ارسال بار از کانادا به ایران ( هوایی و دریایی )

باربری از کانادا به ایران چگونه است؟

یکی از مهمترین خدماتی که برای ایرانیان ساکن کانادا و یا تجاری که قصد واردات کالا از کانادا به ایران را دارند مورد استفاده قرار میباشد خدمات باربری کانادا به ایران است. برای خدمات باربری کانادا به ایران از روش های مختلفی استفاده می شود که به صورت هوایی و دریایی امکان انتقال محموله ها را فراهم می نماید.

انتقال محموله های عادی و شخصی توسط آنی بار به صورت همه روزه انجام میشود اما انتقال کالاهای صنعتی و تجاری به دلیل شرایط تحریمی مشکلاتی همراه دارد که آنی بار به دلیل تجربه و دانش دور زدن تحریم ها امکان انتقال همه نوع محموله و کالا در ابعاد و شرایط مختلف را فراهم می نماید.

تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار از کانادا به ایران بهترین و کاملترین خدمات را ارائه می نماید که همراه با مشاوره رایگان و بیمه نامه کامل می باشد. 

در صورتی که قصد دارید محموله های تجاری و صنعتی و شخصی را از کانادا به ایران منتقل کنید فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید.

روش های ارسال بار از کانادا به ایران چیست ؟

برای ارسال بار از کانادا به ایران روش های مختلف وجود دارد که هر یک از این روش ها  برای انتقال نوع خاصی از کالا و با شرایط مشخصی مورد استفاده قرار میگیرد. تیم متخصص آنی بار برای ارسال بار از کانادا به ایران از روش حمل هوایی و دریایی استفاده می نماید که تناژ و حجم مشخصی از انواع محموله ها را منتقل می نماید. 

علاوه بر ارسال بار از کانادا به ایران ، همه روزه حمل بار از آمریکا به ایران نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از ما بخواهید . 

حمل هوایی بار از کانادا به ایران

واردات و حمل هوایی انواع بار و کالا از کانادا به صورت تخصصی به تمامی نقاط ایران ( تمامی شهر ها ، تمامی استان ها ، تمامی بنادر و . . ) با آنی بار امکان پذیر است و این روش امکان حمل سریع و ارزان و تخصصی محموله ها را فراهم می نماید. 

شرکت حمل و نقل آنی بار ، همه روزه انواع بار و کالای شما که قصد واردات به کشور را دارید از شهر های مختلف کانادا به صورت تخصصی به صورت هوایی به کشور ایران ارسال می نماید و با همکاری شرکت ها و ایرلاین های ایرانی و خارجی انتقال محموله ها انجام خواهد شد.

در روش حمل هوایی از کانادا به ایران محموله ها در مدت 2-3 روز کاری به ایران منتقل خواهند شد و از آنجایی که این روش سرعت بسیار بالایی برای انتقال محموله ها دارد نسبتا هزینه های آن نیز بالاتر است.

ارسال هوایی از کانادا به تمام نقاط ایران
ارسال هوایی از کانادا به تمام نقاط ایران

هزینه حمل هوایی از کانادا

برای انتقال هوایی محموله ها از کانادا به ایران هزینه های انتقال محموله ها بر اساس وزن حجمی آنها محاسبه می شود. وزن حجمی بر اساس فرمول مشخصی محاسبه میشود و اگر وزن حقیقی محموله شما کمتر از وزن حجمی باشد ملاک محاسبه قیمت وزن حجمی می باشد و در صورتی که وزن حجمی کمتر از وزن حقیقی محموله باشد ملاک وزن حقیقی خواهد بود.

فرمول محاسبه وزن حجمی به صورت زیر است : 

( طول  * عرض  * ارتفاع ) / 6000

علاوه بر ارسال بار از کانادا به ایران ، همه روزه برای حمل هوایی از استرالیا به ایران نیز می توانید از خدمات تخصصی و حرفه ای ما بهره مند شوید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار دریایی از کانادا

یکی از بهترین روش های انتقال بار از کانادا به ایران روش دریایی است. از آنجایی که کانادا به آبهای آزاد دسترسی خوبی دارد و یکی از بزرگترین بنادر اروپا در آمستردام واقع شده است انتقال دریایی می تواند گزینه مناسب و مقرون به صرفه ای باشد.

در حمل و نقل دریایی 2 روش lcl  و fcl مورد استفاده قرار میگیرد که مشابه روش گروپاژ و روش حمل دربستی زمینی هستند. 

روش FCL (Full Container Load) و LCL (Less than Container Load) دو روش مختلف در حمل و نقل دریایی از کانادا به ایران هستند.

– روش FCL: در این روش، یک کانتینر کامل با بار در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما می‌توانید کل بار خود را در یک کانتینر جمع آوری کنید و سپس کانتینر را در بندر مبدأ بارگیری کنید. بعد از حمل دریایی، کانتینر به بندر مقصد در ایران منتقل می‌شود و سپس شما می‌توانید کانتینر خود را تحویل بگیرید و بار را از آن خارج کنید. این روش برای حمل بارهای بزرگ و حجیم که نیاز به حفاظت از بار دارند، مناسب است.

– روش LCL: در این روش، بار شما در یک کانتینر به اشتراک گذاشته می‌شود. به عبارت دیگر، بار شما به صورت جزئی در کانتینری با بارهای دیگر قرار می‌گیرد. بعد از بارگیری کانتینر در بندر مبدأ، کانتینر به بندر مقصد در ایران منتقل می‌شود و سپس بار شما از کانتینر جدا می‌شود و به شما تحویل داده می‌شود. روش LCL برای حمل بارهای کوچکتر و کم حجم که نیاز به اشتراک گذاری کانتینر با بارهای دیگر دارند، مناسب است.

برای حمل بار از اروپا به ایران نیز مجموعه آنی بار با بهترین کیفیت خدماتی تخصصی و همه روزه در اختیار شما قرار میدهد . با شماره 57669-21 در تماس باشید و به صورت رایگان مشاوره نمایید. 

مدارک مورد نیاز برای ارسال بار از کانادا به ایران 

برای ارسال بار و کالا از کانادا به ایران نیاز به مدارک مختلفی وجود دارد که شرایط عمومی آنها به صورت زیر می باشد : 

  • فاکتور کالا : یک فاکتور از فروشنده یا صادرکننده کالا که شامل جزئیات کالا، قیمت و محل تولید است.
  •  لیست بسته بندی ( پکینگ لیست ) : پکینگ لیست یک لیست از محموله ها و لوازم داخل بسته بندی های می باشد که شامل جزئیات بار (مثل نوع و تعداد بسته‌ها، وزن و ابعاد) و اطلاعات حمل و نقل است. 
  • اظهارنامه صادرات: این مدرک توسط صادرکننده کالا صادر می‌شود و شامل اطلاعاتی مانند نام و آدرس صادرکننده، مشخصات کالا، قیمت و کشور مقصد است. این مدرک ممکن است توسط مقامات محلی کانادا تأیید شود (مانند دفتر مالیاتی).
  •  مدارک مالی: به عنوان مثال، فیش بانکی یا گواهی پرداخت از فروشنده به صادرکننده، برای نشان دادن پرداخت وجه بابت کالاها.
  • گواهی مبدأ: این مدرک توسط مقامات کانادا صادر می‌شود و تأیید می‌کند که کالا اصلی و در کانادا تولید شده است. این گواهی می‌تواند برای کالاهایی که موجودیت مبدأ کانادایی دارند لازم باشد.
  • مدارک و مجوزهای ویژه: برای برخی کالاها، مانند محصولات غذایی، محصولات دارویی، مواد شیمیایی، مواد خطرناک و … ممکن است نیاز به مدارک و مجوزهای ویژه داشته باشید. این مدارک می‌توانند شامل گواهی بهداشت، مجوزهای واردات و غیره باشند.

مجموعه آنی بار برای حمل بار از هند به ایران و حمل زمینی از ترکیه به ایران نیز بهترین خدمات را می توانید از ما بخواهید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

مدت زمان ارسال بار از کانادا به ایران

مدت زمان ارسال بار دریایی و هوایی از کانادا به ایران ممکن است متفاوت باشد و بسته به عوامل زیر تغییر کند:

1. نوع حمل و نقل:
– حمل و نقل هوایی: معمولاً زمان ارسال بار هوایی سریعتر از حمل و نقل دریایی است. بسته به شرکت حمل و نقل، عملکرد فرودگاه و عوامل دیگر، مدت زمان ارسال بار هوایی معمولاً بین ۳ تا ۱۰ روز است.
– حمل و نقل دریایی: زمان حمل و نقل دریایی بسته به مسیر، حجم بار و شرکت حمل و نقل متفاوت است. دریافت بارها از کانادا به ایران ممکن است بین ۳ تا ۸ هفته طول بکشد.

2. مسیر حمل و نقل:
– برخی شرکت‌های حمل و نقل هوایی مستقیماً از شهرهای کانادا به ایران پرواز می‌کنند و زمان ارسال بار کوتاهتر است.
– در حمل و نقل دریایی، مسیر حمل و نقل از کانادا به ایران شامل ترانزیت در بنادر مختلف و ممکن است زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد نیاز داشته باشد.

3. عوامل مربوط به گمرک و ترتیل:
– ممکن است عوامل گمرکی و ترتیل (مانند کارایی گمرک، تراکم ترافیک بنادر و فرودگاه‌ها و …) در طول مسیر حمل و نقل تأثیر داشته باشند و زمان ورود بار به ایران را تحت الشعاع قرار دهند.

لازم به ذکر است که این زمان‌ها تخمینی است و ممکن است بسته به شرایط خاص و محل های مقصد، تغییر کند و از همین جهت بهترین راه مشاوره تلفنی و ارائه اطلاعات دقیق محموله و شرایط آن به کارشناسان آنی بار است.

علاوه بر انتقال محموله ها از کانادا به ایران ، همه روزه برای ارسال دریایی از عمان به ایران نیز بهترین و تخصصی ترین خدمات را می توانید از آنی بار بخواهید .

نتیجه گیری

شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار به صورت تخصصی و با سالها تجربه امکان انتقال انواع محموله و کالاها از نقاط مختلف کانادا به نقاط مختلف ایران را فراهم می نماید و با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله شما در شهر مورد نظر تحویل داده خواهد شد. اگر به مشاوره تخصصی نیاز دارید فقط کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و با بهترین کیفیت انتقال محموله ها را انجام دهید.

کانادا (به انگلیسی: Canada) کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که از ده استان و سه قلمرو تشکیل شده‌ است. این کشور از شرق تا اقیانوس اطلس، از غرب تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده‌ است و از جنوب با ایالات متحده آمریکا همسایه است. کانادا با مساحت ۹٬۹۸۴٬۰۰۰ کیلومتر مربع، دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، طولانی‌ترین مرز زمینی در جهان است. پایتخت کانادا اُتاوا و تورنتو بزرگ‌ترین شهر آن کشور است. بخش زیادی از سرزمین کانادا به دلیل سرما و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است.

حکومت کانادا یک پادشاهی مشروطه، فدرال و سکولار با دموکراسی پارلمانی است که در حال حاضر پادشاه چارلز سوم پادشاه این کشور است. ساختار پادشاهی کانادا، دولت فدرال، دو مجلس سنا و عوام، دولت‌های ایالتی و فرماندار کل که به عنوان نمایندهٔ چارلز ایفای نقش می‌کند، تشکیل شده‌ است. رأی‌دهندگان کانادا و شهروندان نیز در قاعدهٔ این هرم قرار می‌گیرند. این کشور توسط دولت‌های مستقل از هم اداره می‌شود، که در مجموع زیر پوشش دولت فدرال قرار گرفته‌اند.

چارلز پادشاه بریتانیا، پادشاه کشور کانادا نیز هست و قانون به امضاء و به نام او رسمیت و ضمانت اجرایی پیدا می‌کند.

کانادا منابع طبیعی فراوانی دارد. آب و هوای آن سرد و در بیشتر نقاط قطبی است. البته آب و هوا در بخش جنوب غربی، جایی که شهر ونکوور در آن قرار دارد، معتدل است. آبشار نیاگارا، پهناورترین آبشار جهان هم در مرز این کشور با ایالات متحده قرار دارد. نزدیکی جغرافیایی این کشور به آمریکا سبب شده تا روابط اقتصادی کانادا و آمریکا بسیار گسترده باشد، به گونه‌ای که آمریکا و کانادا بزرگ‌ترین رابطه اقتصادی را در جهان دارند و حجم معاملات این دو کشور با هم از معاملات هر دو کشور دیگری در جهان بیشتر است. با این حال این رابطه اقتصادی قوی، زیان‌هایی هم برای کانادا در پی داشته‌است. آلودگی ناشی از فعالیت کارخانه‌های آمریکایی در نزدیکی مرز دو کشور یکی از این زیان‌هاست.

علاوه بر انتقال محموله ها از کانادا به ایران ، همه روزه و با کمترین قیمت خدمات حمل بار به کانادا نیز توسط انی بار به شما عزیزان ارائه می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع