بنر آنی بار

باربری ارومیه به شهرستان | باربری از ارومیه

باربری از ارومیه به سراسر کشور

باربری ارومیه به شهرستان آنی بار امکان انتقال محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی از ارومیه به همه نقاط کشور را برای شما عزیزان فراهم می نماید. این خدمات به صورت کامل تحت پوشش بهترین بیمه نامه و همراه با مشاوره تخصصی و رایگان می باشد که امنیت و سرعت انتقال بار از ارومیه را تا حد زیادی افزایش می دهد. 

 

باربری ارومیه به صورت همه روزه برای همه شهر ها و شهرستان های کشور انجام می شود و بر اساس نوع محموله شما از خودروی باربری متناسب با آن استفاده می شود. از آنجایی که آنی بار بزرگترین ناوگان باربری ارومیه را در اختیار دارد امکان انتقال محموله های سبک و سنگین و فوق سنگین برای همه نقاط فراهم می گردد.

تیم متخصص آنی بار در خدمات باربری ارومیه با استفاده از کامل ترین بیمه نامه محموله های شما را تا 100 میلیون تومان تحت پوشش کامل قرار میدهد که در ادامه به بررسی آن نیز می پردازیم.

مشاوره تخصصی برای باربری ارومیه از طریق شماره 57669-021 در اسرع وقت انجام می شود و محموله های مختلف با بهترین کیفیت منتقل می شوند.

شما می توانید خدمات باربری را در سایر شهر های آذربایجان غربی از آنی بار دریافت کنید. ناوگان آنی بار امکان حمل بار به ارومیه را از همه نقاط کشور فراهم می نماید.

حمل انواع بار و کالا از ارومیه

برای باربری ارومیه ، آنی بار هیچگونه محدودیت خاصی ندارد و همه شهر های کشور تحت پوشش آن می باشد . گستردگی ناوگان آنی بار برای حمل و نقل بین شهری امکان ارسال بار به تمامی نقاط را فراهم نموده است.

انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی که می توانید از باربری ارومیه به سایر نقاط کشور ارسال کنید عبارتند از : 

 • انواع بشکه ،کانتینر ،پالت
 • انواع نبشی و میل گرد و ورق ها و شمش ها 
 • انواع مواد تره باری و غذایی 
 • ارسال مواد پلاستیکی
 • انواع مواد چوبی 

باربری ارومیه برای انتقال محموله ها و کالاهای شما از بهترین و کاملترین بیمه نامه بهره مند است که بر اساس میزان ارزش محموله شما و شرایط ان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

باربری ارومیه بر اساس نوع محموله های شما خودروهای باربری مناسب در اختیارتان قرار میدهد . باربری ارومیه را می توانید از با یک تماس تلفنی با شماره تلفن باربری ارومیه از ما بخواهید .

اثاث کشی و حمل لوازم منزل در باربری ارومیه

یکی دیگر از خدمات باربری ارومیه ، حمل و نقل لوازم خانه و اثاث کشی است .  آنی بار همه روزه بهترین و بزرگ ترین کامیونت های مسقف که مخصوص حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است را در اختیار شما قرار می دهد. 

حمل اثاث منزل از ارومیه توسط کارگران متخصص و حرفه ای انجام می شود و بارگیری و بارچینی به تخصصی ترین روش ممکن انجام می شود.

علاوه بر این ، اثاثیه و لوازم منزل نیز همچون سایر خدمات باربری ارومیه ، بصورت کامل تحت پوشش بیمه حمل خواهد شد. باربری ارومیه برای انتقال اثاثیه و لوازم منزل شما همه روزه خدمات تخصصی ارائه می نماید . 

حمل اثاث منزل از ارومیه
حمل اثاث منزل از ارومیه

علاوه بر باربری ارومیه ، خدمات باربری تبریز نیز بصورت همه روزه و ارزان به شما ارائه می شود.

باربری از ارومیه با انواع خودروهای باربری

شعبه باربری ارومیه آنی بار مجهز به بزرگ ترین ناوگان حمل و نقل کشور می باشد که شامل انواع خودرو های باربری سبک و سنگین است. کارشناسان ما با توجه به نوع بارتان و وزن و ابعاد آن بهترین و مناسب ترین خودرو های باربری را در اختیار شما قرار می دهد.

انواع خودرو های مناسب جهت باربری ارومیه به سایر شهر ها :

   

 • کامیونت های ایسوزو و بادسان
 • خاور های مسقف و روباز
 • کامیون تک 
 • کامیون جفت
 • کامیون 911 
 • تریلی کمرشکن
 • تریلی بغلدار
 • تریلی کفی
 • تریلی چادی(ترانزیت)

باربری ارومیه بصورت همه روزه بهترین و ارزانترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد تا محموله های مختلف شما با بهترین کیفیت منتقل شوند. 

خدمات باربری ارومیه با انواع خودروهای باری تحت پوشش بهترین بیمه نامه می باشد و محموله های مختلف شما در اسرع وقت با خودروی باری مناسب بارگیری خواهند شد.

خدمات باربری ارومیه به تهران بصورت همه روزه در اختیارتان قرار میگیرد.

حمل بار از ارومیه با کامیون

برای حمل و نقل طیف عظیمی از انواع بار و کالا های تجاری و صنعتی و شخصی ، آنی بار همه روزه از کامیون ها استفاده می نماید. کامیون های آنی بار برای انتقال محموله هایی تا تناژ نهایتا 15 تن آماده ارائه خدمات باربری ارومیه هستند. 

باربری ارومیه به نقاط مختلف کشور با کامیون های زیر صورت می گیرد : 

 • کامیون 10 تن ( کامیون تک ) 

کامیون 10 تن ، همانطور که از نامش مشخص است برای باربری با تناز نهایتا 10 تن مناسب است . حمل و نقل محموله های شما در کمترین زمان ممکن با این کامیون انجام خواهد شد . کامیون 10تن دارای طول اتاق بار حدود 6 متر ( 5 متر و 80 ) است و عرض آن حدود 2 متر و 10 است. برای باربری ارومیه با کامیون تک کافیست با شماره تلفن باربری ارومیه در تماس باشید.

 • کامیون 15 تن ( کامیون جفت ) 

کامیون 15 تن نیز برای حمل و نقل محموله هایی با تناژ ماکسیمم 15 تن مناسب است. این کامیون دارای طول حدود 7 متر ( 6 متر و 80 ) است و عرض آن حدود 2 متر و 35 است. باربری ارومیه با کامیون 15 تن همه روزه برای همه شهر های کشور اماده بارگیری است. 

 • کامیون 911 

این کامیون دارای اتاق بار حدوداََ 2 در 5 متر می باشد و توان حمل حداکثر 6 تن بار را دارد. برای باربری ارومیه با کامیون 911 ، همه روزه خدمات به شما ارائه می نماییم. 

اگر نمی دانید برای حمل بار از باربری ارومیه به شهر های مختلف از کدام یک از کامیون ها استفاده کنید ، می توانید با کارشناسان ما از طریق شماره تلفن باربری ارومیه ، تماس گرفته و از مشاوره رایگان ما جهت انتخاب کامیون استفاده کنید. هریک از انواع کامیون ها در خدمات باربری ارومیه برای انتقال محموله های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین راه مشاوره با کارشناسان ماست.

باربری کامیون
باربری کامیون

علاوه بر باربری ارومیه ، باربری اردبیل بصورت تخصصی و ارزان با بهترین کیفیت انجام می شود. 

باربر ارومیه با انواع تریلی 

یکی دیگر از خودروهای باربری که برای حمل و نقل محموله های سنگین و باربری ارومیه مورد استفاده قرار می گیرد ، انواع تریلی ها هستند . تریلی ها امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی و شخصی در تناژ یا ابعاد بزرگ را برای شما فراهم می نمایند.

 • تریلی کفی و بغلدار 

تریلی کفی و تریلی بغلدار پر استفاده ترین انواع تریلی برای باربری ارومیه هستند و روزانه حجم زیادی از انواع بار و کالاها توسط این خودروهای باربری به نقاط مختلف ارسال می شوند. این تریلی ها توان حمل بار تا تناژ 23-24 تن را دارند و امکان انتقال انواع بارهای روی پالت ( کفی ) و فله ای ( بغلدار ) را برای شما فراهم می نمایند.

 • تریلی ترانزیت چادری 

باربری ارومیه با تریلی چادری نیز بصورت همه روزه امکان حمل و نقل محموله های تجاری و یا حساس شما را فراهم می نماید. با استفاده از این تریلی و امکان پلمپ بار ، امکان بارگیری از گمرکات کشور نیز برای شما عزیزان فراهم خواهد شد. 

 • تریلی کمرشکن 

برای حمل و نقل سنگین و فوق سنگین ، باربری ارومیه با استفاده از کمرشکن بصورت همه روزه انجام می شود . کمرشکن توان حمل بار تا حدود 70 تن را دارد و محموله های سنگین و حجیم با استفاده از این خودروی باربری جابجا خواهند شد. 

برای باربری ارومیه با استفاده از تریلی ها ، مجموعه آنی بار همه روزه خدماتی با کمترین هزینه و با بالاترین کیفیت را در اختیار شما قرار میدهد . شما می توانید با شماره تلفن باربری ارومیه در تماس باشید و خدمات مورد نیاز خود را از این طریق ثبت سفارش کنید. 

باربری ارومیه با انواع تریلی ها با بهترین بیمه نامه انجام میشود . با ما همراه باشید و در اسرع وقت محموله های خود را بارگیری نمایید. 

ارزانترین باربری ارومیه
ارزانترین باربری ارومیه

سیاست شرکت بر این است که تمامی مشتریان بتوانند سرویس های خود را با یکی از معتبرترین باربری ها انجام دهند. باربری ارومیه با بیش از 30 سال تجربه انجام میشود . 

باربری از ارومیه به سایر شهر ها با خاور 

در خدمات باربری ارومیه ، خاور یک خودروی باربری سایز متوسط با توان حمل بار حدود 3-4 تن است . این خودروی باربری برای حمل و نقل همه نوع بار و کالا مورد استفاده قرار می گیرد . اما برای خدمات باربری ارومیه ، بیشترین استفاده از خاور و کامیونت برای حمل و نقل اثاثیه و کالا های تجاری است. 

خاور دارای 2 نوع است : 

 • خاور مسقف

دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر با ارتفاع 2 و نیم متر و عرض 2 متر می باشد ؛ این نوع خاور برای حمل و نقل اثاثیه و کالاهای تجاری حساس مورد استفاده قرار می گیرند. باربری ارومیه با خاور مسقف بصورت ارزان و تخصصی برای همه شهر های کشور آماده بارگیری میباشد. 

 • خاور روباز (بغلدار ، بغل بازشو ) 

از خاور روباز برای انتقال انواع بار و کالاهای صنعتی و تجاری غیر حساس به ارومیه استفاده می شود . این خودروی باربری با استفاده از چادر برزنتی از محموله شما محافظ خواهد کرد. باربری ارومیه با خاور روباز امکان حمل 4 تن بار را برای شما فراهم می نماید . 

برای باربری ارومیه ، آنی بار انواع خاور ها را در اسرع وقت برای نقاط مختلف کشور در اختیار شما قرار میدهد . حرفه ای ترین تیم باربری بصورت همه روزه آماده انتقال محموله های شما می باشد . باربری ارومیه با خاور های مختلف در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انجام میشود .

باربری ارومیه به تهران بصورت روزانه با استفاده از تعداد زیادی از این کامیونت یا خاور ها انجام خواهد شد. برای باربری ارومیه ، آنی بار همه روزه آماده ارائه بهترین و تخصصی ترین خدمات با انواع خاور ها میباشد. نرخ کرایه و هزینه ها را می توانید از طریق شماره تلفن باربری ارومیه استعلام کنید.

باربری با خاور مسقف
باربری با خاور مسقف

حمل بارهای فوق سنگین از ارومیه 

یکی از ویزگی های باربری ارومیه آنی بار ، حمل و نقل فوق سنگین است که برای انتقال سریع و ارزان محموله های بزرگ و سنگین در اختیار شما قرار مییگرد.  در خدمات باربری ارومیه آنی بار برای انتقال محموله های سنگین و فوق سنگین ، استفاده از تریلی کمرشکن بهترین راه حل است. اما در برخی موارد وزن و ابعاد محموله برای کمرشکن مناسب نیست و باید از بوژی استفاده نمود.

باربری ارومیه برای انتقال محموله های چند صد تنی از انواع بوژی های استفاده می نماید تا انتقال قطعات فوق سنگین میسر شود. باربری ارومیه برای انتقال محموله های سنگین و فوق سنگین شما با مشاوره رایگان در کنار شماست . دریافت مشاوره از طریق شماره تلفن باربری ارومیه 57669-021 .

باربری ترافیکی فوق سنگین
باربری ترافیکی فوق سنگین

علاوه بر باربری ارومیه ، باربری کرمانشاه بصورت تخصصی و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه خواهد شد . 

باربری ارومیه به بنادر کشور 

یکی از مهمترین نقاط کشور ما ، بنادر هستند که محل ورود و خروج کالاها هستند . از همین جهت ، باربری ارومیه آنی بار برای بنادر جنوبی و شمالی کشور بصورت همه روزه بهترین خدمات باربری ارومیه را ارائه خواهد نمود.

باربری ارومیه برای بندرعباس ، بندر چابهار ، عسلویه ، امیر آباد ، نوشهر ، بندر ترکمن و . . . . همه روزه خدمات باربری را ارائه می نماید. 

باربری ارومیه محموله های صادراتی و تجاری را با بهترین بیمه نامه به بنادر کشور ارسال میکند .

برای اینکه مطمئن شوید آنی بار بار مورد نظرتان را از ارومیه به بندر مورد نظرتان ارسال می کند می توانید از طریق شماره تلفن باربری ارومیه با کارشناسان ما تماس بگیرید. 

باربری فوق سنگین از ارومیه 

 

یکی از ویژگی های آنی بار به عنوان برترین شرکت باربری ارومیه امکان ارائه خدمات حمل و نقل سنگین و فوق سنگین است. در این خدمات محموله هایی که دارای شرایط غیر استاندارد جاده ای هستند در اسرع وقت به همه نقاط کشور منتقل می شوند. 

 

محموله های فوق سنگین یا اصطلاحا ترافیکی دارای ابعاد نامتعارف یا وزن بسیار سنگین هستند. برای انتقال این محموله ها معمولا از تریلی کمرشکن یا بوژی استفاده می شود که مخصوص انتقال های خاص می باشند.

باربری ارومیه برای حمل و نقل محموله هایی از این دست از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید تا امنیت محموله ها به صورت کامل فراهم گردد . برخی محموله های فوق سنگین که توسط باربری ارومیه منتقل می شوند به صورت زیر هستند : 

 

 • حمل و نقل دستگاه های صنعتی 
 • انتقال ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • انتقال قطعات نیروگاهی 
 • ارسال انواع ژنراتور و توربین
باربری فوق سنگین ارومیه
باربری فوق سنگین ارومیه

حمل انواع بار و کالا از ارومیه هماهنگی با شماره تلفن باربری ارومیه = 57669-021

باربری ارومیه به شهرستان ها به همراه بیمه معتبر

شرکت حمل و نقل آنی بار بهترین و مناسب ترین بیمه نامه باربری را با پوشش حداکثری برای باربری ارومیه به شهرستان های دیگر در خدمت شما قرار می دهد.

باربری ارومیه به شهرستان ها با پوشش بیمه ای کامل انجام می شود که تا 100 میلیون تومان نیز به صورت رایگان ارائه می شود.

تمامی خسارات احتمالی در هنگام باربری و حمل و نقل بار توسط شرکت بیمه گذار به صورت کامل پرداخت می گردد. از جمله ای خسارت شامل تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی را در نظر گرفته می شود.

بیمه تمام عوامل را تحت پوشش قرار می دهد و برای به حداقل رساندن خسارت های غیر قابل پیش بینی شده تنظیم شده است. بیمه تضمین کننده جبران هرگونه خسارت وارده به بار حین باربری ارومیه به شهر های دیگر می باشد.

ارزانترین نرخ کرایه باربری ارومیه به تهران

شهر تهران یکی از مهم ترین بارانداز های کشور می باشد به همین دلیل بخش قابل توجهی از خدمات باربری ارومیه به شهرستان ها شامل باربری به تهران می شود.

ارزانترین نرخ کرایه باربری در سراسر کشور را با آنی بار تجربه کنید. نرخ کرایه باربری ارومیه با توجه به مواردی از جمله مقصد باربری ، خودرو باربری مورد نیاز ، ارزش بار و مقدار بیمه مورد نیاز ، شرایط آب و هوایی و . . . .مشخص می شود.

بنابراین اگر به دنبال استعلام نرخ کرایه هستید باید با شماره تلفن باربری ارومیه تماس بگیرید و با دادن اطلاعات بالا ، از قیمت باربری مطلع شوید. 

حمل بار از پایانه باربری ارومیه

پایانه باربری ارومیه در ارومیه و در جاده صفربهی واقع شده است.

پایانه باربری ارومیه از لحاظ موقعیت جغرافیایی این مکان در نزدیکی مراکزی مانند ریخته گری تراکتور سازی ایران ارومیه و شرکت آراد خوشه افشان ارومیه و شرکت حمل و نقل آنی بار (دفتر ارومیه ) و پایانه حمل و نقل ارومیه قرار گرفته است. 

شرکت های باربری بسیاری همچون ساسان بار ارومیه ، حاضر بار ارومیه ، سریع ترابر ارومیه و…. در پایانه باربری ارومیه دارای غرفه می باشند.

برای ارتباط با پایانه باربری ارومیه با شماره تلفن باربری ارومیه 57669-021 تماس بگیرید. 

شماره تلفن باربری ارومیه برای مشاوره و ثبت درخواست 

برای باربری ارومیه به شهرستان ها ، آنی بار همه روزه همه خدمات حمل و نقل را با کمترین هزینه به شما عزیزان ارائه می نماید .

امکان انتقال محموله های تجاری و صنعتی از ارومیه به نقاط مختلف کشور با کمترین هزینه و با انواع کامیون ، تریلی ، خاور و کامیونت فراهم می باشد .

برای حمل انواع محموله از ارومیه تنها کافیست ، شماره تلفن باربری ارومیه ( 57669-021 ) را شماره گیری کنید. 

محموله های حمل شده توسط باربری ارومیه بصورت کامل تحت پوشش بیمه هستند و هرگونه بروز حادثه بصورت ارزان و سریع جبران خسارت خواهد شد .

شما می توانید همه روز جهت ثبت درخواست باربری از ارومیه به مقصد مورد نظرتان و همچنین دریافت مشاوره رایگان با شماره تلفن باربری ارومیه تماس بگیرید.

در صورت تمایل می توانید از اپلیکیشن آنی بار نیز برای ثبت درخواست باربری ارومیه استفاده کنید ، اپلیکیشن آنی بار را می توانید از مارکت های نرم افزاری دانلود کنید .  

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع