باربری ایرانشهر به شهرستان ها + کمترین قیمت

باربری ایرانشهر به تمام نقاط کشور

 

حمل و نقل و ارسال بار از ایرانشهر به همه نقاط کشور با انواع خودروی باربری توسط آنی بار انجام می شود و شما عزیزان می توانید انواع محموله و کالا را با کمترین هزینه به همه نقاط کشور منتقل کنید. باربری ایرانشهر برای انتقال کالا و محموله های شما از انواع خودروهای باربری استفاده می نماید که امکان ارسال انواع محموله و کالا ، آهن آلات ، تولیدات کارخانجات ، لوازم اداری و لوازم منزل از ایرانشهر به سایر نقاط کشور را فراهم می نماید.

 

باربری ایرانشهر به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه می باشد و تا سقف 100 میلیون تومان به صورت رایگان انجام میشود. آنی بار ارزانترین خدمات باربری ایرانشهر به سراسر کشور را با انواع کامیون و تریلی و خاور به شما ارائه می دهد.

 

برای ثبت سفارش خدمات باربری ایرانشهر و یا مشاوره با کارشناسان ما می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید.

حمل بار و کالا از ایرانشهر
حمل بار و کالا از ایرانشهر

علاوه بر خدمات باربری ایرانشهر، باربری زاهدان به تمام نقاط کشور توسط آنی بار همراه با بیمه نامه کامل و تخصصی با کمترین هزینه توسط آنی بار انجام می شود.

 

ارسال بار از ایرانشهر به تهران و سایر شهرها

 

تهران یکی از بزرگترین مراکز صنعتی و تجاری کشور است که همه روزه بخش زیادی از تولیدات سایر نقاط ایران را تامین می کند ، به همین جهت به مواد اولیه برای تولیدات کارخانجات نیاز دارد.

از همین جهت از همه شهرها و شهرستان های کشور همه روزه حجم زیادی از انواع کالا و مواد اولیه به تهران ارسال میشود که ایرانشهر نیز بخش عمده ای از این موضوع را تشکیل میدهد ، باربری ایرانشهر مناسب حمل بار به تهران می باشد.

برای حمل و نقل بار و کالا از باربری ایرانشهر ، آنی بار علاوه بر تهران برای سایر شهر ها و شهرستان ها نیز خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار می دهد .

 • باربری ایرانشهر به تهران
 • باربری ایرانشهر به مشهد
 • باربری ایرانشهر به تبریز
 • باربری ایرانشهر به کرمان
 • باربری ایرانشهر به بندرعباس
 • و . . . . . .

خدمات باربری ایرانشهر را در کمترین زمان ممکن با انواع کامیون و تریلی به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر از آنی بار بخواهید.

حمل انواع بار و اثاثیه منزل در باربری زابل با مناسب ترین هزینه انجام می شود.

 

باربری با تریلی از ایرانشهر

 

برای حمل و نقل محموله های تجاری و صنعتی در حجم و ابعاد سنگین و بزرگ در باربری ایرانشهر ، تریلی گزینه مناسبی است . مخصوصا برای ایرانشهر که تعداد زیادی از رانندگان تریلی اهل این شهرستان هستند.

ما همه روزه انواع تریلی را از باربری ایرانشهر برای جابجایی بار و کالا و محموله های شما در اختیارتان قرار میدهیم تا در اسرع وقت بارهای با وزن بالا را جابجایی نمایید.

 

 • حمل بار از ایرانشهر با تریلی کفی
 • حمل بار از ایرانشهر با تریلی بغلدار
 • حمل بار از ایرانشهر با تریلی ترانزیت

 

تریلی کفی دارای طول بار حدود 12 متر تا 13 متر و 60 است . بصورت استاندارد امکان حمل 23- 24 تن بار را دارد.

 

خدمات حمل بار با تریلی علاوه بر باربری ایرانشهر از سایر شهر های استان سیستان و بلوچستان نیز به شما عزیزان ارائه میشود .

باربری ایرانشهر با کمرشکن

 

برای حمل و نقل محموله های بسیار سنگین در باربری ایرانشهر ، از تریلی کمرشکن استفاده میشود . این نوع تریلی توان بالایی در حمل و نقل محموله های با وزن نهایتا 70 تن را دارند.

برای حمل و نقل محموله های مختلف می توانید از طریق تریلی کمرشکن که بر اساس نوع محموله مورد استفاده قرار میگیرد بهره مند شوید . باربری ایرانشهر با تریلی کمرشکن همه روزه همراه با کاملترین بیمه نامه انجام میشود.

برای هماهنگی های لازم جهت حمل بارهای ترافیکی چند روز قبل با شماره باربری ایرانشهر 57669-021 تماس بگیرید.

حمل و نقل بارهای سنگین از ایرانشهر
حمل و نقل بارهای سنگین از ایرانشهر

 

حمل بار از ایرانشهر با کامیون

 

حمل و نقل بار و کالا تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه معتبر از باربری ایرانشهر با انواع کامیون

 

 

حمل و نقل حرفه ای در ایرانشهر تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه انجام میگیرد و خودروی باربری بر اساس میزان حجم و ارزش بار تحت پوشش بیمه قرار میگیرد. آنی بار انواع کامیون را برای ارسال بار و کالا از باربری ایرانشهر به نقاط دیگر کشور در اختیار شما قرار میدهد.

 • کامیون 10تن از ایرانشهر
 • کامیون 15 تن از ایرانشهر
 • کامیون 911 از ایرانشهر

حمل بار از ایرانشهر با کامیون ۶ چرخ ( تک )

 

کامیون ۶ چرخ یا کامیون تک ، برای حمل بارهای با وزن نهایتا ۱۰ تن مناسب است . این کامیون دارای ابعاد ( عرض = ۲ متر و ۱۰ سانتی متر ؛ طول اتاق = ۵ متر و ۸۰ سانتی متر ) است.

با استفاده از کامیون تک ۱۰ تن می توانید انواع بار و کالا را بصورت تخصصی و سریع و ارزان در باربری ایرانشهر ارسال کنید . این کامیون از برند های بنز ، ولوو ، ماک و . . . برای حمل بارهای مختلف از باربری ایرانشهر در اختیارتان قرار می گیرد.

 

حمل بار از ایرانشهر با کامیون ۱۰ چرخ ( جفت )

 

کامیون ۱۰ چرخ یا کامیون جفت برای حمل و نقل انواع بار و کالاهای مختلف تا تناژ ۱۵ تن در باربری ایرانشهر مورد استفاده قرار میگیرد. کامیون ۱۰ چرخ نیز مانند کامیون تک برای حمل همه نوع بار در باربری ایرانشهر مورد استفاده قرار میگیرد . البته اتاق بار این خودروی باربری کمی بزرگتر از کامیون تک است.

( طول حدود ۶ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض ۲ متر و ۳۰ سانت )

باربری ایرانشهر با کامیون بصورت همه روزه و برای تمام نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های خود را داشته باشید .

برای حمل بار به ایرانشهر از سایر نقاط کشور نیز خدمات باربری در اختیار شما قرار میگیرد .

برای دریافت انواع کامیون و کامیونت با شماره باربری ایرانشهر تماس بگیرید.

حمل بار با انواع کامیون از ایرانشهر
حمل بار با انواع کامیون از ایرانشهر

حمل بار به ایرانشهر یکی دیگر از خدمات آنی بار می باشد و زیر مجموعه از خدمات حمل بار به شهرستان می باشد .

 

باربری با انواع خاور از ایرانشهر

 

یکی از خودروهای مورد استفاده در حمل و نقل شهری و بین شهری ، خاور و کامیونت است . این خودروها برای باربری ایرانشهر بصورت همه روزه در اختیار شما قرار می گیرند و امکان حمل بار تا تناژ 3-4 تن را دارد.

باربری ایرانشهر با خاور برای تهران و سایر شهرستان های کشور انجام می شود و شما می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین و کاملترین خدمات را از ما بخواهید . ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی با خاور از ایرانشهر از جمله خدماتی است که آنی بار به شما ارائه می نماید.

علاوه بر این ، امکان حمل اثاثیه و لوازم منزل نیز برای شما فراهم است که با خاور و کامیونت مسقف انجام می شود.

 • ارسال بار از ایرانشهر با خاور مسقف مناسب حمل اثاثیه منزل و لوازم منزل می باشد.
 • ارسال بار از ایرانشهر با خاور روباز مناسب حمل انواع بار و کالا های صنعتی ، تجاری و ساختمانی و . . .

 

خاور ها دارای انواع دیگری هم هستند که برای موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند . خاور بغل بازشو از مهمترین آنها است که برای بارگیری پالتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . برای باربری ایرانشهر ، همه روزه خاور بغل بازشو در اختیار شما قرار می گیرد.

 

باربری ایرانشهر آنی بار برای انتقال بارهای زیر 4 تن از انواع خاور ها بنا بر نیاز شما استفاده خواهد نمود. شما می توانید انتقال سریع و ارزان بار را از هر نقطه ای از کشور انجام دهید. ما در باربری ایرانشهر با بهترین مشاوران و کارشناسان خدماتی تخصصی به شما ارائه می نماییم. شماره باربری ایرانشهر 57669-021 می باشد .

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار ایرانشهر تخصص مجموعه آنی بار است و به صورت تخصصی با بیش از 35 سال سابقه خدمات تخصصی و ارزان را در اختیار شما قرار میدهیم.

 

باربری ایرانشهر با بهترین بیمه نامه

 

شرکت حمل و نقل آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را برای باربری در نظر می گیرد. بیمه نامه ما بهترین و کاملترین پوشش بیمه را در اختیار شما قرار میدهد.

 

تمامی خسارات احتمالی در هنگام باربری ایرانشهر و حمل و نقل بار توسط شرکت بیمه گذار به صورت کامل پرداخت می گردد. خساراتی نظیر تصادفات ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . تحت پوشش کامل می باشد.

 

 

باربری به ایرانشهر از شهرستان و باربری ایرانشهر به تمامی نقاط کشور را می توانید از آنی بار بخواهید . ما خدمات حمل و نقل را به صورت سراسری در اختیار شما قرار میدهیم.

بیمه کامیون بین شهری
بیمه کامیون بین شهری

باربری چابهار یکی از مهمترین خدمات باربری آنی بار است که همراه با بیمه رایگان در اختیارتان قرار می گیرد.

شماره باربری ایرانشهر برای دریافت مشاوره

 

یکی از ویژگی های آنی بار نسبت به سایر شرکت های حمل و نقل بار ، ارائه مشاوره تخصصی می باشد. مشاوره تخصصی باربری ایرانشهر امکان باربری ارزان به شهرستان بصورت سریع و تخصصی محموله های شما را فراهم می نماید.

شرکت آنی بار با ارائه خدمات باربری اینترنتی در اسرع وقت امکان انتقال کالاهای شما با مناسب ترین نوع خودروی باربری و همچنین ارزانترین قیمت را برای شما فراهم می نماید . مشاوره تخصصی مجموعه آنی بار امکان ارسال محموله ها با کمترین قیمت و بالاترین ایمنی را فراهم می نماید که این ویژگی سبب شده است بسیاری از هموطنان تمایل به همکاری با تیم متخصص آنی بار داشته باشند.

جهت دریافت خدمات مورد نظر از طریق شماره باربری ایرانشهر = 57669-021 ارتباط برقرار کنید.

Tags: تریلی کفی ایرانشهر

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع