anibar-header-new

باربری ایسوزو به قائن ( مسقف و روباز ) + بیمه رایگان

برای حمل و نقل بار و کالا به قائن ، ایسوزو یکی از بهترین خودرو های باربری است که می توانیم مورد استفاده قرار دهیم . حمل و نقل بار و کالا یا ایسوزو بصورت تخصصی و از همه نقاط کشور مخصوصا از تهران به شما عزیزان ارائه می شود و شما می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات را با آنی بار تجربه کنید . 

 

 

ارسال بار سبک و نیمه سنگین با ایسوزو به قائن بصورت تخصصی و حرفه ای و با نازلترین نرخ کرایه انجام می شود. 

 

 

باربری ایسوزو از تهران برای قائن

 

 

یکی از خدمات و ویژگی های آنی بار ، ارائه خدمات باربری ایسوزو قائن از نقاط مختلف تهران با نازلترین نرخ کرایه و با انواع خودروی باربری است .

 

 

خودروهای باربری مختلف به دلیل توان و ابعاد و . . . می توانند برای باربری به قائن مورد استفاده قرار گیرند . از جمله این مقاصد می تواند حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل باشد که توسط آنی بار این فرایند با استفاده از کامیونت ایسوزو مسقف یا روباز انجام می شود . 

 

 

حمل و نقل بار با ایسوزو به قائن از تهران بصورت همه روزه و برای همه مناطق استان تهران انجام می شود و شما می توانید با ارزانترین کرایه دقیق ترین و بهترین خدمات را تجربه کنید . 

 

 

باربری با ایسوزو مسقف 

باربری با ایسوزو روباز 

ایسوزو بغل بازشو 

 

 

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به قائن نیز با استفاده از کامیونت های ایسوزو مسقف به خوبی انجام میشود.

 

حمل بار به قائن را بصورت همه روزه از آنی بار بخواهید. 

 

حمل بار با ایسوزو
حمل بار با ایسوزو به قائن

ایسوزو روباز و بغل بازشو تهران قائن

 

 

یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری ، کامیونت ایسوزو روباز است . این کامیونت برای حمل انواع بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید با این خودرو علاوه بر قائن ، برای سایر شهرهای کشور نیز خدمات باربری را در اختیار داشته باشید. 

 

 

کامیونت روباز ایسوزو قائن دارای دیواره های حدود ۸۰ سانتی متر الی ۱ متر است و برای حمل و نقل بار شما از چادر برزنتی استفاده میکند.

 

 

اسنپ کامیونت ایسوزو بغل بازشو نیز نوعی از کامیونت های روباز است که دیواره های کناری آن قالبیت باز شدن دارند . به این صورت می توانید با استفاده لیفتراک محموله های پالتی خود را برای قائن داخل این خودروی باربری بارگیری کنید. 

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بار شما به قائن ، همه روزه تعداد زیادی کامیونت ایسوزو به این شهرستان ارسال می نماید . 

 

باربری ایسوزو بیرجند از تخصصی ترین خدمات باربری آنی بار می باشد. 

 

باربری با ایسوزو مسقف به قائن

 

 

یکی دیگر از انواع کامیونت ها ، ایسوزو مسقف می باشد ، شما می توانید برای حمل بار های حساس و  آسیب پذیر به قائن از ایسوزو مسقف استفاده کنید.

 

 

کامیونت های ایسوزو دارای اتاق بار در ابعاد 2 متر در 4/5 الی 5/5 متر هستند ، کامیونت روباز توان حمل بار تا 4 تن را دارد اما کامیونت های مسقف به دلیل وزن اتاقک توان حمل 3/5 تن بار را دارند.

 

  شما می توانید برای حمل تمامی بار هایی که نسبت به آب خوردگی ، فشار باد ، تابش نور آفتاب و . . . حساس هستند از ایسوزو مسقف قائن استفاده کنید.

 

 

به عنوان مثال می توانید برای حمل مصالح ساختمانی مانند گچ و سیمان ، حمل مواد غذایی ، حمل اثاثیه منزل ، حمل برنج ، گندم ، آرد و . . . از ایسوزو مسقف قائن استفاده کنید. 

 

حمل بار به بیرجند با انواع کامیونت و خاور همه روزه با کمترین تعرفه باربری 

 

حمل آرد با کامیونت مسقف به قائن
حمل آرد با کامیونت مسقف به قائن

ارسال اثاثیه به قائن با ایسوزو

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به قائن ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و لوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است .

 

 

این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو قائن استفاده می شود . 

 

 

 

این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید . 

 

برای ارسال اثاثیه در حجم کم می توانید از خدمات باربری نیسان قائن استفاده کنید ؛ به صرفه و فوری 

 

ایسوزو قائن
ایسوزو قائن

 

 

پوشش بیمه برای ایسوزو به قائن

 

برای حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو به قائن ، آنی بار بهترین و تخصصی ترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد تا با خیال آسوده امکان جابجایی بار و کالا را داشته باشید .

 

 

حمل و نقل بارهای شما با کامیونت ایسوزو به قائن تا سقف 50 میلیون تومان برای مسیر تهران به قائن تحت پوشش رایگان بیمه قرار میگیرد .

 

 

خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . . همگی تحت پوشش بیمه آنی بار هستند . 

 

 

اگر ارزش محموله شما بیش از 100 میلیون تومان است ، با پرداخت هزینه اندکی می توانید پوشش بیمه خود را تا حد مورد نیاز افزایش دهید . 

 

> حمل بار با نیسان به بیرجند با کمترین هزینه همراه بهترین بیمه نامه 

 

باربری به قاین بصورت همه روزه با کمترین هزینه همراه بهترین بیمه نامه انجام میشود . 

 

حمل خودرو با ایسوزو به قائن 

 

برای حمل و نقل انواع خودروی سواری ، از کامیونت ایسوزو خودروبر نیز استفاده میشود . این خودروی باربری با داشتن کفی متحرک ، به خوبی خودروی شما را از هر نقطه ای از تهران بارگیری و بصورت سریع و ارزان به هر نقطه ای از قائن ارسال می کند . 

 

 

حمل و نقل خودرو به قائن با استفاده از کامیونت مخصوص خودروبر یکی از مطمئن ترین و بهترین روش های باربری برای نقاط مختلف استان خراسان جنوبی است .

 

 

ارسال بار و کالا از تهران و سایر شهر ها و شهرستان ها برای استان خراسان جنوبی را می توانید با استفاده از کامیونت های ایسوزو و بادسان یا خاور آنی بار انجام دهید . حمل و نقل سریع و تخصص و حرفه ای با کمترین هزینه با ایسوزوهای آنی بار با ارزانترین نرخ کرایه و بصورت تخصصی انجام می شود . 

 

 

 

حمل و نقل تخصصی بار و کالاهایی مانند اثاثیه ، کالای تجاری ، دستگاه های صنعتی و . .. با کامیونت ایسوزو قائن انجام می شود.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

استعلام کرایه ایسوزو

 

برای استعلام نرخ کرایه ایسوزو به قائن ، بهترین و سریعترین راه تماس با مشاوران و کارشناسان مجموعه آنی بار است . مشاوران ما با بررسی شرایط محموله شما ، در اسرع وقت و با کمترین هزینه اقدام به ارائه خدمات به شما عزیزان می نمایند. 

 

برای نرخ کرایه ایسوزو ، نوع بار ، شرایط محل بارگیری و تخلیه ، میزان بیمه بار و شرایط آب و هوایی در هزینه های حمل و نقل موثر هستند . از همین جهت ، نرخ کرایه برای 24 ساعت معتبر است . اگر قصد ارسال بار با ایسوزو به قائن را دارید ، بهترین راه تماس با مشاوران مجموعه آنی بار است.

 

 

هزینه های باربری با ایسوزو به قائن با توجه به مواردی محاسبه می شود ، مانند ؛

 

  • نوع خودرو باربری و کامیونتی که برای باربری انتخاب می کنید.
  • مقدار بار ، نوع و ارزش آن برای محاسبه بیمه 
  • زمان و محل بارگیری و شرایط حمل بار
  • فاصله بین مبدا و مقصد باربری
  • و . . . 

 

برای استعلام نرخ دقیق هزینه باربری با ایسوزو به قائن با کارشناسان ما تاس بگیرید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع