anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری از قم به تهران

ارسال بار و کالا از قم به تهران با کمترین هزینه بصورت همه روزه 

 

 

حمل و نقل بار و کالا از قم به تهران بصورت همه روزه با انواع خودروهای مخصوص حمل بار در تناز های مختلف با ارزانترین نرخ کرایه بصورت تخصصی ؛ حمل و نقل تخصصی بار و کالای شما از استان قم با بهترین بیمه نامه انجام میشود. 

 

 

ارسال بار به تهران با نازلترین نرخ کرایه و بصورت همه روزه انجام میگیرد و شما تنها می توانید با یک تماس تلفنی اقدام به سفارش خدمات مورد نیاز خود نمایید. 

 

 

تخصصی ترین باربری قم به تهران با سابقه طولانی در انتقال انواع بار و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی در کمترین زمان ممکن با بیمه کامل 

 

 

حمل بار با تریلی از قم به تهران

 

برای حمل و نقل بارهای سنگین و فوق سنگین ، از تریلی ها استفاده میشود . تریلی ها امکان حمل بار تا تناژ حدود ۲۳-۲۴ تن را دارند و با اتاق های مختلف برای حمل بارهای مختلف طراحی شده اند . 

 

 

تریلی های انی بار توان حمل بار های روی پالت ، دست چین ، ضایعات آهن و کاغذ ، دستگاه های صنعتی و . . . از قم را دارند و برای حمل بارهای بسیار سنگین معمولا از تریلی کمرشکن استفاده میشود . 

 

تریلی ها دارای انواع مختلفی هستند که عبارتند از : 

 

 • تریلی کفی 
 • تریلی بغلدار 
 • تریلی ترانزیت چادری

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری تریلی قم
  باربری تریلی قم

   

  باربری با کامیون از قم 

   

  برای حمل و نقل محموله ها و کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی ، کامیون ها خودروهای باربری بسیار مناسب و پر استفاده ای هستند . از همین جهت همه روزه تعداد زیادی از کامیون ها آنی بار برای مقاصد مختلف استان تهران از قم بارگیری می شوند . 

   

  شما میتوانید انواع کامیون ۱۰ تن ، ۱۵ تن و ۹۱۱ را بصورت همه روزه از همه نقاط استان قم برای تهران سفارش دهید و محموله خود را جابجا نمایید . 

   

  از کامیون ها برای حمل بارهای تجاری مانند تولیدات کارخانجات ، محصولات کشاورزی ، دستگاه های صنعتی ، لاستیک و پلاستیک و . . . استفاده میشود . 

   

   

  باربری خاور و ایسوزو قم تهران

   

   

  برای حمل و نقل محموله هایی که وزن آنها کمتر از ۴ تن باشد از خاور و کامیونت استفاده میشود . کامیونت و خاور دارای ۲ نوع اتاق روباز باری و مسقف هستند که بر اساس نیاز و نوع بار مورد استفاده قرار میگیرند . 

   

  آنی بار برای حمل و نقل بارهای تجاری و صنعتی شما کامیونت ها را تحت پوشش بهترین و کاملترین بیمه نامه در اختیارتان قرار میدهد . معمولا از کامیونت و خاور مسقف برای حمل اثاثیه ، مبلمان و سرویس خواب و محموله های تجاری حساس استفاده میشود . اما از خاور روباز برای حمل انواع بار و کالا استفاده میشود . 

   

  علاوه بر قم ، باربری اصفهان به تهران نیز یکی از ویژه ترین خدمات آنی بار است . 

   

  ارسال آهن آلات به تهران از قم 

   

   

  برای حمل و نقل انواع آهن آلات می توانید خودروی باربری مورد نیاز را از طریق خدمات آنی بار تامین نمایید . حمل و نقل انواع میلگرد ، تیر آهن ، پروفیل ، لوله و . . .  بصورت تخصصی و حرفه ای برای تهران انجام میشود . 

   

   

  برای حمل آهن آلات همه نوع خودروی باربری می توان استفاده نمود که این موضوع بستگی به نوع آهن آلات ، ابعاد و وزن انها دارد . 

   

  باربری آهن با کامیون
  باربری آهن با کامیون

  ارسال اثاثیه از قم به تهران

   

   

  یکی از تخصص های آنی بار ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل است که از شهر های مختلف کشور با کمترین هزینه بصورت حرفه ای به شما ارائه می گردد . آنی بار امکان حمل و نقل اثاث و لوازم منزل را به همراه امکان بسته بندی تخصصی و حمل توسط کارگران و متخصصین حمل اثاثیه برای شما عزیزان فراهم می نماید . 

   

   

  ارسال اثاثیه از قم ، نه تنها برای تهران بلکه برای سایر شهر ها و شهرستان ها نیز ممکن است . معمولا برای اثاث کشی از کامیونت مسقف استفاده میشود اما در صورتی که شما درخواست نیسان یا کامیونت روباز نیز داشته باشید این امر امکان پذیر است . 

   

  برای حفاظت از اثاثیه از پتو لا به لای آنها استفاده میشود . 

  حمل اثاثیه منزل
  حمل اثاثیه منزل

  حمل بار به قم نیز توسط تیم حرفه ای انی ار از همه نقاط کشور در اسرع وقت انجام میشود  . 

   

  باربری از شهرک صنعتی شکوهیه به تهران

   

  برای حمل و نقل بار از بزرگترین شهرک صنعتی در استان قم نیز میتوانید روی خدمات آنی بار حساب کنید . آنی بار روزانه تعداد زیادی از انواع کامیونت و تریلی و کامیون را در محدوده شکوهیه در اختیار شما قرار میدهد تا با نازلترین نرخ کرایه امکان ارسال بار و کالا از این منتطقه را داشته باشید . 

   

  باربری شکوهیه توسط آنی بار برای همه شهر ها و شهرستان های کشور بصورت همه روزه در اختیار شما قرار میگیرد . 

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  بیمه نامه کامل باربری قم

   

  برای حمل و نقل بار و کالا از قم به تهران یا سایر شهرستان های کشور ، آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را در نظر گرفته است . بیمه نامه آنی بار در صورت بروز حوادثی که سبب خسارت به محموله گردد بصورت کامل خسارت صاحبین بار را جبران خواهد نمود . خواه این حوادث طبیعی باشند و خواه غیر طبیعی 

   

  برای حمل و نقل بار و کالای شما ، آنی بار تا ۳۰ میلیون تومان بیمه رایگان در نظر میگیرد و در صورتی که ارزش محموله بیش از این باشد ، امکان افزایش سطح پوشش بیمه تا مبالغ بالاتر نیز فراهم است . 

   

  خساراتی که بر اثر آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . بوجود می آیند ، همگی تحت پوشش خدمات بیمه آنی بار هستند . 

   

   

  حمل و نقل کالا و بار از قم به تهران یک فرایند تخصصی است و عدم تجربه در خدمات رسانی ممکن است مشکلات و خسارات زیادی به بار آورد . باربری قم تخصص آنی بار است و بصورت همه روزه برای تهران و همه شهر های کشور انجام میشود . شما می توانید با یک تماس تلفنی ارزانترین نرخ کرایه را از طریق کارشناسان ما استعلام نمایید . 

   

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع