باربری ایسوزو مشگین شهر + بیمه کامل و رایگان

باربری ایسوزو با کمترین نرخ کرایه برای مشکین شهر اردبیل

 

 

حمل و نقل بار و کالا با ایسوزو به مشگین شهر در استان اردبیل با نازلترین نرخ کرایه بصورت همه روزه . تخصصی ترین و ارزانترین خدمات حمل و نقل بار و کالا برای مشگین شهر و سایر شهر های استان اردبیل با ایسوزو مسقف و روزباز به همراه بهترین بیمه نامه 

 

 

نرخ کرایه و هزینه های حمل و نقل بار به مشگین شهر را می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان ما استعلام کنید . 

تخصصی ترین و سریعترین خدمات را از آنی بار بخواهید .

 

 

ارسال بار با ایسوزو از تهران به مشگین شهر

 

برای حمل و نقل بار و کالا به مشگین شهر ، آنی بار ایسوزو را با نازلترین نرخ کرایه از تهران در اختیار شما قرار میدهد . کامیونت های ایسوزو برای حمل و نقل بار از شهر تهران، شهر های اطراف تهران و محدوده های صنعتی و تجاری و مسکونی نواحی شهر مورد استفاده قرار میگیرند . 

 

 

ایسوزو دارای 2 نوع مسقف و روباز است که در استان تهران هر 2 نوع بصورت ارزان و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میگیرد . حمل و نقل تخصصی بار و کالا و مخصوصا اثاثیه و لوازم منزل با استفاده از کامیونت و خاور برای اردبیل انجام خواهد شد . 

 

 

تخصصی ترین خدمات باربری را از آنی بار بخواهید 

 

 

ابعاد و توان حمل کامیونت ایسوزو 

 

کامیونت ایسوزو بصورت مسقف و روباز دارای ابعاد و توان مختلفی است . بصورت استاندارد این کامیونت توان حمل بار تا 4 تن را دارد . اما در زمانی که اتاق مسقف روی این کامیونت قرار میگیرد ، به دلیل وزن زیاد اتاق توان حمل آن نیز کم میشود. 

 

 

 

به این صورت که در کامیونت مسقف توان حمل بار تا 3 تن و کامیونت روباز حدود 4 تن میباشد . اتاقل بار این 2 نوع نیز با هم متفاوت است.

 

 

 

کامیونت روباز ایسوزو دارای اتاق با طول حدود 5/5 متر است و اتاق کامیونت مسقف علاوه بر طول 5/5 متر ، دارای ارتفاع حدود 2/5 متر نیز میباشد . 

 

 

عرض هر نوع حدود 2 متر است 

 

حمل بار با ایسوزو
حمل بار با ایسوزو

 

 

حمل بار به مشگین شهر را بصورت تخصصی و حرفه ای از آنی بار بخواهید.

 

ایسوزو مسقف برای مشگین شهر

 

برای حمل و نقل بارهای مختلف به مشگین شهر ، ایسوزو مسقف مورد استفاده قرار میگیرد . اما مهمترین استفاده از این کامیونت برای استان اردبیل ، حمل اثاثیه به اردبیل است . 

 

 

این کامیونت به دلیل اتاق دار بودن به خوبی از اثاثیه شما محافظت می کند . علاوه بر این ، امکان چیدمان بار به دلیل داشتن دیواره میسر خواهد بود . از همین جهت معمولا برای حمل و نقل کالاهای تجاری یا اثاثیه و لوازم منزل ، مبلمان و سرویس خواب بیشتر از ایان خودروی باربری استفاده میشود . 

 

 

 

همانطور که گفته شد ، این کامیونت امکان حمل بار تا 3 تن را دارد و از تهران و همه شهر ها و شهرستان ها در اخیتار شما قرار میگیرد . 

 

ایسوزو مسقف چادری
ایسوزو مسقف چادری

باربری ایسوزو خلخال بصورت تخصصی و ارزان قیمت تحت پوشش بیمه

 

استعلام کرایه ایسوزو مشگین شهر

 

برای اطلاع از نرخ دقیق و هزینه حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو به اردبیل ، میبایست بصورت تلفنی با مشاوران و کارشناسان ما مشاوره نمایید تا ارزانترین نتعرفه و بروزترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه گردد . 

 

 

 

نرخ کرایه ایسوزو بر اساس موارد زیادی دوچار تغییرات میشود  که عبارتند از : 

 

نوع خودروی مورد استفاده : ایسوزوی که شما مورد استفاده قرار میدهید ، در هزینه های باربری موثر است . ایسوزو مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به ایسوزو روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود 

 

 

شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را با ایسوزو به مشگین شهر  ارسال میکنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت .

 

 

به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه های رانندگان نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت  به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد .

 

 

محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا مشگین شهر ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای حمل و نقل بارها ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد .

 

 

به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش کرایه کامیون به اردبیل خواهد شد . 

 

ارزانترین نرخ کرایه باربری ایسوزو سرعین را از آنی بار استعلام کنید . 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

 

باربری تهران به اردبیل با کمترین هزینه بصورت همه روزه و ارزان با بیمه

 

باربری ایسوزو مشگین شهر با بیمه نامه معتبر

 

برای حمل و نقل بار و کالا به مشگین شهر ، چه با استفاده از کامیونت ایسوزو و چه با کامیون و تریلی ، حمل و نقل بار با بیمه نامه معتبر انجام میشود .

 

 

بیمه نامه برای حمل و نقل کالا بسیار مهم است .

 

 

استفاده از بیمه نامه سبب تضمین سرمایه صاحبین بار میگردد و شما با اطمینان خاطر اثاثیه و محموله خود را در مسیر تهران به مشگین شهر ارسال میکنید .

 

 

بیمه نامه آنی بار تا سقف 100 میلیون تومان رایگان میباشد و در صورت افزایش میزان ارزش بار ، سطح پوشش بیمه نامه نیز افزایش می یابد .

 

 

حمل و نقل تخصصی را با بیمه نامه آنی بار تجربه کنید 

 

 

علاوه بر ایسوزو ، باربری نیسان مشگین شهر نیز بصورت همه روزه به هموطنان گرامی ارائه میشود .

 

حمل و نقل بار و کالا به مشگین شهر یا سایر شهر های استان اردبیل بصورت همه روزه و با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار انجام میشود و شما می توانید بدون هزینه های اضافی با ایمنی کامل با استفاده ایسوزو یا خاور یا کامیون و تریلی محموله های خود را به هر نقطه ای از استان اردبیل ارسال کنید . ما در کمترین زمان ممکن خدمات باربری را در اختیار شما قرار میدهیم .

 

باربری مشگین شهر به شهرستان ها با ارزانترین نرخ کرایه توسط آنی بار  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع