باربری ایسوزو شورآباد ( مسقف و روباز )

حمل و نقل انواع بارهای نیمه سنگین از مناطق تهران و سایر شهر ها با کامیونت ایسوزو مسقف و روباز به شورآباد با کمترین هزینه و در کوتاه ترن زمان توسط شرکت آنی بار ؛ حمل بارهای تجاری ، صنعتی ، ساختمانی ، کشاورزی ، اثاث و لوازم منزل و . . .

 

 

حمل بار با انواع کامیونت ایسوزو به شورآباد

 

 

برای ارسال بار به شورآباد آنی بار سه نوع کامیونت ایسوزو در اختیار شما قرار می دهد؛

 

 

  • کامیونت ایسوزو مسقف
  • کامیونت ایسوزو روباز
  • کامیونت ایسوزو بغل بازشو

 

 

کارشناسان ما با برسی بارتان مناسب ترین کامیونت ایسوزو را برای باربری به شورآباد در اختیارتان قرار می دهند ، نوع ایسوزو با توجه به شرایط حمل بار و وزن و ابعاد آن انتخاب می شود .

 

کامیونت ایسوزو روباز و بغل بازشو توان حمل بار تا وزن 4 تن را داند و کامیونت ایسوزو مسقف به دلیل داشتن اتاقک توان حمل بار تا 3/5 تن را دارد.

 

 

کامیونت ایسوزو مسقف برای حمل انواع بار و کالاهای حساس و بسته بندی شده ، اثاثیه و لوازم منزل و . . . مناسب می باشد . بهترین خدمات باربری ایسوزو شورآباد را با کمترین هزینه از طریق آنی بار تجربه کنید.

 

 

برای محافظت از بارهایی که با کامیونت روباز حمل می شوند روی آن چادر برزنتی کشیده می شود. علاوه بر شور آباد ، خدمات ایسوزو برای باربری شمس آباد نیز در اسرع وقت انجام می شود.

 

باربری با کامیونت ایسوزو
باربری با کامیونت ایسوزو

باربری ایسوزو شورآباد همراه با بیمه نامه رایگان

 

تمام خدمات حمل و نقل و باربری در شرکت آنی بار همراه با بیمه نامه معتبر و کامل به صاحبین بار ارائه می دهد.

 

باربری ایسوزو شورآباد  یکی از خدمات آنی بار می باشد که تحت پوشش بهترین بیمه نامه باربری به شما ارائه می شود.

 

 بیمه ایران پوشش دهنده خدمات باربری آنی بار می باشد ، بیمه نامه در صورت بروز هر گونه حادثه همچون : آتش سوزی ، تصادف ، سرقت ، آب خوردگی و . . . تمامی خسارات کلی و جزئی شما را پرداخت می کند.

 

اما تخفیف ویژه ای که آنی بار برای حمل بار با ایسوزو شورآباد برای شما در نظر گرفته است ، ارائه 100 میلیون بیمه به صورت رایگان می باشد.

 

باربری حسن آباد و باربری محدود باقرشهر از دیگر خدمات ما در جنوب تهران می باشد. 

 

حمل بار با ایسوزو مسقف از شورآباد

 

خدمات باربری ایسوزو شورآباد در دو حالت به شما ارائه می شود :

 

  1. باربری ایسوزو به شورآباد
  2. باربری ایسوزو از شورآباد

 

باربری با ایسوزو مسقف در هر دو حالت باربری امکان پذیر می باشد. کامیونت ایسوزو مسقف در ابعاد 2 متر عرض و 4/5الی5/5 متر طول توان حمل انواع بار تا وزن 3/5 تن را دارد.

 

ایسوزو مسقف شورآباد به دلیل سرپوشیده بودن و فنربندی نرمی که دارد مناسب حمل بارهای حساس و بسته بندی شده ، بارهایی که نسبت به آب و باد و نور حساس هستند ، اثاث منزل و . . . می باشد.

 

 

هزینه باربری ایسوزو مسقف شورآباد را می توانید با تماس از کارشناسان استعلام کنید.

 

باربری نصیرشهر با انواع کامیونت های ایسوزو با کمترین هزینه 

حمل اثاث با ایسوزو مسقف
حمل اثاث با ایسوزو مسقف

باربری با ایسوزو روباز به شورآباد

 

 

ایسوزو روباز یکی از پرکاربرد ترین خودرو های باربری می باشد به دلیل ابعاد و توان بالایی که دارد مناسب مل بسیاری از بارها می باشد.

 

 

ایسوزو روباز به دو صورت کفی و بغلدار موجود می باشد که هر یک مخصوص حمل بارهای خاصی هستند.

 

 

از ایسوزو کفی می توانید برای حمل دستگاه های صنعتی ، حمل خودرو و . . . استفاده کنید و از ایسوزو بغلدار می توانید برای حمل بسیاری از بارها مانند بارهای فله ای ، مصالح ساختمانی ، میوه و تره بار ، حمل اثاث ، مبلمان و . . . استفاده کنید.

 

 

برای محافظت از بارهایی که با ایسوزو روباز حمل می شوند می توان از چادر برزنتی استفاده کرد. 

 

ایسوزو کفی
ایسوزو کفی

 

نرخ کرایه باربری ایسوزو شورآباد

 

متاسفانه نرخ باربری در ایران هزینه ثابتی ندارد و با توجه به مواردی محاسبه و مشخص می شود. شرکت آنی بار نیز با توجه به این موارد نرخ کرایه ایسوزو شورآباد را به شما اعلام می کند. 

 

برخی از این موارد عبارتند از :

 

مسافت بین مبدا و مقصد باربری ، زمان و محل بارگیری و تخلیه ( تردد کامیونت ها در برخی معابر شهری ممنوع می باشد و بارگیری در زمان های خاصی باید انجام شود. ) ، نوع بارتان و ارزش آن برای محاسبه مقدار بیمه مورد نیاز و . . .

 

برای استعلام دقیق هزینه باربری ایسوزو شورآباد با کارشناسان ما تماس گرفته و مشخصات بارتان را اعلام کنید و مبلغ هزینه را استعلام کنید.

 

باربری با انواع خودرو های باربری با کمترین هزینه را با آنی بار تجربه کنید. 

 

جمل انواع بار و کالا از باربری جاده قوچ حصار با انواع کامیونت ایسوزو توسط آنی بار 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

مشاوره رایگان و ثبت درخواست حمل بار با ایسوزو به شورآباد

 

شرکت آنی بار برای اینکه خدمات باربری را با بهترین کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب در اختیارتان قرار دهد ، خدمات مشاوره رایگان را به شما ارائه می دهد.

 

با استفاده از مشاوره رایگان مناسب ترین خودرو برای حمل بارتان و خدمات موردنیازتان به شما ارائه می شود و از هزینه های اضافی کاسته می شود.

 

کارشناسان ما در مورد روش های باربری به شورآباد ، خودرو های باربری ، حمل بار با ایسوزو به شورآباد ، هزینه باربری ایسوزو شورآباد ، بیمه نامه و بارنامه مخصوص حمل بار با ایسوزو شورآباد و . . .  به شما مشاوره می دهند.

 

ایسوزو شورآباد را می توانید از طریق اپلیکیشن آنی بار سفارش دهید .

 

فرم تماس درج شده در صفحه و شماره واتساپ و تماس مستقیم با شماره پنج رقمی از دیگر روش های ثبت درخواست باربری ایسوزو شورآباد می باشد. 

 

مطالب مرتبط : باربری شورآباد 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع