باربری ایسوزو جیرفت + بیمه رایگان (مسقف و روباز)

باربری با کامیونت ایسوزو برای جیرفت با آنی بار

 

حمل و نقل بار و کالا از تهران به جیرفت کرمان با کامیونت ایسوزو مسقف و روباز بصورت تخصصی و حرفه ای ؛ ارزانترین نرخ کرایه برای ایسوزو مسقف ، روباز و کامیونت های حمل اثاثیه از تمام نقاط استان تهران و از همه شهرستان های کشور برای جیرفت در استان کرمان به همراه بیمه نامه کامل و تخصصی ترین خدمات 

 

شما می توانید علاوه بر ایسوزو از سایر کامیونت ها ( خاور ، کاویان ، بادسان و . . . ) نیز برای باربری به جیرفت استفاده کنید ؛ آنی بار مجهز به انواع خودرو های باربری می باشد.

 

 

ارزانترین خدمات باربری با ایسوزو در تهران برای مقاصد مختلف کشور را از آنی بار بخواهید.

 

 

حمل بار با ایسوزو به جیرفت در کمترین زمان

 

 

برای ارسال و حمل و نقل انواع بار و کالا ، می توانید از طریق آنی بار بهترین و سریعترین خدمات را دریافت کنید . تخصصی ترین خدمات حمل اثاثیه ، حمل کالا و لوازم تجاری با کامیونت های ایسوزو را از هر نقطه ای از کشور در اسرع وقت در اختیار شما قرار می دهیم. 

 

 

حمل و نقل بارهای سبک و نیمه سنگین در کمترین زمان ممکن به همراه خدمات مشاوره ای و تخصصی برای جابجایی انواع بار در اختیار شما قرار می گیرد. 

 

 

حمل بار با ایسوزو در اسرع وقت انجام می شود و امکان باربری بین شهری برای جیرفت و درون شهری ( تهران ) برای شما عزیزان فراهم می باشد. 

 

حمل بار با ایسوزو
حمل بار با ایسوزو

 

حمل بار به جیرفت را توسط بهترین و حرفه ای ترین تیم باربری تجربه کنید و با هزینه ای کمتر و ایمنی بالاتر محموله  خود را ارسال کنید.

 

باربری جیرفت با انواع ایسوزو

 

 

آنی بار برای حمل و نقل بارهای شما ، انواع کامیونت ایسوزو را در اختیارتان قرار می دهد . کامیونت های آنی بار بصورت مسقف ، روباز و بغل بازشو می باشد و برای حمل و نقل هر نوع بار ، خودروی باربری متناسب با آن در اختیارتان قرار می گیرد . 

 

باربری با هر یک از ایسوزو تحت پوشش بیمه می باشد و همچنین بارنامه رسمی نیز صادر می شود.

 

 

حمل بار با ایسوزو مسقف 

 

 

ایسوزو مسقف یک خودروی باربری سرپوشیده است که برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل بسیار مناسب است . علاوه بر این برای حمل و نقل بارهای تجاری نیز که بصورت بسته بندی هستند گزینه مناسبی است . این خودروی باربری به دلیل امکان تردد در معابر شهر تهران و شهرستان جیرفت ، گزینه بسیار مناسبی برای صاحبین بار است .

 

 

طول اتاق بار آن حدود 5/5 متر و عرض آن حدود 2 متر است و دارای ارتفاع 2/5 متری است . 

 

 

حمل بار با ایسوزو روباز و بغل بازشو 

 

 

ایسوزو روباز برای حمل و نقل بار و کالا های مختلف که حساسیت زیادی ندارند مورد استفاده قرار می گیرد . کامیونت ایسوزو بهترین و مناسب ترین خودروی باربری برای حمل و نقل دستگاه ها ، لاستیک ، پلاستیک ، مواد اولیه و . . . .می باشد . طول اتاق بار این خودرو نیز حدود 5/5 متر است . 

 

ایسوزو بغل بازشو نیز دارای ویژگی هایی همچون ایسوزو روباز می باشد با این تفاوت که دیواره های کناری اتاق بار این خودرو قابلیت بازشدن و بارگیری و تخلیه بار را دارد ؛ از ایسوزو بغل بازشو برای حمل بارهای پالتی و . . . استفاده می شود.

 

حمل انواع بار با ایسوزو بغل بازشو از تهران
حمل انواع بار با ایسوزو بغل بازشو از تهران

 

حمل انواع بار و کالا با کامیونت های ایسوزو از باربری کرمان به سراسر کشور با مناسب ترین قیمت

 

حمل اثاث با ایسوزو به جیرفت 

 

 

برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، نیاز به خودرویی داریم که علاوه بر امکان تردد در معابر شهری ، از فنربندی نرم و مناسبی برخوردار باشد تا خسارتی به محموله شما وارد نشود . علاوه بر این نیز می بایست از خودروی مسقف استفاده نمود تا اثاثیه در صورت بارش باران یا برق و وجود فشار باد خساراتی را متحمل نشود . از همین جهت ، برای حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل ، کامیونت ایسوزو مسقف بسیار گزینه مناسبی است . 

 

 

مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن تعداد زیادی از انواع کامیونت های مسقف و روباز برای حمل و نقل اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن اثاث کشی را فراهم می نماید .

 

 

حمل و نقل تخصصی و حرفه ای با کامیونت ایسوزو برای جیرفت را از هر نقطه ای از کشور در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 

باربری تهران به جیرفت با ایسوزو از همه نقاط استان تهران و علاوه بر آن ، از استان البرز ( کرج ) نیز به شما عزیزان ارائه می شود .

 

 

باربری ایسوزو
باربری ایسوزو

 

باربری ایسوزو کرمان بصورت تخصصی و ارزان با آنی بار 

 

آیا ایسوزو برای جیرفت شامل بیمه است ؟

 

 

برای ارسال بار و کالا های شما به جیرفت ، آنی بار جدا از نوع خودروی باربری بهترین بیمه نامه را در اختیارتان قرار میدهد. برای ارسال بار و کالا به جیرفت ، چه کامیونت ایسوزو مسقف و چه کامیونت ایسوزو روباز ، همگی بصورت کامل تحت پوشش بیمه نامه جبران خسارات قرار دارند . این بیمه نامه در صورت بروز حادثه ، امکان جبران خسارات تا میزان پوشش در نظر گرفته شده را دارند . 

 

 

خساراتی که بر اثر آتش سوزی ، سرقت ، تصادفات و . . . بوجود می آیند ، بصورت کامی تحت پوشش هستند . آنی بار محموله کامیونت ایسوزو به جیرفت را تا 50 میلیون بصورت رایگان تحت پوشش قرار می دهد.

 

خساراتی که اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی بوجود می آیند ، بصورت کامل تحت پوشش بیمه هستند و برای تمامی محموله ها مورد استفاده می باشد.

 

 

باربری تهران به کرمان در اسرع وقت با ارزانترین نرخ کرایه

 

 

نرخ کرایه ایسوزو به جیرفت

 

 

برای حمل و نقل بار و کالا به جیرفت با کامیونت ایسوزو ، می توانید ارزانترین نرخ کرایه ایسوزو را از آنی بار استعلام کنید . نرخ کرایه ایسوزو برای جیرفت بر اساس موارد زیادی مشخص می شود . این موارد نرخ کرایه نهایی باربری را برای شما عزیزان مشخص می نماید و برای هر محموله این موارد و شرایط متفاوت هستند .

 

 

موارد موثر در کرایه ایسوزو جیرفت : 

 

 

  • محل تخلیه و بارگیری ؛ اگر در محل تخلیه و بارگیری شرایط محیا باشد ، هزینه های عادی حمل و نقل اعمال خواهد شد . در برخی موارد به دلیل شرایط ترددی نامناسب ( تخلیه و بارگیری در شب ، جاده خاکی و . . ) نرخ کرایه های دچار تغییراتی خواهند شد .
  • نوع بار و کالای شما : برخی از انواع کالاها ، دارای ارزش مالی بالایی هستند . حمل و نقل این نوع بارها نیاز به شرایط ویژه دارد که هزینه های حمل را افزایش می دهد ( مانند پوشش بیمه نامه با ارزش بار بالا که هزینه زیادی دارد ) .
  • وزن بار : معمولا رانندگان برای حمل و نقل بارهای سبک تر راغب تر هستند و حمل و نقل این بارهای با کرایه های کمتری انجام می شود.

 

 

تخصصی ترین و سریع ترین خدمات باربری برای جیرفت کرمان را می توانید با انواع خودروی باربری مانند ایسوزو از کارشناسان آنی بار بخواهید . حمل سریع ، ارزان و تخصصی بار و کالا و اثاثیه منزل به همراه بیمه نامه از تهران و شهرستان ها با کمترین هزینه . 

 

 

ارسال بارهای سبک و سنگین با کمترین نرخ کرایه و ارزان ترین تعرفه ارسال بار برای جیرفت

 

کرایه کامیون به جیرفت را می توانید با تماس با شماره زیر استعلام بگیرید. 

 

شماره تماس آنی بار
شماره تماس آنی بار

ثبت درخواست باربری با ایسوزو برای جیرفت

 

 

کارشناسان آنی بار همه روزه آماده ارائه خدمات باربری به جیرفت با انواع خودرو های باربری می باشند ؛ شما می توانید در ساعات کاری با کارشناسان ما تماس گرفته ایسوزو مورد نظرتان را سفارش دهید.

 

 

آنی بار برای سهولت ثبت درخواست برای صاحبین بار ؛ اپلیکیشن آنی بار را ارائه نموده است ،شما می توانید با دانلود این اپلیکیشن از کافه بازار و مایکت به صورت آنلاین در هر ساعت از شبانه روز ، خدمات مورد نیازتان را ثبت کنید. 

 

 

شرکت آنی بار به صورت مستقیم و بدون هیچگونه واسطه ای خدمات خود را در اختیار صاحبین بار قرار می دهد بنابراین می توانید ایسوزو جیرفت را با کمترین هزینه از کارشناسان ما دریافت کنید.

 

حمل انواع بار و کالا در باربری کرمان به تمام نقاط کشور از خدمات تخصصی آنی بار می باشد. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هرگونه استفاده از خدمات آنی بار به معنی پذیرش قوانین آنی بار می باشد
تماس سریع