باربری با ایسوزو به سمنان + بیمه

حمل و نقل بار و کالا از تهران و شهرستان ها با کامیونت ایسوزو برای سمنان تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه ؛ تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو مسقف و روباز با نازلترین نرخ کرایه را می توانید از آنی بار بخواهید . 

 

 

از ویژگی های کامیونت ایسوزو برای ارسال بار ، اتاق بزرگ و قابلیت تردد در معابر شهری است . با این ویژگی می توانید بصورت همه روزه از هر نقطه ای از شهر های بزرگ و کوچک کشور انواع بار و کالا را به سمنان ارسال نمایید . 

 

 

ایسوزو از تهران به سمنان

 

برای حمل و نقل بارهای مختلف از تهران به سمنان ، آنی بار امکان استفاده از کامیونت ایسوزو را نیز برای شما فراهم نموده است . خاور و کامیونت ایسوزو برای حمل و نقل انواع بار و کالا مناسب است . مخصوصا از تهران که نسبت به سمنان فاصله کمی دارد . 

 

 

آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما از همه نقاط و محدوده های صنعتی ، شهری و تجاری استان امکان حمل و نقل بارهای شما را فراهم می نماید . تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بار و کالا را می توانید تا تناژ حدود 4 تن با کامیونت ایسوزو انجام دهید و انواع بار وکالا را به هر نقطه ای از سمنان ارسال کنید . 

 

 

تخصصی ترین و حرفه ای ترین خدمات را با آنی بار تجربه کنید .

 

علاوه بر ایسوزو ، آنی بار نیسان بار سمنان از تهران را نیز در اختیار شما قرار میدهد .

 

کامیونت ایسوزو مسقف و روباز
کامیونت ایسوزو مسقف و روباز

 

باربری شهرک صنعتی ایوانکی نیز با انواع ایسوزو به صورت همه روزه برای همه نقاط کشور انجام خواهد شد .

 

ایسوزو روباز و بغل بازشو برای سمنان

 

یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری ، کامیونت ایسوزو روباز است . این کامیونت برای حمل انواع بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و شما می توانید با این خودرو علاوه بر سمنان ، برای سایر شهرهای کشور نیز خدمات باربری را در اختیار داشته باشید . 

 

کامیونت روباز ایسوزو دارای دیواره های حدود 80 سانتی متر الی 1 متر است و برای حمل و نقل بار شما از چادر برزنتی استفاده میکند . خاور یا کامیونت ایسوزو بغل بازشو نیز نوعی از کامیونت های روباز است که دیواره های کناری آن قالبیت باز شدن دارند . به این صورت می توانید با استفاده لیفتراک محموله های پالتی خود را برای سمنان داخل این خودروی باربری بارگیری کنید . 

 

باربری تهران به سمنان با انواع ایسوزو مسقف و روباز 

 

ارسال اثاثیه به سمنان با ایسوزو

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، کامیونت ایسوزو بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و ولوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است 

 

این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده میشود . 

 

 

این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید . 

 

 

آنی بار همه روزه از همه نقاط کشور برای حمل اثاث به سمنان کامیونت ایسوزو را در اختیار شما قرار میدهد . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

حمل بار با نیسان به سمنان با کمترین نرخ کرایه از دیگر خدمات آنی بار می باشد.

 

حمل آهن آلات با ایسوزو به سمنان

 

برای ارسال انواع آهن آلات در تناژ های زیر 4 تن و ابعادی که قابل حمل با کامیونت باشد ، ایسوزو گزینه بسیار خوبی است که باربری سمنان آنی بار به صورت همه روزه آن را در اختیار شما قرار میدهد  . برای حمل و نقل انواع آهن آلات مانند میلگرد ، تیرآهن ، خرده آهن و ضایعات آهن ، لوله و پروفیل و قوطی و نبشی ، کامیونت های ایسوزو را می توانید از تمام بازار آهن های تهران درخواست نمایید . 

 

علاوه بر این ، اگر آهن آلات شما خارج از بازار آهن است ، می توانید از نقاط مختلف شهر نیز انواع آهن های خود را با ایسوزو های آنی بار به سمنان ارسال کنید . 

 

برای حمل آهن ، باید توجه داشته باشید که ایسوزو دارای اتاق بار حدود 5/5 متر است و امکان حمل آهن با طول بیشتر را ندارد . 

 

باربری تریلی سمنان با کمترین نرخ کرایه  

 

حمل و نقل با کامیونت مسقف و روباز
حمل و نقل با کامیونت مسقف و روباز

کرایه خاور سمنان را از کارشناسان و متخصصان حمل و نقل آنی بار استعلام کنید.

 

 

پوشش بیمه برای ایسوزو به سمنان

 

 

برای حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو به سمنان ، آنی بار بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال آسوده امکان جابجایی بار و کالا را داشته باشید .

 

 

حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو تا سقف 100 میلیون تومان برای مسیر تهران به سمنان تحت پوشش رایگان بیمه قرار میگیرد .

 

 

خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند . 

 

اگر ارزش محموله شما بیش از 100 میلیون تومان است ، با پرداخت هزینه اندکی میتوانید پوشش بیمه خود را تا حد مورد نیاز افزایش دهید . 

 

حمل بار به سمنان از خدمات تخصصی و حرفه ای آنی بار می باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع