anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری ایسوزو به ایوانکی + بیمه رایگان

حمل و نقل بار و کالا با کامیونت و ایسوزو از تهران و همه شهر های کشور مخصوصا استان سمنان و شهرستان ایوانکی که نزدیک ترین شهر صنعتی به استان تهران است توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می گردد و شما می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین و ارزانترین خدمات باربری را از طریق آنی بار تجربه کنید . 

 

 

حمل و نقل بار با کامیونت ایسوزو برای ایوانکی یا سایر شهر ها و شهرستان های استان سمنان می تواند بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه انجام گیرد . 

 

 

باربری ایسوزو از تهران برای ایوانکی

 

یکی از خدمات و ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات از نقاط مختلف تهران با نازلترین نرخ کرایه و با انواع خودروی باربری است . خودروهای باربری مختلف به دلیل توان و ابعاد و . . . می توانند برای مقاصد خاصی مورد استفاده قرار گیرند . ازجمله این مقاصد می تواند حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل باشد که توسط آنی بار این فرایند با استفاده از کامیونت ایسوزو مسقف یا روباز انجام می شود . 

 

حمل و نقل بار با ایسوزو از تهران به ایوانکی بصورت همه روزه و برای همه مناطق استان تهران انجام می شود و شما می توانید با ارزانترین کرایه دقیق ترین و بهترین خدمات را تجربه کنید . 

 

 

باربری با ایسوزو مسقف 

باربری با ایسوزو روباز 

ایسوزو بغل بازشو 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری ایسوزو مسقف
  باربری ایسوزو مسقف

   

  باربری با ایسوزو از تهران به گرمسار بصورت همه روزه

   

  ایسوزو روباز و بغل بازشو برای ایوانکی

   

  یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری ، کامیونت ایسوزو روباز است . این کامیونت برای حمل انواع بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید با این خودرو علاوه بر ایوانکی ، برای سایر شهرهای کشور نیز خدمات باربری را در اختیار داشته باشید . 

   

   

  کامیونت روباز ایسوزو دارای دیواره های حدود ۸۰ سانتی متر الی ۱ متر است و برای حمل و نقل بار شما از چادر برزنتی استفاده می کند . خاور یا کامیونت ایسوزو بغل بازشو نیز نوعی از کامیونت های روباز است که دیواره های کناری آن قابلیت باز شدن دارند . به این صورت می توانید با استفاده لیفتراک محموله های پالتی خود را برای سمنان داخل این خودروی باربری بارگیری کنید .

   

   

  مجموعه انی بار برای حمل و نقل بار شما به ایوانکی ، همه روزه تعداد زیادی کامیونت ایسوزو به این شهرستان ارسال می نماید . 

   

  ارسال اثاثیه به گرمسار با ایوانکی 

   

  برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به ایوانکی ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و لوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است 

   

  این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده می شود . 

   

   

  این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید . 

   

   

   

  حمل دستگاه صنعتی به شهرک صنعتی ایوانکی با ایسوزو

   

  یکی از نیاز های شهرک صنعتی ایوانکی ، ارسال روزانه انواع دستگاه های صنعتی خط تولید و دستگاه های مختلفی که در کارخانجات استفاده  می شود می باشد . مجموعه آنی بار با استفاده از انواع کامیونت ایسوزو مخصوصا کامیونت ایسوزو روباز ، آماده حمل و جابجایی انواع دستگاه های شما تا تناژ و ابعاد قابل حمل بار این خودروی باربری می باشد . 

  باربری به شهرک صنعتی ایوانکی بصورت همه روزه تخصصی و با نازلترین نرخ کرایه انجام می شود و ایسوزوهای آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما بهترین و مناسب ترین گزینه هستند 

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  ایوانکی یکی از شهرهای استان سمنان ایران است. این شهر در ۵۵ کیلومتری خاور تهران قرار دارد. ایوانِ کِی، غربی ترین بخش استان سمنان است از این رو آن را پیشانی استان نام نهاده‌اند.شهری است با جمعیتی بیش از ۱۲۰۰۰ نفر در ۵۵ کیلومتری شرق تهران؛ که از شمال با شهرهای دماوند، آبسرد و از جنوب با کویر، از جنوب غربی با ورامین، از شرق با گرمسار و از غرب با پاکدشت و تهران همسایه است.

   

   

  نرخ کرایه ایسوزو برای ایوانکی را از آنی بار استعلام کنید. 

   

  پوشش بیمه برای ایسوزو به ایوانکی

  برای حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو به ایوانکی ، آنی بار بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار می دهد تا با خیال آسوده امکان جابجایی بار و کالا را داشته باشید .

   

   

  حمل و نقل و باربری تهران به ایوانکی با کامیونت ایسوزو تا سقف ۳۰ میلیون تومان تحت پوشش رایگان بیمه قرار می گیرد .

   

   

  خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند . 

   

   

  اگر ارزش محموله شما بیش از ۳۰ میلیون تومان است ، با پرداخت هزینه اندکی می توانید پوشش بیمه خود را تا حد مورد نیاز افزایش دهید . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  مشاوران و کارشناسان آنی بار برای همراهی شما در خصوص حمل و نقل بار و کالا به ایوانکی ، همه روزه در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهند تا بدون هزینه های اضافی ، امکان ارسال کالا و اثاثیه و و محموله های تجاری که تناژ آنها زیر ۴ تن است با کمترین هزینه و سریعترین خدمات ممکن شود . 

   

   

  آنی بار برای حمل بار به ایوانکی با ایسوزو ، همه روزه خدمات حمل و نقل را به همراه بیمه به شما ارائه می کند . 

   

   

  با ما در تماس باشید 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد