anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری ایسوزو بندرترکمن + بیمه رایگان

حمل بار با ایسوزو از تهران به بندرترکمن

 

حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو از تهران و همه شهر های کشور برای بندرترکمن گلستان بصورت همه روزه . ارزانترین نرخ کرایه ایسوزو مسقف و روباز برای گلستان را می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان ما استعلام کنید. 

 

 

حمل و نقل کالا و بار با ایسوزو را از آنی بار بخواهید تا با ارزانترین هزینه بهترین خدمات را به شما ارائه نماییم . حمل و نقل تخصصی و حرفه ای با کمترین هزینه تحت پوشش بهترین بیمه نامه. 

 

 

مجموعه آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما انواع ایسوزو را از نقاط مختلف تهران در اختیارتان قرار میدهد تا بصورت همه روزه و ارزان قیمت امکان حمل بارهای نیمه سنگین را داشته باشید. 

 

 

ایسوزو های آنی بار در تمامی نقاط استان تهران برای حمل و بارگیری محموله های شما آماده می باشند . حمل بار به بندرترکمن و سایر شهر های استان گلستان انجام میشود. 

 

 

حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو برای بندرترکمن از تهران ، اسلامشهر ، رباط کریم ، ورامین و . . . .انجام میگیرد. 

 

 

انواع کامیونت ایسوزو برای بندرترکمن

 

 

 

برای حمل و نقل محموله شما تا بندرترکمن گلستان ، ۳ نوع کامیونت ایسوزو در اختیارتان قرار میگیرد.

 

 

 • باربری با ایسوزو مسقف 
 • باربری با ایسوزو روباز 
 • ایسوزو بغل بازشو 

 

بر اساس نوع بار و شرایط آن و وزن و ابعاد می توانید کامیونت ایسوزو مسقف مخصوص و مورد نیاز خودذ را در اختیار داشته باشید .  حمل و نقل بار با کامیونت های ایسوزو روباز برای انواع کالا انجام میشود و برای محافظت از محموله از چادر برزنتی و نایلون استفاده خواهد شد. 

 

کامیونت ایسوزو روباز معمولا برای حمل و نقل محموله ها و کالاهای غیر حساس مورد استفاده قرار میگیرد . زیرا حمل و نقل اینگونه محموله ها حساسیتی نسبت به شرایط جوی ندارد . به عنوان مثال ، حمل جک و قالب ساختمانی ، تخته و الوار بنایی ، کیسه مواد ، لاستیک و پلاستیک و . . . . . 

 

کامیونت ایسوزو مسقف نیز برای حمل هرنوع باری مورد استفاده قرار میگیرد که نیاز به محافظت بیشتری در برابر شرایط آب و هوایی داشته باشد . به عنوان مثال ، حمل کالاهای تجاری و برقی . 

 

باربری تهران به بندرترکمن علاوه بر کامیونت ها با سایر خودروهای باربری نیز انجام میشود . تنها کافیست با شماره های شرکت آنی بار در تماس باشید . 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  باربری با ایسوزو مسقف
  باربری با ایسوزو مسقف

  باربری تهران به گرگان با کمترین نرخ کرایه با انواع کامیونت های ایسوزو

   

  ارسال اثاثیه به بندرترکمن با ایسوزو

   

   

  برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل به بندرترکمن ، کامیونت ایسوزو مسقف بهترین و مناسب ترین گزینه است . حمل و نقل اثاثیه و لوازم و کالا های اداری و شخصی و صنعتی همگی با استفاده از کامیونت مسقف و روباز بصورت تخصصی امکان پذیر است.

   

   

  این خودروی باربری برای تردد در خیابان های شهری مثل تهران بسیار مناسب است و با کمترین مزاحمت برای سایر خودروها قادر به حمل بار و کالا از شهر ها است . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، از کامیونت های مسقف و یا روباز ایسوزو استفاده میشود. 

   

   

  این خودروی باربری به دلیل داشتن سقف ، از اثاثیه و لوازم منزل نیز بخوبی محافظت می نماید. 

   

  حمل و نقل انواع بار و کالا با استفاده از خدمات باربری ایسوزو گلستان با کمترین و ارزانترین نرخ کرایه 

   

  حمل اثاثیه منزل
  حمل اثاثیه منزل

   

  استعلام کرایه ایسوزو بندرترکمن

   

   

  برای اطلاع از نرخ دقیق و هزینه حمل و نقل بار و کالا با کامیونت ایسوزو به بندرترکمن گلستان ، میبایست بصورت تلفنی با مشاوران و کارشناسان ما مشاوره نمایید تا ارزانترین تعرفه و بروزترین نرخ کرایه به شما عزیزان ارائه گردد

   

   

  نرخ کرایه ایسوزو بر اساس موارد زیادی دوچار تغییرات میشود  که عبارتند از : 

   

   

  نوع خودروی مورد استفاده : ایسوزوی که شما مورد استفاده قرار میدهید ، در هزینه های باربری موثر است . ایسوزو مسقف معمولا دارای نرخ کرایه بیشتری نسبت به ایسوزو روباز است . از همین جهت هزینه های حمل و نقل بار با این خودروی باربری کمی بیشتر خواهد بود.

   

   

  شرایط خاص محموله : در زمانی که محموله خود را با ایسوزو به بندرترکمن ارسال میکنید ، هزینه بر اساس نوع بار و شرایط آن نیز تغییراتی خواهد داشت.

   

   

  به عنوان مثال ، اگر محموله کمی سنگین باشد ، به دلیل استهلاک بالاتر خودرو ، هزینه های رانندگان نیز بیشتر خواهد بود . رانندگان برای حمل محموله های با وزن کمتر بیشتر رغبت  به خرج می دهند و با کرایه ای کمتر نیز راضی به حمل بار خواهند شد.

   

   

  محل بارگیری و تخلیه : در برخی مناطق شهر تهران یا بندرترکمن ، تردد کامیونت ها مجاز نیست . از همین جهت باید برای حمل و نقل بارها ابتدا محدوده بارگیری و تخلیه را نیز مد نظر قرار داد.

   

   

  به عنوان مثال ، در محدوده هفت تیر تهران امکان تردد بدون مجوز وجود ندارد و همین امر سبب افزایش کرایه ایسوزو به بندرترکمن خواهد شد.

   

   

   

  باربری با کامیونت ایسوزو روباز
  باربری با کامیونت ایسوزو روباز

  باربری ایسوزو گنبدکاووس بصورت تخصصی و همه روزه از همه نقاط کشور در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

   

  آیا باربری ایسوزو بندرترکمن دارای بیمه نامه است ؟ 

   

   

  بله ! . مجموعه آنی بار در واقع هیچ محموله ای را بدون بیمه نامه معتبر صادر شده توسط خود مجموعه حمل نخواهد کرد . خدمات باربری ایسوزو بندرترکمن نیز از این قاعده مستثنی نیست و برای حمل و نقل هرنوع بار و کالا با وزن و ابعاد مختلف از بیمه نامه استفاده میشود. 

   

   

  برای ارسال بار با ایسوزو مسقف یا روباز به بندرترکمن ، تا ۵۰ میلیون تومان بیمه رایگان در اختیار شما قرار میگیرد و در صورتی که ارزش محموله بیش از این مقدار باشد ، با پرداخت هزینه های اندکی می توانید سقف پوشش بیمه را افزایش دهید. 

   

   

  بیمه باربری آنی بار تمامی خساراتی که بر اثر آتش سوزی ، تصادفات ، سرقت کلی و جزئی و . . . . همگی تحت پوشش بیمه نامه آنی بار هستند. 

   

   

  حمل بار با نیسان به بندرترکمن با کمترین هزینه همراه با کاملترین بیمه نامه نیز ازجمله خدمات باربری آنی بار است. 

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

  حمل بار با نیسان به گرگان نیز بصورت همه روزه به شما عزیزان ارائه خواهد شد .

   

  استعلام کرایه و درخواست ایسوزو 

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به گلستان با ایسوزو ، کامیونت ایسوزو مورد نظر خود را می توانید از طریق تماس با مشاوران و کارشناسان آنی بار درخواست نمایید . علاوه بر این مشاوران ما ارزانترین نرخ کرایه را بر اساس نوع بار و نوع خودروی مورد استفاده و بیمه نامه آن در اختیار شما قرار میدهند.

   

   

  استعلام کرایه ایسوزو میبایست نهایتا ۲۴ ساعت قبل از اقدام به بارگیری صورت پذیرد و برای حمل و سریع و دقیق ثبت سفارش از روز قبل انجام شود. 

   

   

  بهترین و سریعترین خدمات باربری با ایسوزو مسقف ، ایسوزو روباز و ایسوزو بغل بازشو برای بندرترکمن را می توانید از آنی بار بخواهید. 

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  تماس سریع