بنر آنی بار

ارسال بار به کانادا | فریت بار به کانادا

برای ارسال بار به کانادا روش های مختلفی وجود دارد که امکان انتقال محموله های مختلف با وزن و شرایط متفاوت را فراهم می نماید و شما می توانید از طریق مناسب ترین اقدام به ارسال محموله های خود نمایید. 

ارسال بار به کانادا توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی مانند آنی بار انجام میشود که این شرکت ها با در اختیار داشتن امکانات مناسب و لاین های تخصص حمل و نقل برای نقاط مختلف کانادا محموله های تجاری و صنعتی و شخصی را ارسال می نمایند. با توجه به وجود تحریم های بین المللی بر علیه ایران استفاده از شرکت معتبر و مناسب تاثیر مستقیم در امکان انتقال محموله ها دارد که از این جهت ما به شما پیشنهاد مشاوره با کارشناسان از طریق شماره 57669-021 را می نماید.

 

شرکت حمل و نقل کانادا آنی بار با سالها تجربه در خصوص انتقال محموله های تجاری و شخصی از نقاط مختلف ایران بستر مناسبی برای ارسال محموله های با کمترین هزینه و قیمت فراهم می نماید و با ایمنی کامل و تضمین تحویل محموله ها اقدام به ارسال آنها می نماید.

ارسال بار به کانادا از طریق لاین دریایی و هوایی انجام میشود که بر اساس نوع محموله توسط کارشناسان ما بهترین روش در اختیار شما قرار میگیرد. برای مشاوره تخصصی در خصوص باربری از ایران به کانادا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و یا با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال بار و کالا از ایران به کانادا
ارسال بار و کالا از ایران به کانادا

 

مراحل ارسال بار به کانادا چیست ؟

 

 

برای ارسال بار به کانادا باید مراحل مشخصی را طی نماییم تا امکان انتقال محموله ها فراهم گردد . مدارک خاصی نیز بر اساس نوع محموله و شرایط آن باید تهیه گردد تا در گمرک تحویل کارشناسان گمرکی و ارزیابان قرار گیرد. در ادامه به بررسی مراحل به صورت قدم به قدم می پردازیم.

مشاوره تخصصی با کارشناسان

قبل از ثبت سفارش خدمات ارسال بار به کانادا ابتدا باید با کارشناسان و متخصصین این امر مشاوره نمایید. مشاوره تخصصی امکان انتقال سریع ، ارزان و ایمن را برای شما فراهم می نماید که این امر مستقیما بر هزینه های شما نیز تاثیر خواهد داشت.

 

مشاوران با بررسی ابعاد محموله ، شرایط و وضعیت بارگیری ، وزن محموله و مدت زمان مد نظر شما برای انتقال محموله روش مناسب را به شما عزیزان معرفی نموده تا محموله های خود را منتقل نمایید.

 

انتخاب روش مناسب برای حمل محموله

 

همانطور که گفته شد ، مهمترین موضوع در حمل و نقل بار و کالا از ایران به کانادا انتخاب روش مناسب است. روش مناسب ارسال بار به کانادا عبارت است از روش که با کمترین هزینه و در اسرع وقت محموله های شما را از ایران به مقصد مورد نظر در کانادا منتقل نماید.

عوامل زیادی در انتخاب روش مناسب تاثیرگذار است که به صورت زیر می باشند :

 

 • نوع محموله و حجم آن
 • مدت زمانی که قصد تحویل آن را داریم
 • هزینه و میزان بودجه

 

میزان هزینه و بودجه یکی از مهمترین فاکتور ها برای انتخاب روش مناسب است. در برخی موارد ، صاحبین محموله ها تمایل به پرداخت هزینه های کمتری دارند و در عین حال مدت زمان تحویل محموله نیز ملاک نمی باشد. اما در برخی موارد صاحبین محموله مشکلی با پرداخت هزینه های بیشتر نداشته اما اصرار به تحویل سریعتر محموله دارند که این موضوع مستقیما در انتخاب روش حمل موثر است.

برای ارسال بار بار به آلمان نیز می توانید از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار بهره مند شوید .

بسته بندی تخصصی محموله

 

بسته بندی محموله ها از مهمترین موضوعاتی است که قبل از ارسال محموله به کانادا باید به صورت تخصصی انجام شود. در مجموعه آنی بار برای بسته بندی محموله ها از جعبه های چوبی ، کاتن های مقوایی ، سلفون ، نایلون حباب دار و یونولیت استفاده می شود که محموله ها را به خوبی محافظت نماید.

بسته بندی می تواند توسط صاحبین کالا و یا تیم متخصص آنی بار انجام شود.

<yoastmark class=

سمپاشی محموله

 

اگر محموله های شما شامل منسوجات چوبی باشد ( مانند مجسمه ، مبلمان و غیره )  برای ارسال به کانادا باید قبل از بسته بندی به صورت کامل سمپاشی شده و گواهی های سمپاشی آن صادر شود. در این مورد نیز می توانید از خدمات آنی بار بهره مند شوید.

سمپاشی مبلمان و اثاثیه چوبی برای ارسال به کانادا
سمپاشی مبلمان و اثاثیه چوبی برای ارسال به کانادا

آماده سازی مدارک لازم

برای ارسال بار به کانادا باید بر اساس نوع محموله ها مدارک خاصی نیز آماده گردد . این مدارک برای محموله های تجاری و شخصی متفاوت است و برخی محموله های خاص نیز نیاز به مدارک ویژه و اجازه نامه از مراجع مربوطه مانند وزارت بهداشت ، وزارت فرهنگ ، وزارت میراث فرهنگی و غیره دارند.

برای ارسال کالا و محموله های شخصی به کانادا به مدارک زیر نیاز داریم : 

 • تصویر پشت و روی کارت ملی شخص فرستنده
 • تصویر صفحه اول پاسپورت شخص فرستنده
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل شخص فرستنده در ایران
 • تصویر پاسپورت شخص دریافت کننده در کانادا
 • آدرس و شماره تلفن و ایمیل مقصد تحویل گیرنده در کانادا
 • تهیه لیست کالاها یا همان پکینگ لیست

 

چنانچه قصد ارسال بار تجاری به کانادا را دارید، لازم است تا مدارک زیر را نیز ارائه نمایید:

 

 •  صدور فاکتور کالاها برای بارهای تجاری
 • ارائه کارت بازرگانی و یا معرفی نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به کانادا
 • دریافت مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی در صورت لزوم
 • تهیه پکینگ لیست و لیست بارهای موجود برای ارسال

 

مدارک لازم برای ارسال بار به کانادا
مدارک لازم برای ارسال بار به کانادا

روش های ارسال بار به کانادا چیست؟

همانطور که گفته شد ، برای ارسال بار به کانادا روش های هوایی و دریایی مورد استفاده قرار میگیرند که امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی را فراهم می نمایند. این روش ها هر یک دارای هزینه های مختلف هستند و مدت زمان تحویل آنها نیز متفاوت است.

در مجموعه آنی بار برای ارسال بار به کانادا از هر 2 روش می توانید برای انتقال محموله ها استفاده نمایید تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه محموله های شما منتقل شوند. مشاوره تخصصی در این خصوص از طریق شماره 57669-021 انجام خواهد شد.

 

علاوه بر ارسال بار به کانادا ، برای ارسال بار به انگلستان نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید .

حمل دریایی

 

حمل دریایی بهترین روش برای ارسال محموله های با وزن یا حجم زیاد به کانادا است. در این روش محموله ها داخل یک کانتینر 20 فوت یا 40 فوت بارگیری میشوند و از طریق حمل زمینی به بنادر جنوبی ( معمولا بندرعباس ) منتقل میشوند.

محموله در شهر محل بارگیری و یا در گمرک بنادر باید توسط کارشناسان و ارزیابان گمرک مورد بررسی قرار گرفته و بر اساس شرایط و ضوابط گمرکی و بررسی مدارک نسبت به پرداخت هزینه های گمرکی اقدام نمود.

پس از انجام تشریفات گمرکی برای محموله اجازه بارگیری آن داخل کشتی های باری صادر می شود و محموله ها بارگیری میشوند.  روش حمل دریایی برای کانادا یک روش مقرون به صرفه است و نسبت هزینه ها به وزن قابل حمل کاملا توجیه اقتصادی دارد. از همین جهت بسیاری از افراد برای ارسال محموله های خود به کانادا از این روش استفاده می نمایند.

ارسال دریایی به کانادا
ارسال دریایی به کانادا

حمل هوایی

 

 

حمل بار هوایی یکی از روش های سریع و تخصصی برای انتقال محموله های مختلف می باشد . در حمل بار هوایی محموله های مختلف از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی و سالن کارگو آن بارگیری و به شهر های مختلف کانادا ارسال میشوند.

هر شهری در کانادا که دارای پرواز های بین المللی باشد امکان ارسال محموله ها به صورت هوایی برای آن فراهم است . تیم متخصص آنی بار برای خدمات حمل هوایی به کانادا در فرودگاه امام خمینی تهران مستقر می باشد و برای مشاوره تخصصی نیز می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

ارسال هوایی برای کانادا
ارسال هوایی برای کانادا

محاسبه هزینه های حمل هوایی

 

هزینه های حمل هوایی به کانادا بر اساس وزن محموله و وزن حجمی محموله محاسبه میشود . بر اساس سیستم کارگو ایرلاین ها ، اگر وزن محموله بیشتر از وزن حجمی باشد ، ملاک وزن محموله خواهد بود . در صورتی که وزن حجمی محموله ها بیشتر باشد ملاک وزن حجمی می باشد.

وزن حجمی را می‌توان با ضرب طول در عرض در ارتفاع یک بسته (به سانتی متر) و تقسیم آن به 6000  محاسبه کرد . به این صورت عدد بدست آمده به عنوان وزن حجمی با عدد وزن  اصلی محموله مقایسه خواهد شد.

هزینه های حمل هوایی به کانادا پس از انجام بسته بندی در فرودگاه مشخص می شود . ممکن است در زمان بسته بندی و بالت بندی برای حفظ امنیت محموله و همچنین بسته بندی مناسب تر وزن حجمی دچار تغییراتی نیز شود .

 

علاوه بر این ، هزینه های گمرکی در داخل ایران و هزینه های دریافت محموله در کانادا را نیز باید محاسبه نمود.

 

مراحل فریت بار هوایی 

 

1. حضور مسافر: حضور مسافر برای حمل بار الزامیست اما در شرایط خاص امکان ارسال لوازم بدون حضور صاحب بار امکان پذیر است
2. مدارک مورد نیاز : کپی بلیط، پاسپورت و کارت ملی
3. تکمیل فرم  های گمرکی :  فرم ارسال بار (اطلاعات مسافر و بار ارسالی) و فرم محتویات بار (جزئیات بار و بسته های ارسالی)
4. گرفتن مجوز ورود از دایره فریت
5. گرفتن نوبت از حراست و تخلیه بار
6. بررسی کالا توسط ارزیاب گمرک
7. بسته بندی کالا
8. وزن کردن بار در باسکول و گرفتن رسید توزین
9. تحویل رسید باسکول به قسمت مالی و صدور قبض توزین
10. صدور جواز
11. تائیدیه نهایی ارزیاب و مسئول دایره فریت
12. تایید و مهر درب خروج
13. صدور بارنامه توسط شرکت حمل
14. مراجعه به طبقه دوم برای ثبت در حراست همراه با اصل مجوز و بارنامه
15. مراجعه به واحد مالی جهت ثبت در سیستم
16. مراجعه به پذیرش برای گرفتن نوبت XRAY
17. XRAY توسط حراست

 

 

ارسال بار به فرانسه نیز از خدماتی است که آریا نوین در اختیار شما قرار میدهد . علاوه بر فرانسه ، برای ارسال بار به دبی نیز روی خدمات ما حساب کنید .

 

شرایط ارسال حیوانات به کانادا

 

بسیاری از هموطنان که قصد مهاجرت به کانادا را دارند همیشه از ما سوالاتی در خصوص نحواه انتقال حیوانات خانگی مانند سگ و گربه به کانادا را دارند . از همین جهت ، برخی الزامات و موارد که باید برای ارسال محموله ها مورد توجه قرار گیرند به صورت زیر می باشد :

 • آزمایش و قرنطینه قبل از ورود به کانادا: حیوان شما ممکن است قبل از ورود به درمان احتیاج داشته باشد وتمام هزینه‌های درمان نیز بر عهده شما است.
 • دستور العمل‌های خاصی برای سگ‌ها، گربه‌ها، دوزیستان و خزندگان، پرندگان، ماهی‌ها، روباه‌ها، راسوها (گندراسو)، راکن‌ها و موش خرماها، اسب‌ها (ازآمریکا)، نخستی سانان (پستانداران بزرگ)، خوک‌ها، ماکیان (انواع پرندگان اهلی)، خرگوش‌ها، جوندگان (خوکچه‌های هندی، جربیل‌ها که نوعی موش است، موش‌های صحرایی، چینچیلاها، همسترها و …) عقرب‌ها، عنکبوت‌ها وجود دارد. موجودات دیگری که مجوز ورود احتیاج ندارند، گوسفندها و بزها.
 • اگر حیوان مورد نظرشما در لیست وجود نداردبا استفاده از سیستم مرجع واردات خودکار(AIRS) از جزئیات با خبر شوید.
 • به خاطر داشته باشید که آژانس خدمات مرزی کانادا (CBSA) ممکن است که در مرز حیوان را برای بازرسی ثانویه به سازمان بازرسی مواد غذایی کانادا (CFIA) ارجاع دهد چرا که این سازمان مسئولیت واردات حیوانات مخصوصاً حیوانات خانگی اهلی را بر عهده دارد و می‌تواند مجوز ورود به حیوان را صادر نکند.

همانطور که گفته شد ، مجموعه آنی بار علاوه بر ارسال بار به کانادا امکان ارسال انواع حیوانات خانگی را نیز دارد . شما می توانید از طریق شماره 5 رقمی آنی بار پس از مشاوره با کارشناسان ما در اسرع وقت حیوانات خانگی خود را به کانادا ارسال کنید .

 

ارسال حیوانات خانگی به کانادا

ارسال حیوانات خانگی به کانادا

علاوه بر ارسال بار به کانادا ، برای ارسال بار به استرالیا نیز می توانید از طریق خدمات آنی بار بهترین تجربه انتقال کالا را داشته باشید.

ارسال لوازم شخصی و لوازم خانه به کانادا 

یکی از مهمترین ویژگی ها و خدمات انی بار ، امکان ارسال لوازم شخصی و لوازم خانه به کانادا در اسرع وقت می باشد . معمولا بسیاری از هموطنان پس از مهاجرت به کشور هایی مانند کانادا ، به دلیل هزینه بالای خرید لوازم خانه جدید ، اقدام به انتقال محموله ها و اثاثیه خود به این کشور می نمایند . 

از همین جهت ، خدمات آنی بار برای ارسال بار به کانادا بسیار مناسب و کارآمد خواهد بود . شما عزیزان می توانید ارسال ارسال لوازم منزل خود ( لوازم غیر آکبند ) از طریق آنی بار و به صورت ارسال هوایی یا دریایی اقدام نمایید . 

برای ارسال لوازم شخصی مانند لباس ، کتاب و . . . نیز آنی بار بهترین خدمات را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید تا به صورت تخصصی امکان انتقال محموله های شما فراهم شود .  

ارسال بار به کانادا برای انتقال این محموله ها کاملا تحت پوشش بیمه انجام می شود

کانادا یکی از بهترین کشور های جهان است که هموطنان گرامی ما نیز علاقه زیادی به زندگی در این کشور دارند. از دیدنی های کانادا به عنوان بهترین دیدنی های جهان نام برده میشود.

 

 

مدت زمان ارسال هوایی به کانادا چقدر است ؟

برای ارسال هوایی به کانادا حدود 3-5 روز کاری زمان نیاز است.

مدت زمان ارسال دریایی به کانادا چقدر است ؟

برای ارسال دریایی به کانادا بر اساس زمانبندی حرکت کشتی های باری محاسبه زمانی انجام میشود. اما به صورت کلی حدود 30 تا 40 روز زمان برای حمل دریایی کانادا باید متصور بود.

آیا ارسال دارو به کانادا انجام میشود؟

به صورت کلی ارسال دارو به کانادا انجام نمیشود. اما در موارد خاص و با دریافت تاییدیه و مجوز های لازم برای ارسال دارو در حجم مشخص می توانید از خدمات آنی بار استفاده نمایید.

هزینه ارسال بسته به کانادا چگونه محاسبه میشود ؟

برای ارسال بسته پستی به کانادا ابتدا باید وزن بسته و شرایط آن مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که وزن محموله زیر 10 کیلو باشد باید از طریق شرکت پست به کانادا ارسال نمایید که هزینه های طبق تعرفه های پستی محاسبه میشود . اما در صورتی که وزن بسته بیشتر باشد امکان ارسال آن به صورت هوایی فراهم است که فرمول وزن حجمی برای محاسبه هزینه آن مدنظر قرار میگیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع