باربری ایزدشهر | شماره تلفن باربری ایزدشهر

باربری ایزدشهر به تمام نقاط کشور 

 

حمل و نقل و ارسال بار از ایزدشهر به همه نقاط کشور با انواع خودروی باربری توسط آنی بار انجام می شود.

 

ارزان ترین و کمترین تعرفه حمل و نقل بین شهری از باربری ایزدشهر ، تحت پوشش بیمه نامه معتبر و بارنامه حرفه ای

 

ارسال انواع محموله و کالا ، آهن آلات ، تولیدات کارخانجات ، لوازم اداری و لوازم منزل از ایزدشهر به سایر نقاط کشور تحت پوشش بیمه معتبر.

 

برای ثبت درخواست ، استعلام هزینه و انتخاب خدمات متناسب با نوع بار تنها کافیست با شماره تلفن باربری ایزدشهر ( 57669-021 ) تماس بگیرید.

 

آنی بار ارزانترین خدمات باربری ایزدشهر به سراسر کشور را با انواع کامیون و تریلی و خاور به شما ارائه می دهد.

ارسال بار از ایزدشهر
ارسال بار از ایزدشهر

باربری مازندران به تمام نقاط کشور توسط آنی بار همراه با بیمه نامه کامل و تخصصی با کمترین هزینه

 

ارسال بار از ایزدشهر به تهران و سایر شهرها

 

تهران یکی از بزرگترین مراکز صنعتی و تجاری کشور است که همه روزه بخش زیادی از تولیدات سایر نقاط ایران را تامین می کند ، به همین جهت به مواد اولیه برای تولیدات کارخانجات نیاز دارد.

از همین جهت از همه شهرها و شهرستان های کشور همه روزه حجم زیادی از انواع کالا و مواد اولیه به تهران ارسال میشود که ایزدشهر نیز بخش عمده ای از این موضوع را تشکیل میدهد ، باربری ایزدشهر مناسب حمل بار به تهران می باشد.

برای حمل و نقل بار و کالا از باربری ایزدشهر  ، آنی بار علاوه بر تهران برای سایر شهر ها و شهرستان ها نیز خدمات حمل و نقل را در اختیار شما قرار می دهد . 

 • باربری ایزدشهر به تهران
 • باربری ایزدشهر به مشهد
 • باربری ایزدشهر به تبریز
 • باربری ایزدشهر به کرمان 
 • باربری ایزدشهر به بندرعباس 
 • و . . . . . . 

خدمات باربری ایزدشهر را در کمترین زمان ممکن با انواع کامیون و تریلی به همراه بیمه نامه و بارنامه معتبر از آنی بار بخواهید.

حمل انواع بار و اثاثیه منزل در باربری محمودآباد با مناسب ترین هزینه انجام می شود.

 

باربری با تریلی از ایزدشهر

 

برای حمل و نقل محموله های تجاری و صنعتی در حجم و ابعاد سنگین و بزرگ در باربری ایزدشهر ، تریلی گزینه مناسبی است . مخصوصا برای ایزدشهر که تعداد زیادی از رانندگان تریلی اهل این شهرستان هستند. 

ما همه روزه انواع تریلی را از باربری ایزدشهر برای جابجایی بار و کالا و محموله های شما در اختیارتان قرار میدهیم تا در اسرع وقت بارهای با وزن بالا را جابجایی نمایید.

 

 • حمل بار از ایزدشهر با تریلی کفی 
 • حمل بار از ایزدشهر با تریلی بغلدار
 • حمل بار از ایزدشهر با تریلی ترانزیت

 

تریلی کفی دارای طول بار حدود 12 متر تا 13 متر و 60 است . بصورت استاندارد امکان حمل 23- 24 تن بار را دارد.

 

خدمات حمل بار با تریلی علاوه بر باربری ایزدشهر از سایر شهر های استان مازندران نیز به شما عزیزان ارائه میشود . باربری ساری یکی از مهمترین خدمات باربری آنی بار است. 

باربری ایزدشهر با کمرشکن 

 

برای حمل و نقل محموله های بسیار سنگین در باربری ایزدشهر ، از تریلی کمرشکن استفاده میشود . این نوع تریلی توان بالایی در حمل و نقل محموله های با وزن نهایتا 70 تن را دارند.

برای حمل و نقل محموله های مختلف میتوانید از طریق تریلی کمرشکن که بر اساس نوع محموله مورد استفاده قرار میگیرد بهره مند شوید . باربری ایزدشهر با تریلی کمرشکن همه روزه همراه با کاملترین بیمه نامه انجام میشود.

باربری با کمرشکن از ایزدشهر
باربری با کمرشکن از ایزدشهر

باربری آمل یکی دیگر از خدمات آنی بار در استان مازندران می باشد و زیر مجموعه از خدمات باربری شمال می باشد .

حمل بار از ایزدشهر با کامیون

 

حمل و نقل بار و کالا تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه معتبر از باربری ایزدشهر با انواع کامیون 

 

 

حمل و نقل حرفه ای در ایزدشهر تحت پوشش بیمه نامه و بارنامه انجام میگیرد و خودروی باربری بر اساس میزان حجم و ارزش بار تحت پوشش بیمه قرار میگیرد. آنی بار انواع کامیون را برای ارسال بار و کالا از باربری ایزدشهر به نقاط دیگر کشور در اختیار شما قرار میدهد.

 • کامیون 10تن از ایزدشهر
 • کامیون 15 تن از ایزدشهر
 • کامیون 911 از ایزدشهر

حمل بار از ایزدشهر با کامیون ۶ چرخ ( تک )

 

کامیون ۶ چرخ یا کامیون تک ، برای حمل بارهای با وزن نهایتا ۱۰ تن مناسب است . این کامیون دارای ابعاد ( عرض = ۲ متر و ۱۰ سانتی متر ؛ طول اتاق = ۵ متر و ۸۰ سانتی متر ) است. 

با استفاده از کامیون تک ۱۰ تن می توانید انواع بار و کالا را بصورت تخصصی و سریع و ارزان در باربری ایزدشهر ارسال کنید  . این کامیون از برند های بنز ، ولوو ، ماک و . . . برای حمل بارهای مختلف از باربری ایزدشهر در اختیارتان قرار می گیرد. 

 

حمل بار از ایزدشهر با کامیون ۱۰ چرخ ( جفت ) 

 

کامیون ۱۰ چرخ یا کامیون جفت برای حمل و نقل انواع بار و کالاهای مختلف تا تناژ ۱۵ تن در باربری ایزدشهر مورد استفاده قرار میگیرد. کامیون ۱۰ چرخ نیز مانند کامیون تک برای حمل همه نوع بار در باربری ایزدشهر مورد استفاده قرار میگیرد . البته اتاق بار این خودروی باربری کمی بزرگتر از کامیون تک است. 

( طول حدود ۶ متر و ۸۰ سانتی متر و عرض ۲ متر و ۳۰ سانت )

باربری ایزدشهر با کامیون بصورت همه روزه و برای تمام نقاط کشور در اختیار شما قرار میگیرد تا در اسرع وقت با کمترین هزینه امکان انتقال محموله های خود را داشته باشید . 

برای حمل بار به ایزدشهر از سایر نقاط کشور نیز خدمات باربری در اختیار شما قرار میگیرد . 

باربری با کامیون از ایزدشهر
باربری با کامیون از ایزدشهر

باربری چمستان نیز جزئی از خدمات آنی بار است که همه روزه از هر نقطه ای از کشور در اختیار شما میباشد.

 

باربری با انواع خاور از ایزدشهر

 

یکی از خودروهای مورد استفاده در حمل و نقل شهری و بین شهری ، خاور و کامیونت است . این خودروها برای باربری ایزدشهر بصورت همه روزه در اختیار شما قرار می گیرند و امکان حمل بار تا تناژ 3-4 تن را دارد. 

باربری ایزدشهر با خاور برای تهران و سایر شهرستان های کشور انجام می شود و شما می توانید در کمترین زمان ممکن بهترین و کاملترین خدمات را از ما بخواهید . ارسال کالاهای تجاری و صنعتی و شخصی با خاور از ایزدشهر از جمله خدماتی است که آنی بار به شما ارائه می نماید. 

علاوه بر این ، امکان حمل اثاثیه و لوازم منزل نیز برای شما فراهم است که با خاور و کامیونت مسقف انجام می شود. 

 • ارسال بار از ایزدشهر با خاور مسقف مناسب حمل اثاثیه منزل و لوازم منزل می باشد.
 • ارسال بار از ایزدشهر با خاور روباز مناسب حمل انواع بار و کالا های صنعتی ، تجاری و ساختمانی و . . . 

 

خاور ها دارای انواع دیگری هم هستند که برای موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرند . خاور بغل بازشو از مهمترین آنها است که برای بارگیری پالتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . برای باربری ایزدشهر ، همه روزه خاور بغل بازشو در اختیار شما قرار می گیرد.

 

باربری ایزدشهر آنی بار برای انتقال بارهای زیر 4 تن از انواع خاور ها بنا بر نیاز شما استفاده خواهد نمود. شما می توانید انتقال سریع و ارزان بار را از هر نقطه ای از کشور انجام دهید. ما در باربری ایزدشهر با بهترین مشاوران و کارشناسان خدماتی تخصصی به شما ارائه می نماییم.

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

باربری ایزدشهر با بهترین بیمه نامه

 

شرکت حمل و نقل آنی بار بهترین و کاملترین بیمه نامه را برای باربری در نظر می گیرد. بیمه نامه ما بهترین و کاملترین پوشش بیمه را در اختیار شما قرار میدهد.

 

تمامی خسارات احتمالی در هنگام باربری ایزدشهر و حمل و نقل بار توسط شرکت بیمه گذار به صورت کامل پرداخت می گردد. خساراتی نظیر تصادفات ، آتش سوزی ، سرقت و . . . . تحت پوشش کامل می باشد.

 

 

باربری به ایزدشهر از شهرستان و باربری ایزدشهر به تمامی نقاط کشور را می توانید از آنی بار بخواهید . ما خدمات حمل و نقل را به صورت سراسری در اختیار شما قرار میدهیم.

بیمه کامیون بین شهری
بیمه کامیون بین شهری

باربری بابل و باربری قائمشهر بصورت همه روزه در کمترین زمان ممکن به شما عزیزان ارائه میشود. 

استعلام کرایه و سفارش خدمات حمل و نقل بار از ایزدشهر

 

برای دریافت خدمات باربری ایزدشهر ، آنی بار همه روزه از طریق سامانه شماره تلفن 5 رقمی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

 

این خدمات علاوه بر ایزدشهر ، از سایر شهر ها و استان ها نیز قابل دسترس است. باربری ایزدشهر به نقاط مختلف کشور برای انواع خودروی باربری و مقاصد مختلف متفاوت است که برای استعلام آنها باید از طریق مشاوره با کارشناسان ما اقدام نمایید. 

 

با شماره آنی بار در ارتباط باشید و در کمترین زمان ممکن بهترین خدمات باربری ایزدشهر را با ارزانترین نرخ کرایه را در اختیار داشته باشید . 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع