باربری دامغان | لیست باربری های دامغان

باربری از دامغان به سایر شهرها

شرکت های حمل و نقل متعددی ، خدمات باربری دامغان را ارائه می دهد . خدمات باربری در دامغان شامل حمل بار از دامغان به سایر شهرها و استان ها ( حمل و نقل بین شهری ) و حمل بار از دامغان به سایر شهرهای استان سمنان ( حمل و نقل درون شهری ) می شود.

آنی بار یکی از باربری های فعال در دامغان می باشد که خدمات حمل بار بین شهری در باربری دامغان را به شما ارائه می دهد.

خدمات آنی بار در دامغان شامل :

 • حمل اثاثیه و اسباب کشی
 • حمل بارهای سنگین با تریلی 18 چرخ
 • حمل بار با کامیون 10 تن و 15 تن و 911
 • باربری با کامیونت های ایسوزو ، کاویان ، بادسان و…
 • بارگیری و تخلیه بار توسط کارگران ماهر
 • بسته بندی اثاثیه منزل 
 • حمل محموله های ترافیکی با کمرشکن و بوژی

ارزانترین نرخ کرایه باربری دامغان را می توانید از شماره 57669-021 استعلام بگیرید ، برای اطمینان خاطر می توانید کرایه اعلام شده توسط کارشناسان ما را با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید.

تمامی بار ها و کالا هایی که توسط شرکت ما از دامغان به مقصد مورد نظرتان حمل می شوند ، تحت پوشش بیمه نامه کامل قرار می گیرند و در صورت پیش آمد خسارات و آسیب دیدگی بارتان ، تمامی ضرر و زیان توسط شرکت بیمه گذار ( بیمه ایران ) جبران می شود.

برای حمل انواع بار و کالا اعم از ؛ آهن آلات ، لوازم و مصالح ساختمانی ، مواد غذایی ، مواد اولیه صنایع ، دستگاه های صنعتی و… با شماره باربری دامغان تماس بگیرید.

باربری بین شهری از دامغان
باربری بین شهری از دامغان

حمل انواع بار و کالا از دامغان به سراسر کشور 

 

مهمترین ویژگی آنی بار برای خدمات باربری دامغان را می توان امکان ارسال انواع محموله و کالا نام برد. تیم متخصص آنی بار با در اختیار داشتن انواع خودروهای باربری و مجوز های کامل برای انتقال محموله های عادی و محموله های ترافیکی بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد.

 

برای خدمات باربری دامغان طیف وسیعی از محموله ها قابل ارسال هستند که برخی از آنها به صورت زیر می باشند: 

 

 • حمل و نقل محموله های غول آسا و بزرگ 
 • انتقال مواد غذایی و خوراکی
 • حمل و نقل کالاهای تجاری و تولیدات کارخانجات
 • ارسال دستگاه های خطر تولید 
 • حمل ماشین آلات صنعتی 
 • انتقال دستگاه ها و ماشین آلات راهسازی و ساختمانی
 • ارسال مصالح ساختمانی 
 • حمل اثاثیه و لوازم خانه

از آنجایی که آنی بار تجربه بیش از 35 سال در زمینه باربری بین شهری دارد می توان به جرئت اعلام نمود که هیچ گونه محموله ای که توسط آنی بار قابل حمل نباشند وجود ندارد. البته محموله هایی که از نظر قانونی ممنوعیت بارگیری دارند و یا نیاز به مجوز های خاص دارند ( مانند پتروشیمی ) از این خدمات بیرون هستند.

 

حمل و نقل انواع بارهای سبک و سنگین در باربری سمنان با مناسب ترین و ارزانترین هزینه

 

حمل اثاثیه منزل دامغان به شهرستان 

 

یکی دیگر از خدمات تخصصی تیم آنی بار در خدمات باربری دامغان، ارسال اثاثیه و لوازم منزل از دامغان به همه شهر های کشور است . باربری دامغان به شهرستان به صورت همه روزه با استفاده از کامیونت های مخصوص اثاث کشی و با در اختیار داشتن بهترین و حرفه ای ترین کارگران آموزش دیده آماده انتقال محموله های شما می باشد.

 

باربری دامغان با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده انتقال انواع لوازم منزل و اثاثیه می باشد و با بهترین بیمه نامه امنیت محموله های شما را تامین می نماید.

 

باربری دامغان به شهرستان برای اسباب کشی های شما تیم بسته بندی حرفه ای را در اختیارتان قرار میدهد تا محموله ها به خوبی و به صورت کامل بسته بندی شوند.

 

بهترین و ارزانترین خدمات باربری شاهرود را می توانید با ارزانترین نرخ کرایه از کارشناسان و متخصصین آنی بار استعلام نمایید .

ارسال انواع بار از دامغان
ارسال انواع بار از دامغان

باربری از دامغان به همه شهرستان ها با انواع کامیون

 

 

آنی بار در باربری دامغان به سایر شهرستان ها انواع کامیون را در نظر گرفته است. شما می توانید برای ارسال بارهایی با وزن و حجم متوسط و حداکثر 15 تن از انواع کامیون و خاور استفاده کنید.

 

باربری دامغان با کامیون تک (۱۰ تنی )

کامیون تک دارای اتاق باری به طول 5 متر و 80 سانتی متر و عرض 2 متر و 20 سانتی متر می باشد. این کامیون توان حمل 10 تن بار را دارد و به این نام نیز معروف می باشد . برای باربری دامغان ، همه روزه تعداد زیادی کامیون تک آماده بارگیری محموله های شما هستند.

 

حمل بار از دامغان با کامیون جفت ( 15 تنی )

برای باربری دامغان ، کامیون جفت نیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع کامیون دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر و 30 سانتی متر در 6 متر و 80 سانتی متر می باشد  و توان حمل 15 تن بار دارد.

به عنوان مثال برای حمل آهن آلات 6 متری نظیر لوله ، بهتر است از کامیون جفت ( کامیون 15 تن ) استفاده نمایید . در صورتی که از کامیون 10 تن ( تک ) استفاده نمایید ، امکان بسته شدن درب انتهای کامیون وجود ندارد و مشکلاتی بوجود خواهد آورد.

 

باربری دامغان با کامیون 911  ( 5/5 تنی ) 

کامیون 911 یکی دیگر از انواع کامیون ها می باشد که دارای ابعاد کوچک تر و توان باربری کمتری می باشد و برای باربری دامغان مورد استفاده قرار میگیرد ؛ این کامیون دارای اتاق بار 5 متری می باشد که توان حمل بار تا 5/5 تن را دارد. در واقع این کامیون توانی مابین کامیونت ها و کامیون تک دارد و برای حمل بسیاری از بارها مناسب است.

 

باربری با انواع تریلی از دامغان به شهرستان

 

در باربری دامغان به سایر شهرستان ها می توانید برای بارهایی که حجم و وزن آن ها بالاتر از توان کامیون ها باشند از انواع تریلی های کفی ، کمرشکن ، بغلدار و تریلی چادری (ترانزیت) استفاده کنید. حمل بار با تریلی تا وزن  24 تن انجام می شود .

در صورتی که بار شما ترافیکی باشد می توانید با اخذ مجوز پروانه صدور بار خود را از باربری دامغان به سایر شهرستان ها ارسال کنید. 

 

باربری دامغان با تریلی کفی

برای حمل و نقل بسیاری از انواع محموله ها و کالاها در باربری دامغان استفاده از تریلی کفی یک گزینه بسیار مناسب است . تریلی کفی و تریلی بغلدار برای حمل محموله هایی مانند کیسه  جامبو ، آهن آلات ، ضایعات آهن ، لوله و میلگرد ، دستگاه های صنعتی و خط تولید و . . . . مورد استفاده قرار می گیرند.

 

باربری دامغان با تریلی ترانزیت چادری

در باربری دامغان به شهرستان ها در صورتی که محموله شما یک محموله تجاری و بسته بندی شده یا محموله ای حساس باشد ، تریلی ترانزیت چادری گزینه بسیار خوبی برای حمل اینگونه بارها می باشد . تریلی چادری به دلیل قابلیت پلمپ در گمرک بارهای صادراتی و تجاری حساس نیز با این تریلی جابجا می شوند . باربری دامغان با تریلی چادری برای حمل بار تا 24 تن انجام می شود .

باربری با انواع تریلی دامغان
باربری با انواع تریلی دامغان

ارسال بار با انواع خودروهای حمل و نقل از باربری گرمسار با مناسب ترین هزینه

 

باربری با انواع کامیونت از دامغان 

 

کامیونت ها یکی دیگر از خودرو هایی هستند که می توانید جهت باربری دامغان به شهرستان ها سفارش دهید.  کامیونت ها با توجه به اتاق بارشان به سه دسته تقسیم می شوند و هر یک برای حمل بارهای خاصی در باربری دامغان مورد استاده قرار می گیرند ؛

 

 • کامیونت مسقف دارای اتاقکی سرپوشیده به طول 5 متر ، عرض 2 متر و ارتفاع 2 و نیم متر می باشد ؛ از این کامیونت می توانید برای حمل بارهای حساس ، اثاثیه منزل و . . . استفاده کنید.
 • کامیونت روباز دارای اتاق باری در ابعاد 2 متر در 4 متر می باشد ، این کامیونت توان حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل انواع بار مناسب می باشد. باربری دامغان با کامیونت روباز ایسوزو در اسرع وقت با کمترین کرایه انجام خواهد شد.
 • کامیونت بغل بازشو دارای اتاق باری همچوت کامیونت روباز می باشد با این تفاوت که از بغل هم درب دارد و امکان بارگیری و تخلیه بار را فراهم می شود ، برای حمل بارهای پالتی می توانید از این کامیونت استفاده کنید.

علاوه بر باربری دامغان ، به صورت همه روزه حمل بار با خاور از باربری ایوانکی توسط تیم آنی بار انجام خواهد شد .

 

باربری دامغان برای محموله ویژه

 

محموله ویژه نام دیگر محموله های بزرگ و سنگین میباشد که برای حمل و نقل آنها نیاز به تخصص ویژه ای است . باربری دامغان آنی بار برای حمل و نقل محموله های سنگین و حجیم وارداتی از نقاط مختلف کشور به هرمزگان و دامغان بصورت تخصصی و همه روزه آماده ارائه خدمات باربری میباشد.

از آنجایی که دامغان مهمترین مرکز ورود بار و کالا به ایران است ، محموله های مختلفی از این طریق وارد ایران میشوند . ورود قطعات صنعتی و نیروگاهی ، لوکوموتیو ، دستگاه های بزرگ و . . . همگی از طریق دامغان انجام میشود . از همین جهت ، باربری دامغان بصورت همه روزه امکان انتقال این موارد به نقاط مختلف کشور را برای شما فراهم مینمایند.

حمل و نقل ویژه در باربری دامغان با استفاده از بوژی و کمرشکن انجام میشود و امکان انتقال محموله های فوق سنگین فراهم خواهد بود.

حمل محموله های ترافیکی از دامغان
حمل محموله های ترافیکی از دامغان

لیست باربری های دامغان 

 

باربری های بسیاری در دامغان فعال هستند اما خدمات اکثر آن ها تنها بصورت درون شهری داخل دامغان یا نهایتا باربری برای سایر شهرهای استان می باشد .

در لیست زیر دو عدد از باربری هایی را مشاهده می کنید که خدمات حمل و نقل و باربری دامغان را در اختیارتان قرار می دهند.

باربری آنی بار دامغان 

همانطور که میدانید آنی بار یک شرکت حمل و نقل بین شهری است که داری شعب مختلف در سراسر کشور می باشد . خدمات باربری را در کل ایران در اختیارتان قرار می دهد. بهترین انتخاب برای باربری دامغان به سایر شهر ها آنی بار می باشد. باربری از دامغان به تمام شهر های کشور را می توانید به آنی بار بسپارید.

باربری ماهان دامغان

یکی دیگر از باربری های خوب این شهرستان می باشد ، خدمات باربری ماهان دامغان شامل حمل خرده بار از دامغان به تهران و سایر شهرها می باشد . خودرو های موجود در باربری ماهان کامیونت و کامیون می باشد .

باربری عدالت دامغان

این باربری خدمات درون شهری در شهر دامغان را در اختیارتان قرار می دهد ، باربری عدالت دامغان امکان حمل بار در دامغان ، دلیجان ، تفرش ، خمین ، محلات ، ساوه ، کمیجان و … را برای شما فراهم می کند. 

باربری شاهین دامغان

باربری شاهین دامغان یکی از مجهزترین باربری های دامغان با کادری مجرب و ماشین های به روز و مدل جدید آماده ارائه خدمات به شهروندان عزیز است.حمل کالا و اثاثیه به سراسر ایران با باربری شاهین دامغان با مجوز رسمی حمل بار. انواع کامیون و تریلی با صدور بارنامه و بیمه بار در شرکت حمل و نقل شاهین دامغان.

 

باربری های بسیاری خدمات حمل بار به شهرستان ( حمل و نقل بین شهری ) را در سراسر کشور ارائه می دهند ، اما قطعا آنی بار از تمام آن ها برتر و بهتر است ، با یک بار استفاده از خدمات آنی بار ، مشتری همیشگی ما خواهید شد.

 

باربری دامغان همراه با بیمه نامه معتبر و رایگان

 

باربری دامغان به شهرستان ها با بیمه ی رایگان 100 میلیون تومانی انجام میشود و ایمنی کامل برای شما فراهم میشود .  آنی بار در حمل بار از باربری دامغان به سایر شهرستان ها بیمه نامه معتبر که تمامی حوادث را تحت پوشش قرار می دهد استفاده می کند.

این بیمه نامه بر اساس تجربه بیش از سی سال آنی بار تنظیم شده است و تمام تهدیدی ها در فرآیند باربری شناخته شده و همه ی آنها در این بیمه نامه لحاظ شده است.

از جمله حوادث هنگام باربری دامغان با سایر شهرها می توان به مواردی همچون آتش سوزی،تصادف،آب خوردگی،شکستگی ، آسیب و سایر عوامل طبیعی و غیر طبیعی اشاره کرد.

این بیمه نامه متناسب با ارزش بار تنظیم می شود.

تخفیف ویژه آنی بار در باربری دامغان ارائه 100 میلیون بیمه نامه رایگان می باشد .

یکی از مهمترین موارد هنگام باربری بین شهری داشتن پوشش بیمه می باشد ؛ بیمه نامه شامل حمل تمامی بارها تجاری ، صنعتی ، اثاث منزل  و . . . با انواع خودرو های باربری می شود .

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

شماره باربری دامغان برای دریافت مشاوره

 

یکی از ویژگی های آنی بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل بار ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوره تخصصی باربری دامغان امکان باربری ارزان به شهرستان بصورت سریع و تخصصی محموله های شما را فراهم می نماید.

شرکت آنی بار با ارائه خدمات باربری اینترنتی در اسرع وقت امکان انتقال کالاهای شما با مناسب ترین نوع خودروی باربری و همچنین ارزانترین قیمت را برای شما  فراهم می نماید . مشاوره تخصصی مجموعه آنی بار امکان ارسال محموله ها با کمترین قیمت و بالاترین ایمنی را فراهم می نماید که این ویژگی سبب شده است بسیاری از هموطنان تمایل به همکاری با تیم متخصص آنی بار داشته باشند.

جهت دریافت خدمات مورد نظر از طریق شماره باربری دامغان = 57669-021 ارتباط برقرار کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع