ارسال بار به گنت ( خنت ) | فریت بار هوایی گنت

حمل بار و کالا به گنت بلژیک

ارسال بار به گنت یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به گنت به صورت همه روزه انجام می شود. هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به گنت را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند.

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به گنت همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و بلژیک می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

ارسال بار به گنت ، یکی از تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بار بین المللی می باشد که توسط مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه انجام میشود. برای تجربه بهترین خدمات با مشاوره رایگان می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال بار به شهر گنت بلژیک
ارسال بار به شهر گنت بلژیک

ارسال هوایی بار به گنت

فریت بار به گنت و خدمات بسته بندی بار توسط شرکت آنی بار انجام می شود. انواع بار شما از درب منزل، انبار یا دفتر توسط پرسنل آنی بار تحویل گرفته میشود ، سپس بعد از مراحل بسته بندی اصولی بار شما جهت فریت بار به گنت به قسمت بار فرودگاه منتقل میشود.

امور گمرکی توسط مجموعه آنی بار در گمرکات کشور مبدا و مقصد انجام می شود و در نهایت بارنامه هوایی با نازلترین نرخ فریت بار به گنت صادر می گردد.

 

خدمات ارسال بار به گنت بصورت هوایی به شرح ذیل می باشد :

 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به گنت
 • فریت بار اضافه بار مسافری به گنت
 • فریت بار لوازم منزل به گنت
 • فریت بار تجاری به گنت

اگر خواستار ارسال بار به گنت (فریت بار) هستید، مجموعه آنی بار به شما کمک خواهد کرد. علاوه بر ارسال بار به گنت ، همه روزه ارسال بار به آنتورپ و ارسال بار به شارلوا نیز به صورت تخصصی و با بهترین کیفیت انجام میشود.

 

ارسال هوایی به گنت بلژیک
ارسال هوایی به گنت بلژیک

ارسال بار بصورت زمینی برای گنت

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به گنت به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به گنت به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

در روش گروپاژ ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر گنت ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به گنت بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

در روش دربستی ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به گنت حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است.

برای حمل اثاثیه می توانید از روش گروپاژ استفاده کنید و بارتان را بصورت مشترک با یک بار دیگر به بلژیک ارسال کنید و هزینه کمتری پرداخت کنید و یا م توانید در کوتاه ترین زمان بصورت دربست حمل اثاث و ارسال بار به گنت را انجام دهید .

ارسال زمینی به گنت بلژیک
ارسال زمینی به گنت بلژیک

علاوه بر گنت در بلژیک ، همه روزه برای ارسال بار به برلین نیز می توانید از خدمات تخصصی مجموعه آنی بار استفاده نمایید.

ارسال انواع بار و کالا به شهر گنت

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به گنت ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به گنت بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود .

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به گنت می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به بلژیک به شما عزیزان ندارد.

 • ارسال کالاهای صادراتی به گنت
 • انتقال آهن آلات به گنت
 • ارسال اثاث و لوازم منزل به گنت
 • حمل لوازم شخصی به گنت
 • ارسال کالاهای تجاری به گنت

انجام تمام مراحل ارسال بار به گنت توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به گنت

هنگام ارسال بار به گنت یا سایر شهر های بلژیک ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و بلژیک قابلیت ارسال ندارند .

شما باید قبل از بسته بندی و اقدام برای ارسال بار به گنت از لیست موارد ممنوعه ، مطلع باشید؛ کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستند .

با این وجود ، قبل از ارسال بار به گنت میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات )
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . .
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به گنت می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای بلژیک نیز بار ارسال کنید.

اگر هنگام ارسال بار به گنت به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به گنت

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به گنت می باشد. بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در گنت یا سایر شهر های بلژیک را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به گنت را در اختیارشان قرار دهد.

ارسال اثاث به بلژیک به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود .

برای ارسال اثاث به گنت نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور بلژیک دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به گنت ، انجام امور گمرکی ، راهنمایی برای اخذ اقامت بلژیک و . . . را به کارشناسان ما بسپارید.

 

ارسال حیوانات خانگی به گنت

 

یکی از مهمترین خدمات مجموعه آنی بار برای انتقال محموله های مختلف به گنت بلژیک ، خدمات ارسال حیوانات خانگی می باشد. در این خدمات ، مجموعه آنی بار امکان ارسال حیواناتی مانند سگ ، گربه ، پرندگان و . . . که جزو دسته حیوانات خانگی می باشند را فراهم می نماید.

ارسال حیوانات خانگی به گنت نیاز به دریافت شناسنامه حیوان ، تزریق واکسن های مربوطه و تزریق چیپ اطلاعات می باشد که با راهنمایی مشاوران ما در مجموعه انی بار توسط مراکز معتبر و متخصص انجام خواهد شد.

ارسال حیوانات خانگی به گنت
ارسال حیوانات خانگی به گنت

 

ارسال انواع فرش و تابلو فرش به خنت

 

یکی دیگر از ویژگی ها و خدمات مجموعه آنی بار ارائه خدمات انتقال فرش و تابلو فرش می باشد. در این خدمات از طریق حمل هوایی محموله های فرش و تابلو فرش به سادگی و در اسرع وقت منتقل میشوند و در فرودگاه گنت در اختیار شما قرار میگیرند.

 

انتقال فرش و تابلو فرش در صورتی که جزو کالاهای قدیمی و عتیقه نبوده و توسط ارزیاب گمرک مورد تایید قرار گیرند امکانپذیر خواهد بود.

 

ارسال فرش و تابلو فرش به گنت
ارسال فرش و تابلو فرش به گنت

 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به استکهلم نیز بهترین خدمات را در اختیار شما قرار میدهد . با شماره 57669-021 در تماس باشید .

 

حمل بار به گنت تحت پوشش بیمه کامل

هنگام حمل و نقل بین المللی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به گنت است .

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به گنت خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به گنت ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد.

آنی بار برای ارسال بار به گنت یا سایر شهر های بلژیک از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود.

پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در گنت شامل می باشد.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به گنت

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به گنت بلژیک

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به گنت در بلژیک نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در گنت که دریافت کننده بار شما در فرودگاه گنت می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به گنت بلژیک

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در گنت افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به بلژیک مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به گنت علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به گنت شامل :

 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی ویزای بلژیک
 • کپی ثبت نام در فدراسیون بلژیک
 • فهرست موجودی یا لیست کالا
 • وکالتنامه قانونی توسط دفتر اسناد رسمی بلژیک
 • INN یا شماره پرداخت کننده مالیات فردی بلژیک

 

علاوه بر ارسال بار به گنت ، همه روزه برای ارسال بار به لندن نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

خدمات آنی بار جهت ارسال بار به گنت

بسته بندی تخصصی

خدمات بسته بندی برای ارسال فریت مسافری و ارسال لوازم منزل با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می گیرد. پرسنل آنی بار در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین لوازم بسته بندی ، بارهای شما را جهت حفظ سلامت ، بسته بندی می کنند .

در بعضی موارد و به درخواست مشتری از جعبه های چوبی برای حمل بار استفاده می شود که کارگران آنی بار برای شما می سازند.

حمل بار از محل مورد نظر شما تا فرودگاه جهت فریت بار و یا تا گمرک جهت ارسال زمینی

انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا

این مرحله می تواند همراه با صاحب بار یا بدون حضور صاحب بار ، توسط پرسنل آنی بار انجام شود .

نگهداری بار شما در انبار در مبدا

در صورتی که هنگام ارسال بار به گنت وقفه ای در ارائه خدمات رخ دهد می توانید بارتان را در انبارهای آنی بار در گمرک نگهدارید.

صدور بارنامه بین المللی

بارنامه سندی حقوقی و بین المللی است که مشخصات بار شما در آن ثبت می شود . بارنامه مشخص می کند شما باری را با مبلغ توافق شده در تاریخ مشخص به شرکت حمل بار مشخص سپرده اید و این در واقع حکم رسیدی را دارد که تا زمان تحویل بار در دست خواهید داشت.

علاوه بر گنت ، ارسال بار به براگا و ارسال بار به بلفاست نیز به صورت تخصصی و همه روزه با بهترین کیفیت انجام میشود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

هزینه باربری از ایران به گنت

هزینه ارسال بار به گنت یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به گنت استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به گنت بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به گنت دارد.

موارد موثر بر نرخ کرایه ارسال بار به گنت شامل :

 • هزینه بسته بندی
 • هزینه‌ی حمل
 • هزینه‌ی تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط
 • هزینه بارنامه‌ی بین المللی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به گنت به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به گنت بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد.

خِنت یا گِنت یا گان (Gent, Ghent, Gand) شهری است در شمال بلژیک در ناحیهٔ فلاندرز و همچنین مرکز و بزرگترین شهر حوزهٔ شهرستان فلاندری شرقی و در نزدیکی مرز جنوبیِ بلژیک با هلند است.جمعیت این شهر ۲۳۳٬۰۰۰ نفر است.

شهر خنت در محل تلاقی دو رود اشلده و لییه در قرون وسطی به‌وجود آمد و به بزرگترین و ثروتمندترین شهر شمال اروپا تبدیل شد. امروزه شهر شلوغی با بنادر و دانشگاه‌های زیاد است.

فستیوال ده‌روزهٔ خِنت هر سال برگزار می‌شود و میزبان حدود دو میلیون نفر در هر دوره است. همچنین تور دوچرخه‌سواری خنت–ویووخم هر سال در منطقه فلاندر برگزار می‌شود.

 

ارسال بار به خارج از کشور توسط آنی بار در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام میشود و بهترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع