باربری شهرک صنعتی خاوران در کمترین زمان

حمل بار از شهرک صنعتی خاوران به صورت تخصصی

شهرک صنعتی خاوران در فاصله حدود ۱۰ کیلومتر از شهرستان پاکدشت قرار گرفته است و در محدوده شرق استان تهران واقع شده است. موقعیت استارتژیک شهرک صنعتی خاوران باعث رونق حمل و نقل در شرق تهران شده است. در صورت نیاز به خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران می‌توانید با آنی بار تماس بگیرید.

 

صنایع مختلف از جمله صنایع چوب و فلز در این شهرک صنعتی در زمینی به وسعت ۵۰ هکتار فعال هست. به همین جهت کلیه صنعتگران شاعل در این شهرک جهت جابجایی کالا به باربری شهرک صنعتی خاوران نیاز دارند.

آنی بار بهترین و سریعترین خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران به صورت همه روزه با کمترین نرخ کرایه به شما ارائه می نماید. شهرک صنعتی خاوران در محدوده باربری جاده خاوران ( بزرگراه امام رضا ) واقع شده است.

 

 

شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارائه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران ؛ انواع خودرو باربری را به شما ارائه می نماید. ارسال بارهای سبک و سنگین ، بارهای ترافیکی و عادی و هرگونه محموله را از شهرک صنعتی خاوران به تمامی نقاط کشور.

 

حمل و نقل ارزان قیمت از سایت چوب خاوران و باربری شهرک صنعتی خاوران با خدمات آنی بار

باربری شهرک صنعتی خاوران همراه با بیمه نامه 100 میلیونی

 

در خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران ، محموله های شما با بارنامه معتبر دولتی بارگیری و منتقل میشوند .

 

از جمله بارهایی که در باربری شهرک صنعتی خاوران حمل می شوند شامل :

 • تجهیزات مختلف چوب و مبل‌سازی
 • فلز و آهن آلات
 • سازه‌ها و محصولات مختلف
 • ورق‌های چوب mdf و الوار و تولیدات کارگاهی

 

مطالعه کنید : باربری شهرک صنعتی شمس آباد

مطالعه کنید : باربری شهرک صنعتی خوارزمی

باربری شهرک صنعتی خاوران
باربری شهرک صنعتی خاوران

 

باربری تخصصی سایت چوب خاوران

 

 

شهرک صنعتی خاوران به نام سایت چوب نیز شناخته می شود و بسیاری از تولیدی ها و فروشگاه های صنایع چوبی مانند MDF و مبلمان و الوار چوب در این شهرک صنعتی واقع شده اند .

 

 

شما می توانید از خدمات آنی بار برای باربری شهرک صنعتی خاوران ارسال انواع ورق های چوب mdf و الوار و تولیدات کارگاهی خود به سایر نقاط کشور استفاده کنید .

 

این شهرک یکی از مهمترین شهرک های صنعتی تهران می باشد ، حدود 5000 نفر نیروی کار مشغول به فعالیت هستند که نیاز به خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را 2 چندان نموده است . راه‌اندازی شهرک صنفی، صنعتی و خدماتی خاوران، ساختمان سازان و صنایع چوبی کشور می‌توانند از مزیت‌های نسبی این مجتمع برای تهیه مواد اولیه و کاهش هزینه‌های خود از این محل استفاده کنند.

 

در شهرک صنفی صنعتی خدماتی خاوران 5 صنف فروشندگان چوب و تخته و انواع MDF، درودگران و مبلسازان تهران، آهنکاران، آلومینیوم‌کاران و فلزتراشان تهران و شهرری مشغول به فعالیت هستند.

 

باربری شهرک صنعتی خاوران در کمترین زمان ممکن برای حمل و نقل محموله های مختلف شما آماده ارائه خدماتی تخصصی و ارزان میباشد . با کارشناسان آنی بار در تماس باشید.

 

مجتمع صنفی صنعتی خدماتی خاوران
مجتمع صنفی صنعتی خدماتی خاوران

کمترین هزینه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران

 

 

آنی بار نازلترین نرخ کرایه را به شما ارائه می نماید تا در کمترین زمان ممکن خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را به شما ارائه نمایید.

 

 

ارسال بارهای تجاری و صنعتی بر اساس نوع کامیون یا تریلی صورت می گیرد که کرایه هر نوع از این وسایل نقلیه متفاوت می باشد.

 

 

برای تعیین کرایه باربری شهرک صنعتی خاوران ، نوع بار ، وزن بار و میزان بیمه بار موثر می باشد ؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم قیمت نهایی را در روز بارگیری از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

 

جدول زیر نرخ کرایه باربری از شهرک صنعتی خاوران به سایر شهر ها با کامیون می باشد :

 

کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به اصفهان 4/000/000 تومان
کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به اراک 3/800/000 تومان
کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به تبریز 5/800/000 تومان
کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به ساری 5/500/000 تومان
کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به سنندج 5/700/000 تومان
کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به رشت 5/300/000 تومان
کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به قم 2/800/000 تومان
کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به کرج 2/500/000 تومان
کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به گرگان 5/500/000 تومان
کرایه کامیون از شهرک صنعتی خاوران به همدان 3/500/000 تومان

 

ارزانترین خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران با آنی بار تجربه کنید.

 

خدمات آنی بار باربری شهرک صنعتی خاوران

 

 

شرکت آنی بار برای خدمت به صنعتگران شهرک صنعتی خاوران، خدمات مختلفی ارائه می‌دهد که عبارتند از:

 

 • ارائه بیمه نامه معتبر برای پرداخت خسارت در جهت جبران آسیب‌های احتمالی
 • ارسال بار از باربری شهرک صنعتی خاوران به تمام نقاط کشور
 • ارائه مشاوره آنلاین و رایگان قبا از باربری
 • بسته بندی کاملا ایمن تجهیزات
 • بارگیری بار شما در خودرو باربری توسط کارگران ماه
 • داشتن تیم با تجربه، وقت‌شناس، منظم و ماهر
 • ارائه پشتیبانی آنلاین از لحظه شروع باربری شهرک صنعتی خاوران
 • قابلیت درخواست آنلاین باربری شهرک صنعتی خاوران در هر ساعت از شبانه روز از طریق اپلیکیشن آنی بار

 

بنابراین، اگر شما هم به دنبال یک شرکت خوب، با خدمات و کیفیت ایده آل برای حمل بار از باربری شهرک صنعتی خاوران هستید، با ما تماس بگیرید.

 

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه از دیگر خدمات مهم و تخصصی آنی بار در تهران می باشد.

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با انواع کامیون

 

 

آنی بار خدمات باربری شهرک صنعتی را با انواع کامیون به شما ارائه می نماید. کامیون ها بهترین و مناسب ترین وسیله برای حمل انواع بارهای سبک و سنگین می باشند که برای باربری شهرک صنعتی خاوران در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرند.

 

هر کدام از کامیون ها دارای اتاق بار و و توان باربری مشخصی می باشند که شما می توانید با توجه به نوع بارتان و وزن و ابعاد بارتان برای باربری شهرک صنعتی خاوران سفارش دهید.

 

حمل بار در باربری شهرک صنعتی خاوران با کامیون تک

 

این نوع کامیون به کامیون 6 چرخ و کامیون 10 تن نیز شناخته می شود و همانطور که از نامش مشخص است توان حمل بار و کالا تا تناژ 10 تن را دارد. اتاق بار این کامیون دارای ابعاد 2 متر و 20 سانتی متر در 5 متر و 80 سانتی متر می باشد .

 

حمل بار در باربری شهرک صنعتی خاوران با کامیون جفت

 

کامیون جفت نیز به کامیون 10 چرخ و کامیون 15 تن شناخته می شود . کامیون جفت دارای اتاق باری به طول 6 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 30 سانتی متر می باشد. باربری شهرک صنعتی خاوران همه روزه کامیون جفت را برای انتقال محموله های شما به همه نقاط کشور در اختیارتان قرار میدهد.

 

آنی بار بهترین و قدیمی ترین شرکت باربری شهرک صنعتی خاوران است که بسیاری از واحد های صنعتی و تولیدی این ناحیه خدمات خود را از طریق آنی بار تامین می نمایند.

 

حمل بار با کامیون تک و جفت از سایت چوب خاوران
حمل بار با کامیون تک و جفت از سایت چوب خاوران

 

باربری شهرک صنعتی پرند و باربری شهرک صنعتی چهاردانگه از خدمات تخصصی آنی بار می باشد .

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با تریلی

 

 

آنی بار همه روزه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را با استفاده از انواع تریلی در اختیار شما قرار میدهد. تریلی ها سنگین ترین و بزرگ ترین خودرو های باربری هستند که برای حمل محموله های سنگین ، خودرو های سنگین ، سازه های سنگین و غول پیکر استفاده می شوند.

 

در ادامه با انواع تریلی های آنی بار که برای حمل بار در باربری شهرک صنعتی خاوران مورد استفاده قرار می گیرند آشنا می شویم.

 

تریلی کفی پر استفاده ترین تریلی در باربری شهرک صنعتی خاوران است . این نوع تریلی دارای کفی به طول 13 متر و عرض 2 و نیم متر می باشد که توان حمل انواع بار تا وزن 24 تن را دارد. شما می توانید برای حمل خودروهای سنگین ، حمل چوب های بزرگ و سنگین ، حمل کیسه جامیو ، حمل دستگاه های صنعتی و . . . از این تریلی استفاده کنید.

 

تریلی بغلدار در واقع همان تریلی کفی است با دیواره های حدوداََ یک متری ، که حمل انواع بارهای فله ای را ممکن می کند.

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با تریلی کفی و بغلدار برای انتقال محموله های مختلف بصورت همه روزه انجام میشود.

 

تریلی ترانزیت دارای اتاقکی مسقف از جنس پارچه برزنتی یا اتاقک فلزی می باشد . که برای حمل بارهای حساس و آسیب پذیر استفاده می شود ، شما می توانید مبلمان و صنایع چوبی را با این نوع تریلی از باربری شهرک صنعتی خاوران به سراسر کشور ارسال کنید.

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با استفاده از تریلی ترانزیت بصورت همه روزه اماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد .

حمل انواع بار با تریلی از سایت خاوران
حمل انواع بار با تریلی از سایت خاوران

 

حمل بارهای ترافیکی در شهرک صنعتی خاوران

 

 

این نوع تریلی دارای مدل های مختلفی می باشد و کفی آن نیز از 8 متر تا 18 متر متغیر می باشد. کمرشکن ها برای حمل محموله های فوق سنگین تا وزن 60 تن مناسب می باشند. برای باربری شهرک صنعتی خاوران در صورتی که قصد حمل محموله های سنگین را دارید ، این خودروی باربری بهترین انتخاب است.

 

بسیاری از دستگاه های صنعتی و قطعات بزرگ با استفاده از تریلی کمرشکن بارگیری و حمل و نقل خواهند شد .

علاوه بر باربری شهرک صنعتی خاوران ، باربری شهرک صنعتی عباس آباد از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است.

باربری کامیونت و خاور مسقف شهرک صنعتی خاوران

 

 

برای باربری شهرک صنعتی خاوران ، کامیونت ها بهترین و سریعترین نوع خودروی باربری برای حمل بار های زیر 4 تن می باشد. کامیونت های مسقف و روباز انواع بارهای شما را در کمترین زمان ممکن برای شما حمل می نمایند.

 

کامیونت های روباز برای حمل انواع بارها و کامیونت های مسقف عموما برای حمل اثاثیه منزل و بارهای بسته بندی و حساس مورد استفاده قرار می گیرند.

 

اکثر افرادی که برای خرید مبلمان ، سرویس چوب ، سرویس خواب و . . . به شهرک صنعتی خاوران مراجعه می کنند و یا مبلسازانی که کارگاهشان در این شهرک صنعتی می باشد ، برای حمل و نقل صنایع چوبی به کامیونت های مسقف و روباز نیاز دارند که بتواند از بارشان در برابر فار باد ، آب خوردگی ، آلودگی و . . . محافظت کند.

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با بهترین کیفیت و ارزانترین تعرفه ها امکان انتقال محموله های مختلف شما را با بهترین بیمه فراهم می نماید.

 

باربری با کامیونت از شهرک صنعتی خاوران
باربری با کامیونت از شهرک صنعتی خاوران

باربری نیسان در شهرک صنعتی خاوران

 

یکی از خدمات آنی بار ، باربری شهرک صنعتی خاوران با استفاده از نیسان وانت است . نیسان وانت برای حمل بارهای زیر 2 تن مناسب است .

 

شما می توانید خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران ، را در کمترین زمان ممکن به آنی بار بسپارید .

 

حمل و نقل بار با نیسان وانت بصورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام میشود و شما می توانید اثاثیه و لوازم منزل یا اداری، ضایعات ، کالاهای تجاری ، خرده ریز و ….. را با این خودرو از باربری شهرک صنعتی خاوران به سایر نقاط کشور ارسال کنید .

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با استفاده از نیسان وانت فقط برای شهر ها و سایر استان ها انجام میشود و بصورت داخلی در تنها نمیباشد.

 

حمل و نقل دستگاه های سنگین از خاوران

 

 

یکی از خدمات ما در باربری شهرک صنعتی خاوران ، حمل و جابجایی انواع دستگاه های سنگین و فوق سنگین است. کارخانجات و کارگاه های زیادی در شهرک صنعتی خاوران وجود دارد که دستگاه های مورد استفاده در آنها بسیار حجیم و سنگین هستند .

 

 

از همین جهت ، ما برای حمل و نقل این دستگاه ها در باربری شهرک صنعتی خاوران از خودروهای باربری مخصوص مانند کمرشکن ، تریلی کفی ، بوژی استفاده می نماییم .

 

 

حمل و نقل این دستگاه ها علاوه بر نیاز به رانندگان متخصص ، نیاز به بیمه نامه حرفه ای نیز دارد که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد.

 

 

حمل و نقل سنگین در باربری شهرک صنعتی خاوران برای همه نقاط کشور انجام میشود و بهترین خدمات با کمترین هزینه و کاملترین بیمه نامه میباشد.

 

حمل و نقل سنگین برای شهرک صنعتی خاوران
حمل و نقل سنگین برای شهرک صنعتی خاوران

باربری شهرک صنعتی خاوران با بهترین بیمه نامه توسط آنی بار

 

 

مجموعه آنی بار برای باربری شهرک صنعتی خاوران ( سایت چوب ) ، بهترین و کاملترین بیمه نامه را در نظر گرفته است.

 

 

 

بیمه نامه مجموعه آنی بار برای محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی مورد استفاده قرار می گیرند و بر اساس میزان ارزش محموله برای باربری شهرک صنعتی خاوران در اختیار شما قرار می گیرند.

 

 

بیمه نامه مسئولیت جبران خسارات و هزینه های وارده به محموله در زمان حمل و نقل را دارد و در صورتی که از خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران استفاده می کنید ، آنی بار تا 100 میلیون تومان بیمه رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت و تصادفات که در حین ارائه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران بوجود آیند بصورت کامل تحت پوشش هستند .

 

 

مشاوره رایگان خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران

 

 

آنی بار برای خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران ، بهترین و حرفه ای ترین مشاوران را برای حمل بار شما در اختیارتان قرار می دهد.کارشناسان ما در کمترین زمان بهترین مشاوره را به شما ارائه خواهند نمود.

 

 

مشاوره هزینه باربری

 

مشاوره نرخ بیمه و میزان بیمه

 

مشاوره انتخاب بهترین کامیون و تریلی و . . . .

 

مشاوره رایگان و استعلام هزینه برای باربری شهرک صنعتی خاوران بصورت همه روزه از طریق شماره های زیر انجام میشود :

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

اپلیکیشن ثبت سفارش خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران

 

 

آنی بار با ارائه بهترین و سریعترین اپلیکیشن باربری ، خدمات باربری را به موبایل شما آورده است. با استفاده از این اپلیکیشن ، در کمترین زمان ممکن می توانید درخواست خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را ثبت نمایید .

 

 

این نرم افزار ویژه گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید می باشد که از طریق مارکت های نرم افزاری قابل دسترس است.

 

 

شرکت حمل و نقل آنی بار همه روزه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را به تمامی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می نماید . ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به صورت همه روزه در کمترین زمان ، ارسال بارهای ترافیکی ، بارهای حجیم و فوق سنگین بار انواع کامیون و تریلی و کمرشکن به صورت درون شهری به تهران و سایر نقاط کشور؛ ارسال کالا و بار به تمامی نقاط کشور از باربری شهرک صنعتی خاوران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع