anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری ارومیه به شهرستان | باربری از ارومیه

باربری ارزان از ارومیه به سراسر کشور

باربری ارومیه به سراسر کشور همه روزه به صورت تخصصی و حرفه ای ؛ شرکت آنی بار ارائه دهنده خدمات حمل و نقل و باربری در سراسر کشور با انواع خودرو های باربری می باشد . برای باربری ارومیه ، امکان ارسال بار از همه شهر های کشور به این شهر فراهم میباشد .

 

 

ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای باربری ارومیه برای سایر شهر ها همراه با بیمه و بارنامه رسمی شرکت آنی بار.

 

 

حمل انواع محموله های تجاری ، بارهای صنعتی ، اثاث منزل و . . .همه روزه با ارزانترین نرخ کرایه از ارومیه به سراسر کشور انجام می شود.

 

 

ارسال محموله هایی همچون ؛ اثاث منزل ، خودرو ، آهن آلات ، صنایع چوبی و . . . . در باربری ارومیه به شهرستان ، تحت پوشش بیمه رایگان با بارنامه رسمی را از آنی بار بخواهید. 

 

 

شما می توانید خدمات باربری را در سایر شهر های آذربایجان غربی از آنی بار دریافت کنید. ناوگان آنی بار امکان حمل بار به ارومیه را از همه نقاط کشور فراهم می نماید.

 

همه شهر های کشور بصورت کامل تحت خدمات باربری ارومیه هستند . تنها یک تماس کافیست. 

 

خدمات باربری ارومیه به تهران بصورت همه روزه در اختیارتان قرار میگیرد.

 

 

حمل انواع بار و کالا از ارومیه

 

برای باربری ارومیه ، آنی بار هیچگونه محدودیت خاصی ندارد و همه شهر های کشور تحت پوشش آن می باشد . گستردگی ناوگان آنی بار برای حمل و نقل بین شهری امکان ارسال بار به تمامی نقاط را فراهم نموده است.

 

انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی که می توانید از باربری ارومیه به سایر نقاط کشور ارسال کنید عبارتند از : 

 

 

 • انواع بشکه ،کانتینر ،پالت
 • انواع نبشی و میل گرد و ورق ها و شمش ها 
 • انواع مواد تره باری و غذایی 
 • ارسال مواد پلاستیکی
 • انواع مواد چوبی 

 

 

باربری ارومیه برای انتقال محموله ها و کالاهای شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه بهره مند است که بر اساس میزان ارزش محموله شما و شرایط ان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. 

 

اثاث کشی و حمل لوازم منزل در باربری ارومیه

 

 

یکی دیگر از خدمات باربری ارومیه ، حمل و نقل لوازم خانه و اثاث کشی است .  آنی بار همه روزه بهترین و بزرگ ترین کامیونت های مسقف که مخصوص حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 

حمل اثاث منزل از ارومیه توسط کارگران متخصص و حرفه ای انجام می شود و بارگیری و بارچینی به تخصصی ترین روش ممکن انجام می شود.

 

 

علاوه بر این ، اثاثیه و لوازم منزل نیز همچون سایر خدمات باربری ارومیه ، بصورت کامل تحت پوشش بیمه حمل خواهد شد.

 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل اثاث منزل از ارومیه
  حمل اثاث منزل از ارومیه

   

  علاوه بر باربری ارومیه ، خدمات باربری تبریز نیز بصورت همه روزه و ارزان به شما ارائه می شود.

   

  باربری از ارومیه با انواع خودروهای باربری

   

   

  آنی بار مجهز به بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل کشور می باشد که شامل انواع خودرو های باربری سبک و سنگین است. کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان و وزن و ابعاد آن بهترین و مناسب ترین خودرو های باربری را در اختیار شما قرار می دهد.

   

  انواع خودرو های مناسب جهت باربری ارومیه به سایر شهر ها :

     

  • کامیونت های ایسوزو و بادسان
  • خاور های مسقف و روباز
  • کامیون تک 
  • کامیون جفت
  • کامیون ۹۱۱ 
  • تریلی کمرشکن
  • تریلی بغلدار
  • تریلی کفی
  • تریلی چادی(ترانزیت)

   

  باربری ارومیه بصورت همه روزه بهترین و ارزانترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت منتقل شوند . 

   

  حمل بار از ارومیه با کامیون

   

   

  برای حمل و نقل طیف عظیمی از انواع بار و کالا های تجاری و صنعتی و شخصی ، آنی بار همه روزه از کامیون ها استفاده می نماید. کامیون های آنی بار برای انتقال محموله هایی تا تناژ نهایتا ۱۵ تن آماده ارائه خدمات باربری هستند. 

   

  باربری ارومیه به نقاط مختلف کشور با کامیون های زیر صورت می گیرد : 

   

  • کامیون ۱۰ تن ( کامیون تک ) 

  کامیون ۱۰ تن ، همانطور که از نامش مشخص است برای باربری با تناز نهایتا ۱۰ تن مناسب است . حمل و نقل محموله های شما در کمترین زمان ممکن با این کامیون انجام خواهد شد . کامیون ۱۰تن دارای طول اتاق بار حدود ۶ متر ( ۵ متر و ۸۰ ) است و عرض آن حدود ۲ متر و ۱۰ است . 

  • کامیون ۱۵ تن ( کامیون جفت ) 

  کامیون ۱۵ تن نیز برای حمل و نقل محموله هایی با تناژ ماکسیمم ۱۵ تن مناسب است . این کامیون دارای طول حدود ۷ متر ( ۶ متر و ۸۰ ) است و عرض آن حدود ۲ متر و ۳۵ است . باربری ارومیه با کامیون ۱۵ تن همه روزه برای همه شهر های کشور اماده بارگیری است . 

  • کامیون ۹۱۱ 

  این کامیون دارای اتاق بار حدوداََ ۲ در ۵ متر می باشد و توان حمل حداکثر ۶ تن بار را دارد. 

   

  اگر نمی دانید برای حمل بار از باربری ارومیه به شهر های مختلف از کدام یک از کامیون ها استفاده کنید ، می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما جهت انتخاب کامیون استفاده کنید . 

   

  باربری کامیون
  باربری کامیون

   

  باربری اردبیل بصورت تخصصی و ارزان 

   

  باربر ارومیه با انواع تریلی 

   

  یکی دیگر از خودروهای باربری که برای حمل و نقل محموله های سنگین و باربری ارومیه مورد استفاده قرار می گیرد ، انواع تریلی ها هستند . تریلی ها امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی در تناژ یا ابعاد بزرگ را برای شما فراهم می نمایند .

   

  • تریلی کفی و بغلدار 

  تریلی کفی و تریلی بغلدار پر استفاده ترین انواع تریلی برای باربری ارومیه هستند و روزانه حجم زیادی از انواع بار و کالاها توسط این خودروهای باربری به نقاط مختلف ارسال می شوند . این تریلی ها توان حمل بار تا تناژ ۲۳-۲۴ تن را دارند و امکان انتقال انواع بارهای روی پالت ( کفی ) و فله ای ( بغلدار ) را برای شما فراهم می نمایند . 

  • تریلی ترانزیت چادری 

  باربری ارومیه با تریلی چادری نیز بصورت همه روزه امکان حمل و نقل محموله های تجاری و یا حساس شما را فراهم می نماید . با استفاده از این تریلی و امکان پلمپ بار ، امکان بارگیری از گمرکات کشور نیز برای شما عزیزان فراهم خواهد شد . 

  • تریلی کمرشکن 

  برای حمل و نقل سنگین و فوق سنگین ، باربری ارومیه با استفاده از کمرشکن بصورت همه روزه انجام می شود . کمرشکن توان حمل بار تا حدود ۷۰ تن را دارد و محموله های سنگین و حجیم با استفاده از این خودروی باربری جابجا خواهند شد . 

   

   

  برای باربری ارومیه با استفاده از تریلی ها ، مجموعه آنی بار همه روزه خدماتی با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد . شما می توانید با شماره ۵ رقمی آنی بار در تماس باشید و خدمات مورد نیاز خود را از این طریق ثبت سفارش کنید. 

   

  ارزانترین باربری ارومیه
  ارزانترین باربری ارومیه

  سیاست شرکت بر این است که تمامی مشتریان بتوانند سرویس های خود را با یکی از معتبرترین باربری ها انجام دهند.

   

  باربری از ارومیه به سایر شهر ها با خاور 

   

   

  خاور یک خودروی باربری سایز متوسط با توان حمل بار حدود ۳-۴ تن است . این خودروی باربری برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرد . اما برای خدمات باربری ارومیه ، بیشترین استفاده از خاور و کامیونت برای حمل و نقل اثاثیه و کالا های تجاری است. 

   

  خاور دارای ۲ نوع است : 

  • خاور مسقف

  دارای اتاقکی سرپوشیده به طول ۵ متر با ارتفاع ۲ و نیم متر و عرض ۲ متر می باشد ؛ این نوع خاور برای حمل و نقل اثاثیه و کالاهای تجاری حساس مورد استفاده قرار می گیرند. باربری ارومیه با خاور مسقف بصورت ارزان و تخصصی برای همه شهر های کشور آماده بارگیری میباشد . 

  • خاور روباز (بغلدار ، بغل بازشو ) 

  از خاور روباز برای انتقال انواع بار و کالاهای صنعتی و تجاری غیر حساس به ارومیه استفاده می شود . این خودروی باربری با استفاده از چادر برزنتی از محموله شما محافظ خواهد کرد .

   

   

  باربری ارومیه به تهران بصورت روزانه با استفاده از تعداد زیادی از این کامیونت یا خاور ها انجام خواهد شد.  برای باربری ارومیه ، آنی بار همه روزه آماده ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات با انواع خاور ها میباشد. نرخ کرایه و هزینه ها را می توانید از طریق شماره آنی بار استعلام کنید . 

   

  باربری با خاور مسقف
  باربری با خاور مسقف

   

  باربری ارومیه به شهرستان ها به همراه بیمه معتبر

   

   

  شرکت حمل و نقل آنی بار بهترین و مناسب ترین بیمه نامه باربری را با پوشش حداکثری برای باربری ارومیه به شهرستان های دیگر در خدمت شما قرار می دهد.

  باربری ارومیه به شهرستان ها با پوشش بیمه ای کامل و رایگان

  تمامی خسارات احتمالی در هنگام باربری و حمل و نقل بار توسط شرکت بیمه گذار به صورت کامل پرداخت می گردد. از جمله ای خسارت شامل تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی را در نظر گرفته می شود.

   

  بیمه تمام عوامل را تحت پوشش قرار می دهد و برای به حداقل رساندن خسارت های غیر قابل پیش بینی شده تنظیم شده است.

   

  بیمه تضمین کننده جبران هرگونه خسارت وارده به بار حین باربری ارومیه به شهر های دیگر می باشد.

   

   

  ارزانترین نرخ کرایه باربری ارومیه به تهران

   

  شهر تهران یکی از مهم ترین بارانداز های کشور می باشد به همین دلیل بخش قابل توجهی از خدمات باربری ارومیه به شهرستان ها شامل باربری به تهران می شود.

   

  ارزانترین نرخ کرایه باربری در سراسر کشور را با آنی بار تجربه کنید.

   

  نرخ کرایه باربری ارومیه با توجه به مواردی از جمله مقصد باربری ، خودرو باربری مورد نیاز ، ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز ، شرایط آب و هوایی و . . . .مشخص می شود.

   

  بنابراین اگر به دنبال استعلام نرخ کرایه هستید باید با کارشناسان ما تماس بگیرید و با دادن اطلاعات بالا ، از قیمت باربری مطلع شوید.   

   

  نتیجه گیری :

  برای باربری ارومیه به شهرستان ها ، آنی بار همه روزه همه خدمات حمل و نقل را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید . امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی از ارومیه به نقاط مختلف کشور با کمترین هزینه و با انواع کامیون ، تریلی ، خاور و کامیونت فراهم می باشد . محموله های حمل شده توسط باربری ارومیه بصورت کامل تحت پوشش بیمه هستند و هرگونه بروز حادثه بصورت ارزان و سریع جبران خسارت خواهد شد . 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع