anibar-header-new

ارسال بار به بروکسل بلژیک

حمل بار و کالا به بروکسل بلژیک

 

ارسال بار به بروکسل یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به بروکسل به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به بروکسل را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند .

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به بروکسل همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و بلژیک می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

ارسال بار به بروکسل ، یکی از تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بین المللی می باشد .

 

شهر بروکسل در کشور بلژیک از جمله شهرهایی می باشد که مهاجرین ایرانی در آن سکونت دارند. از این رو تبادلات خانوادگی، فرهنگی و اقتصادی زیادی بین این مهاجرین با کشور ایران در حال انجام است. 

 

ارسال بار به بروکسل و سایر شهرهای بلژیک بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛و برای ضمانت ارائه خدمات ارسال بار به بروکسل توسط شرکت آنی بار بارنامه بین المللی صادر می شود .

حمل بار و کالا به بروکسل
حمل بار و کالا به بروکسل

  

ارسال هوایی بار به بروکسل 

 

فریت بار به بروکسل و خدمات بسته بندی بار توسط شرکت آنی بار انجام می شود. 

 انواع بار شما از درب منزل، انبار یا دفتر توسط پرسنل آنی بار تحویل گرفته میشود ، سپس بعد از مراحل بسته بندی اصولی بار شما جهت فریت بار به بروکسل به قسمت بار فرودگاه منتقل میشود.

امور گمرکی توسط مجموعه آنی بار در گمرکات کشور مبدا و مقصد انجام می شود و در نهایت بارنامه هوایی با نازلترین نرخ فریت بار به بروکسل صادر می گردد.

خدمات ارسال بار به بروکسل بصورت هوایی به شرح ذیل می باشد :

 

 • بسته بندی تخصصی بار جهت فریت بار به بروکسل 
 • فریت بار اضافه بار مسافری به بروکسل 
 • فریت بار لوازم منزل به بروکسل 
 • فریت بار تجاری به بروکسل

اگر خواستار ارسال بار به بروکسل (فریت بار) هستید، مجموعه آنی بار به شما کمک خواهد کرد. 

ارسال بار بصورت زمینی برای بروکسل

 

باربری آنی بار ، متخصص ارسال بار به بروکسل به صورت زمینی می باشد که طریق مرز های زمینی با این کشور انجام می شود . ارسال بار به بروکسل به صورت زمینی به 2 صورت انجام می گردد .

 

در روش گروپاژ ، بار شما مشترک با چند بار دیگر ، با یک خودرو باربری ( کامیون یا ترانزیت بین المللی ) از ایران حرکت کرده و با عبور از کشور ها و شهر های مختلف در شهر بروکسل ، تخلیه می شود . در بعضی موارد هزینه ارسال بار به بروکسل بصورت خرده بار کمتر است اما ممکن است مدت زمان بیشتری به طول بینجامد .

 

در روش دربستی ، بار شما به صورت دربست با یک خودرو باربری مشخص از ایران به بروکسل حرکت می نماید. این روش ، از نظر زمانی بهتر از گروپاژ است.

 

برای حمل اثاثیه می توانید از روش گروپاژ استفاده کنید و بارتان را بصورت مشترک با یک بار دیگر به بلژیک ارسال کنید و هزینه کمتری پرداخت کنید و یا م توانید در کوتاه ترین زمان بصورت دربست حمل اثاث و ارسال بار به بروکسل را انجام دهید . 

 

ترانزیت کالا به بلژیک از خدمات ویژه آنی بار می باشد . 

ترانزیت کالا به بروکسل
ترانزیت کالا به بروکسل

ارسال انواع بار و کالا به شهر بروکسل 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به بروکسل ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به بروکسل بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به بروکسل می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به بلژیک به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال کالاهای صادراتی به بروکسل
 • انتقال آهن آلات به بروکسل
 • ارسال اثاث و لوازم منزل به بروکسل
 • حمل لوازم شخصی به بروکسل
 • ارسال کالاهای تجاری به بروکسل

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به بروکسل توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

 

حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به برلین 

 

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به بروکسل

 

هنگام ارسال بار به بروکسل یا سایر شهر های بلژیک ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و بلژیک قابلیت ارسال ندارند .

 

شما باید قبل از بسته بندی و اقدام برای ارسال بار به بروکسل از لیست موارد ممنوعه ، مطلع باشید؛ کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستند .

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به بروکسل میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به بروکسل می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای بلژیک نیز بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به بروکسل به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

کالاهای ممنوعه در باربری
کالاهای ممنوعه در باربری

 

 

ارسال بار به کپنهاگ و ارسال بار به لندن از خدمات آنی بار در کشور دانمارک و آلمان می باشد.

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به بروکسل 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به بروکسل می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در بروکسل یا سایر شهر های بلژیک را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به بروکسل را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاث به بلژیک به دو صورت هوایی و زمینی انجام می شود .

برای ارسال اثاث به بروکسل نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت کشور بلژیک دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

 

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به بروکسل ، انجام امور گمرکی ، راهنمایی برای اخذ اقامت بلژیک و . . . را به کارشناسان ما بسپارید.  

 

حمل بار به بروکسل تحت پوشش بیمه کامل 

 

هنگام حمل و نقل بین المللی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به بروکسل است . 

 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به بروکسل خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به بروکسل ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

 

آنی بار برای ارسال بار به بروکسل یا سایر شهر های بلژیک از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

 

پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در بروکسل شامل می باشد.

 

بیمه نامه باربری بین المللی
بیمه نامه باربری بین المللی

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به بروکسل

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به بروکسل بلژیک

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به بروکسل در بلژیک نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در بروکسل که دریافت کننده بار شما در فرودگاه بروکسل می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به بروکسل بلژیک

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در بروکسل افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به بلژیک مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به بروکسل علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به بروکسل شامل :

 

 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی ویزای بلژیک
 • کپی ثبت نام در فدراسیون بلژیک
 • فهرست موجودی یا لیست کالا
 • وکالتنامه قانونی توسط دفتر اسناد رسمی بلژیک
 • INN یا شماره پرداخت کننده مالیات فردی بلژیک

 

خدمات آنی بار جهت ارسال بار به بروکسل

 

بسته بندی تخصصی

خدمات بسته بندی برای ارسال فریت مسافری و ارسال لوازم منزل با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می گیرد. پرسنل آنی بار در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین لوازم بسته بندی ، بارهای شما را جهت حفظ سلامت ، بسته بندی می کنند .

در بعضی موارد و به درخواست مشتری از جعبه های چوبی برای حمل بار استفاده می شود که کارگران آنی بار برای شما می سازند. 

 

حمل بار از محل مورد نظر شما تا فرودگاه جهت فریت بار و یا تا گمرک جهت ارسال زمینی

 

انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا

این مرحله می تواند همراه با صاحب بار یا بدون حضور صاحب بار ، توسط پرسنل آنی بار انجام شود .

 

نگهداری بار شما در انبار در مبدا

در صورتی که هنگام ارسال بار به بروکسل وقفه ای در ارائه خدمات رخ دهد می توانید بارتان را در انبارهای آنی بار در گمرک نگهدارید.

 

صدور بارنامه بین المللی

بارنامه سندی حقوقی و بین المللی است که مشخصات بار شما در آن ثبت می شود . بارنامه مشخص می کند شما باری را با مبلغ توافق شده در فلان تاریخ به فلان شرکت حمل بار سپرده اید و این در واقع حکم رسیدی را دارد که تا زمان تحویل بار در دست خواهید داشت!

 

حمل بار به پاریس همراه با بیمه نامه و بارنامه بین المللی 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارزانترین و حرفه ای ترین خدمات ارسال بار به آمستردام را از آنی بار دریافت کنید .

 

هزینه باربری از ایران به بروکسل 

 

هزینه ارسال بار به بروکسل یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به بروکسل استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به بروکسل بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به بروکسل دارد.

 

موارد موثر بر نرخ کرایه ارسال بار به بروکسل شامل :

 

 • هزینه بسته بندی
 • هزینه‌ی حمل
 • هزینه‌ی تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط
 • هزینه بارنامه‌ی بین المللی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به بروکسل به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به بروکسل بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع