باربری ایسوزو قرچک ( همراه بیمه رایگان )

حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو در قرچک ورامین بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه . ارسال باهرای سبک و نیمه سنگین با ایسوزو مسقف و روباز از قرچک به همه نقاط کشور مخصوصا استان تهران با نازلترین نرخ کرایه تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه

 

 

حمل بار با ایسوزو از قرچک

برای حمل و نقل محموله های شما از منطقه چهاردانگه تهران ، آنی بار همه روزه خدمات کامیونت ایسوزو ( مسقف و روباز ) را در اختیار شما قرار میدهد تا با کمترین هزینه و نازلترین نرخ کرایه امکان جابجایی بار و کالا را داشته باشید.

حمل و نقل اثاثیه ، مبلمان ، سرویس خواب ، کالا تجاری و صنعتی و . . . با استفاده از ایسوزو انجام خواهد شد .

کرایه ایسوزو برای همه نقاط کشور توسط آنی بار به شما ارائه می گردد.

 

 

حمل بار با ایسوزو
حمل بار با ایسوزو

ایسوزو مسقف در قرچک

 

برای حمل و نقل انواع کالا ، ایسوزو مسقف مورد استفاده قرار میگیرد . این کامیونت مسقف برای حمل و نقل کالاهای تجاری ، صنعتی  وشخصی و اثاثیه منزل بصورت همه روزه در کمترین زمان ممکن به شما ارائه میگردد .

ایسوزو مسقف توان حمل ۲/۵ تا ۳ تن بار را دارد و اتاق بزرگ آن برای حمل همه نوع بار مناسب است . ارتفاع اتاق بار ایسوزو حدود ۲/۵ متر و عرض آن حدود ۲ متر است . طول اتاق ایسوزو مسقف حدود ۵/۵ متر است .

کامیونت ایسوزو مسقف برای اثاث کشی ، حمل مبل به شهرستان ، ارسال کالا به شهرستان از محدوده قرچک بسیار مناسب است .

 

باربری ورامین را با آنی بار تجربه کنید .

 

 

ایسوزو روباز برای حمل بار از قرچک

 

یکی از انواع خودروهای باربری که برای حمل و نقل انواع کالا مورد استفاده قرار میگیرد ، کامیونت ایسوزو روباز است .

کامیونت های ایسوزو به دلیل موتور قدرتمند امکان حمل سریع انواع بار و کالا را دارند . از همین جهت مدل روباز ایسوزو برای حمل و نقل بارهای مختلف مورد استفاده قرار میگیرد .

کامیونت روباز ایسوزو با استفاده از چادر برزنتی و نایلون مورد حفاظت قرار میگیرد و به دلیل روباز بودن امکان بارگیری توسط جرثقیل فراهم خواهد بود . 

 

ایسوزوهای روباز برای باربری قرچک  حدود ۳-۴ تن بار را به راحتی حمل می نمایند .

 

 

حمل دستگاه های صنعتی 

حمل و نقل آهن آلات 

حمل پالت ، چوب و الوار 

حمل تولیدات کارخانجات 

حمل مواد اولیه 

حمل دستگاه های کارگاهی 

و . . . . 

 

باربری نیسان ورامین مناسب حمل بارهای سبک و کمتر از 2 تن  

 

حمل اثاثیه با ایسوزو از قرچک

 

یکی از ازستفاده های کامیونت ایسوزو ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است . 

 

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل معمولا از کامیونت های مسقف استفاده میشود . اما در برخی موارد کامیونت روباز و نیسان وانت نیز بنا به درخواست صاحب اثاثیه در اختیارشان قرار میگیرد . 

 

در محدوده قرچک ورامین ، ما همه روزه انواع خودروی باربری را برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل شما با بهترین و کاملترین بیمه نامه فراهم می نماییم . حمل و نقل اثاثیه شما با ایسوزو مسقف بزرگ و بهترین و کارگران انجام خواهد شد . 

 

حمل اثاث و انواع بار در باربری پاکدشت با انواع خودرو های باربری 

 

باربری ایسوزو مسقف
باربری ایسوزو مسقف

بیمه نامه مخصوص حمل بار از قرچک با ایسوزو

برای حمل  و نقل بار و کالا از قرچک  به هر نقطه ای از کشور ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در اختیار شما قرار میدهد . بیمه نامه مورد استفاده در مجموعه آنی بار  کاملترین بیمه نامه است که هرگونه خسارت جزئی و کلی که به محموله وارد میشود را تحت پوشش کامل قرار میدهد .

کامیونت های آنی بار از محدوده قرچک  تهران برای همه شهر ها و شهرستان ها بارگیری میشوند و همین امر سبب افزایش میزان نیاز به بیمه نامه باربری است .

بیمه نامه آنی بار خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . را در کمترین زمان پرداخت خواهد نمود . بیمه نامه آنی بار  بصورت صفر تا ۱۰۰ محموله شما را تحت پوشش قرار میدهد . کامیونت ایسوزو تا ۳۰ میلیون تومان تحت پوشش بیمه نامه بصورت رایگان قرار میگیرد .

 

 

ویژه >> باربری ایسوزو چهاردانگه با کمترین هزینه توسط آنی بار 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری با ایسوزو از شهرک صنعتی قرچک

 

 

شهرک صنعتی قرچک یکی از بزرگترین شهر صنعتی های استان تهران است که تولیدات زیادی را بصورت همه روزه برای نفاط مختلف کشور ارسال می نماید . 

 

 

حمل و نقل این تولیدات و کالاها برای نقاط مختلف کشور توسط خدمات باربری آنی بار انجام میشود . یکی از خودروهای پرتقاضا در این شهرک صنعتی ، خودروی ایسوزو است که برای حمل همه نوع مورد استفاده قرار میگیرذ . 

 

بهترین خدمات باربری در شهرک صنعتی قرچک با انواع کامیون ، تریلی ، خاور ، نیسان را می توانید از آنی بار با یک تماس تلفنی دریافت کنید .

مشاوره تخصصی باربری ایسوزو قرچک

حمل و نقل بار و کالا با استفاده از ایسوزو تنها یکی از خدمات آنی بار است ، اگر در خصوص انتخاب خودروی باربری ، میزان بیمه نامه ، ابعاد و شرایط خودروهای باربری و . . . . سوال خاصی داشتید ، مشاوران و کارشناسان متخصص آنی بار آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستنند .

مشاوران ما در انتخاب خودروی باربری ، میزان بیمه نامه و . . . آماده ارائه خدمات به شما هستند. 

مشاوره تخصصی برای حمل بار با ایسوزو از قرچک ، تنها با تماس با شماره تلفن آنی بار میسر است .

 

باربری پیشوا از دیگر خدمات تخصصی آنی بار می باشد . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع