باربری ایسوزو به ایوانکی + بیمه رایگان

حمل انواع بار و کالاهای نیمه سنگین با انواع کامیونت ایسوزو به ایوانکی با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه به صورت دربستی همراه با بیمه و بارنامه رسمی با تخفیف ویژه ؛ حمل بار از تمام نقاط تهران و شهرستان های اطراف به شهر ایوانکی و سایر شهر های استان سمنان .

 

حمل بار با ایسوزو از تهران به ایوانکی 

 

شرکت حمل و نقل آنی بار ؛ ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری در سراسر کشور با انواع خودرو های باربری می باشد.

 

 

باربری به صورت بین شهری و باربری به صورت درون شهر از خدمات تخصصی آنی بار می باشد .

 

 

جهت ارسال انواع بار های صنعتی ، تجاری ، کشاورزی ، اثاثیه منزل و . . . با ایسوزو از تهران به ایوانکی ؛ اما توجه کنید خدمات آنی بار تنها محدود به تهران نمی باشد و شما می توانید از تمامی شهر ها و شهرستان های کشور خدمات مورد نظرتان را به آنی بار سفارش دهید.

 

 

باربری با ایسوزو مسقف ، روباز ، بغل بازشو به شهر ایوانکی در کوتاه ترین زمان به صورت همه روزه

تمامی خدمات آنی بار به صورت دربستی می باشد و حمل خرده بار نداریم.

 

 

برای حمل بارهای سنگین و فوق سنگین به ایوانکی می توانید از خدمات باربری با تریلی و کامیون استفاده کنید ؛ همچنین برای حمل بار های سبک می توانید از خدمات حمل بار با نیسان به ایوانکی استفاده کنید.

 

ارسال بار با نیسان به ایوانکی با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه از دیگر خدمات آنی بار می باشد . 

باربری ایسوزو مسقف
باربری ایسوزو مسقف

 

باربری با ایسوزو از تهران به گرمسار بصورت همه روزه

 

ایسوزو روباز و بغل بازشو برای ایوانکی

 

یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری ، کامیونت ایسوزو روباز است . این کامیونت برای حمل انواع بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید با این خودرو علاوه بر ایوانکی ، برای سایر شهرهای کشور نیز خدمات باربری را در اختیار داشته باشید . 

 

 

کامیونت روباز ایسوزو دارای دیواره های حدود ۸۰ سانتی متر الی ۱ متر است و برای حمل و نقل بار شما از چادر برزنتی استفاده می کند . خاور یا کامیونت ایسوزو بغل بازشو نیز نوعی از کامیونت های روباز است که دیواره های کناری آن قابلیت باز شدن دارند . به این صورت می توانید با استفاده لیفتراک محموله های پالتی خود را برای سمنان داخل این خودروی باربری بارگیری کنید .

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بار شما به ایوانکی ، همه روزه تعداد زیادی کامیونت ایسوزو به این شهرستان ارسال می نماید . 

 

یکی از خدمات آنی بار باربری سمنان به سایر نقاط کشور می باشد که همه روزه با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان در اختیارتان قرار می گیرد. 

 

 

ارسال اثاثیه به گرمسار با ایوانکی 

 

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به ایوانکی ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و لوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است .

 

این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده می شود . 

 

 

این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید . 

 

در صورتی که مقدار اثاثیه کم باشد و وزن آن نیز کمتری از 2 تن باشد می توانید از خدمات حمل بار با نیسان به ایوانکی  استفاده کنید ؛ هر تعداد نیسان مورد نظرتان را می توانید از کارشناسان ما دریافت کنید. 

 

 

 

حمل دستگاه صنعتی به شهرک صنعتی ایوانکی با ایسوزو

 

یکی از نیاز های شهرک صنعتی ایوانکی ، ارسال روزانه انواع دستگاه های صنعتی خط تولید و دستگاه های مختلفی که در کارخانجات استفاده  می شود می باشد . مجموعه آنی بار با استفاده از انواع کامیونت ایسوزو مخصوصا کامیونت ایسوزو روباز ، آماده حمل و جابجایی انواع دستگاه های شما تا تناژ و ابعاد قابل حمل بار این خودروی باربری می باشد . 

 

باربری به شهرک صنعتی ایوانکی بصورت همه روزه تخصصی و با نازلترین نرخ کرایه انجام می شود و ایسوزوهای آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما بهترین و مناسب ترین گزینه هستند .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ایوانکی یکی از شهرهای استان سمنان ایران است. این شهر در ۵۵ کیلومتری خاور تهران قرار دارد. ایوانِ کِی، غربی ترین بخش استان سمنان است از این رو آن را پیشانی استان نام نهاده‌اند.شهری است با جمعیتی بیش از ۱۲۰۰۰ نفر در ۵۵ کیلومتری شرق تهران؛ که از شمال با شهرهای دماوند، آبسرد و از جنوب با کویر، از جنوب غربی با ورامین، از شرق با گرمسار و از غرب با پاکدشت و تهران همسایه است.

 

 

نرخ کرایه ایسوزو برای ایوانکی را از آنی بار استعلام کنید. 

 

پوشش بیمه برای ایسوزو به ایوانکی

 

 

برای حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو به ایوانکی ، آنی بار بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار می دهد تا با خیال آسوده امکان جابجایی بار و کالا را داشته باشید .

 

 

حمل و نقل و باربری تهران به ایوانکی با کامیونت ایسوزو تا سقف 100 میلیون تومان تحت پوشش رایگان بیمه قرار می گیرد .

 

 

خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند . 

 

 

اگر ارزش محموله شما بیش از 100 میلیون تومان است ، با پرداخت هزینه اندکی می توانید پوشش بیمه خود را تا حد مورد نیاز افزایش دهید .

 

حمل بار به سمنان با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه   

 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

شرکت آنی بار با استفاده از مشاوران و کارشناسان زبده و خبره در زمینه باربری تمام تلاش خود را می کنند تا خدمات خود را با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهد. 

 

کارشناسان ما درباره موضوعات زیر به شما مشاوره می دهند ؛

 

باربری ایسوزو از تهران به ایوانکی ، حمل بار از تمام نقاط کشور ، باربری با انواع کامیون و تریلی به ایوانکی ، نرخ کرایه حمل بار با ایسوزو و . . .

 

جهت ثبت درخواست باربری با کامیونت ایسوزو به ایوانکی تنها کافیست با شرکت آنی با تماس حاصل نمایید.

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار برای همراهی شما در خصوص حمل و نقل بار و کالا به ایوانکی ، همه روزه در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهند تا بدون هزینه های اضافی ، امکان ارسال کالا و اثاثیه و و محموله های تجاری که تناژ آنها زیر 4 تن است با کمترین هزینه و سریعترین خدمات ممکن شود . 

 

 

آنی بار برای حمل بار به ایوانکی با ایسوزو ، همه روزه خدمات حمل و نقل را به همراه بیمه به شما ارائه می کند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع