بنر آنی بار

ارسال بار به عجمان

حمل و نقل بار و کالا به عجمان

 

عجمان یکی از شهر های مهم در کشور عمارات است که علاوه بر قطب تجاری بودن ، حجم زیادی از هموطنان گرامی نیز در این شهر زندگی می کنند . مجموعه آنی بار نیز برای رفع نیاز های حمل و نقل و ارسال کالا ، همه روزه بهترین و تخصصی ترین خدمات برای ارسال بار به عجمان را در اختیار شما قرار می دهد. 

برای ارسال بار به عجمان می توانید از طریق آنی بار از طریق روش های هوایی و دریایی انواع بار و کالا و محموله های خود را به عجمان منتقل کنید. 

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار به عجمان به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات تخصصی و سریع می باشد . شما می توانید از طریق شماره 5 رقمی ما در اسرع وقت ثبت سفارش خود را انجام دهید . 

 

علاوه بر عجمان ، ارسال بار به دبی نیز به صورت همه روزه انجام می شود . 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به عجمان 

 

حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی از خدمات آنی بار در باربری و ارسال بار به عجمان می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در عجمان یا سایر شهر های امارات را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به عجمان را در اختیارشان قرار دهد.

 

ارسال اثاث به امارات به روش های مختلفی انجام می شود : 

 

 • ارسال بار به عجمان بصورت هوایی
 • ارسال بار به عجمان بصورت دریایی

 

 آنی بار خدمات بسته بندی و پکینگ لیست را برای اسباب کشی و ارسال بار به عجمان در اختیارتان قرار می دهد. جهت ارسال اثاثیه به عجمان ، نیازمند اخذ اقامت کشور امارات می باشید ، برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

علاوه بر ارسال بار به عجمان ، برای ارسال بار به شارجه نیز می توانید از طریق شماره های زیر ثبت سفارش خود را انجام دهید. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

ارسال هوایی بار به عجمان 

 

یکی از روش های ارسال بار به عجمان ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به عجمان ارسال میشود. 

 

حمل و نقل هوایی یکی از روش های سریع باربری برای ارسال بار به عجمان است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به عجمان بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام میشود.  کارگو به ارسال بار و کالا با هواپیماهای باربری گفته میشود که امکان حمل حجم زیادی از انواع بار را فراهم میکند. اما منظور از فریت بار ، ارسال بار به عجمان در حجم کم و بصورت مسافری می باشد .

 

خدمات ارسال بار به عجمان بصورت هوایی کاملا ایمن می باشد ، اما آنی بار برای جلوگیری از خسارات احتمالی ، 500 میلیون بیمه رایگان برای شما در نظر گرفته است. 

ارسال هوایی برای عجمان
ارسال هوایی برای عجمان

ارسال انواع بار و کالا به شهر عجمان 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به عجمان ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به عجمان بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به عجمان می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به امارات به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال محموله صادراتی به عجمان
 • انتقال آهن آلات به عجمان
 • ارسال اثاثیه به عجمان
 • حمل لوازم شخصی به عجمان
 • ارسال کالاهای تجاری به عجمان

 

مجموعه آنی بار امکان ارسال بار به عجمان را برای همه نوع محموله و کالاهایی که از نظر قانونی و گمرکی ایران و امارات ممنوعیت برای انتقال نداشته باشند را به صورت همه روزه بارگیری و منتقل می نماید.

 

انجام امور گمرک و ترخیص کالا را می توانید به کارشناسان و متخصصان آنی بار بسپارید.

 

ارسال بار به ابوظبی در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های شما با نازلترین تعرفه های منتقل می شوند . 

 

ارسال چه کالاهایی به عجمان ممنوع است ؟

 

در خدمات ارسال بار به عجمان یا سایر شهر های امارات ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و امارات قابلیت ارسال ندارند . کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات مشاوره برای ارسال بار به عجمان هستند و در صورتی که از ممنوع بودن محموله خود آگاهی ندارید می توانید با شماره 5 رقمی ما در تماس باشید.

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به عجمان میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به عجمان می باشند و شما می توانید به سایر شهرهای امارات نیز بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به عجمان ، کالاهای ممنوعه در بارتان مشاهده شود ، جریمه می شوید و حتی ممکن است در مواردی همچون دخانیات پیگرد قانونی نیز انجام شود .

 

برای ارسال بار به قطر نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار بهره مند شوید و محموله های خود را به سادگی در اسرع وقت منتقل کنید . 

ارسال بار از ایران به عجمان
ارسال بار از ایران به عجمان

حمل بار به عجمان تحت پوشش بیمه کامل 

 

در خدمات ارسال بار به عجمان ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به عجمان است . 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به عجمان خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به عجمان ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

آنی بار برای ارسال بار به عجمان یا سایر شهر های امارات از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

آنی بار با بیمه نامه معتبر بیشترین سطح پوشش بیمه را با کمترین هزینه برای حمل انواع بار و کالا در باربری و ارسال بار به عجمان در اختیارتان قرار می دهد.

ارسال بار به عراق نیز توسط تیم متخصص آنی بار با بهترین کیفیت انجام خواهد شد و محموله های شما تحت پوشش بهترین بیمه نامه منتقل می شوند.

 

چرا آنی بار را برای ارسال بار به عجمان انتخاب کنیم ؟

 

در انتهای این مقاله قصد داریم ویژگی های ارسال بار به عجمان توسط شرکت آنی بار را بصورت خلاصه به شما عرض کنیم :

 

 • مجموعه آنی بار بهترین تیم مشاوره و کارشناسی را در اختیار شما قرار می دهد تا کمترین هزینه ارسال بار به عجمان و همچنین ایمنی بالا را برای شما فراهم نماید. 
 • مجموعه آنی بار بر اساس میزان بودجه ، زمان و نوع محموله شما یکی از روش های ارسال بار به عجمان را به شما پیشنهاد می کند . این موضوع می تواند توسط شما پذیرفته یا رد شود. 
 • آنی بار از 2 نوع بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی استفاده مینماید . بیمه نامه CMR که تا مبلغ 20 هزار دلار میباشد و بیمه نامه شرکت های ایرانی که بر اساس میزان ارزش اعلامی شما مشخص میشود و طی یک قرار داد لازم اجرا تحویل شما می شود .
 • امکان ارسال بار به عجمان بصورت خرده باری و ارائه خدمات انبار داری نیز توسط آنی بار برای شما عزیزان فراهم است . شما می توانیم محموله خود را به بسپارید و طبق قرار داد در هر تاریخی که علاقه مند هستید ارسال شود.

 

آنی بار تخصصی ترین خدمات ارسال بار به عجمان را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. ما همه روزه خدماتی سریع و ایمن را با بالاترین کیفیت ارائه می کنیم.

ارسال بار به عمان و ارسال بار به کویت نیز به به صورت حرفه ای و تخصصی انجام میشود و محموله های شما با نازلترین قیمت ها منتقل می شوند.

هزینه باربری از ایران به عجمان 

 

هزینه ارسال بار به عجمان یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . برای پاسخ به این سوال باید اطلاعاتی از جمله وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن داشته باشید .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به عجمان استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به عجمان بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به عجمان دارد.

 

شما می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و با دادن اطلاعات بالا نرخ کرایه ارسال بار به عجمان را استعلام بگیرید ، البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به عجمان به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به عجمان بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

 

جهت دریافت خدمات باربری و ارسال بار به عجمان تنها کافیست با شماره 57669-021 تماس بگیرید. 

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به عجمان

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به شهر عجمان امارات

همراه داشتن بلیط و پاسپورت شما یا نماینده شما در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به عجمان در امارات نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در عجمان که دریافت کننده بار شما در فرودگاه هیترو عجمان می باشد با خود همراه داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به شهر عجمان امارات

صادرکنندگانی که به فریت بار تجاری نیاز دارند و می خواهند فرش و مواد غذایی و صنایع دستی به عجمان ارسال کنند، مطلع باشند که ارائه فاکتور فروش، پکینگ لیست و کارت بازرگانی در اکثر موارد جهت انجام تشریفات گمرکی و ارسال بار به عجمان و فریت بار به عجمان الزامی است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع