باربری ابرکوه | شماره باربری ابرکوه

حمل بار از ابرکوه به سایر شهرها

 

باربری ابرکوه به معنی ارائه حمل بار از ابرکوه به تمام شهرها و شهرستان ها می باشد. با استفاده از خدمات آنی بار می توانید انواع بار و کالا را با کمترین هزینه برای ابرکوه ارسال نمایید.

 

خدمات باربری ابرکوه معمولا با خودروهای باربری به صورت دربستی انجام میشود که به معنی در اختیار قرار دادن یک خودروی باربری به صورت دربستی و شخصی به شما عزیزان ارائه می باشد.

 

در مجموعه آنی بار خدمات باربری ابرکوه برای انتقال محموله ها و کالاهای تجاری ، صنعتی و شخصی و حمل و نقل محموله های حساس و فوق سنگین در اختیار شما قرار میگیرد که با انواع خودروهای باربری بر اساس نیاز شما می باشد.

 

بهترین و کاملترین بیمه نامه نیز برای امنیت محموله های شما توسط آنی بار برای خدمات باربری ابرکوه به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه انجام خواهد شد و این مزیت آنی بار همراه با بارنامه ی معتبر دولتی همراه خواهد بود.

باربری از شهرستان ابرکوه یزد
باربری از شهرستان ابرکوه یزد

حمل بار به ابرکوه از دیگر خدمات تخصصی آنی بار است که همه روزه و با مناسب ترین هزینه به شما ارائه می شود .

حمل انواع بار و کالا از ابرکوه به سراسر کشور

 

مهمترین ویژگی آنی بار برای خدمات باربری ابرکوه را می توان امکان ارسال انواع محموله و کالا نام برد. تیم متخصص آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و مجوز های کامل برای انتقال محموله های عادی و محموله های ترافیکی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می دهد.

 

برای خدمات باربری ابرکوه طیف وسیعی از محموله ها قابل ارسال هستند که برخی از آنها به صورت زیر می باشند :

 

 • حمل و نقل محموله های غول آسا و بزرگ
 • انتقال مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل کالاهای تجاری و تولیدات کارخانجات
 • ارسال دستگاه های خطر تولید
 • حمل ماشین آلات صنعتی
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • ارسال مصالح ساختمانی
 • حمل اثاثیه و لوازم خانه

از آنجایی که آنی بار تجربه بیش از 35 سال در زمینه باربری بین شهری دارد می توان به جرئت اعلام نمود که هیچ گونه محموله ای که توسط آنی بار قابل حمل نباشند وجود ندارد. البته محموله هایی که از نظر قانونی ممنوعیت بارگیری دارند و یا نیاز به مجوز های خاص دارند ( مانند پتروشیمی ) از این خدمات بیرون هستند.

 

صدور بارنامه دولتی برای حمل بار از ابرکوه

 

اصلی ترین دغدغه آنی بار ایجاد اطمینان خاطر به مشتری در امر حفظ امنیت و امانت بار در باربری ابرکوه به مقصد مورد نظر می باشد.

به همین دلیل با تنظیم بارنامه دولتی و قانونی برای باربری ابرکوه به شهرستان های مختلف تمامی اطلاعات مالی ، راننده ، فرستنده ، گیرنده و ماشین را دریافت کرده و به طور قانونی در سایت وزارت راه ثبت می کند.

تمامی اطلاعات راننده شامل مشخصات کارت ملی،کارت هوشمند،کارت سلامت،آدرس و شماره تلفن منزل و محل کار در آن قید می شود.

مشخصات مالی شامل پیش کرایه،مقدار کرایه باقی مانده،هزینه بیمه باربری ابرکوه در آن قید می شود و این امر مانع از تغییر در مفاد قرار داد می شود.

با بارنامه دولتی و قانونی آنی بار حمل و نقل و باربری ابرکوه را طبق ضوابط قانونی و دولتی انجام دهید.

حمل انواع بار و کالا همراه بابیمه و بارنامه از ابرکوه
حمل انواع بار و کالا همراه بابیمه و بارنامه از ابرکوه

باربری مهریز و باربری میبد از دیگر خدمات تخصصی آنی بار در استان یزد می باشند که همراه با بیمه و بارنامه دولتی در اختیارتان قرار می گیرد.

 

باربری همراه با بیمه نامه معتبر و رایگان از ابرکوه

 

 

حمل بار از ابرکوه به شهرستان ها با بیمه ی رایگان 100 میلیون تومانی انجام میشود و ایمنی کامل برای شما فراهم میشود . آنی بار برای باربری ابرکوه به سایر شهرستان ها بیمه نامه معتبر که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد استفاده می کند.

این بیمه نامه بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار تنظیم شده است و تمام تهدیدی ها در فرآیند باربری شناخته شده و همه ی آنها در این بیمه نامه لحاظ شده است.

از جمله حوادث هنگام باربری ابرکوه با سایر شهرها می توان به مواردی همچون آتش سوزی،تصادف،آب خوردگی،شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود.

تخفیف ویژه آنی بار در باربری ابرکوه ارائه 100 میلیون بیمه نامه رایگان می باشد .

یکی از مهمترین موارد هنگام باربری بین شهری داشتن پوشش بیمه می باشد ؛ بیمه نامه شامل حمل تمامی بارها تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل و . . . با انواع خودرو های باربری مش شود.

 

باربری یزد به تهران همراه با 100 میلیون بیمه رایگان در آنی بار

 

باربری با انواع تریلی از ابرکوه به شهرستان

در باربری ابرکوه به سایر شهرستان ها می توانید برای بارهایی که حجم و وزن آن ها بالاتر از توان کامیون ها باشند از انواع تریلی های کفی ، کمرشکن ، بغلدار و تریلی چادری (ترانزیت) استفاده کنید. باربری ابرکوه با تریلی تا حداکثر وزن 24 انجام می شود .

در صورتی که بار شما ترافیکی باشد می توانید با اخذ مجوز پروانه صدور بار خود را از باربری ابرکوه به سایر شهرستان ها ارسال کنید.

 

 • باربری ابرکوه با تریلی کفی

برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها در باربری ابرکوه استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 • باربری ابرکوه با تریلی ترانزیت چادری

در باربری ابرکوه به شهرستان ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند. باربری ابرکوه با تریلی چادری برای حمل بار تا 24 تن انجام میشود.

 

حمل بار به ابرکوه با انواع خودرو های باربری همراه با بیمه و بارنامه معتبر.

حمل بار با انواع تریلی از ابرکوه
حمل بار با انواع تریلی از ابرکوه

باربری از ابرکوه به همه شهرستان ها با انواع کامیون

 

 

آنی بار در باربری ابرکوه به سایر شهرستان ها انواع کامیون را در نظر گرفته است. شما می توانید برای ارسال بارهایی با وزن و حجم متوسط و حداکثر 15 تن با شماره باربری ابرکوه تماس بگیرید.

 

باربری ابرکوه با کامیون تک (۱۰ تنی )

کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 20 سانتی متر می باشد. این کامیون توان حمل 10 تن بار را دارد و به این نام نیز معروف می باشد . برای باربری ابرکوه ، همه روزه تعداد زیادی کامیون تک آماده بارگیری محموله های شما هستند.

 

حمل بار از ابرکوه با کامیون جفت ( 15 تنی )

برای باربری ابرکوه ، کامیون جفت نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کامیون دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر و 30 سانتی متر در 6 متر و 80 سانتی متر می باشد و توان حمل 15 تن بار دارد.

به عنوان مثال برای حمل آهن آلات 6 متری نظیر لوله ، بهتر است از کامیون جفت ( کامیون 15 تن ) استفاده نمایید . در صورتی که از کامیون 10 تن ( تک ) استفاده نمایید ، امکان بسته شدن درب انتهای کامیون وجود ندارد و مشکلاتی بوجود خواهد آورد.

 

باربری ابرکوه با کامیون 911 ( 5/5 تنی )

کامیون 911 یکی دیگر از انواع کامیون ها می باشد که دارای ابعاد کوچک تر و توان باربری کمتری می باشد و برای باربری ابرکوه مورد استفاده قرار میگیرد ؛ این کامیون دارای اتاق بار 5 متری می باشد که توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد. در واقع این کامیون توانی مابین کامیونت ها و کامیون تک دارد و برای حمل بسیاری از بارها مناسب است .

 

باربری اردکان و باربری بافق از دیگر خدمات حمل و نقل بین شهری آنی بار هستند.

باربری با انواع کامیونت از ابرکوه

 

کامیونت ها یکی دیگر از خودرو هایی هستند که می توانید جهت باربری ابرکوه به شهرستان ها سفارش دهید. کامیونت ها با توجه به اتاق بارشان به سه دسته تقسیم می شوند و هر یک برای حمل بارهای خاصی در باربری ابرکوه مورد استاده قرار می گیرند ؛

 

 • کامیونت مسقف دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.
 • کامیونت روباز دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد. باربری ابرکوه با کامیونت روزباز ایسوزو در اسرع وقت با کمترین کرایه انجام خواهد شد.
 • کامیونت بغل بازشو دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید.

 

خدمات باربری ابرکوه با کامیونت و خاور بصورت همه روزه در اسرع وقت همراه با بهترین بیمه نامه انجام می شود. ما در کمترین زمان محموله های شما را بارگیری و منتقل خواهیم نمود. برای دریافت خدمات کارشناسی با شماره باربری ابرکوه تماس بگیرید.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره باربری ابرکوه برای دریافت مشاوره

 

یکی از ویژگی های آنی بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل بار ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوره تخصصی باربری ابرکوه امکان ارسال سریع و ارزان و تخصصی محموله های شما را فراهم می نماید.

شرکت آنی بار با ارائه خدمات باربری آنلاین در اسرع وقت امکان انتقال کالاهای شما با مناسب ترین نوع خودروی باربری و همچنین ارزانترین قیمت را برای شما فراهم می نماید . مشاوره تخصصی مجموعه آنی بار امکان ارسال محموله ها با کمترین قیمت و بالاترین ایمنی را فراهم می نماید که این ویزگی سبب شده است بسیاری از هموطنان تمایل به همکاری با تیم متخصص انی بار داشته باشند.

جهت دریافت خدمات مورد نظر از طریق شماره باربری ابرکوه = 57669-021 ارتباط برقرار کنید.

 

علاوه بر باربری ابرکوه به شهرستان ، به صورت همه روزه باربری یزد نیز توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع