anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری ایسوزو مشگین شهر + بیمه کامل و رایگان

باربری ایسوزو با کمترین نرخ کرایه برای مشکین شهر اردبیل

 

 

حمل و نقل بار و کالا با ایسوزو به مشگین شهر در استان اردبیل با نازلترین نرخ کرایه بصورت همه روزه . تخصصی ترین و ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و کالا برای مشگین شهر و سایر شهر های استان اردبیل با ایسوزو مسقف و روزباز به همراه بهترین بیمه نامه 

 

 

نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار به مشگین شهر را می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان ما استعلام کنید . 

تخصصی ترین و سریعترین خدمات را از آنی بار بخواهید .

 

 

ارسال بار با ایسوزو از تهران به مشگین شهر

 

برای حمل و نقل بار و کالا به مشگین شهر ، آنی بار ایسوزو را با نازلترین نرخ کرایه از تهران در اختیار شما قرار میدهد . کامیونت های ایسوزو برای حمل و نقل بار از شهر تهران، شهر های اطراف تهران و محدوده های صنعتی و تجاری و مسکونی نواحی شهر مورد استفاده قرار میگیرند . 

 

 

ایسوزو دارای ۲ نوع مسقف و روباز است که در استان تهران هر ۲ نوع بصورت ارزان و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگیرد . حمل و نقل تخصصی بار و کالا و مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل با استفاده از کامیونت و خاور برای اردبیل انجام خواهد شد . 

 

 

تخصصی ترین خدمات باربری را از آنی بار بخواهید 

 

 

ابعاد و توان حمل کامیونت ایسوزو 

 

کامیونت ایسوزو بصورت مسقف و روباز دارای ابعاد و توان مختلفی است . بصورت استاندارد این کامیونت توان حمل بار تا ۴ تن را دارد . اما در زمانی که اتاق مسقف روی این کامیونت قرار میگیرد ، به دلیل وزن زیاد اتاق توان حمل آن نیز کم میشود. 

 

 

 

به این صورت که در کامیونت مسقف توان حمل بار تا ۳ تن و کامیونت روباز حدود ۴ تن میباشد . اتاقل بار این ۲ نوع نیز با هم متفاوت است.

 

 

 

کامیونت روباز ایسوزو دارای اتاق با طول حدود ۵/۵ متر است و اتاق کامیونت مسقف علاوه بر طول ۵/۵ متر ، دارای ارتفاع حدود ۲/۵ متر نیز میباشد . 

 

 

عرض هر نوع حدود ۲ متر است 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل بار با ایسوزو
  حمل بار با ایسوزو

   

   

  حمل بار به مشگین شهر را بصورت تخصصی و حرفه ای از آنی بار بخواهید.

   

  ایسوزو مسقف برای مشگین شهر

   

  برای حمل و نقل بارهای مختلف به مشگین شهر ، ایسوزو مسقف مورد استفاده قرار میگیرد . اما مهمترین استفاده از این کامیونت برای استان اردبیل ، حمل اثاثیه به اردبیل است . 

   

   

  این کامیونت به دلیل اتاق دار بودن به خوبی از اثاثیه شما محافظت می کند . علاوه بر این ، امکان چیدمان بار به دلیل داشتن دیواره میسر خواهد بود . از همین جهت معمولا برای حمل و نقل کالاهای تجاری یا اثاثیه و لوازم منزل ، مبلمان و سرویس خواب بیشتر از ایان خودروی باربری استفاده میشود . 

   

   

   

  همانطور که گفته شد ، این کامیونت امکان حمل بار تا ۳ تن را دارد و از تهران و همه شهر ها و شهرستان ها در اخیتار شما قرار میگیرد . 

   

  ایسوزو مسقف چادری
  ایسوزو مسقف چادری

  باربری ایسوزو خلخال بصورت تخصصی و ارزان قیمت تحت پوشش بیمه

   

  استعلام کرایه ایسوزو مشگین شهر

   

  برای اطلاع از نرخ دقیق و هزینه حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو به اردبیل ، میبایست بصورت تلفنی با مشاوران و کارشناسان ما مشاوره نمایید تا ارزانترین نتعرفه و بروزترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه گردد . 

   

   

   

  نرخ کرایه ایسوزو بر اساس موارد زیادی دوچار تغییرات میشود  که عبارتند از : 

   

  نوع خودروی مورد استفاده : ایسوزوی که شما مورد استفاده قرار میدهید ، در هزینه های باربری موثر است . ایسوزو مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به ایسوزو روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود 

   

   

  شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را با ایسوزو به مشگین شهر  ارسال میکنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت .

   

   

  به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه های رانندگان نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت  به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد .

   

   

  محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا مشگین شهر ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای حمل و نقل بارها ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد .

   

   

  به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش کرایه کامیون به اردبیل خواهد شد . 

   

  ارزانترین نرخ کرایه باربری ایسوزو سرعین را از آنی بار استعلام کنید . 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  باربری تهران به اردبیل با کمترین هزینه بصورت همه روزه و ارزان با بیمه

   

  باربری ایسوزو مشگین شهر با بیمه نامه معتبر

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به مشگین شهر ، چه با استفاده از کامیونت ایسوزو و چه با کامیون و تریلی ، حمل و نقل بار با بیمه نامه معتبر انجام میشود .

   

   

  بیمه نامه برای حمل و نقل کالا بسیار مهم است .

   

   

  استفاده از بیمه نامه سبب تضمین سرمایه صاحبین بار میگردد و شما با اطمینان خاطر اثاثیه و محموله خود را در مسیر تهران به مشگین شهر ارسال میکنید .

   

   

  بیمه نامه آنی بار تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان رایگان میباشد و در صورت افزایش میزان ارزش بار ، سطح پوشش بیمه نامه نیز افزایش می یابد .

   

   

  حمل و نقل تخصصی را با بیمه نامه آنی بار تجربه کنید 

   

   

  علاوه بر ایسوزو ، باربری نیسان مشگین شهر نیز بصورت همه روزه به هموطنان گرامی ارائه میشود .

   

  حمل و نقل بار و کالا به مشگین شهر یا سایر شهر های استان اردبیل بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار انجام میشود و شما می توانید بدون هزینه های اضافی با ایمنی کامل با استفاده ایسوزو یا خاور یا کامیون و تریلی محموله های خود را به هر نقطه ای از استان اردبیل ارسال کنید . ما در کمترین زمان ممکن خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهیم .

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع