باربری ایذه به شهرستان

بهترین باربری ایذه کدام است ؟

 

برای خدمات باربری ایذه شرکت ها و مجموعه های مختلفی در حال ارائه خدمات حمل و نقل و باربری هستند. هر یک از این شرکت ها دارای ویژگی ها و خدمات خاصی هستند اما شرکت حمل و نقل و باربری ایذه آنی بار به عنوان قدیمی ترین و بهترین شرکت باربری در ایذه به صورت همه روزه بهترین خدمات را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار میدهد. خدمات آنی بار را می توانید از طریق شماره باربری ایذه رزرو کنید .

منظور از خدمات باربری ایذه فراهم نمودن شرایط و امکانات برای انتقال محموله های مختلف از ایذه به همه نقاط کشور است . تیم متخصص انی بار با بیش از 35 سال سابقه در ارائه خدمات باربری ایذه در اسرع وقت با خودروهای باربری مختلف امکان انتقال کالاهای مختلف را برای شما فراهم می نماید.

 

برای باربری ایذه ، همه خودروهای باربری به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه هستند و امکان ارسال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نمایند. علاوه بر ارسال بار از ایذه به سایر شهر ها و استان های کشور ، حمل بار به ایذه نیز بصورت تخصصی و همه روزه در اسرع وقت انجام خواهد شد.

 

شماره باربری ایذه 57669-021 می باشد .

ارسال بار و کالا از ایذه
ارسال بار و کالا از ایذه

باربری بهبهان و باربری ماهشهر از دیگر خدمات آنی بار در استان خوزستان می باشد . 

 

یکی از مهمترین ویژگی های باربری ایذه آنی بار در اختیار داشتن انواع خودروهای باری است که امکان بارگیری و انتقال محموله های مختلف را فراهم می نماید. در خدمات باربری آنی بار خودروهای باری زیر در اختیارتان قرار خواهند گرفت : 

 

باربری تریلی ایذه برای شهرستانها

 

آنی بار برای انتقال محموله های سنگین و سایز بزرگ شما از ایذه به صورت همه روزه انواع تریلی ها را در اختیارتان قرار میدهد . تریلی های آنی بار برای ارسال محموله های مختلف شما در کمترین زمان ممکن آماده بارگیری هستند.

آنی بار تریلی های زیر را با کمترین هزینه برای انتقال محموله های شما از باربری ایذه در اختیارتان قرار میدهد : 

تریلی کفی

تریلی کفی یکی از پر استفاده ترین انواع تریلی می باشد که در خدمات باربری ایذه به صورت تخصصی و همه روزه توسط انی بار در اختیار شما قرار میگیرد. این نوع تریلی برای بارگیری و انتقال محموله های بسته بندی شده روی پالت ، محموله های کیسه جامبو ، محموله های آهن آلات و دستگاه های صنعتی و ماشین آلات مناسب است. 

با استفاده از تریلی کفی امکان بارگیری تا 23 تن فراهم خواهد شد. 

تریلی کمرشکن

کمرشکن نوعی از تریلی است که امکان بارگیری و انتقال محموله های فوق سنگین را فراهم می نماید. تریلی کمرشکن برای بارگیری محموله ها تا 70 تن مناسب است و امکان انتقال محموله های بزرگ و فوق سنگین را برای شما فراهم می نماید.

 

تریلی کمرشکن دارای 3 نوع می باشد : 

 

  • کمرشکن 5 محور 
  • کمرشکن 9 محور 
  • کمرشکن 11 محور

باربری ایذه با انواع کامیون به صورت همه روزه

 

اگر قصد دارید بار و کالای خود را از باربری ایذه به سایر نقاط کشور ارسال کنید ،  ما انواع کامیون را در اختیار شما قرار می دهیم تا با کمترین هزینه بار و کالای خود را با کامیون مناسب به سایر نقاط ارسال نمایید.

ما با کامیون ۱۰تن ، کامیون ۱۵ تن و کامیون ۵ تن انواع بار و کالای شما را در باربری ایذه به سایر شهرها و شهرستان ها ارسال خواهیم نمود.

به عنوان مثال ، برای باربری ایذه با کامیون تک ، امکان بارگیری محموله ها تا 10 تن برای شما فراهم است . اما برای بارگیری 15 تن بار باید از کامیون جفت استفاده کرد.

کامیون های آنی بار در کمترین زمان ممکن بهترین و سریعترین خدمات باربری را در اختیار شما قرار می دهند.

حمل انواع بار با ابعاد و تناژ متناسب با کامیون را به باربری ایذه آنی بار بسپارید. شماره باربری ایذه57669-021 می باشد.

علاوه بر باربری ایذه برای باربری دزفول نیز می توانید به صورت همه روزه تخصصی از خدمات ما بهره مند شوید .

باربری با انواع کامیون و تریلی از ایذه
باربری با انواع کامیون و تریلی از ایذه

باربری ایذه به سایر شهر ها با خاور و کامیونت

 

یکی دیگر از خودرو های حمل بار که در باربری ایذه و سایر باربری ها بسیار کاربرد دارد خاور یا کامیونت می باشد. خاور ها در دو نوع مسقف و روباز آماده حمل انواع بارها و کالا ها از باربری ایذه به سایر شهر ها می باشند.

خاور روباز با داشتن اتاق بار به ابعاد 2 متر عرض و 4 متر طول توانایی حمل انواع بار های ساختمانی ، کشاورزی ، آهن آلات و . . . تا وزن 4 تن دارد. باربری ایذه با کمترین هزینه با استفاده از خاور روباز انجام  می شود.

خاور مسقف به دلیل داشتن اتاقک ، توان حمل بار کمتری نسبت به خاور روباز دارد. خاور مسقف نیز در ابعاد 2 متر در 4/5 متر مناسب حمل بارهای حساس و بسته بندی شده تا وزن 3/5 تن می باشد.

باربری ایذه برای حمل و نقل با کامیونت ، در اسرع وقت بهترین و تخصصی ترین خدمات را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

 

باربری انواع بار و کالا از ایذه

 

برای باربری ایذه ، آنی بار بصورت همه روزه امکان انتقال محموله های مختلف با ابعاد و شرایط و انواع مختلف را برای شما فراهم نموده است .

آنی بار برای بارگیری انواع کالا تجهیزات لازم را در نظر گرفته است تا حین حمل کوچک ترین آسیب به بار وارد نشود.

نمونه ای از بارهایی که آنی بار از باربری ایذه به سایر شهرستان ها ارسال کرده است در زیر آورده شده است :

  1. باربری اثاثیه و اسباب منزل 
  2. انواع بشکه ،کانتینر ،پالت
  3. انواع نبشی و میل گرد و ورق ها و شمش ها 
  4. ارسال انواع ماشین ها و وسایل نقلیه با خودرو بر 
  5. انواع مواد تره باری و غذایی 
  6. ارسال مواد پلاستیکی 
  7. انواع مواد چوبی 

همچنین بارهایی همچون فرش ، شیشه ، برنج ، دام و طیور زنده  و بارهایی که نیاز به ماشین های یخچالی و کمپرسی دارند در آنی بار بارگیری نمی شود.

برای باربری ایذه ، همه نوع محموله ها بصورت همه روزه از همه نقاط کشور به ایذه ارسال می شوند. تنها کافیست با شماره باربری ایذه در تماس باشید. 

 

علاوه بر باربری ایذه ، باربری اهواز با کمترین هزینه به صورت تخصصی و همه روزه انجام می شود .

حمل انواع بار و کالا از ایذه به سراسر کشور
حمل انواع بار و کالا از ایذه به سراسر کشور

حمل اثاث منزل در ایذه

 

از دیگر خدمات تخصصی آنی بار در باربری ایذه ، حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل می باشد. ما در باربری ایذه بهترین و ایمن ترین کامیونت های مسقف و روباز را برای حمل اثاث شما به سایر شهر ها در اختیارتان قرار می دهیم.

 

آنی بار با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت آماده انتقال انواع لوازم منزل و اثاثیه در ایذه می باشد و با بهترین بیمه نامه امنیت محموله های شما را تامین می نماید.

 

باربری ایذه به شهرستان برای اسباب کشی های شما تیم بسته بندی حرفه ای را در اختیارتان قرار میدهد تا محموله ها به خوبی و به صورت کامل بسته بندی شوند.

 

کامیونت ها با گذاشتن پتو بین اثاثیه مانع از آسیب دیدن بارتان می شوند. کامیون ها به دلیل فنربندی نرمی که دارند و سر پوشیده بودن مانع از تکان های شدید به بار می شوند و از اثاثیه در برابر باد و آب و آتش محافظت می کنند.

 

علاوه بر باربری ایذه به شهرستان ها ،باربری آبادان و باربری خرمشهر نیز بصورت تخصصی و همه روزه توسط تیم متخصص آنی بار از همه نقاط کشور به شما عزیزان ارائه میشود.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری ایذه همراه با بیمه نامه معتبر

 

یکی دیگر از مواردی که شرکت به آن اهمیت بخصوص و ویژه می دهد و از اولویت ها ی شرکت در باربری ایذه به سایر شهرستان ها می باشد.

زیرا آنی بار با تجربه بیش از سی سال تمامی خطرات و حوادثی که می تواند انواع کالا ،محموله و اثاث منزل را حین باربری ایذه به شهرستان و در حالت کلی باربری بین شهری تهدید کند را شناسایی کرده است و برای مصون ماندن مشتریان از این خسارت های پیش بینی نشده بیمه نامه معتبری را تنظیم می کند.

در بیمه نامه باربری ایذه تمامی حوادث گنجانده شده و از آن موارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تصادف،آتش سوزی،آب خوردگی،شکستگی و همچنین به حوادثی که مربوط به شرایط جوی و آب و هوایی می شود،اشاره کرد

شرکت آنی بار برای حمل تمامی بارها بیمه ی رایگان 100 میلیونی باربری ایذه در نظر گرفته است و شما می توانید این میزان را معادل ارزش بار خود افزایش دهید.

شماره باربری ایذه 57669-021 می باشد . 

برای ارسال بار از باربری اندیمشک به سایر شهر ها می توانید با آنی بار تماس بگیرید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع