بنر آنی بار

باربری ایسوزو به خلخال ( مسقف و روباز )

حمل بار با ایسوزو به خلخال با کمترین نرخ کرایه 

 

حمل و نقل بار و کالا با ایسوزو به خلخال در استان اردبیل با نازلترین نرخ کرایه بصورت همه روزه . تخصصی ترین و ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و کالا برای خلخال و سایر شهر های استان اردبیل با ایسوزو مسقف و روزباز به همراه بهترین بیمه نامه 

 

 

نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار به خلخال را می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان ما استعلام کنید . 

 

 

تخصصی ترین و سریعترین خدمات را از آنی بار بخواهید .

 

 

باربری ایسوزو خلخال بصورت کامل تحت پوشش بیمه است و انواع بار و کالاها و اثاثیه و لوازم منزل و محموله های مختلف را می توانید به این وسیله جابجا نمایید.

 

حمل بار به خلخال را بصورت تخصصی و حرفه ای از آنی بار بخواهید 

 

ارسال بار با ایسوزو از تهران به خلخال

 

برای حمل و نقل بار و کالا به خلخال ، آنی بار ایسوزو را با نازلترین نرخ کرایه از تهران در اختیار شما قرار میدهد . کامیونت های ایسوزو برای حمل و نقل بار از شهر تهران، شهر های اطراف تهران و محدوده های صنعتی و تجاری و مسکونی نواحی شهر مورد استفاده قرار میگیرند . 

 

 

ایسوزو دارای 2 نوع مسقف و روباز است که در استان تهران هر 2 نوع بصورت ارزان و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگیرد . حمل و نقل تخصصی بار و کالا و مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل با استفاده از کامیونت و خاور برای اردبیل انجام خواهد شد . 

 

علاوه بر ایسوزو ، برای باربری خلخال مجموعه آنی بار سایر خودروهای باربری را در اختیار شما قرار میدهد  . به عنوان مثال ، باربری تریلی  باربری نیسان به خلخال ، باربری کامیون و حمل و نقل فوق سنگین . 

 

ابعاد و توان حمل کامیونت ایسوزو 

 

کامیونت ایسوزو بصورت مسقف و روباز دارای ابعاد و توان مختلفی است . بصورت استاندارد این کامیونت توان حمل بار تا 4 تن را دارد . اما در زمانی که اتاق مسقف روی این کامیونت قرار میگیرد ، به دلیل وزن زیاد اتاق توان حمل آن نیز کم میشود . 

 

 

به این صورت که در کامیونت مسقف توان حمل بار تا 3 تن و کامیونت روباز حدود 4 تن میباشد . اتاقل بار این 2 نوع نیز با هم متفاوت است .

 

 

کامیونت روباز ایسوزو دارای اتاق با طول حدود 5/5 متر است و اتاق کامیونت مسقف علاوه بر طول 5/5 متر ، دارای ارتفاع حدود 2/5 متر نیز میباشد و  عرض هر نوع حدود 2 متر است . 

 

باربری ایسوزو خلخال به صورت تخصصی و همه روزه آماده ارائه خدمات حمل و نقل با کمترین هزینه ها و تعرفه های ممکن می باشد . تیم متخصص آنی بار امکان انتقال محموله ها با تعرفه های نازل را فراهم نموده است . 

 

تخصصی ترین خدمات باربری را از آنی بار بخواهید 

 

حمل بار با ایسوزو
حمل بار با ایسوزو

 

ایسوزو مسقف برای خلخال

 

 

برای حمل و نقل بارهای مختلف به خلخال ، ایسوزو مسقف مورد استفاده قرار میگیرد . اما مهمترین استفاده از این کامیونت برای استان اردبیل ، حمل اثاثیه به اردبیل است . 

 

 

این کامیونت به دلیل اتاق دار بودن به خوبی از اثاثیه شما محافظت می کند . علاوه بر این ، امکان چیدمان بار به دلیل داشتن دیواره میسر خواهد بود . از همین جهت معمولا برای حمل و نقل کالاهای تجاری یا اثاثیه و لوازم منزل ، مبلمان و سرویس خواب بیشتر از ایان خودروی باربری استفاده میشود . 

 

 

 

همانطور که گفته شد ، این کامیونت امکان حمل بار تا 3 تن را دارد و از تهران و همه شهر ها و شهرستان ها در اخیتار شما قرار میگیرد . 

 

علاوه بر خدمات باربری ایسوزو خلخال ، تیم متخصص انی بار برای باربری اردبیل سایر خودروهای باربری را برای تمام شهر های این استان در اختیار شما قرار میدهد .فقط یک تماس با تیم آنی بار کافیست . 

 

باربری با ایسوزو مسقف
باربری با ایسوزو مسقف

باربری ایسوزو اردبیل از خدمات تخصصی آنی بار است که همه روزه با کمترین هزینه در اختیار شما می باشد .

 

استعلام کرایه ایسوزو خلخال

 

برای اطلاع از نرخ دقیق و هزینه حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو به اردبیل ، میبایست بصورت تلفنی با مشاوران و کارشناسان ما مشاوره نمایید تا ارزانترین نتعرفه و بروزترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه گردد . 

 

 

 

نرخ کرایه ایسوزو بر اساس موارد زیادی دوچار تغییرات میشود  که عبارتند از : 

 

وع خودروی مورد استفاده : ایسوزوی که شما مورد استفاده قرار میدهید ، در هزینه های باربری موثر است . ایسوزو مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به ایسوزو روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود 

 

 

شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را با ایسوزو به خلخال  ارسال میکنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت .

 

 

به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه های رانندگان نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت  به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد .

 

 

محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا خلخال ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای حمل و نقل بارها ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد .

 

 

به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش کرایه کامیون به اردبیل خواهد شد . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری تهران به خلخال با کمترین هزینه بصورت همه روزه و ارزان با بیمه

 

باربری ایسوزو خلخال با بیمه نامه معتبر

 

برای حمل و نقل بار و کالا به خلخال ، چه با استفاده از کامیونت ایسوزو و چه با کامیون و تریلی ، حمل و نقل بار با بیمه نامه معتبر انجام میشود .

 

 

بیمه نامه برای حمل و نقل کالا بسیار مهم است .

 

 

استفاده از بیمه نامه سبب تضمین سرمایه صاحبین بار میگردد و شما با اطمینان خاطر اثاثیه و محموله خود را در مسیر تهران به خلخال ارسال میکنید .

 

 

بیمه نامه آنی بار تا سقف 100 میلیون تومان رایگان میباشد و در صورت افزایش میزان ارزش بار ، سطح پوشش بیمه نامه نیز افزایش می یابد .

 

 

حمل و نقل تخصصی را با بیمه نامه آنی بار تجربه کنید 

 

 

یکی از موارد استفاده از باربری ایسوزو خلخال ، حمل اثاثیه به خلخال است که از کامیونت های مسقف برای این امر استفاده میشود . 

 

حمل و نقل بار و کالا به خلخال یا سایر شهر های استان اردبیل بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار انجام میشود و شما می توانید بدون هزینه های اضافی با ایمنی کامل با استفاده ایسوزو یا خاور یا کامیون و تریلی محموله های خود را به هر نقطه ای از استان اردبیل ارسال کنید . ما در کمترین زمان ممکن خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع