anibar-header
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ارسال خودرو به زنجان + بیمه رایگان

حمل و نقل انواع خودروی سواری از تهران به زنجان بصورت همه روزه و تخصصی با کمترین هزینه ؛ ارسال خودروهای سواری شخصی و دولتی و نظامی از تهران برای نقاط مختلف استان زنجان تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام میگیرد و شما می توانید با نازلترین نرخ کرایه اقدام به حمل و ارسال خودروهای خود به شهرستان های استان زنجان نیز نمایید . 

 

حمل خودرو از تهران به زنجان

 

 

برای ارسال خودروهای سواری از تهران به زنجان ، آنی بار خدمات باربری و جابجایی را با استفاده از خودروبر های تکی و خودروبر های تریلی به شما عزیزان ارائه می نماید . 

 

 

حمل خودروهای شما با نازلترین نرخ کرایه از هر نقطه ای از شهر تهران توسط خودروبر بصورت دربستی و تریلی تعدادی انجام میشود . 

 

 

خودروهای شما برای ارسال از تهران به زنجان بصورت کامل تحت پوشش بیمه قرار میگیرند 

 

 

سال ماشین های ایران خودرویی به زنجان 

حمل ماشین های سایپا به زنجان 

حمل BMW و بنز به زنجان 

حمل ماشین ایتالیایی مازراتی و آلفارومئو به زنجان

حمل ماشین های کره ای هیوندای به زنجان

حمل تویوتا و لکسوس به زنجان

 

خودروبر تهران به رنجان آماده حمل انواع خودروی سواری با کمترین نرخ کرایه 

 

 

حمل خودروی صفرکیلومتر 

حمل خودروی کارکرده 

حمل خودروی تصادفی 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل و نقل انواع خودروی سواری ایرانی و خارجی برای زنجان
  حمل و نقل انواع خودروی سواری ایرانی و خارجی برای زنجان

   

  هزینه و قیمت حمل خودرو به زنجان

   

   

   

  برای ارسال خودروی سواری به استان زنجان ، هزینه و قیمت حمل و نقل بر اساس موارد مشخصی تعیین میشود و نرخ کرایه ها بر اساس موارد متعددی مشخص میشوند 

  1. نوع خودروبر 
  2. وزن خودرو و شرایط آن ( خودروهای سنگین تر از حد معمول ، کرایه حمل بیشتری خواهند داشت ) 
  3. محل تخلیه و بارگیری 
  4. میزان ارزش خودرو برای بیمه 

  بر همین اساس ، هزینه های حمل خودروی سواری از تهران به هر نقطه ای از زنجان  ، نسبت به سایر موارد متغیر خواهد بود . خودروهای سواری مختلف ممکن است هزینه های مختلفی برای حمل داشته باشند .

   

   

  البته شرایط آب و هوایی نیز در نرخ کرایه خودروبرها تاثیرگذار هستند . در شرایط عادی همیشه کرایه کمتر از شرایط بارندگی و وضعیت آب و هوایی خاص است.

   

   

  در زمستان ها به دلیل سختی تردد در این مسیر ، حمل و نقل خودروها با مشکلاتی روبرو خواهد بود .

   

   

  روش های حمل خودرو به زنجان

   

   

  برای حمل و نقل انواع خودروی سواری ، روش های مختلفی وجود دارد که هر یک دارای ویژگی ها و نکات مثبت و منفی هستند . حمل خودرو بر اساس شرایط و نوع خودروی شما نیاز به وسیله ای مناسب برای این امر دارد . 

   

   

  خودروبر تریلی بهترین و ارزانترین روش حمل خودرو است اما متاسفانه شهر های کوچک و شهرستان ها تحت پوشش این خدمات نیستد . تنها می توانید با استفاده از تریلی حمل خودرو برای شهر زنجان خودروی خود را ارسال نمایید .

   

  از طریفی امکان تردد تریلی ها در معابر شهری وجود ندارد و شما میبایست خودروی خود را در نقطه ای که امکان تردد تریلی فراهم است تحویل خودروبر دهید .

   

   

  خودروبر تکی امکان حمل خودروی شما و بارگیری و تخلیه در نقطه مورد نظرتان را فراهم می نماید . از هر نقطه ای از شهر تهران می توانید برای هر نقطه ای از استان زنجان انواع خودرو ارسال کنید . این روش حمل خودرو به زنجان اندکی هزینه بیشتری را دریافت خواهد کرد. 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  ویژه >> خودروبر به همدان بصورت همه روزه و سریع 

   

   

  بیمه نامه مخصوص حمل خودرو به زنجان

   

  اگر قصد ارسال خودروی سواری به زنجان را دارید ، مسلما برای خودروی شما باید بر اساس ارزش آن میزان بیمه نامه ای متناسب در نظر گرفت . هزینه های حمل خودرو شاممل ۳۰ میلیون بیمه رایگان است اما با توجه به اینکه ارزش خودروی خارجی و وراداتی بیش از این مبالغ است ، میزان بیمه نامه را میتوان باپرداخت هزینه ای اندک حتی تا میلیاردها تومان افزایش داد . 

   

   

  بیمه نامه خودروبر آنی بار برای حمل و نقل خودروهای سواری در صورت بروز حوادثی مانند آتش سوزی ، سرقت و تصادفات و . . . بصورت کامل هزینه ها را پرداخت می نماید .

   

   

   

  آنی بار با ارزانترین روش های حمل و نقل خودرو ، همه روزه اقدام به ارسال انواع خودروی صفر کیلو متر و کار کرده یا تصادفی به همه نقاط استان زنجان مینماید . شما می توانید با پرداخت حداقل هزینه ، بهترین خدمات خودروبر را از آنی بار دریافت کنید و بصورت همه روزه خودروی خود را با پوشش بیمه نامه کامل به زنجان ارسال کنید . 

   

  این مقاله را به اشتراک بگذارید
  Print this page
  Print
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد