اسنپ بار کامیونت ایسوزو ( مسقف و روباز )

اسنپ باربری آنی بار انواع ایسوزو و کامیونت را نیز برای حمل و نقل بارهای شما در اختیارتان قرار میدهد . با استفاده از خدمات اسنپ ایسوزو می توانید کامیونت ایسوزو برای حمل و نقل اثاث ، کالا و محموله های خود را از طریق ما در اختیار داشته باشید . 

 

 

کامیونت ها برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند و شما می توانید با خدمات آنی بار مناسب ترین کامیونت ایسوزو را درب منزل خود داشته باشید . 

 

 

 

انواع کامیونت های اسنپ بار

 

آنی بار برای حمل و نقل محموله های شما در استان تهران یا ارسال از تهران به شهرستان ها ، انواع کامیونت ایسوزو را در نظر گرفته است . کامیونت های آنی بار بصورت مسقف ، روباز و بغل بازشو  هستند . 

 

 

هزیک از این کامیونت ها برای مقاصدی خاص مورد استفاده قرار میگیرند که در ادامه به آن می پردازیم . 

 

 

ایسوزو مسقف 

ایسوزو روباز 

ایسوزو بغل بازشو 

 

همچنین شما می توانید انواع کامیون جفت کامیون تک و کامیون 911 را از آنی بار سفارش دهید.

باربری با انواع کامیونت ایسوزو
باربری با انواع کامیونت ایسوزو

 

کرایه اسنپ کامیونت چقدر است ؟ 

 

مهمترین موضوع در حمل و نقل بار و کالا  چه شهری و چه بین شهری ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل است . هزینه حمل بار با کامیونت و نیسان بر اساس موارد زیادی مشخص میشود .

 

 

مهمترین موضوعی که در هزینه های اسنپ کامیونت موثر است ، نوع کامیونت مورد استفاده است . کامیونت مسقف ، روباز و بغل بازشو هریک نرخ کرایه ای متفاوت دارند. 

 

 

یکی از این موارد ، فاصله 2 شهر است . این مورد اصلی ترین موضوعی است که در هزینه های حمل و نقل موثر است . 

 

موضوع دیگر ، نوع بار و ارزش آن است . نوع بار از نظر ابعاد و وزن بسیار در حمل و نقل بار موثر است . حمل و نقل بارهای مختلف توسط رانندگان با هزینه متفاوتی انجام میشود . هرچه بار سنگین تر باشد ، هزینه باربری هم افزایش خواهد داشت . 

 

 

مورد دیگر ، وضعیت و شرایط آب و هوایی است . به دلیلی بارش های جوی ، بسته بودن جاده و امثال آن ، رانندگان هزینه بیشتری برای تردد در مسیر های برفگیر در زمستان طلب خواهند نمود . 

 

مورد نهایی ، افزایش هزینه های رانندگان است . افزایش نرخ سوخت ، هزینه های لوازم یدکی نیز در نرخ کرایه موثر هستند . با افزایش دلار ، هزینه رانندگان نیز بالاتر خواهد رفت .

 

 

با تمام این موارد ، باربری اسنپ همیشه سعی خود را در ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای به شما عزیزان دارد و کمترین هزینه و کرایه را در اختیارتان قرار میدهد . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

آیا اسنپ کامیونت بیمه هم دارد ؟

 

برای حمل و نقل بار و محموله و کالا با اسنپ بین شهری یا درون شهری میبایست از بیمه نامه ای استفاده کرد که در صورت بروز حادثه امکان جبران خسارات را فراهم نماید 

 

از انجایی که مشکلات اقتصادی در ایران سبب شده است که هزینه های زندگی باعت فشار به رانندگان شده باشد ، خودروهای قدیمی به خودروهای استاندارد تغییر نکرده اند . از طرف دیگر  عدم استاندراد جاده های کشور نیز سبب بروز حوادث خواهد شد .

 

 

به همین دلیل ، استفاده از بیمه نامه ای کامل و تخصصی که هرگونه خسارت جزئی و کلی را در زمان حمل و نقل بار تحت پوشش قرار دهد بسیار الزامی است . 

 

باربری همراه با 100 میلیون بیمه رایگان
باربری همراه با 100 میلیون بیمه رایگان

 

 

آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما با خدمات اسنپ بار کامیونت ایسوزو ، بهترین و کاملترین بیمه نامه که هر گونه خسارات وارده به محموله را تحت پوشش قرار میدهد در نظر گرفته است . 

 

 

خساراتی که در اثر آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . به وجود می آیند همگی تحت پوشش بیمه کامل هستند .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع