ارسال بار از لهستان به ایران

باربری از لهستان به ایران چگونه است؟

 

ارسال بار از لهستان به ایران یکی از خدماتی است که هموطنان مقیم این کشور و یا تجاری که قصد مبادله کالایی و تجاری با تجار لهستان را دارند با بهره مندی از آن می توانند با بهترین کیفیت و با کمترین هزینه محموله های مد نظر خود را منتقل کنند.

 

ارسال بار از لهستان به ایران به یمن وجود شرکت آنی بار از طریق روش های مختلف و با کمترین هزینه و در اسرع وقت انجام میشود و امکان انتقال محموله ها و کالاهای مختلف برای هموطنان گرامی فراهم میگردد. در خدمات ارسال بار از لهستان محموله ها با هر ابعاد و وزن به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار میگیرند و از طریق روش های مختلف به ایران ارسال می شوند.

 

مجموعه آنی بار برای ارسال بار و کالا از لهستان به ایران از طریق شماره 57669-021 آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت رایگان به شما عزیزان می باشد. بهترین و تخصصی ترین خدمات را از آنی بار بخواهید و با کمترین هزینه محموله های خود را منتقل کنید.

 

بهترین خدمات باربری از لهستان به ایران
بهترین خدمات باربری از لهستان به ایران

روش های ارسال بار از لهستان به ایران چیست ؟

 

برای ارسال بار از لهستان به ایران روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها  برای انتقال نوع خاصی از کالا و با شرایط مشخصی مورد استفاده قرار میگیرد. تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار از لهستان به ایران از روش حمل هوایی و زمینی استفاده می نماید که تناژ و حجم مشخصی از انواع محموله ها را منتقل می نماید. 

ارسال بار به لهستان نیز به صورت تخصصی و همه روزه توسط مجموعه آنی بار انجام می شود و کالاهای شما با بهترین کیفیت منتقل خواهند شد. 

 

حمل بار زمینی از لهستان

 

یکی از بهترین روش ها برای انتقال محموله و کالا از لهستان به ایران  روش زمینی است. در روش زمینی محموله های تجاری و صنعتی و یا شخصی  با استفاده از تریلی ترانزیت چادری بارگیری و پس از گذر از تعدادی از کشور ها به ایران می رسند.

در روش زمینی برای انتقال محموله های به ایران از 2 روش استفاده می شود : 

 

 • حمل دربستی
 • حمل گروپاژ

 

در روش حمل دربستی یک دستگاه تریلی ترانزیت چادری برای انتقال محموله تا 23-24 در اختیار شما قرار میگیرد و امکان حمل بار به صورت دربستی فراهم است.در روش گروپاژ کالا از یک دستگاه تریلی ترانزیت برای انتقال محموله های مختلف به صورت اشتراکی استفاده می شود.

حمل زمینی از لهستان به ایران
حمل زمینی از لهستان به ایران

علاوه بر لهستان ، حمل زمینی از انگلیس به ایران نیز به صورت همه روزه انجام میشود و محموله های شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند.

 

حمل دربستی

در روش حمل دربستی یا فول تراک محموله های شما در محل مورد نظر داخل یک تریلی ترانزیت بارگیری شده و مستقیما پس از انجام فرایند های گمرکی و پلمپ محموله به سمت ایران حرکت می کند. این روش سرعت بیشتری نسبتا به روش حمل گروپاژ دارد. از نظر هزینه نیز نسبت به گروپاژ هزینه بیشتری خواهد داشت اما محموله شما به صورت دربستی منتقل خواهد شد. 

برای حمل زمینی از لهستان به ایران از بهترین و کامل ترین بیمه ایرانی و خارجی نیز به صورت همزمان استفاده می شود تا محموله ها در امنیت کامل منتقل شوند. 

 

 

حمل اشتراکی یا گروپاژ 

 

در روش حمل اشتراکی یا گروپاژ محموله های شما در محل معرفی شده ( انبار شرکت آنی بار در لهستان ) از شما تحویل گرفته میشود و پس از تکمیل ظرفیت یک تریلی به صورت اشتراکی در کنار محموله های سایر افراد به ایران منتقل می شود. 

در روش حمل اشتراکی یا گروپاژ هزینه های حمل بار زمینی از لهستان به مقدار قابل توجهی کاهش خواهد یافت. از همین جهت یک روش مقرون به صرفه خواهد بود.

 

مجموعه آنی بار به صورت کامل تمامی کشور های اروپایی را تحت پوشش خود قرار داده است .

از روش گروپاژ برای ارسال بار از اتریش به ایران نیز استفاده می شود و انواع محموله های شما با بهترین کیفیت به تمام نقاط کشور منتقل می شوند.

 

حمل هوایی بار از لهستان به ایران

 

واردات و حمل هوایی انواع بار و کالا از لهستان به صورت تخصصی به تمامی نقاط ایران ( تمامی شهر ها ، تمامی استان ها ، تمامی بنادر و . . ) با آنی بار امکان پذیر است و این روش امکان حمل سریع و ارزان و تخصصی محموله ها را فراهم می نماید. 

شرکت حمل و نقل آنی بار ، همه روزه انواع بار و کالای شما که قصد واردات به کشور را دارید از شهر های مختلف لهستان به صورت تخصصی به صورت هوایی به کشور ایران ارسال می نماید و با همکاری شرکت ها و ایرلاین های ایرانی و خارجی انتقال محموله ها انجام خواهد شد.

در روش حمل هوایی از لهستان به ایران محموله ها در مدت 2-3 روز کاری به ایران منتقل خواهند شد و از آنجایی که این روش سرعت بسیار بالایی برای انتقال محموله ها دارد نسبتا هزینه های آن نیز بالاتر است.

 

حمل بار هوایی یکی از مهمترین روش های انتقال محموله های می باشد . با استفاده از روش حمل هوایی از اکثر کشور های اروپایی امکان انتقال محموله به ایران فراهم است . برای استعلام قیمت حمل هوایی از آلمان به ایران نیز می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید. 

هزینه حمل هوایی از لهستان

 

برای انتقال هوایی محموله ها از لهستان به ایران هزینه های انتقال محموله ها بر اساس وزن حجمی آنها محاسبه می شود. وزن حجمی بر اساس فرمول مشخصی محاسبه میشود و اگر وزن حقیقی محموله شما کمتر از وزن حجمی باشد ملاک محاسبه قیمت وزن حجمی می باشد و در صورتی که وزن حجمی کمتر از وزن حقیقی محموله باشد ملاک وزن حقیقی خواهد بود.

فرمول محاسبه وزن حجمی به صورت زیر است : 

( طول  * عرض  * ارتفاع ) / 6000

علاوه بر لهستان که یکی از مهمترین کشور های اروپایی است ، برای کشور های خاور میانه و همسایه ایران نیز بهترین خدمات توسط آنی بار انجام میشود. 

 

 

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مجموعه آنی بار به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های باربری ، همه روزه برای حمل بار از روسیه به ایران نیز آماده ارائه خدمات تخصصی می باشد .

 

ارسال دریایی از لهستان به ایران 

یکی از روش های انتقال محموله ها از لهستان به ایران ، حمل دریایی است که امکان انتقال محموله های تجاری و شخصی را در اختیار شما قرار میدهد. در روش حمل دریایی محموله ها داخل کانتینر های بزرگ 20 فوت یا 40 فوت قرار میگیرند و از طریق دریا و با استفاده از کشتی های بزرگ به بنادر ایران منتقل می شوند. 

 

این روش یک روش ایمن و مقرون به صرفه است که امکان انتقال انواع کالا را برای شما فراهم می نماید. حمل دریایی یک تخصص ویژه است که بسیاری از شرکت ها امکان انجام آن را ندارند . از همین جهت فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و بهترین خدمات را تحربه کنید.

ارسال دریایی از لهستان به ایران
ارسال دریایی از لهستان به ایران

 

علاوه بر لهستان ، برای حمل باز از یونان به ایران نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات توسط مجموعه آنی بار به شما عزیزان ارائه می شود.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار از لهستان به ایران 

 

برای ارسال بار و کالا از لهستان به ایران نیاز به مدارک مختلفی وجود دارد که شرایط عمومی آنها به صورت زیر می باشد : 

 

 • فاکتور کالا : یک فاکتور از فروشنده یا صادرکننده کالا که شامل جزئیات کالا، قیمت و محل تولید است.
 •  لیست بسته بندی ( پکینگ لیست ) : پکینگ لیست یک لیست از محموله ها و لوازم داخل بسته بندی های می باشد که شامل جزئیات بار (مثل نوع و تعداد بسته‌ها، وزن و ابعاد) و اطلاعات حمل و نقل است. 
 • اظهارنامه صادرات: این مدرک توسط صادرکننده کالا صادر می‌شود و شامل اطلاعاتی مانند نام و آدرس صادرکننده، مشخصات کالا، قیمت و کشور مقصد است. این مدرک ممکن است توسط مقامات محلی لهستان تأیید شود (مانند دفتر مالیاتی).
 •  مدارک مالی: به عنوان مثال، فیش بانکی یا گواهی پرداخت از فروشنده به صادرکننده، برای نشان دادن پرداخت وجه بابت کالاها.
 • گواهی مبدأ: این مدرک توسط مقامات لهستان صادر می‌شود و تأیید می‌کند که کالا اصلی و در لهستان تولید شده است. این گواهی می‌تواند برای کالاهایی که موجودیت مبدأ لهستانی دارند لازم باشد.
 • مدارک و مجوزهای ویژه: برای برخی کالاها، مانند محصولات غذایی، محصولات دارویی، مواد شیمیایی، مواد خطرناک و … ممکن است نیاز به مدارک و مجوزهای ویژه داشته باشید. این مدارک می‌توانند شامل گواهی بهداشت، مجوزهای واردات و غیره باشند.

 

ارسال انواع کالا از لهستان به ایران

 

اگر جزو مهاجرین ایرانی ساکن شهر های مختلف لهستان هستید می توانید انواع محموله و کالاهای مجاز را از طریق آنی بار به ایران منتقل کنید. 

بر اساس حجم و وزن و شرایط محموله روش مناسب برای انتقال آن توسط آنی بار به شما عزیزان پیشنهاد میگردد. برخی از کالاهای قابل ارسال به صورت زیر هستند  : 

 • انواع البسه و کیف و کفش
 • لوازم خانه و اثاثیه 
 • تابلو و فرش 
 • لوستر و تزئینات خانگی

برای انتقال محموله و کالاهای شخصی به ایران مشکل خاصی وجود ندارد اما برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری وجود تحریم های مختلف ممکن است کمی فرایند های انتقال بار و کالا را دچار تغییرات کند. از همین جهت پیشنهاد میکنیم برای ارسال بار از لهستان به ایران با شماره 57669-021 در تماس باشید و به صورت رایگان با کارشناسان ما مشاوره نمایید.

 

ارسال بار از اروپا به ایران به صورت همه روزه انجام میشود و بهترین خدمات را می توانید از طریق تماس با شماره های ما در اختیار داشته باشید. 

 

ارسال بار از لهستان با بیمه نامه

 

برای انتقال محموله های مختلف از لهستان به ایران از بیمه نامه تخصصی و کامل استفاده می شود که تمامی خسارات پیش بینی شده و پیش بینی نشده را به صورت کامل تحت پوشش خود قرار میدهد. در روش حمل زمینی ، دریایی و هوایی بیمه نامه متفاوت است اما بر اساس ارزش محموله شما به صورت کامل با بالاترین پوشش ممکن در اختیارتان قرار میگیرد. 

 

هرگونه خسارتی که در اثر حمل نامناسب ، آتش سوزی ، سرقت و حوادث طبیعی و غیر طبیعی ایجاد شوند به صورت کامل تحت پوشش قرار دارند. 

تیم متخصص آنی بار به صورت تخصصی ارسال بار از لهستان به ایران را با 500 میلیون تومان بیمه رایگان در اختیارتان قرار میدهد. 

 

نتیجه گیری

 

شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار به صورت تخصصی و با سالها تجربه امکان انتقال انواع محموله و کالاها از نقاط مختلف لهستان به نقاط مختلف ایران را فراهم می نماید و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله شما در شهر مورد نظر تحویل داده خواهد شد. اگر به مشاوره تخصصی نیاز دارید فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و با بهترین کیفیت انتقال محموله ها را انجام دهید.

لهستان کشوری است در مرکز اروپا، از غرب با آلمان، از جنوب غربی با جمهوری چک، از جنوب با اسلوواکی، از جنوب شرقی با اوکراین، از شرق با بلاروس، از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه (منطقه برون‌بومی کالینینگراد) و از شمال با دریای بالتیک همسایه است. مساحت این کشور عددی بالغ بر ۳۱۲٬۶ هزار کیلومتر مربع است که آن را ۶۹مین کشور پهناور جهان و نهمین کشور پهناور اروپا کرده‌است. همچنین با جمعیت ۳۷٫۸ میلیون نفری[۱]این کشور سی و چهارمین کشور پرجمعیت جهان، هشتمین در قاره اروپا و ششمین در اتحادیه اروپایی می‌باشد. لهستان با حاکمیتی متمرکز دارای ۱۶ استان است و پایتخت آن ورشو نام دارد. این کشور با ۶ کشور جهان (لیتوانی، اوکراین، آلمان، جمهوری چک، اسلواکی و بلاروس) هم‌مرز است.

قوه مجریه این کشور به ترتیب رئیس‌جمهور، نخست‌وزیر و هیئت وزیران است. رئیس‌جمهور برای مدت ۵ سال انتخاب می‌گردد که حداکثر یک رئیس‌جمهور می‌تواند دو دوره در این پست خدمت کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع