anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ارسال لوازم خانه جزئی و کلی به شهرهای ترکیه

برای ارسال انواع لواز خانه به ترکیه میتوانید بهترین و سریعترین خدمات را از طریق انی بار تجربه کنید و با کمترین هزینه لوازم خانه خود را در ترکیه تحویل بگیرید . مجموعه آنی بار متخصص ارسال اثاث به ترکیه با کمترین هزینه است و با بهترین روش های باربری بصورت تخصصی و سریع انواع لوازم را در هر شهر ترکیه به شما تحویل می دهد . 

ارسال لوازم منزل بصورت کامل برای ترکیه

 

یکی از مهمترین خدمات آنی بار ، ارسال انواع لوازم منزل بصورت کامل برای ترکیه است . ارسال اثاثیه کامل نیاز به متخصصینی دارد که با تجربه بالای خود امکان حمل و نقل سریع و بدون دردسر و ارزان را فراهم نمایند . 

 

 

 

مجموعه آنی بار بهترین خدمات حمل اثاثیه را برای نقاط مختلف ترکیه به شما ارائه می نماید . فرایند ارسال اثاثیه توسط آنی بار بسیار ساده است. مانند اثاث کشی داخل شهری ! 

 

تنها تفاوت در این نوع خدمات نیاز به لیست بسته بندی و اثاثیه وجود دارد که کارشناسان با راهنمایی های کامل شما را در تهیه این لیست همراهی میکنند . 

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  خرده بار ترکیه
  خرده بار ترکیه

   

   

  انواع روش های حمل و نقل برای ترکیه 

   

  برای باربری از ایران به ترکیه و تمام شهر های آن ، روش های مختلفی وجود دارد . حمل هوایی و حمل زمینی بهترین روش هایی هستند که برای شهر های مختلف ترکیه می توانید از طریق ان محموله و بار ارسال کنید . 

   

   

   

  در روش حمل و نقل زمینی ، هزینه ها کمتر  است ولی مدت زمان بیشتری برای ارسال بار نیاز است . در روش حمل و نقل هوایی هزینه باربری افزایش میابد اما سرعت تحویل محموله نیز تا حدود زیادی بیشتر خواهد شد . 

   

   

  این روش ها بسته به نوع محموله شما مورد استفاده قرار میگیرند و مدت زمان مشخص شده از طرفق شما 

   

   

  ارسال تلوزیون به ترکیه

   

   

  اگر قصد دارید تنها یک تلوزیون به ترکیه ارسال کنید ، می توانید از طریق خدمات آنی بار این کار را انجام دهید . برای ارسال تلوزیون ، ابتدا باید روش حمل مورد نظر را انتخاب کنید . این کار از طریق روش حمل زمینی خرده باری و حمل هوایی گروپاژ انجام میشود . 

   

   

  برای حمل تلوزیون ، درصورتی که تعجیل وجود ندارد حمل زمینی بصرفه تر و ارزان تر است . در غیر این صورت ، با پرداخت هزینه بیشتر می توانید از طریق حمل هوایی ظرف مدت ۲-۳ روز تلوزیون خود را در ترکیه تحویل بگیرید . 

   

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  توجه : کمترین تعرفه اثاث کشی به ترکیه را می توانید بصورت تلفنی یا حضوری از طریق آنی بار استعلام کنید .

   

  ارسال یخچال و فریز به ترکیه

   

   

  برای حمل و نقل و ارسال یخچال و فریز روش حمل هوایی روش مناسبی نیست . زیرا وزن یخچال و فریزها معمولا زیاد است و از آنجایی که حمل هوایی بر اساس میزان وزن و ابعاد کالا قیمت گذاری میشود ، امکان بالا رفتن هزینه های وجود دارد . 

   

   

   

  در روش حمل هوایی برای ترکیه میبایست بسته بندی جعبه ای مناسب نیز برای لوازم انجام گیرد که همین موضوع به هزینه های حمل و نقل نیز می افزاید . علاوه بر این در حمل و نقل هوایی میبایست سمپاشی نیز صورت گیرد که برای یخچال مناسب نیست !

   

   

   

  حمل مبلمان به ترکیه

   

   

  برای حمل و نقل انواع مبلمان و میز و صندلی برای ترکیه ، بهتر است از روش حمل زمینی استفاده شود . در روش حمل زمینی فضای بیشتری برای حمل و نقل در اختیار شما قرار میگیرد و به راحتی می توانید ۱/۳ یا حتی نیمی از یک خودروی باربری را برای محموله خود اختصاص دهید . 

   

  در این روش ، هزینه های حمل و نقل بسیار کمتر خواهد بود . و به صرفه خواهد بود . 

   

   

   

  حمل و نقل مبلمان به ترکیه
  حمل و نقل مبلمان به ترکیه

   

   

  ارسال سمپل و قطعات کوچک برای ترکیه

   

   

  در بسیاری از موارد نیاز به ارسال قطعات و لوازم کوچک برای شهر های مختلف ترکیه داریم . برای حمل و نقل اینگونه لوازم ، بهترین راه ارسال هوایی می باشد . از انجایی که وزن و حجم کمی توسط این قطعات اشغال میشود در نتیجه هزینه های حمل و نقل نیز کمترخواهد بود . بعلاوه به دلیل سرعت ارسال بالا ، محموله سریعا در اختیار شما قرار میگیرد . 

   

   

  در مجموعه آنی بار ، امکان حمل و نقل بار های کم وزن و کوچک به ترکیه بصورت تخصصی فراهم شده است . شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه و با بهترین خدمات از طریق روش زمینی و هوایی انواع محموله های لوازم خانگی خود را به شهر های ترکیه ارسال کنید . 

   

  حمل و نقل تخصصی برای ترکیه با انی بار

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  ?>