باربری ایسوزو تمرچین ( مسقف و روباز )

حمل بار با ایسوزو از تهران به مرز تمرچین 

 

 

باربری ایسوزو تمرچین و سایر شهر های مشهد از خدمات تخصصی و ارزان قیمت آنی بار می باشد. 

 

خدمات باربری در شرکت آنی بار بسیار گسترده می باشد ، ما در شرکت آنی بار با استفاده از انواع تریلی و کامیون ، کامیونت و نیسان بارهای شما را به سراسر کشور حمل می کنیم ، ارسال بار با ایسوزو به مرز تمرچین یکی از خدمات آنی بار می باشد.

 

 

باربری ایسوزو مرز تمرچین را همراه با خدمات بیمه نامه و بارنامه رسمی و معتبر به ما بسپارید.

 

 

 

ایسوزو ها به دلیل توان بالایی که دارند از محبوب ترین کامیونت ها محسوب می شوند و برای حمل بسیاری از بارها مناسب می باشند.

 

 

دفتر مرکزی ما واقع در شهر تهران می باشد بنابراین خدمات باربری از تهران به مرز تمرچین در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام می شود.

 

 

اما خدمات باربری ایسوزو تمرچین تنها محدود به مبدا تهران نمی باشد ما در بسیاری از نقاط کشور شعب فعال ، خودرو های باربری و رانندگان ماهر آماده داریم.

 

 

شما در هر نقطه از کشور که باشید می توانید تنها با یک تماس ایسوزو مورد نظرتان را جهت حمل بار به مرز تمرچین سفارش دهید .

 

باربری ایسوزو مسقف
باربری ایسوزو مسقف

باربری با ایسوزو روباز به مرز تمرچین

 

 

ایسوزو ها خودرو های باربری با اتاق بار 4 الی 6 متر طول و 2 الی 2/20 متر عرض می باشند و توانایی حمل بارهای 2تا 4 تن را دارد و در دو نوع مسقف و روباز در اختیارتان قرار می گیرد.

 

 

 

کامیونت ایسوزو روباز به دلیل نداشتن اتاقک توانایی حمل 4 تن بار را دارد و برای حمل بسیاری از بارها مناسب می باشد ؛ همچون :

 

 

 

حمل مواد اولیه صنایع ، حمل لوله و پروفیل ، حمل نخاله ، حمل کاشی و سرامیک ، حمل گچ و سیمان ، حمل لوازم پزشکی ، حمل مواد غذایی ، حمل میوه و تره بار ، حمل دستگاه های صنعتی ، حمل صنایع چوبی و . . . . در باربری ایسوزو تمرچین با کمترین هزینه

 

 

برخی از کامیونت های ایسوزو روباز دارای دیواره های حدودا یک متری هستند که امکان بازشدن و بارگیری از بغل را دارند ، به این نوع کامیونت ها ایسوزو بغل بازشو گفته می شود و برای حمل بارهای پالتی که باید توسط لیفتراک بارگیری شوند بسیار مناسب است.

 

 

 

در باربری ایسوزو مرز تمرچین بار شما معادل با ارزش کامل آن بیمه می شود.

 

 

ایسوزو بغل بازشو
ایسوزو بغل بازشو

باربری با کامیونت مسقف به مرز تمرچین

 

 

نوع دیگر کامیونت ها در باربری ایسوزو تمرچین ، ایسوزو مسقف می باشد که برای حمل بارهای حساس  آسیب پذیر بسیار کاربرد دارد.

 

 

 

کامیونت های مسقف دارای اتاقک فلزی یا چوبی با چادر برزنتی می باشند و به دلیل داشتن اتاقک توان حمل بار کمتری را نسبت به ایسوزو های روباز دارند ، باربری با ایسوزو مسقف تا وزن 3 الی 3/5 تن امکان پذیر می باشد.

 

 

 

شما می توانید برای حمل بار های بسته بندی شده ، اثاث و لوازم منزل ، حمل محصولات چوبی ، کاغذ ، مواد غذایی و . . . از کامیونت مسقف استفاده کنید.

 

 

ایسوزو مرز تمرچین به دلیل داشتن فنر بندی نرم از تکان و ضربه شدید به بار جلوگیری می کند و مانع از آسیب دیدن بار و اثاثتان می شود.

 

 

همچنین سرپوشیده بودن این کامیونت از بار شما در برابر فشار باد ، تابش مستقیم نور آفتاب ، آب خوردگی ، برخورد شی خارجی و . . . حین حمل بار و باربری ایسوزو تمرچین محافظت می کند.

 

 

برای درخواست باربری ایسوزو مرز تمرچین با شماره 57669-021 شرکت آنی بار تماس حاصل نمایید.

 

 

کامیونت مسقف با اتاقک فلزی
کامیونت مسقف با اتاقک فلزی

 

 باربری به مرز سرو از دیگر خدمات باربری و حمل بار بین شهری در شرکت آنی بار می باشد .

باربری ایسوزو مرز تمرچین با کمترین نرخ کرایه

 

 

نرخ کرایه و تعرفه باربری ایسوزو تمرچین به صورت ثابت و یکپارچه نمی باشد و در شرایط مختلف و با توجه به عوامل مختلف دچار تغییراتی می شود ؛ مانند:

 

 

  • مسافت بین مبدا و مقصد باربری 
  • زمان و محل بارگیری و شرایط حمل بار
  • نوع و ارزش بارتان و مقدار بیمه مورد نیاز
  • نوع ایسوزو ، ایسوزو مسقف کمی گرانتر از ایسوزو روباز می باشد.

 

 

 

تغییر قیمت بنزین ، گران شدن لوازم یدکی خودرو و . . .همگی این مورد بر نرخ کرایه باربری ایسوزو مرز تمرچین و سایر شهر ها تاثیر مستقیمی دارد.

 

 

کارشناسان ما با بررسی بارتان و ارائه خدمات متناسب با نیازتان سعی می کنند خدمات باربری ایسوزو تمرچین را با کمترین هزینه به شما ارائه دهند برای استعلام نرخ کرایه ایسوزو مرز تمرچین تنها کافیست با شمار پنج رقمی شرکت تماس حاصل نمایید.

 

 

حمل بار به مرز بازرگان نیز از جمله خدمات آنی بار میباشد که در کمترین زمان به شما عزیزان ارائه خواهد شد . 

 

حمل بار با ایسوزو به مرز تمرچین همراه با بیمه

 

 

آنی بار تمامی خدمات باربری خود را همراه با بیمه نامه معتبر و کامل به صاحبین بار ارائه می دهد ، باربری ایسوزو مرز تمرچین نیز یکی از خدمات آنی بار می باشد که تحت پوشش بهترین بیمه نامه باربری به شما ارائه می شود.

 

 

 

 بیمه ایران پوشش دهنده خدمات باربری ایسوزو تمرچین می باشد ، بیمه نامه در صورت بروز هر گونه حادثه ؛ آتش سوزی ، تصادف ، سرقت ، آب خوردگی و . . . تمامی خسارات کلی و جزئی شما را جبران می کند.

 

 

تخفیف ویژه ای که آنی بار برای باربری ایسوزو مرز تمرچین برای شما در نظر گرفته است ، ارائه 50 میلیون به به صورت کاملا رایگان می باشد.

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

حمل بار به مرز خسروی با کمترین هزینه با خاور و ایسوزو توسط آنی بار 

 

مشاوره و ثبت درخواست باربری با ایسوزو به مرز تمرچین

 

 

حمل و نقل انواع بارهای نیمه سنگین از تهران و سایر شهر ها با کامیونت ایسوزو به مرز تمرچین با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان توسط شرکت آنی بار ؛ حمل بارهای تجاری ، صنعتی ، ساختمانی ، کشاورزی ، اثاث و لوازم منزل و . . . .

 

مشاوران و کارشناسان آنی بار همه روزه در تمامی ساعات آماده پاسخگویی و ارائه خدمات باربری ایسوزو تمرچین از سراسر کشور به شما عزیزان هستند.

 

 

همچنین تمامی نکات لازم را به شما اطلاع می دهند و زمان و مکان باربری را با شما هماهنگ می کنند.

 

 

برای ثبت درخواست باربری ایسوزو مرز تمرچین تنها کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

 

 

کارشناسان ما درباره موضوعات زیر به شما مشاوره می دهند؛ 

 

 

هزینه باربری ایسوزو به مرز تمرچین از شهر های مختلف / باربری به مرز تمرچین با ایسوزو مسقف / باربری با ایسوزو روباز به مرز تمرچین / باربری ایسوزو مرز تمرچین از تهران / انواع کامیونت ایسوزو / باربری به مرز تمرچین با انواع خودرو های باربری / . . . .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع