ارسال بار به گلاسکو | فریت هوایی گلاسکو

حمل بار از ایران به گلاسکو

ارسال بار به گلاسکو از تخصص های مجموعه آنی بار است و امکان انتقال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی را برای شما فراهم می نماید. حمل بار به گلاسکو به صورت زمینی و هوایی انجام میشود و محموله های مختلف شما پس از انجام فرایند های گمرکی به این شهر منتقل می شوند.

حمل بار از ایران به گلاسکو به صورت همه روزه انجام میشود و انتقال کالاهای تجاری و صنعتی شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه و همراه با مشاوره رایگان خواهد بود . برای حمل محوله های مختلف مجموعه آنی بار از همه شهر های کشور خدمات تخصصی را در اختیار شما قرار میدهد. فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

 

 

انواع روش های ارسال بار و کالا به گلاسکو

برای ارسال بار به گلاسکو می توانید از انواع روش های باربری هوایی ، زمینی ، دریایی استاده کنید .

کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان ، مدت زمانی که برای ارسال آن در نظر دارید ، نرخ کرایه مورد نظرتان و . . . مناسب ترین روش را برای ارسال بار به گلاسکو را در اختیارتان قرار می دهد.

 

ارسال هوایی بار به گلاسکو

باربری هوایی یکی از روش های ارسال بار به گلاسکو می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به گلاسکو ارسال میشود.

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به گلاسکو است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند.

ارسال بار به گلاسکو بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود. کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به گلاسکو در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

ارسال بار به گلاسکو به صورت فریت بار با بهترین بیمه نامه انجام میشود. ما برای انتقال فوری محموله های شما در اسرع وقت ، 500 میلیون بیمه رایگان برای ارسال بار به گلاسکو در اختیارتان قرار میدهیم.

 

ارسال هوایی از ایران به گلاسکو
ارسال هوایی از ایران به گلاسکو

فریت بار به انگیس به صورت همه روزه و با بهترین کیفیت توسط مجموعه انی بار انجام میشود.

ارسال بار بصورت زمینی برای گلاسکو

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به گلاسکو به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به گلاسکو به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

در روش اول ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر گلاسکو ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به گلاسکو بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دوم ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به گلاسکو حرکت می نماید. در این روش ، همان خودرویی که محموله شما را بارگیری کرده است در گمرک انگلستان محموله را تحویل میدهد و شما می توانید برای اطمینان از صحت این موضوع شماره پلاک خودرو را تطبیق دهید .

در روش زمینی ، بارتن بصورت زمنی به نزدیک ترین شهر به انگلستان ارسال می شود و سپس از آنجا توسط لندی گرافت به انگلستان و شهر گلاسکو ارسال می شود.

ارسال زمینی به گلاسکو
ارسال زمینی به گلاسکو

علاوه بر گلاسکو ، ارسال بار زمینی به منچستر نیز در اسرع وقت انجام میشود.

 

ارسال دریایی به گلاسکو

 

یکی از روش هایی که برای ارسال بار به گلاسکو و سایر شهر های انگلیس مورد استفاده قرار میگیرد روش حمل دریایی است. در حمل و نقل دریایی کالاها امکان انتقال حجم زیادی از انواع بار و کالا فراهم است. علاوه بر این ، این روش یک روش حمل مقرون به صرفه است.

حمل و نقل دریایی محموله های مختلف از همه شهر های ایران انجام میشود و محموله ها با استفاده از حمل زمینی به بنادر جنوبی منتقل می شوند . پس از انتقال محموله ها به بنادر جنوبی ، با انجام تشریفات گمرکی امکان انتقال آنها به داخل کشتی فراهم می شود.

پس از حمل محموله ها به بنارد انگلستان ، محموله ها از طریق حمل زمینی به محل مورد نظر شما منتقل می شوند.

ارسال دریایی به گلاسکو
ارسال دریایی به گلاسکو

علاوه بر گلاسکو ، ارسال بار دریایی به بیرمنگام نیز به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود.

 

ارسال انواع بار و کالا به شهر گلاسکو

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به گلاسکو ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید. ما برای ارسال بار به گلاسکو بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود.

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به گلاسکو می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به انگلیس به شما عزیزان ندارد.

 • ارسال محموله صادراتی به گلاسکو
 • انتقال آهن آلات به گلاسکو
 • ارسال اثاثیه به گلاسکو
 • حمل لوازم شخصی به گلاسکو
 • ارسال کالاهای تجاری به گلاسکو

آنی بار ، ارسال انواع بار و کالا را همراه با خدمات گمرکی برای شما انجام می دهد.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

علاوه بر گلاسکو ، بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به لیورپول نیز با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام می شود.

ارسال چه کالاهایی به گلاسکو ممنوع است ؟

در خدمات ارسال بار به گلاسکو یا سایر شهر های انگلستان ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و انگلستان قابلیت ارسال ندارند .

با این وجود ، قبل از ارسال بار به گلاسکو میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات )
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . .
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به گلاسکو می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای انگلستان نیز بار ارسال کنید.

در صورتی که هنگام ارسال بار به گلاسکو این کالا ها در بارتان مشاهده شود جریمه می شوید و در برخی موارد همچون دخانیات پیگرد قانونی دارد.

کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به گلاسکو هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به گلاسکو

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به گلاسکو می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در گلاسکو یا سایر شهر های انگلستان را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به گلاسکو را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاثیه و لوازم منزل به گلاسکو را می توانید به صورت زمینی و هوایی انجام دهید .

حمل اثاثیه به صورت زمینی را نیز می توانید به دو صورت دربستی و خرده بار انجام دهید. آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به گلاسکو در اختیارتان قرار می دهد.

برای ارسال اثاث منزل بصورت دربست با یک ترانزیت یا کامیون به گلاسکو ، ابتدا نیاز است کارت اقامت خود را دریافت کنید .

علاوه بر ارسال اثاثیه از ایران به گلاسکو ، به صورت تخصصی برای ارسال بار به ادینبرو نیز می توانید از خدمات مجموعه انی بار بهره مند شوید .

 

حمل بار به گلاسکو تحت پوشش بیمه کامل

در خدمات ارسال بار به گلاسکو ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به گلاسکو است .

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به گلاسکو خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به گلاسکو ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

آنی بار برای ارسال بار به گلاسکو یا سایر شهر های انگلستان از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود .

بیمه نامه شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارسال بار به گلاسکو، در کمترین زمان ممکن بیشترین پوشش را به شما ارائه می نماید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به گلاسکو

هزینه ارسال بار به گلاسکو یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند. برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید.

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به گلاسکو استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به گلاسکو بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به گلاسکو دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به گلاسکو را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به گلاسکو به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به گلاسکو بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

ثبت درخواست باربری به گلاسکو

کارشناسان خبره آنی بار ، انواع روش های باربری را برای ارسال بار به گلاسکو در نظر گرفته اند. برای ارتباط با واحد بین الملل شرکت آنی بار می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های زیر تماس گرفته و پاسخ هرگونه سوال خود را در زمینه باربری ، گمرک ،بیمه ، روش های حمل بار را از واحد پشتیبانی باربری بین الملل آنی بار دریافت کنید.

ارسال بار از ایران به گلاسکو
ارسال بار از ایران به گلاسکو

برای ارسال بار به گلاسکو از طریق واتساپ نیز می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سفارش خود را ثبت کنید.

گلاسگو بزرگ‌ترین شهر اسکاتلند و چهارمین شهر پرجمعیت در بریتانیا است. جمعیت خود شهر در سال ۲۰۱۸ حدود ۶۲۱٬۰۲۰ و جمعیت منطقه شهری گلاسگو و حومه حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر تخمین زده شده‌است. این شهر در دوسوی رود کلاید توسعه یافته که از سمت غرب پس از گذر از کنار شبه‌جزیره کینتایر به اقیانوس اطلس شمالی می‌ریزد. گلاسگو دارای بزرگ‌ترین اقتصاد اسکاتلند و سومین شهر از نظر تولید ناخالص سرانه در کل بریتانیا است. موسسات عمده فرهنگی شهر گلاسگو مانند کلکسیون بارل، موزه و نگارخانه کلوینگروو، ارکستر سلطنتی ملی اسکاتلند، باله اسکاتلند و اپرای اسکاتلند از شهرت و اعتبار بین‌المللی برخوردارند.

 

شهر گلاسگو در طول دوره‌های ویکتوریا و ادواردیان یعنی قرن ۱۹ و اوایل قرن ۲۰ میلادی به عنوان «دومین شهر بزرگ امپراتوری بریتانیا» شناخته می‌شده‌است. این شهر در سال ۱۹۹۰ به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا و در سال ۱۹۹۹ به عنوان شهر برتر بریتانیا در معماری و طراحی برگزیده شد، و بخاطر میراث معماری، فرهنگ و رسانه‌های پویا، هنر، موسیقی، ورزش و داشتن شبکه گسترده حمل و نقل عمومی زبانزد است. مارک مشهوری مانند ورساچه نخستین فروشگاه اختصاصی بریتانیایی خود را در این شهر تأسیس کرد.

 

گلاسگو در سال ۲۰۱۴ میلادی میزبان بازی‌های کشورهای همسود بریتانیا، در سال ۲۰۱۸ میزبان نخستین مسابقات چند ورزشی قهرمانی اروپا، و یکی از شهرهای میزبان جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ بود. گلاسگو بخاطر داشتن دو تیم فوتبال قدیمی رنجرز و سلتیک در دنیای فوتبال شناخته شده‌است. شهر گلاسگو در ماه نوامبر سال ۲۰۲۱ میزبان کنفرانس تغییرات آب‌وهوایی موسوم به COP26 بود.

برای ارسال بار به خارج قفط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید تا بهترین و تخصصی ترین خدمات را تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع