anibar-header-new
مشاوره و استعلام کرایه از واتساپ

باربری ایسوزو جیرفت + بیمه رایگان (مسقف و روباز)

باربری با کامیونت ایسوزو برای جیرفت با آنی بار

 

حمل و نقل بار و کالا از تهران به جیرفت کرمان با کامیونت ایسوزو مسقف و روباز بصورت تخصصی و حرفه ای ؛ ارزانترین نرخ کرایه برای ایسوزو مسقف ، روباز و کامیونت های حمل اثاثیه از تمام نقاط استان تهران و از همه شهرستان های کشور برای جیرفت در استان کرمان به همراه بیمه نامه کامل و تخصصی ترین خدمات 

 

 

ارزانترین باربری ایسوزو در تهران برای مقاصد مخلف کشور را از آنی بار بخواهید.

 

 

حمل بار با ایسوزو به جیرفت در کمترین زمان

 

برای ارسال و حمل و نقل انواع بار و کالا ، می توانید از طریق آنی بار بهترین و سریعترین خدمات را دریافت کنید . تخصصی ترین خدمات حمل اثاثیه ، حمل کالا و لوازم تجاری را از هر نقطه ای از کشور در اسرع وقت در اختیار شما قرار میدهیم. 

 

 

حمل و نقل بارهای سبک و نیمه سنگین در کمترین زمان ممکن به همراه خدمات مشاوره ای و تخصصی برای جابجایی بارهای شما در اختیار شما قرار میگیرد. 

 

 

حمل بار با ایسوزو در اسرع وقت انجام میشود و امکان باربری بین شهری برای جیرفت و درون شهری ( تهران ) برای شما عزیزان فراهم میباشد. 

 

  درخواست کامیون خود را ثبت نمایید - در کمترین زمان کارشناسان آنی بار با شما تماس خواهند گرفت

  حمل بار با ایسوزو
  حمل بار با ایسوزو

   

  حمل بار به جیرفت را توسط بهترین و حرفه ای ترین تیم باربری تجربه کنید و با هزینه ای کمتر و ایمنی بالاتر محموله  خود را ارسال کنید.

   

  باربری جیرفت با انواع ایسوزو

   

   

  آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما ، انواع کامیونت ایسوزو را در اختیارتان قرار میدهد . کامیونت های آنی بار بصورت مسقف ، روباز و بغل بازشو میباشد و برای حمل و نقل هر نوع بار ، خودروی باربری متناسب با آن در اختیارتان قرار میگیرد . 

   

   

  ایسوزو مسقف یک خودروی باربری سرپوشیده است که برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل بسیار مناسب است . علاوه بر این برای حمل و نقل بارهای تجاری نیز که بصورت بسته بندی هستند گزینه مناسبی است . این خودروی باربری به دلیل امکان تردد در معابر شهر تهران و شهرستان جیرفت ، گزینه بسیار مناسبی برای صاحبین بار است 

   

   

  طول اتاق بار آن حدود ۵/۵ متر و عرض آن حدود۲ متر است و دارای ارتفاع ۲ /۵ متری است . 

   

   

  ایسوزو روباز برای حمل و نقل بار و کالا های مختلف که حساسیت زیادی ندارند مورد استفاده قرار میگیرد . کامیونت ایسوزو بهترین و مناسب ترین خودروی باربری برای حمل و نقل دستگاه ها ، لاستیک ، پلاستیک ، مواد اولیه و . . . .میباشد . طول اتاق بار این خودرو نیز حدود ۵/۵ متر است . 

   

   

  حمل اثاث با ایسوزو به جیرفت 

   

   

  برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، نیاز به خودرویی داریم که علاوه بر امکان تردد در معابر شهری ، از فنربندی نرم و مناسبی برخوردار باشد تا خسارتی به محموله شما وارد نشود . علاوه بر این نیز میبایست از خودروی مسقف استفاده نمود تا اثاثیه در صورت بارش باران یا برق و وجود فشار باد خساراتی را متحمل نشود . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزۀ ، کامیونت ایسوزو مسقف بسیار گزینه مناسبی است . 

   

   

  مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن تعداد زیادی از انواع کامیونت های مسقف و روباز برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن اثاث کشی را فراهم می نماید .

   

   

  حمل و نقل تخصصی و حرفه ای با کامیونت ایسوزو برای جیرفت را از هر نقطه ای از کشور در اختیار شما قرار میدهیم.

   

   

  باربری تهران به جیرفت با ایسوزو از همه نقاط استان تهران و علاوه بر آن ، از استان البرز ( کرج ) نیز به شما عزیزان ارائه میشود .

   

   

  باربری ایسوزو
  باربری ایسوزو

   

  باربری ایسوزو کرمان بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار 

   

  آیا ایسوزو برای جیرفت شامل بیمه است ؟

   

   

  برای ارسال بار و کالا های شما به جیرفت ، آنی بار جدا از نوع خودروی باربری بهترین بیمه نامه را در اختیارتان قرار میدهد. برای ارسال بار و کالا به جیرفت ، چه کامیونت ایسوزو مسقف و چه کامیونت ایسوزو روباز ، همگی بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه جبران خسارات قرار دارند . این بیمه نامه در صورت بروز حادثه ، امکان جبران خسارات تا میزان پوشش در نظر گرفته شده را دارند . 

   

   

  خساراتی که بر اثر آتش سوزی ف سرقت ، تصادفات و . . . بوجود می آیند ، بصورت کامی تحت پوشش هستند . آنی بار محموله کامیونت ایسوزو را تا ۵۰ میلیون بصورت رایگان تحت پوشش قرار میدهد.

   

  خساراتی که اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی بوجود می آیند ، بصورت کامل تحت پوشش بیمه هستند و برای تمامی محموله ها مورد استفاده میباشد.

   

  شماره تماس آنی بار
  شماره تماس آنی بار

   

  باربری تهران به کرمان در اسرع وقت با ارزانترین نرخ کرایه

   

   

  نرخ کرایه ایسوزو به جیرفت

   

   

  برای حمل و نقل بار و کالا به جیرفت با کامیونت ایسوزو ، می توانید ارزانترین نرخ کرایه ایسوزو را از آنی بار استعلام کنید . نرخ کرایه ایسوزو برای صومعه سرا بر اساس موارد زیادی مشخص میشود . این موارد نرخ کرایه نهایی باربری را برای شما عزیزان مشخص مینماید و برای هر محموله این موارد و شرایط متفاوت هستند .

   

   

  موارد موثر در کرایه ایسوزو جیرفت : 

   

   

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دوچار تغییراتی خواهند شد .
  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش میدهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .
  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام میشود.

   

   

  تخصصی ترین و سریع ترین خدمات باربری برای جیرفت کرمان را می توانید با انواع خودروی باربری مانند ایسوزو از کارشناسان آنی بار بخواهید . حمل سریع ، ارزان و تخصصی بار و کالا و اثاثیه منزل به همراه بیمه نامه از تهران و شهرستان ها با کمترین هزینه . 

   

   

  ارسال بارهای سبک و سنگین با کمترین نرخ کرایه و ارزان ترین تعرفه ارسال بار برای جیرفت

  این مقاله را به اشتراک بذارید ...

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تماس سریع
  هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
  ?>