیوتو
ارسال اثاثیه و لوازم شخصی به کیوتو

 

ارسال زعفران و فرش به کیوتو 

 

یکی از خدماتی که تیم متخصص آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نمایند امکان انتقال زعفران و فرش می باشد. این دو کالا به صورت مسافری و در اسرع وقت از طریق فرودگاه امام خمینی منتقل خواهند شد اما برای ارسال آنها نیاز به رعایت  قوانین خاصی است.

 

ارسال تجاری فرش و زعفران دارای هزینه های زیادی می باشد و نیاز به اخذ مجوز از مراجع مربوطه دارد اما ارسال مسافری و شخصی آنها بلامانع است. از همین جهت ، در فرودگاه امام خمینی تهران محموله های شما به صورت کامل مورد بررسی ارزیابان گمرکی قرار خواهد گرفت.

 

برای ارسال بار به کیوتو امکان انتقال محموله هایی مانند فرش دستباف و ماشینی وجود دارد و نیاز به بسته بندی خاصی برای آنها وجود ندارد . با این وجود بهتر است با شماره 57669-021 در تماس باشید و با کارشناسان مجموعه مشاوره نمایید.

ارسال زعفران به کیوتو
ارسال زعفران به کیوتو

 ارسال حیوانات خانگی به کیوتو

 

یکی دیگر از خدمات مجموعه آنی بار امکان انتقال حیوانات خانگی می باشد که به صورت همه روزه برای کیوتو فراهم است. در این خدمات ، حیوانات خانگی ( غیر از حیوانات وحشی و خاص ) از طریق حمل هوایی از فرودگاه امام خمینی به کیوتو  منتقل می شوند.

برای ارسال حیوانات خانگی به کیوتو ابتدا باید شناسنامه حیوان مدنظر دریافت شود . پس از آن باید فرایند واکسیناسیون به صورت کامل انجام شود و چیپ اطلاعات به حیوان تزریق شود. پس از انجام این مراحل ، حیوان داخل باکس های مخصوص درون کابین یا محفظه بار هواپیما قرار خواهد گرفت و فرایند انتقال انجام میشود. 

 

حیواناتی مانند سگ ، گربه ، پرنده و سایر حیوانات که در دسته بندی حیوانات خانگی قرار دارند از این طریق به کیوتو ارسال می شوند. 

 

حمل بار از ایران به خارج از کشور به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت توسط مجموعه آنی بار انجام میشود . فقط کافیست با شماره های ما در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

مشاوره رایگان جهت باربری به کیوتو

برای حمل و ارسال بار به کیوتو بصورت هوایی یا دریایی ، شما می توانید با کارشناسان با تجربه و حرفه ای ما در خصوص خدمات حرفه ای و متنوع مشاوره نموده و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید.

 

کارشناسان آنی بار با داشتن تجربه بالا در حمل بار به خارج از کشور ، بهترین مشاوره را برای ارسال بار به کیوتو در اختیار شما قرار میدهد. 

 

با مشاوره تخصصی با کارشناسان ما ، خدماتی دقیق ، سریع و ارزان ارسال بار به کیوتو را تجربه کنید.  آنی بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و ارسال بار به کیوتو از ایران با انواع روش های زمینی و غیره می باشد.

 

ارسال بار به کیوتو در کمترین زمان ممکن به صورت همه روزه ؛ ارسال بارهای سبک و سنگین ، ترانزیت به کیوتو همگی از جمله خدمات آنی بار می باشند.

جهت ثبت سفارش ارسال بار به کیوتو می توانید با شماره های پنج رقمی درج شده تماس حاصل نمایید و یا از طریق واتساپ به صورت آنلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کیوتو یکی از بزرگ‌ترین شهرهای ژاپن با جمعیتی حدود یک و نیم میلیون نفر است. این شهر در گذشته پایتخت ژاپن نیز بوده‌است. دانشگاه کیوتو در این شهر قرار گرفته‌است.

کیوتو در تقسیم‌بندی کشوری قدیم ژاپن، پایتخت کشور بود. محل قرار گرفتن شهر کیوتو در قسمت جنوبی استان کیوتوی امروزی در ولایت یاماشیرو بوده‌است.

شهر کیوتو با جمعیت یک و نیم میلیون نفر از بزرگترین شهرهای ژاپن است که در گذشته پایتخت ژاپن هم بوده است. این شهر با جاذبه‌های فوق العاده توریستی میزبان گردشگران و مسافران ژاپن است. شهر کیوتو توانست در مسابقات سالانه بهترین‌های جهان در بخش‌های مختلف چون بهترین هتل، بهترین خطوط هواپیمایی، بهترین جزایر و مقاصد گردشگری رای گردشگران را به دست آورد.

این شهر زمانی به عنوان پایتخت سلطنتی ژاپن به حساب می‌آمد و به دلیل دارا بودن جاذبه‌های فراوان هر گردشگری را به خود جذب می‌کند. در شهر کیوتو علاوه بر بافت سنتی، بخش‌های مدرن نیز به چشم می‌خورد. به طوری که در مرکز خرید شیجودوری مغازه‌هایی را می‌بینید که تنها در توکیو وجود دارد.

بخشی از این زیبایی از خانه های کوچک چوبی با پنجره های کاغذی و درهای کشویی در خیابان های باریک محله های قدیمی سرچشه می گیرد. در آغاز فصل بهار و با شکوفایی گل های درختان گیلاس، زیبایی کیوتو صدچندان می شود.کیوتو قرن ها پایتخت ژاپن و مقر دربار امپراتوری بوده است. در کیوتو هم می‌توان پیشرفت فناوری و صنعت را مشاهده کرد و هم از تماشای آثار باستانی و نشانه‌های ادوار دور، به گذشته سفر کرد. کیوتو شهری با بناهای تاریخی و فرهنگی فراوان است و در آن معابد، پرستشگاه ها، کاخ ها، باغ های زیبا، اماکن تفریحی و مراکز خرید زیادی وجود دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع