anibar-header-new

باربری شهرک صنعتی خاوران در کمترین زمان

حمل بار از شهرک صنعتی خاوران به صورت تخصصی

 

اگر شما نیز جزو تولید کنندگان و صنعتگران شهرک صنعتی خاوران هستید به احتمال زیاد نیاز به خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران دارید.

 

 

آنی بار بهترین و سریعترین خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران به صورت همه روزه با کمترین نرخ کرایه به شما ارائه می نماید. شهرک صنعتی خاوران در محدوده باربری جاده خاوران ( بزرگراه امام رضا ) واقع شده است.

 

 

شرکت حمل و نقل آنی بار برای ارائه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران ؛ انواع خودرو باربری را به شما ارائه می نماید. ارسال بارهای سبک و سنگین ، بارهای ترافیکی و عادی و هرگونه محموله را از شهرک صنعتی خاوران به تمامی نقاط کشور.

 

 

حمل و نقل انواع بار و کالا و دستگاه های صنعتی ، چوب ، mdf و . . . از محدوده سایت چوب خاوران با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام میگیرد و شما امکان ارسال بار به همه شهر ها  و شهرستان های کشور را خواهید داشت . 

 

 

حمل و نقل ارزان قیمت از سایت چوب خاوران و شهرک صنعتی خاوران با خدمات آنی بار 

 

باربری شهرک صنعتی خاوران همراه با بیمه نامه 100 میلیونی

 

در خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران ، محموله های شما با بارنامه معتبر دولتی بارگیری و منتقل میشوند .

 

 

مطالعه کنید : باربری شهرک صنعتی شمس آباد

مطالعه کنید : باربری شهرک صنعتی خوارزمی

باربری شهرک صنعتی خاوران
باربری شهرک صنعتی خاوران

 

باربری تخصصی سایت چوب خاوران

 

 

شهرک صنعتی خاوران به نام سایت چوب نیز شناخته می شود و بسیاری از تولیدی ها و فروشگاه های صنایع چوبی مانند MDF و مبلمان  و الوار چوب در این شهرک صنعتی واقع شده اند .

 

 

شما می توانید از خدمات آنی بار برای باربری شهرک صنعتی خاوران ارسال انواع ورق های چوب mdf و الوار و تولیدات کارگاهی خود به سایر نقاط کشور استفاده کنید .

 

این شهرک یکی از مهمترین شهرک های صنعتی تهران می باشد ، حدود 5000 نفر نیروی کار مشغول به فعالیت هستند که نیاز به خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را 2 چندان نموده است . راه‌اندازی شهرک صنفی، صنعتی و خدماتی خاوران، ساختمان سازان و صنایع چوبی کشور می‌توانند از مزیت‌های نسبی این مجتمع برای تهیه مواد اولیه و کاهش هزینه‌های خود از این محل استفاده کنند.

 

در شهرک صنفی صنعتی خدماتی خاوران 5 صنف فروشندگان چوب و تخته و انواع MDF، درودگران و مبلسازان تهران، آهنکاران، آلومینیوم‌کاران و فلزتراشان تهران و شهرری مشغول به فعالیت هستند. 

 

باربری شهرک صنعتی خاوران در کمترین زمان ممکن برای حمل و نقل محموله های مختلف شما آماده ارائه خدماتی تخصصی و ارزان میباشد . با کارشناسان آنی بار در تماس باشید.

 

مجتمع صنفی صنعتی خدماتی خاوران
مجتمع صنفی صنعتی خدماتی خاوران

کمترین هزینه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران

 

 

آنی بار نازلترین نرخ کرایه را به شما ارائه می نماید تا در کمترین زمان ممکن خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را به شما ارائه نمایید.

 

 

ارسال بارهای تجاری و صنعتی بر اساس نوع کامیون یا تریلی صورت می گیرد که کرایه هر نوع از این وسایل نقلیه متفاوت می باشد.

 

 

برای تعیین کرایه باربری شهرک صنعتی خاوران ، نوع بار ، وزن بار و میزان بیمه بار موثر می باشد ؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم قیمت نهایی را در روز بارگیری از کارشناسان ما استعلام بگیرید.

 

 

ارزانترین خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران با آنی بار تجربه کنید. 

 

 

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه از دیگر خدمات مهم و تخصصی آنی بار در تهران می باشد. 

 

باربری با انواع کامیون از شهرک صنعتی خاوران

 

 

آنی بار خدمات باربری شهرک صنعتی را با انواع کامیون به شما ارائه می نماید. کامیون ها بهترین و مناسب ترین وسیله برای حمل انواع بارهای سبک و سنگین می باشند که برای باربری شهرک صنعتی خاوران در اسرع وقت در اختیار شما قرار میگیرند.

 

 

هر کدام از کامیون ها دارای اتاق بار و و توان باربری مشخصی می باشند که شما می توانید با توجه به نوع بارتان و وزن و ابعاد آن از آنی بار سفارش دهید.

 

 

حمل بار با کامیون تک

 

 

یکی از خودروهای پر استفاده در باربری شهرک صنعتی خاوران ، کامیون تک است . این نوع کامیون به کامیون 6 چرخ و کامیون 10 تن نیز شناخته می شود و همانطور که از نامش مشخص است توان حمل بار و کالا تا تناژ 10 تن را دارد. اتاق بار این کامیون دارای ابعاد 2 متر و 20 سانتی متر در 5 متر و 80 سانتی متر می باشد .

کامیون تک برای حمل انواع بار و کالاهای تجاری ، صنعتی و . . . مناسب می باشد و همه روزه می توانید برای باربری شهرک صنعتی خاوران از آنی بار بخواهید. 

 

 

حمل بار با کامیون جفت

 

 

کامیون جفت نیز به کامیون 10 چرخ و کامیون 15 تن شناخته می شود و با توجه به اسمش توان حمل بار تا وزن 15 تن را دارد ، بارهای سنگین تر از این وزن با انواع تریلی حمل می شوند. کامیون جفت دارای اتاق باری به طول 6 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 30 سانتی متر می باشد. باربری شهرک صنعتی خاوران همه روزه کامیون جفت را برای انتقال محموله های شما به همه نقاط کشور در اختیارتان قرار میدهد.

 

 

برای انتخاب کامیون بهتر است با کارشناسان ما مشورت کنید زیرا بوده اند افرادی که کامیون تک را برای حمل بار های کمتر از 10 تن سفارش داده اند اما دلیل ابعاد نامناسب یا شرایط حمل ویژه نتوانسته اند بارگیری کنند و همینطور برعکس افرادی بوده اند که کامیون جفت را سفارش داده اند در حالی که می توانسته اند از کامیون تک استفاده کنند و هزینه کمتری پرداخت کنند.   

 

آنی بار بهترین و قدیمی ترین شرکت باربری شهرک صنعتی خاوران است که بسیاری از واحد های صنعتی و تولیدی این ناحیه خدمات خود را از طریق آنی بار تامین می نمایند.

 

حمل بار با کامیون تک و جفت از سایت چوب خاوران
حمل بار با کامیون تک و جفت از سایت چوب خاوران

باربری شهرک صنعتی خاوران با تریلی

 

 

آنی بار همه روزه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را با استفاده از انواع تریلی در اختیار شما قرار میدهد. تریلی ها سنگین ترین و بزرگ ترین خودرو های باربری هستند که برای حمل محموله های سنگین ، خودرو های سنگین ، سازه های سنگین و غول پیکر استفاده می شوند .  

 

 

  • تریلی کفی
  • تریلی بغلدار
  • تریلی ترانزیت 
  • تریلی کمرشکن

تریلی های نام برده شده انواع تریلی های آنی بار می باشد که برای خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران مورد استفاده قرار میگیرند و در ادامه بیشتر با آن ها آشنا می شویم. 

 

باربری با تریلی کفی 

 

پر استفاده تریلی نوع تریلی در خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران ، تریلی کفی است . این نوع تریلی دارای کفی به طول 13 متر و عرض 2 و نیم متر می باشد که توان حمل انواع بار تا وزن 24 تن را دارد. شما می توانید برای حمل خودروهای سنگین ، حمل چوب های بزرگ و سنگین ، حمل کیسه جامیو ، حمل دستگاه های صنعتی و . . . از این تریلی استفاده کنید.

 

تریلی بغلدار در واقع همان تریلی کفی است با دیواره های حدوداََ یک متری ، که حمل انواع بارهای فله ای را ممکن می کند.

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با تریلی کفی و بغلدار برای انتقال محموله های مختلف بصورت همه روزه انجام میشود.

 

 

باربری با تریلی ترانزیت

 

 

این نوع تریلی دارای اتاقکی مسقف از جنس پارچه برزنتی یا اتاقک فلزی می باشد . از این نوع تریلی معمولا برای حمل بارهای حساس و آسیب پذیر استفاده می شود ، شما می توانید مبلمان و صنایع چوبی را با این نوع تریلی از شهرک صنعتی خاوران به سراسر کشور ارسال کنید. 

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با استفاده از تریلی ترانزیت بصورت همه روزه اماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد .

 

 

باربری با تریلی کمرشکن

 

 

این نوع تریلی دارای مدل های مختلفی می باشد و کفی آن نیز از 8 متر تا 18 متر متغیر می باشد. کمرشکن ها برای حمل محموله های فوق سنگین تا وزن 60 تن مناسب می باشند.  برای باربری شهرک صنعتی خاوران در صورتی که قصد حمل محموله های سنگین را دارید ، این خودروی باربری بهترین انتخاب است.

 

بسیاری از دستگاه های صنعتی و قطعات بزرگ با استفاده از تریلی کمرشکن بارگیری و حمل و نقل خواهند شد .

 

علاوه بر باربری شهرک صنعتی خاوران ،  باربری شهرک صنعتی عباس آباد از خدمات تخصصی و همه روزه آنی بار است.

باربری کامیونت و خاور مسقف شهرک صنعتی خاوران

 

 

برای باربری شهرک صنعتی خاوران ، کامیونت ها بهترین و سریعترین نوع خودروی باربری برای حمل بار های زیر 4 تن می باشد. کامیونت های مسقف و روباز انواع بارهای شما را در کمترین زمان ممکن برای شما حمل می نمایند.

 

 

کامیونت های روباز برای حمل انواع بارها و کامیونت های مسقف عموما برای حمل اثاثیه منزل و بارهای بسته بندی و حساس مورد استفاده قرار می گیرند.

 

اکثر افرادی که برای خرید مبلمان ، سرویس چوب ، سرویس خواب و . . . به شهرک صنعتی خاوران مراجعه می کنند و یا مبلسازانی که کارگاهشان در این شهرک صنعتی می باشد ، برای حمل و نقل صنایع چوبی به کامیونت های مسقف و روباز نیاز دارند که بتواند از بارشان در برابر فار باد ، آب خوردگی ، آلودگی و . . . محافظت کند. 

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با بهترین کیفیت و ارزانترین تعرفه ها امکان انتقال محموله های مختلف شما را با بهترین بیمه فراهم می نماید.

 

باربری با کامیونت از شهرک صنعتی خاوران
باربری با کامیونت از شهرک صنعتی خاوران

باربری نیسان در شهرک صنعتی خاوران

 

یکی از خدمات آنی بار ، باربری شهرک صنعتی خاوران با استفاده از نیسان وانت است . نیسان وانت برای حمل بارهای زیر 2 تن مناسب است .

 

 

شما میتوانید از شهرک صنعتی خاوران ، در کمترین زمان ممکن خدمات باربری را با بهترین خودروهای باربری انجام دهید .

 

 

حمل و نقل بار با نیسان وانت بصورت تخصصی و با کمترین هزینه انجام میشود و شما می توانید اثاثیه و لوازم منزل یا اداری، ضایعات ، کالاهای تجاری ، خرده ریز و ….. را با این خودرو به سایر نقاط کشور ارسال کنید .

 

 

باربری شهرک صنعتی خاوران با استفاده از نیسان وانت فقط برای شهر ها و سایر استان ها انجام میشود و بصورت داخلی در تنها نمیباشد.

 

حمل و نقل دستگاه های سنگین از خاوران

 

 

یکی از خدمات ما در باربری شهرک صنعتی خاوران ، حمل و جابجایی انواع دستگاه های سنگین و فوق سنگین است.  کارخانجات و کارگاه های زیادی در شهرک صنعتی خاوران وجود دارد که دستگاه های مورد استفاده در آنها بسیار حجیم و سنگین هستند .

 

 

از همین جهت ، ما برای حمل و نقل این دستگاه ها از خودروهای باربری مخصوص مانند کمرشکن ، تریلی کفی ، بوژی استفاده می نماییم .

 

 

حمل و نقل این دستگاه ها علاوه بر نیاز به رانندگان متخصص ، نیاز به بیمه نامه حرفه ای نیز دارد که آنی بار در اختیار شما قرار میدهد.

 

 

باربری سنگین شهرک صنعتی خاوران برای همه نقاط کشور انجام میشود و بهترین خدمات با کمترین هزینه و کاملترین بیمه نامه میباشد.

 

حمل و نقل سنگین برای شهرک صنعتی خاوران
حمل و نقل سنگین برای شهرک صنعتی خاوران

باربری شهرک صنعتی خاوران با بهترین بیمه نامه توسط آنی بار

 

 

مجموعه آنی بار برای باربری شهرک صنعتی خاوران ( سایت چوب ) ، بهترین و کاملترین بیمه نامه را در نظر گرفته است. 

 

 

 

بیمه نامه مجموعه آنی بار برای محموله های تجاری ، صنعتی و شخصی مورد استفاده قرار می گیرند و بر اساس میزان ارزش محموله در اختیار شما قرار می گیرند. 

 

 

بیمه نامه مسئولیت جبران خسارات و هزینه های وارده به محموله در زمان حمل و نقل را دارد و در صورتی که از خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران استفاده می کنید ، آنی بار تا 100  میلیون تومان بیمه رایگان در اختیارتان قرار می دهد.

 

 

خساراتی مانند آتش سوزی ، سرقت و تصادفات که در حین ارائه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران بوجود آیند بصورت کامل تحت پوشش هستند . 

 

 

مشاوره رایگان خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران

 

 

آنی بار برای خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران ، بهترین و حرفه ای ترین مشاوران را برای حمل بار شما در اختیارتان قرار می دهد.کارشناسان ما در کمترین زمان بهترین مشاوره را به شما ارائه خواهند نمود.

 

 

مشاوره هزینه باربری 

 

مشاوره نرخ بیمه و میزان بیمه 

 

مشاوره انتخاب بهترین کامیون و تریلی و . . . .

 

مشاوره رایگان و استعلام هزینه برای باربری شهرک صنعتی خاوران بصورت همه روزه از طریق شماره های زیر انجام میشود  : 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

اپلیکیشن ثبت سفارش خدمات باربری در شهرک صنعتی خاوران

 

 

آنی بار با ارائه بهترین و سریعترین اپلیکیشن باربری ، خدمات باربری را به موبایل شما آورده است. با استفاده از این اپلیکیشن ، در کمترین زمان ممکن می توانید درخواست خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را ثبت نمایید .

 

 

این نرم افزار ویژه گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید می باشد که از طریق مارکت های نرم افزاری قابل دسترس است.

 

 

شرکت حمل و نقل آنی بار همه روزه خدمات باربری شهرک صنعتی خاوران را به تمامی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن به شما ارائه می نماید . ارسال انواع بارهای سبک و سنگین به صورت همه روزه در کمترین زمان ، ارسال بارهای ترافیکی ، بارهای حجیم و فوق سنگین بار انواع کامیون و تریلی و کمرشکن به صورت درون شهری به تهران و سایر نقاط کشور؛ ارسال کالا و بار به تمامی نقاط کشور از خاوران

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع