ارسال خودرو به قم ( صفر و کارکرده + بیمه )

حمل و نقل و ارسال انواع خودروی سواری از تهران به قم بصورت همه روزه و ارزان قیمت به همراه بهترین بیمه نامه ، تخصصی ترین خدمات ارسال کالا و بار و خودرو از همه نقاط استان تهران برای قم بصورت همه روزه و با تریلی خودروبر یا کامیونت تکی مخصوص حمل خودرو .

 

حمل و نقل انواع خودرو سواری ایرانی و خارجی بصورت همه روزه و با ارزانترین تعرفه حمل و نقل 

 

 

حمل خودرو از تهران به قم

آنی بار برای حمل و نقل خودروی سواری ، در حال حاضر تهران خدمات را از تهران به شما ارائه می نماید . حمل و نقل خودروهای ایرانی ، خارجی ، لوکس و تصادفی بصورت همه روزه از همه مناطق تهران تحت پوشش بهترین بیمه نامه انجام خواهد شد و ارزانترین نرخ کرایه برای روش های حمل و نقل مختلف به شما ارائه می گردد .

برای ارسال خودروهای وارداتی مانند بنز ، بی ام و ، هیوندای ، تویوتا ، نیسان ، ولوو ، آلفارومئو  و . . . . . و انواع خودروهای چینی مانند جک ، چری ، ام وی ام و . . . . و خودروهای داخلی مانند پراید ، پژو ، ساینا ، سمند ، تیبا ، زانتیا و . . . .  می توانید از طریق آنی بار اقدام نمایید و بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید . 

حمل و نقل خودروهای خود را بدون هزینه های اضافی توسط آنی بار انجام دهید و بهترین و ارزانترین خدمات را در اختیار داشته باشید . 

 

خودروبر ارزان قیمت برای نقاط مختلف کشور
خودروبر ارزان قیمت برای نقاط مختلف کشور

 

 

حمل خودروی صفر کیلومتر به قم

 

حمل و نقل و جابجایی خودروهای صفر کیلومتر بسیار حساس و نیازمند دقت بالا است . برای حمل و نقل خودروهای صفر کیلومتر چه از کارخانه و چه از نمایندگی فروش می توانید با آنی بار تماس بگیرید . 

 

 

برای حمل خودروی صفر تا قم ، آنی بار کامیونت تکی اختصاصی را در اختیارتان قرار میدهد تا با کمترین هزینه با ایمن ترین روش باربری خودرو خود را حمل نمایید . 

 

حمل و نقل تخصصی خودروهای صفر و کارکرده با آنی بار 

 

 

حمل و نقل انواع بار ، کالا ، خودرو و . . .از سراسر کشور به قم توسط باربری به قم شرکت آنی بار  

 

ارسال خودرو با تریلی به قم

برای حمل و نقل خودروهای سواری یکی از سریعترین و ارزانترین روش های باربری ، استفاده از تریلی خودروبر است . تریلی خودروبر برای حمل و نقل تعداد6-8 خودروی سواری طراحی شده است و می تواند بصورت همه روزه مسیر تهران به قم را با کمترین هزینه طی نماید . 

 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن تعداد زیادی تریلی خودرو برای ، برای قم یا سایر شهرستان ها خدمات باربری خودرو را ارائه می نماید . 

 

 

حمل خودرو با تریلی نیاز به شرایط ویژه ای نیز دارد . 

 

 

به عنوان مثال ، برای ارسال خودروی خود با تریلی به قم میبایست خودرو را تا نقطه ای مشخص انتقال دهید تا امکان بارگیری آن داخل تریلی فراهم شود . 

 

 

تریلی ها امکان حرکت در معابر شهری را ندارند  و شما می بایست خودرو خود را به خارج از مناطق وارد نمایید . 

 

حمل بار به استان قم از تهران و سایر شهر ها را به آنی بار بسپارید.

 

حمل بار و کالا از باربری قم به سراسر کشور با انواع خودرو های باربری تحت پوشش بیمه نامه و با ارزانترین نرخ کرایه  

 

 

خودروبر تکی کفی برای قم

برای حمل و نقل خودروهای سواری بصورت تکی امکان بارگیری یک خودرو از منطقه مورد نظر شما فراهم می باشد . خودروبر تکی بهترین خودرو برای حمل ماشین های وارداتی و خارجی است زیرا در محل مورد نظر شما خودرو بصورت وینچ شده بارگیری خواهد شد و در محل مورد نظر تحویل خواهد داده شد . 

 

خودروبر تکی برای حمل خودرو بصورت کامل تحت پوشش بیمه قرار میگیرد . از معایب این روش حمل نیز میتوانیم به افزایش هزینه های باربری خودرو اشاره نماییم که در برابر ویژگی های این خودروبر بسیار ناچیز است  .

 

خودروبر تهران برای همه شهر ها و شهرستان های کشور در دسترس شما است . با ارزانترین نرخ کرایه با شما هستیم . 

 

هزینه ارسال خودرو به قم چقدر است ؟

اما هزینه حمل و نقل خودرو که مهمترین موضوع در زمان انتقال بین شهری خودرو است . برای ارسال یک خودروی سواری باید به موارد زیادی توجه کرد .

 

به عنوان مثال باید ابعاد و وزن ماشین به خوبی مطلع باشید . تا درصورتی که از توان حمل خودروبر بیشتر باشد بدون بروز حادثه و خسارت خودروی باربری تغییر کند . 

 

 

شرایط محل تخلیه یا بارگیری : اگر محدوده تخلیه و بارگیری در ممحدوده طرح ترافیک یا زوج و فرد باشد ، هزینه های تهیه مدارک برای ورود به طرح ترافیک به بارنامه اضافه خواهد شد . 

 

 

 و اما مهمترین موضوع موثر در هزینه ارسال خودرو به شهرستان ( قم ) ، استفاده از روش باربری مناسبت است . حمل خودرو با تریلی ، کامیونت و خودروبر هریک دارای هزینه ای جداگانه و مشخص هستند . 

 

 

ارسال خودرو به کاشان بدون هزینه های اضافی 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

برای حمل خودرو های سنگین و بزرگ همچون بیل مکانیکی ، لودر می توانید از خدمات باربری تریلی قم استفاده کنید .

 

بیمه نامه مخصوص حمل خودرو به قم 

برای حمل و نقل خودروی سواری به قم ، استفاده از بیمه نامه واجب و بسیار مهم است . بیمه نامه برای حفاظت از محموله میباشد و در صورت بروز حادثه یا خسارتی به محموله شما ، بصورت کامل امکان جبران هزینه ها فراهم میباشد . 

 

در زمان حمل یک خودرو خطراتی مانند برخورد جسم خارجی ، تصادف سنگین خودروبر ، خسارت در هنگام بارگیری یا تخلیه خودرو سبب ایجاد هزینه خواهند شد . به همین جهت باید از بیمه نامه ای معتبر و قوی برای پوشش این خسارات ناخواسته استفاده نمود . 

 

هزینه های بیمه نامه برای خودروبر مبلغ زیادی نخواهد بود و تا 100 میلیون تومان پوشش نیز بصورت رایگان از آنی بار به شما عزیزان ارائه می گردد . 

 

ارسال خودرو به قم یکی از خدمات ما در باربری تهران به قم می باشد برای اطلاع از خدمات بیشتر به مطلب باربری تهران به قم مراجعه کنید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع