بنر آنی بار

ایسوزو از تهران به لامرد ( مسقف و روباز )

حمل و نقل بار و کالا از تهران به لامرد با کامیونت ایسوزو مسقف و روباز بصورت همه روزه و با ارزانترین تعرفه کرایه توسط آنی بار در اختیار شما قرار می گیرد تا بصورت حرفه ای و با ارزانترین کرایه امکان  حمل و نقل بار را داشته باشید . 

 

ارسال بارهای شما تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه و از همه نقاط استان تهران به لامرد  می باشد و شما می توانید با خیال آسوده از حفاظت از سرمایه خود مطمئن باشید . 

 

 

ارسال بار با انواع ایسوزو به لامرد

 

 

ارسال انواع محموله های سبک و سنگین شما که قابلیت بارگیری در کامیونت ایسوزو را دارند توسط آنی بار تحت پوشش بهترین بیمه نامه به نقاط استان فارس مخصوصا برای لامرد ، کازرون و جهرم ارسال می شود . 

 

 

آنی بار علاوه بر تهران ، همه شهر های دیگر کشور را نیز تحت پوشش دارد و شما می توانید برای باربری با ایسوزو از هر نقطه ای از کشور درخواست خودروی باربری ثبت کنید . 

 

حمل و نقل انواع بار و کالا با کامیونت های ایسوزو بصورت همه روزه انجام می شود و بهترین و ارزانترین نرخ کرایه به شما عزیزان و تجار ارائه می شود . 

 

باربری با ایسوزو مسقف 

باربری با ایسوزو روباز 

ایسوزو بغل بازشو 

 

باربری ایسوزو
باربری ایسوزو

 

باربری تریلی لامرد با ارزانترین نرخ کرایه در آنی بار 

 

ایسوزو روباز و بغل بازشو تهران به لامرد

 

 

یکی از پر استفاده ترین خودروهای باربری ، کامیونت ایسوزو روباز است .

 

 

این کامیونت برای حمل انواع بار و کالا و محموله های تجاری و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید با این خودرو علاوه بر لامرد، برای سایر شهرهای کشور نیز خدمات باربری را در اختیار داشته باشید . 

 

 

کامیونت روباز ایسوزو دارای دیواره های حدود ۸۰ سانتی متر الی ۱ متر است و برای حمل و نقل بار شما از چادر برزنتی استفاده می کند .

 

 

خاور یا کامیونت ایسوزو بغل بازشو نیز نوعی از کامیونت های روباز است که دیواره های کناری آن قابلیت باز شدن دارند . به این صورت می توانید با استفاده لیفتراک محموله های پالتی خود را برای لامرد داخل این خودروی باربری بارگیری کنید . 

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بار شما به استان فارس و شهرستان لامرد ، همه روزه تعداد زیادی کامیونت ایسوزو به این شهرستان ارسال می نماید . 

 

باربری ایسوزو شیراز همراه با خدمات ویژه  

 

ایسوزو اتاق دار
ایسوزو اتاق دار

 

باربری شیراز به تمام نقاط کشور را می توانید با مناسب ترین هزینه از آنی بار دریافت کنید .

 

ارسال اثاثیه به لامرد با ایسوزو

 

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به لامرد ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و لوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است .

 

 

این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است ؛ از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده می شود . 

 

 

این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید . 

 

 

باربری کامیون لامرد بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه

 

 

باربری با ایسوزو از تهران به لامرد همراه با بیمه

 

شرکت آنی بار تمامی خدمات باربری خود را تحت پوشش بهترین بیمه باربری ( بیمه ایران ) در اختیار مشتریان عزیزان قرار می دهد.

 

 

برای حمل بار بین شهری بیمه نامه بسیار مهم و ضروری می باشد .بیمه نامه آنی بار شامل حمل انواع بارهای مجاز با کامیون و تریلی خاور و نیسان می باشد.

 

 

برای باربری با ایسوزو از تهران به لامرد نیز خدمات بیمه به شما ارائه می شود.

 

 

شما می توانید ایسوزو لامرد را همراه با بیمه نامه معادل با ارزش بارتان ، به صورت همه روزه از آنی بار سفارش دهید.

 

 

همچنین تخفیف ویژه آنی بار باربری با ایسوزو به لامرد همراه با 30میلیون بیمه رایگان به شما عزیزان می باشد.

 

باربری تهران به لار با انواع کامیونت ایسوزو و کامیون و تریلی همراه با بیمه 

ایسوزو چادری
ایسوزو چادری

 

کرایه ایسوزو از تهران به لامرد چقدر است ؟ 

 

شاید مهمترین موضوع در زمانی که قصد داریم بار و کالا با ایسوز به لامرد ارسال کنیم ، نرخ کرایه ایسوزو و هزینه های حمل و نقل باشد .

هزینه باربری ایسوزو تهران به لامرد فارس علاوه بر نوع خودروی باربری به موارد دیگری نیز بستگی دارد . این موارد ممکن است برای هر محموله ای متفاوت باشد .

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دچار تغییراتی خواهند شد .
  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش می دهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .
  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام می شود .

باربری به لامرد با کمترین هزینه

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

 

>>> باربری خاور به کازرون با ارزانترین نرخ کرایه 

 

مشاوره تخصصی باربری ایسوزو لامرد 

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا چه با کامیونت ایسوزو به لامرد و چه با نیسان و یا تریلی ، مشاوره تخصصی سبب بهبود خدمات و کاهش هزینه های شما خواهد شد .

 

 

از همین جهت بسیار لازم است تا قبل از انتخاب خودروی باربری و ثبت سفارش و بارگیری با مشاوران و کارشناسان آنی بار در ارتباط باشید . 

 

 

حمل و نقل بارهای مختلف با کامیونت و تریلی و خاور نیسان بصورت کامل تحت پوشش بیمه قرار می گیرند و مشاوره باعث انتخاب پوشش مناسب برای محموله خواهد شد . 

 

برای ثبت سفارش کامیونت ایسوزو به لامرد با مشاوران آنی بار از طریق تماس با سامانه تلفنی 57669-021 در ارتباط باشید تا بهترین و سریعترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع