anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ارسال خودرو به سقز ( صفر / کارکرده )

خودروبر از تهران به سقز 

حمل و نقل و ارسال انواع خودروی سواری از تهران به سقز در استان کردستان بصورت همه روزه و با نازلترین نرخ کرایه انجام میشود و شما می توانید با بهترین بیمه نامه و با اطمینان خاطر برای حمل و نقل خودروهای خود اقدام نمایید . 

 

 

جابجایی خودرو از تهران به سقز همه روزه و با کمترین نرخ کرایه انجام میشود و تمام نقاط استان تهران تحت پوشش خدمات هستند .

 

 

برای حمل و نقل انواع خودرو ، آنی بار در حال حاضر خدمات باربری را از استان تهران در اختیار شما قرار میدهد . ما از همه نقاط شهر و استان تهران بهترین و سریعترین حمل و نقل بار و کالا و خودرو را به شما ارائه می نماییم .

 

 

ارسال خودرو از شهر تهران ،  اسلامشهر ، ورامین ، رودهن ، بومهن و . . . . در کمترین زمان ممکن بصورت تخصصی و حرفه ای انجام میشود . حمل و نقل خودروهای شما در باربری خودروبر تهران بصورت کامل تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه قرار میگیرد .

 

 

 • حمل خودروی ایرانی و خارجی 
 • حمل خودروهای لوکس وارداتی
 • حمل خودروهای کارکرده و تصادفی 
 • حمل خودروهای صفر کیلومتر از کارخانه 

 

 

باربری به سقز توسط آنی بار نه تنها برای حمل و نقل خودروی سواری ، بلکه برای انواع کالاهای تجاری و صنعتی نیز به شما ارائه می گردد . آنی بار صفر تا صد حمل بار را بدون هزینه های اضافی و با بهترین خدمات به شما عزیزان ارائه می نماید .

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  کرایه و هزینه حمل خودروی سواری برای شهرستان سقز
  کرایه و هزینه حمل خودروی سواری برای شهرستان سقز

   

   

  انواع روش های ارسال خودرو به سقز 

   

   

  برای حمل و نقل خودروهای سواری ، روش های مختلفی وجود دارند . این روش های باربری هر یک دارای هزینه ها ، مزایا و معایبی هستند . آنی بار برای ارسال خودروی شما به شهرستان سقز ، ۳ روش حمل خودرو را در اختیارتان قرار میدهد. 

   

   

  باربری ارزان به سقز را بصورت همه روزه از طریق خدمات انی بار تجربه کنید. 

   

  حمل خودرو با تریلی خودروبر برای سقز :

   

   

  این روش حمل خودرو یکی از بهترین و ارزانترین روش های حمل و نقل خودرو است . در این روش ، تعداد ۶ یا ۸ خودروی سواری که ممکن است متعلق به افراد مختلف باشد .

   

  تریلی ها امکان تردد در معابر شهری و خیابان ها را ندارند و از همین جهت در نقاط مشخصی در شهر تهران که پارکینگ انی بار است متمرکز هستند . صاحبین خودروها می بایست خودروی خود را با مدارک شناسایی تحویل این پارکینگ ها نمایند تا پس از بارگیری در تریلی به سمت سقز ارسال شوند . 

   

  حمل خودرو با کامیونت تکی به سقز : 

   

   

  برای حمل و نقل خودروهای سواری ، کامیونت های تکی مخصوص حمل خودرو بهترین انتخاب هستند . مخصوصا برای شهرستان سقز . زیرا این کامیونت ها علاوه بر امکان بارگیری در مناطق مختلف شهری مانند تهران و سقز ، با سرعت بالاتری نیز خودروی شما را به مقصد میرسانند .

   

   

  آنی بار با تعداد زیادی خودروبر برای حمل و نقل انواع خودروی شما اماده همکاری است . 

   

   

  برای خدمات حمل بار به سنندج میتوانید از طریق شماره های انی بار با ما در تماس باشید . 

   

  حمل و نقل انواع خودروهای سواری
  حمل و نقل انواع خودروهای سواری

   

  حمل خودرو به کردستان با ارزانترین نرخ کرایه بصورت همه روزه و تخصصی همراه با کاملترین بیمه نامه باربری 

   

  حمل خودرو با کامیونت روباز به سقز :

   

   

   

  کامیونت روباز نیز یکی از روش های حمل خودرو است . در این روش ، خودروی شما وارد یکی از سکوهای مجموعه آنی بار میشود و پس از آن وارد اتاق کامیونت یا کامیون ها میشود .

   

   

  این روش برای حمل خودروهای صفر پیشنهاد نمیشود اما امکان حمل خودروهای کارکرده و تصادفی با این روش وجود دارد . حمل خودرو به سقز با این روش ارزانتر از کامیونت خودرو بر است 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  خودروبر به سنندج با نازلترین نرخ کرایه 

   

  بیمه نامه معتبر و کامل برای حمل خودرو به سقز

   

   

  آنی بار بهترین و کامل ترین بیمه نامه را برای حمل بارهای شما ( در این مورد خودرو ) ارائه می نماید. بیمه نامه شرکت آنی بار تمامی خسارات جزئی و یا کلی در صورت وقوع را به صورت کامل تحت پوشش قرار می دهد.

   

   

   

  بیمه نامه آنی بار بر اساس ارزش خودروی شما به صورت کامل تحت پوشش قرار میدهد. برای حمل خودروهای میلیاردی نیز بیمه به صورت کامل می باشد و بنا بر ارزش محموله ، بیمه کامل توسط آنی بار به شما ارائه می گردد. 

   

   

  حمل و نقل خودروی سواری ( صفر و کارکرده ) بصورت همه روزه توسط شرکت های حمل و نقل بسیار زیادی انجام میشود . اما آنچه که مهم است ، تعهد این افراد برای تحویل صحیح و سالم خودرو به شما در هر نقطه ای از کشور است . مجموعه انی بار برای جابجایی انواع کالا و محموله و مخصوصا خودرو سواری به سقز یا سایر نقاط استان کردستان ، روزانه با روش های تخصصی حمل و نقل در کنار شما می باشد . شما می توانید ارزانترین نرخ کرایه خودروبر را از طریق تماس با ما دریافت نمایید . 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع