ارسال بار به گدانسک | فریت هوایی گدانسک

حمل و نقل بار و کالا به گدانسک

یکی دیگر از خدمات حمل و نقل بین الملل در شرکت آنی بار ، ارسال بار به گدانسک لهستان می باشد ، همه روزه  خدمات ارسال بار به گدانسک از تمام نقاط ایران به شما ارائه می شود ، تمامی افرادی که قصد حمل بار و کالا از ایران به گدانسک را دارند می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به گدانسک را از شرکت آنی بار دریافت کنند.

یکی از ویژگی های آنی بار ، انجام فرایند گمرکی در ایران و لهستان می باشد.

ارسال بار به گدانسک و سایر شهرهای لهستان بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛ بسته بندی نیز بصورت تخصصی و حرفه ای توسط آنی بار برای ارسال بار به گدانسک ارائه می شود.

علاوه بر ارسال بار از ایران به گدانسک ، همه روزه برای حمل کالا و بار به ورشو پایتخت لهستان نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از مجموعه آنی بار بخواهید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ارسال اثاثیه منزل از ایران به گدانسک 

حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی از خدمات آنی بار در باربری و ارسال بار به گدانسک می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در گدانسک یا سایر شهر های لهستان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به گدانسک را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاث به لهستان به روش های مختلفی انجام می شود : 

 • ارسال بار به گدانسک بصورت هوایی
 • ارسال بار به گدانسک بصورت زمینی

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به گدانسک در اختیارتان قرار می دهد.

جهت ارسال اثاثیه به گدانسک ، نیازمند اخذ اقامت کشور لهستان می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ارسال اثاثیه و لوازم خانه به گدانسک
ارسال اثاثیه و لوازم خانه به گدانسک

ارسال هوایی بار به گدانسک 

یکی از روش های ارسال بار به گدانسک ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به گدانسک ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به گدانسک است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

ارسال بار به گدانسک بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به گدانسک در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

خدمات ارسال بار به گدانسک بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است. 

 

علاوه بر ارسال بار به گدانسک توسط آنی بار ، همه روزه خدمات حمل بار از ایران به کپنهاگ نیز به صورت تخصصی انجام می شود.

ارسال هوایی به گدانسک
ارسال هوایی به گدانسک

ارسال بار بصورت زمینی برای گدانسک

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به گدانسک به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به گدانسک به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 • گروپاژ ( خرده بار )
 • حمل دربستی 

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر گدانسک ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به گدانسک بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به هامیورگ حرکت می نماید. در  این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک لهستان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید . 

ارسال بار به گدانسک با استفاده از هر دو روش باربری در مدت زمان بسیار کوتاه و با هزینه بسیار به صرفه به شما ارائه می شود .

ارسال زمینی به گدانسک
ارسال زمینی به گدانسک

علاوه بر گدانسک و کشور لهستان ، همه روزه برای ارسال بار به برگن (  سوئد ) نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگیرد

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر گدانسک 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به گدانسک ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به گدانسک بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به گدانسک می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات حمل بار و کالا از ایران به لهستان به شما عزیزان ندارد. 

 • ارسال محموله صادراتی به گدانسک
 • انتقال آهن آلات به گدانسک
 • ارسال اثاثیه به گدانسک
 • حمل لوازم شخصی به گدانسک
 • ارسال کالاهای تجاری به گدانسک

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به گدانسک را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و لهستان ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

انجام امور گمرک و ترخیص کالا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

ارسال چه کالاهایی به گدانسک ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به گدانسک یا سایر شهر های لهستان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و لهستان قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به گدانسک هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

با این وجود ، قبل از ارسال بار به گدانسک میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به گدانسک می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای لهستان نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به گدانسک ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود.

ممنوعیات ارسال به گدانسک
ممنوعیات ارسال به گدانسک

تیم متخصص آنی بار علاوه بر ارسال بار و کالا به گدانسک ، همه روزه برای حمل بار از ایران به ژنو نیز بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می نماید.

حمل بار به گدانسک تحت پوشش بیمه کامل 

در خدمات ارسال بار به گدانسک ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به گدانسک است . 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به گدانسک خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به گدانسک ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به گدانسک یا سایر شهر های لهستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به گدانسک در اختیارتان قرار می دهد.

چرا آنی بار را برای ارسال بار به گدانسک انتخاب کنیم ؟

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به گدانسک توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به گدانسک و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به گدانسک را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به گدانسک بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به گدانسک را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به گدانسک 

هزینه ارسال بار به گدانسک یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به گدانسک استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به گدانسک بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به گدانسک دارد.

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به گدانسک را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به گدانسک به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به گدانسک بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به گدانسک تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

علاوه بر ارسال بار به گدانسک ، همه روزه برای ارسال بار از ایران به هامبورگ نیز می توانید خدمات تخصصی و حرفه ای را از ما بخواهید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به گدانسک

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به شهر گدانسک لهستان

همراه داشتن بلیط و پاسپورت شما یا نماینده شما در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به گدانسک در لهستان نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در گدانسک که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو گدانسک می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به شهر گدانسک لهستان

صادرکنندگانی که به فریت بار تجاری نیاز دارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به گدانسک ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به گدانسک و فریت بار به گدانسک الزامی است.

گدانسک  یکی از شهرهای بزرگ و از بندرهای شمال لهستان در کرانه دریای بالتیک است. پیشینه شهرنشینی در ناحیه گدانسک به سده هفتم میلادی می‌رسد. سال ۹۹۷ میلادی را سال تأسیس شهر می‌دانند. در سده‌های میانه گاه شهری مستقل و گاه مرکز دوک‌نشین پومرانیا بود.

در ۱۷۳۴ امپراتوری روسیه آن را اشغال کرد. در ۱۷۹۳ بخشی از پروس شرقی شد. در دوره کشورگشایی‌های ناپلئون بناپارت مدتی به عنوان شهر آزاد استقلال ظاهری داشت. با شکست ناپلئون دوباره جزئی از پروس شد. سال ۱۸۷۱ بخشی از امپراتوری آلمان شد. با مستقل شدن لهستان پس از جنگ جهانی اول، انتظار می‌رفت که گدانسک به آن کشور داده شود ولی بر پایه پیمان ورسای و تحت نام ایالت آزاد دانتسیش اداره آن زیر نظر جامعه ملل انجام می‌شد. تهاجم آلمان به لهستان و سلطه بر دانتسیش آغازگر جنگ جهانی دوم قلمداد می‌شود. در جریان جنگ جهانی دوم نیروهای متفقین این شهر را بارها بمباران کردند. شهر ۳۰ مارس ۱۹۴۵، در روزهای پایانی جنگ، به اشغال نیروهای ارتش سرخ شوروی درآمد. سربازان روس تعداد زیادی از دختران و زنان دوازده تا هفتاد و پنج ساله را مورد تجاوز جنسی قرار دادند. حتی راهبه‌های کلیسای جامع اولیوا و پرستاران و پزشکان در این شهر نیز از تعرض مصون نماندند.پس از جنگ بر پابه تصمیمات کنفرانس یالتا و کنفرانس پوتسدام شهر به لهستان داده شد.

انقلاب لهستان که منجر به فروپاشی نظام کمونیستی در این کشور شد، در این شهر و به رهبری لخ والسا، یکی از کارگران کارخانه کشتی‌سازی این شهر، آغاز شد.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع