anibar-header
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

ایسوزو از تهران به لامرد ( مسقف و روباز )

حمل و نقل بار و کالا از تهران به لامرد با کامیونت ایسوزو مسقف و روباز بصورت همه روزه و با ارزانترین تعرفه کرایه توسط آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد تا بصورت حرفه ای و با ارزانترین کرایه امکان  حمل و نقل بار را داشته باشید . 

 

ارسال بارهای شما تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه و از همه نقاط استان تهران به لامرد  میباشد و شما می توانید با خیال آسوده از حفاظت از سرمایه خود مطمئن باشید . 

 

 

ارسال بار با انواع ایسوزو به لامرد

 

ارسال انواع محموله های سبک و سنگین شما که قابلیت بارگیری در کامیونت ایسوزو را دارند توسط آنی بار تحت پوشش بهترین بیمه نامه به نقاط استان فارس مخصوصا برای لامرد ، کازرون و جهرم ارسال میشود . 

 

 

آنی بار علاوه بر تهران ، همه شهر های دیگر کشور را نیز تحت پوشش دارد و شما می توانید برای باربری با ایسوزو از هر نقطه ای از کشور درخواست خودروی باربری ثبت کنید . 

 

حمل و نقل انواع بار و کالا با کامیونت های ایسوزو بصورت همه روزه انجام میشود و بهترین و ارزانترین نرخ کرایه به شما عزیزان و تجار ارائه می شود . 

 

باربری با ایسوزو مسقف 

باربری با ایسوزو روباز 

ایسوزو بغل بازشو 

 

 

ایسوزو روباز و بغل بازشو تهران به لامرد

 

 

یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری ، کامیونت ایسوزو روباز است . این کامیونت برای حمل انواع بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و شما می توانید با این خودرو علاوه بر لامرد، برای سایر شهرهای کشور نیز خدمات باربری را در اختیار داشته باشید . 

کامیونت روباز ایسوزو دارای دیواره های حدود ۸۰ سانتی متر الی ۱ متر است و برای حمل و نقل بار شما از چادر برزنتی استفاده میکند .

 

 

خاور یا کامیونت ایسوزو بغل بازشو نیز نوعی از کامیونت های روباز است که دیواره های کناری آن قابلیت باز شدن دارند . به این صورت می توانید با استفاده لیفتراک محموله های پالتی خود را برای زنجان داخل این خودروی باربری بارگیری کنید . 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بار شما به استان فارس و شهرستان لامرد ، همه روزه تعداد زیادی کامیونت ایسوزو به این شهرستان ارسال می نماید . 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری ایسوزو
  باربری ایسوزو

   

  ارسال اثاثیه به لامرد با ایسوزو

   

   

  برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به لامرد ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و ولوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است .

  این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده میشود . 

  این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید . 

   

   

  >> باربری کامیون لامرد بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه 

   

   

  کرایه ایسوزو از تهران به لامرد چقدر است ؟ 

   

  شاید مهمترین موضوع در زمانی که قصد داریم بار و کالا به لامرد ارسال کنیم ، نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل باشد . هزینه باربری برای لامرد فارس علاوه بر نوع خودروی باربری به موارد دیگری نیز بستگی دارد . این موارد ممکن است برای هر محموله ای متفاوت باشد .

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .

  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .

  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود .

   

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

   

  >>> باربری خاور به کازرون با ارزانترین نرخ کرایه 

   

  مشاوره تخصصی باربری ایسوزو لامرد 

  برای حمل و نقل با و کالا چه با کامیونت ایسوزو و چه با نیسان و یا تریلی ، مشاروه تخصصی سبب بهبود خدمات و کاهش هزینه های شما خواهد شد . از همین جهت بسیار لازم است تا قبل از انتخاب خودروی باربری و ثبت سفارش و بارگیری با مشاوران و کارشناسان آنی بار در ارتباط باشید . 

   

  حمل و نقل بارهای مختلف بار کامیونت و تریلی و خاور نیسان بصورت کامل تحت پوشش بیمه قرار میگیرند و مشاوره باعث انتخاب پوشش مناسب برای محموله خواهد شد . 

   

  با مشاوران آنی بار از طریق تماس با سامانه تلفنی ۵۷۶۶۹-۰۲۱ در ارتباط باشید تا بهترین و سریعترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم .

  این مقاله را به اشتراک بگذارید
  Print this page
  Print
  Tweet about this on Twitter
  Twitter
  Share on Facebook
  Facebook
  Share on LinkedIn
  Linkedin

  دیدگاهتان را بنویسید

  تماس
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد