anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ایسوزو تهران به رفسنجان + بیمه رایگان و کامل

حمل بار و کالا با کامیونت ایسوزو از تهران به رفسنجان تحت پوشش بهترین بیمه نامه همراه با بارنامه دولتی ؛ تخصصی ترین خدمات ارسال بار با ایسوزو به رفسنجان با کمترین هزینه توسط آنی بار به شما عزیزان ارائه می گردد 

 

 

حمل و نقل بارهای سبک و سنگین و حمل محموله های تجاری و صنعتی

ارزانترین و تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بار با کامیونت ایسوزو 

 

باربری از تهران به رفسنجان با ایسوزو

 

آنی بار به عنوان یک شرکت باربری و حمل و نقل سراسری ، از همه شهر ها و شهرستان های کشور خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهد و شما میتوانید از استان تهران نیز کامیونت ایسوزو برای حمل و نقل بارهای خود سفارش دهید .

 

 

حمل و نقل بار با ایسوزو از تمام نقاط استان تهران مانند ۲۲ منطقه شهرداری ، پردیس ، رودهن و بومهن ، ورامین و چرمشهر و خیر آباد ، اسلامشهر و رباط کریم ، شهریار و قلعه حسن خان و همچنین استان البرز و کرج بصورت همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد .

 

 

شما می توانید با ارزانترین نرخ کرایه ، انواع ایسوزو را با بهترین و کاملترین بیمه نامه از ما دریافت کنید .

 

 

 ویژه >>> ایسوزو از تهران به کرمان بصورت همه روزه و ارزان قیمت 

 

 

انواع کامیونت ایسوزو برای رفسنجان 

 

آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما، ۳ نوع از کامیونت های ایسوزو را در اختیارتان قرار میدهد .

 

 

 1. کامیونت ایسوزو مسقف 
 2. کامیونت ایسوزو روباز 
 3. کامیونت ایسوزو بغل بازشو 

 

این کامیونت ها برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرند و همه انها دارای شرایط و اتاق های مختلفی برای حمل بار هستند .

 

 

آنی بار برای ارسال بار به رفسنجان در استان کرمان ، همه روزه تعداد بسیار زیادی از کامیونت های ایسوزو را در اختیارتان قرار میدهد .

 

 

کامیونت های آنی بار همگی تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه میباشند .

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل بار با ایسوزو
  حمل بار با ایسوزو

   

  حمل اثاث با ایسوزو به رفسنجان

   

  برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، نیاز به خودرویی داریم که علاوه بر امکان تردد در معابر شهری ، از فنربندی نرم و مناسبی برخوردار باشد تا خسارتی به محموله شما وارد نشود .

   

   

  علاوه بر این نیز میبایست از خودروی مسقف استفاده نمود تا اثاثیه در صورت بارش باران یا برق و وجود فشار باد خساراتی را متحمل نشود . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، کامیونت ایسوزو مسقف بسیار گزینه مناسبی است . 

   

   

  مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن تعداد زیادی از انواع کامیونت های مسقف و روباز برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن اثاث کشی را فراهم می نماید .

   

   

  حمل و نقل تخصصی و حرفه ای با کامیونت ایسوزو برای رفسنجان را از هر نقطه ای از کشور در اختیار شما قرار میدهیم.

   

   

   

  نرخ کرایه ایسوزو به رفسنجان

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به رفسنجان با کامیونت ایسوزو ، می توانید ارزانترین نرخ کرایه ایسوزو را از آنی بار استعلام کنید .

   

   

  نرخ کرایه ایسوزو برای رفسنجان بر اساس موارد زیادی مشخص میشود . این موارد نرخ کرایه نهایی باربری را برای شما عزیزان مشخص مینماید و برای هر محموله این موارد و شرایط متفاوت هستند .

   

   

  موارد موثر در کرایه ایسوزو رفسنجان 

   

   

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .

   

  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .

   

  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود .

   

   

   

   

  تخصصی ترین و سریع ترین خدمات باربری برای رفسنجان کرمان  را می توانید با انواع خودروی باربری مانند ایسوزو از کارشناسان آنی بار بخواهید . حمل سریع ، ارزان و تخصصی بار و کالا و اثاثیه منزل به همراه بیمه نامه از تهران و شهرستان ها با کمترین هزینه . 

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  علاوه بر ایسوزو ، حمل بار با نیسان به رفسنجان نیز بصورت همه روزه انجام میشود 

   

   

  حمل آهن آلات با ایسوزو به رفسنجان

   

  برای حمل و نقل انواع آهن آلات نیز می توانید از ایسوزو استفاده کنیم . 

   

   

  ایسوزو توان حمل ۴ تن بار را دارد و بر اساس همین موضوع و طول و عرض اتاق می توانید برای حمل میلگرد ، تیرآهن ، ضایعات آهن ، لوله و پروفیل و . . . نیز از ایسوزو استفاده کنیم . 

   

  برای باربری تهران به کرمان ، آنی بار همه روزه ده ها کامیونت ایسوزو را در اختیار شما قرار میدهد تا در اسرع وقت بهترین خدمات را در اختیار داشته باشید . 

  بیمه نامه مخصوص باربری رفسنجان با ایسوزو

   

   

  برای حمل  و نقل بار و کالا به رفسنجان یا هر نقطه ای از کشور ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد .

   

   

  بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار  کاملترین بیمه نامه است که هرگونه خسارت جزئی و کلی که به محموله وارد میشود را تحت پوشش کامل قرار میدهد .

   

   

  کامیونت های آنی بار از نقاط مختلف تهران برای همه شهر ها و شهرستان ها مخصوصا شهرستان رفسنجان  و استان کرمان  ،  بارگیری میشوند و همین امر سبب افزایش میزان نیاز به بیمه نامه باربری است .

   

   

  بیمه نامه آنی بار خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . را در کمترین زمان پرداخت خواهد نمود . بیمه نامه آنی بار  بصورت صفر تا ۱۰۰ محموله شما را تحت پوشش قرار میدهد . کامیونت ایسوزو تا ۳۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه نامه بصورت رایگان قرار میگیرد .

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد