ارسال بار به نیکوزیا ( ارزان و تخصصی + بیمه )

حمل بار و کالا به نیکوزیا از ایران

ارسال بار به نیکوزیا یکی از خدماتی است که آنی بار به هموطنان گرامی ارائه می نماید ، باربری از ایران به نیکوزیا به صورت همه روزه انجام می شود . هموطنان و مهاجران گرامی می توانند با کمترین هزینه ارسال بار به نیکوزیا را از تمام نقاط کشور با انواع روش های باربری انجام دهند. 

 

 

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات ارسال بار به نیکوزیا همراه با انجام فرایند گمرکی در ایران و نیکوزیا می باشد و این امکان را برای شما فراهم می نماید که در اسرع وقت محموله های خود را تحویل بگیرید.

 

ارسال بار به نیکوزیا و سایر شهرهای این کشور بصورت همه روزه انجام میشود و برای حفاظت از محموله شما بیمه بار بصورت کامل انجام میشود ؛و برای ضمانت ارائه خدمات ارسال بار به نیکوزیا توسط شرکت آنی بار بارنامه بین المللی صادر می شود .  

 

روش های ارسال بار به نیکوزیا

 

حمل و نقل بین المللی با استفاده از روش های مختلفی انجام می شود ، روش مناسب با توجه به کشور و شهر مقصد ، نوع بار و مقدار آن ، مدت زمان باربری و هزینه های حمل و نقل و . . . مشخص می شود .

 

برای ارسال بار به نیکوزیا می توانید از باربری هوایی ، زمینی و دریایی استفاده کنید . البته روش زمینی به صورت مستقیم انجام نخواهد شد چون یک کشور جزیره ای می باشد و ارسال محموله از طریق بندر مرسین صورت میگیرد . 

 

کارشناسان ما همه روزه آماده پاسخ گویی و ارائه خدمات ارسال بار به نیکوزیا ، به شما عزیزان می باشند. علاوه بر نیکوزیا ، ارسال بار به آتن نیز در اسرع وقت انجام میشود و محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت منتقل می شوند.

 

باربری از تمام نقاط ایران به نیکوزیا
باربری از تمام نقاط ایران به نیکوزیا

 

باربری هوایی به نیکوزیا 

 

یکی از روش های ارسال بار به نیکوزیا ، حمل و نقل هوایی می باشد . در این روش محموله شما به ایرلاین های معتبر و باسابقه تحویل داده میشود و طبق قرارداد حمل ، محموله شما در کمترین زمان ممکن به نیکوزیا ارسال میشود. 

حمل و نقل هوایی سریعترین و بهترین روش برای ارسال بار به نیکوزیا است که با سرعت بسیار بالایی که دارد محموله ها کوچک و بزرگ را در کمترین زمان ارسال می کند. 

 

ارسال بار به نیکوزیا بصورت هوایی تحت پوشش بیمه نامه کامل و معتبر انجام می شود . 

 

ارسال بار به نیکوزیا بصورت هوایی ، به 2 روش کارگو و فریت بار انجام می شود.

 

کارگو مخصوص بارهای تجاری با هواپیماهای باربری و فریت بار مناسب بارهای مسافری و کم می باشد .

 

حمل و نقل دریایی برای نیکوزیا 

 

یکی دیگر از روش های ارسال بار به نیکوزیا ، باربری دریایی می باشد .

 

شما می توانید برای حمل بارهای تجاری و صنعتی آن ها را در کانتینر بارگیری کرده و توسط خودرو های باربری به بنادر جنوب کشور ارسال کنید و سپس از آنجا با کشتی های باربری به بنادر نیکوزیا ارسال کنید .

 

ارسال بار به نیکوزیا بصورت دریایی ، برای حمل بارها در حجم زیاد مناسب تر است . این روش باربری نسبت به سایر روش های باربری کم هزینه تر است اما مدت زمان بیشتری به طول می انجامد.

 

توجه کنید اگر برای ارسال بار به نیکوزیا محدودیت زمانی دارید ( یا عجله دارید ) این روش ، مناسب شما نیست.

 

ارسال بار به آنکارا نیز از تخصص های آنی بار است و با بهترین کیفیت امکان حمل محموله های شما فراهم می شود . 

ارسال دریایی برای نیکوزیا
ارسال دریایی برای نیکوزیا

ارسال انواع بار و کالا به شهر نیکوزیا 

 

آنی بار به عنوان برترین ارائه دهنده خدمات ارسال بار به نیکوزیا ، همه روزه محموله های شما را با کمترین هزینه بارگیری و منتقل می نماید . ما برای ارسال بار به نیکوزیا بدون هیچگونه محدودیت انواع محموله های شما را از هر نقطه از کشور بارگیری و منتقل خواهیم نمود . 

 

باربری آنی بار متخصص حمل بارهای صادراتی و بارهای بین المللی می باشد که به صورت دربستی و خرده باری اقدام به ارسال بار به نیکوزیا می نمایند و محدودیتی در ارائه خدمات ارسال بار به قبرس به شما عزیزان ندارد. 

 

 • ارسال کالاهای صادراتی به نیکوزیا
 • انتقال آهن آلات به نیکوزیا
 • ارسال اثاث و لوازم منزل به نیکوزیا
 • حمل لوازم شخصی به نیکوزیا
 • ارسال کالاهای تجاری به نیکوزیا

 

انجام تمام مراحل ارسال بار به نیکوزیا توسط کارشناسان و پرسنل آنی بار انجام می شود ، از امور گمرکی گرفته تا بسته بندی و بارچینی.

 

موارد ممنوعه هنگام ارسال بار به نیکوزیا

 

هنگام ارسال بار به نیکوزیا ، برخی اقلام و محموله ها به دلیل ممنوعیت های گمرک ایران و نیکوزیا قابلیت ارسال ندارند .

 

شما باید قبل از بسته بندی و اقدام برای ارسال بار به نیکوزیا از لیست موارد ممنوعه ، مطلع باشید؛ کارشناسان ما به صورت همه روزه آماده ارائه خدمات هستند .

 

با این وجود ، قبل از ارسال بار به نیکوزیا میبایست با کارشناسان ما در خصوص ارسال محموله های خود مشاوره نمایید.

 

 1. مواد خوراکی نظیر خشکبار ( آجیل و تنقلات ) 
 2. مواد غذایی شامل حبوبات ، برنج و . . . 
 3. میوه و سبزیجات خشک و منجمد
 4. عرقیجات و ترشیجات 
 5. اقلام آرایشی و بهداشتی ، عطر و ادکلن
 6. انواع دارو و یا دخانیات 

 

بجز این موارد ممنوعه ، سایر موارد مجاز به ارسال به نیکوزیا می باشند و شما می توانید بار ارسال کنید.

 

اگر هنگام ارسال بار به نیکوزیا به کالاهای ممنوعه توجه نکنید ، مجبور به پرداخت جریمه و در مواردی مانند دخانیات تحت پیگرد قانونی قرار می گیرید.

 

برای ارسال بار به برلین نیز می توانید از خدمات تخصصی آنی بار استفاده نموده و محموله های خود را منتقل کنید . 

 

ارسال اثاثیه منزل از ایران به نیکوزیا 

 

علاوه بر ارسال بارهای تجاری و صنعتی ، حمل اثاثیه و لوازم منزل یکی دیگر از خدمات آنی بار برای ارسال بار به نیکوزیا می باشد . بسیاری از هموطنانی که قصد مهاجرت و ادامه زندگی در نیکوزیا را دارند برای همین موضوع نیاز به شرکت معتبری دارند که بهترین خدمات ارسال بار به نیکوزیا را در اختیارشان قرار دهد.

 

برای ارسال اثاث به نیکوزیا نیاز به دریافت اخذ اقامت دائم یا موقت  دارید ، برای این امر نیز می توانید از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید .

 

انتخاب روش مناسب برای ارسال بار به نیکوزیا ، انجام امور گمرکی ، راهنمایی برای اخذ اقامت و . . . را به کارشناسان ما بسپارید. 

ارسال بار به نیکوزیا
ارسال بار به نیکوزیا

حمل بار به نیکوزیا تحت پوشش بیمه کامل 

 

هنگام حمل و نقل بین المللی ، یکی از مهمترین مواردی که باید به آن به صورت ویژه توجه نمود ، استفاده از بیمه نامه میباشد . بیمه نامه برای زمان بروز خسارات از واجبات خدمات ارسال بار به نیکوزیا است . 

 

 

آنی بار با استفاده از بهترین بیمه نامه ، خدمات ارسال بار به نیکوزیا خود را تحت پوشش قرار داده است. در زمان ارائه خدمات ارسال بار به نیکوزیا ( چه به صورت زمینی و چه به صورت هوایی یا دریایی ) ، محموله های شما بر اساس میزان ارزش مالی که اعلام می نمایید تحت پوشش قرار میگیرد .

 

 

آنی بار برای ارسال بار به نیکوزیا  از بیمه نامه CMR و همچنین بیمه نامه شرکت های ایرانی استفاده می نماید و تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می شود . 

 

 

پوشش بیمه از لحظه تحویل بار به باربری شروع می شود و تا هنگام تحویل بارتان در نیکوزیا شامل می باشد.

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به نیکوزیا

 

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار مسافری به نیکوزیا 

شما یا نماینده شما با در دست داشتن بلیط و پاسپورت خود در زمان حضورتان در گمرک فرودگاه می توانید اقدام به ارسال بار به نیکوزیا نمایید. البته بدیهی است که باید مشخصات کامل (آدرس و تلفن) شخص مورد نظر در نیکوزیا که دریافت کننده بار شما در فرودگاه نیکوزیا می باشد با خود همراه داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار تجاری به نیکوزیا 

با توجه به جمعیت زیاد ایرانیان در نیکوزیا افراد بسیاری اقدام به صادرات بار تجاری به نیکوزیا مینمایند. برای ارسال بارهای تجاری به نیکوزیا علاوه بر مدارک شناسایی می‌بایست کارت بازرگانی نیز در دسترس داشته باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار به نیکوزیا شامل :

 

 • کپی صفحه اول پاسپورت
 • کپی ویزای
 • فهرست موجودی یا لیست کالا
 • وکالتنامه قانونی توسط دفتر اسناد رسمی
 • INN یا شماره پرداخت کننده مالیات فردی 

 

علاوه بر ارسال بار به نیکوزیا ، برای ارسال بار به دبی نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار بهره مند شوید و محموله های خود را با کمترین هزینه منتقل کنید . 

 

خدمات آنی بار جهت ارسال بار به نیکوزیا

 

بسته بندی تخصصی

خدمات بسته بندی برای ارسال فریت مسافری و ارسال لوازم منزل با کمترین هزینه در اختیارتان قرار می گیرد. پرسنل آنی بار در محل مورد نظر شما حضور پیدا کرده و با استفاده از بهترین و مرغوب ترین لوازم بسته بندی ، بارهای شما را جهت حفظ سلامت ، بسته بندی می کنند .

در بعضی موارد و به درخواست مشتری از جعبه های چوبی برای حمل بار استفاده می شود که کارگران آنی بار برای شما می سازند. 

 

حمل بار از محل مورد نظر شما تا فرودگاه جهت فریت بار و یا تا گمرک جهت ارسال زمینی

 

انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالا

این مرحله می تواند همراه با صاحب بار یا بدون حضور صاحب بار ، توسط پرسنل آنی بار انجام شود .

 

نگهداری بار شما در انبار در مبدا

در صورتی که هنگام ارسال بار به نیکوزیا وقفه ای در ارائه خدمات رخ دهد می توانید بارتان را در انبارهای آنی بار در گمرک نگهدارید.

 

صدور بارنامه بین المللی

بارنامه سندی حقوقی و بین المللی است که مشخصات بار شما در آن ثبت می شود . بارنامه مشخص می کند شما باری را با مبلغ توافق شده در فلان تاریخ به فلان شرکت حمل بار سپرده اید و این در واقع حکم رسیدی را دارد که تا زمان تحویل بار در دست خواهید داشت!

 

علاوه بر ارسال بار به نیکوزیا ، همه روزه برای ارسال بار به مسکو و ارسال بار به لندن نیز می توانید از خدمات حمل و نقل بین المللی آنی بار بهره مند شوید. با شماره های زیر در تماس باشید و بهترین خدمات را تجربه کنید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

هزینه باربری از ایران به نیکوزیا 

 

هزینه ارسال بار به نیکوزیا یکی از سوالات مشترک همه عزیزانی است که با آنی بار تماس می گیرند . پاسخ این سوال با توجه به وزن بار ، حجم بار ، مبدا و مقصد بارتان ، شرایط حمل بار و خصوصیات آن مشخص می شود .

 

علاوه بر موارد بالا اینکه شما از چه روشی برای ارسال بار به نیکوزیا استفاده می کنید بسیار مهم می باشد ، هزینه ارسال بار به نیکوزیا بصورت هوایی بیشتر از زمینی می باشد و همچنین نوع خدمات دریافتی یعنی کارگو یا فریت بار هوایی یا فول تراک یا گروپاژ زمینی تاثیر مستقیمی بر نرخ کرایه های ارسال بار به نیکوزیا دارد.

 

موارد موثر بر نرخ کرایه ارسال بار به نیکوزیا شامل :

 

 • هزینه بسته بندی
 • هزینه‌ی حمل
 • هزینه‌ی تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط
 • هزینه بارنامه‌ی بین المللی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

 

البته توجه داشته باشید که هزینه ارسال بار به نیکوزیا به صورت روزانه دچار نوسان می باشند بنابراین ممکن است در روز باربری نرخ کرایه ارسال بار به نیکوزیا بروز شود و با نرخ کرایه ای که قبلا استعلام کرده اید متفاوت باشد. 

ارسال بار به قبرس تخصص مجموعه انی بار است و به صورت همه روزه و با کمترین هزینه انجام میشود. با شماره 57669-021 در تماس باشید و پس از مشاوره رایگان خدماتی تخصصی و ارزان را تجربه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع